Katziku totud!

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas roberta » 30. september 2010, 19:09

Siiras kaastunne!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Amelia » 30. september 2010, 19:51

Suur-suur kaastunne ka minu poolt! :lein:
Mu sülest valgeid õisi vette sajab.
Öö hauda varjab tumm ja hõbehall;
külm udu kihisevaid vesi matab.
Kasutaja avatar
Amelia
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 466
Teemad: 11
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Kuldhai » 01. oktoober 2010, 08:41

Kaastunne! :lein:
Mind aitab sellisel puhul aeg ja teiste loomadega tegelemine. Rottide eluiga on küll masendavalt lühike...
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Riina1958 » 01. oktoober 2010, 15:17

Südamlik kaastunne! :lein:
Elukogemused on mulle õpetanud: kui on tegemist vana või haige loomaga ja surm ei tule ootamatult, püüan hoolikalt järgi mõelda ja teha tema heaks kõike, mida saan. Ma tean ju, kui kergesti tuleb hiljem enesesüüdistus.
Kui sureb noor ja eelnevalt terve loom, ei ole muidugi võimalik midagi ennetada. Sel juhul tuleb leppida paratamatusega. Loota, et aeg leevendab valu.
Püüan sellest teistega rääkida, nutta, kui nutt peale tuleb ja seda mitte häbeneda. Jagatud mure on poole väiksem!
See, et rotid vähe elavad, on kõrgemalt poolt paika pandud, meie seda muuta ei saa. Kes sünnib, see ükskord kindlasti ka sureb. Kui rotud on sinu lemmikud, siis ma ei asendaks neid teiste loomadega.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 05. oktoober 2010, 15:59

Tänud kõigile teile! Paar päeva tagasi avastasin Jumpsikul kolmanda kasvaja ka, see siis kaelapeal. Paisuvad megakiirusega ikka, täiesti ulme..Zumil on kehakaal ka vähenenud meeletult juba, peab mingit putru meega ehk tegema talle.
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 20. oktoober 2010, 18:13

Mul on veidi olukord paremaks nüüd läinud, hakkasin mõtlema, et äkki siiski võtaks uued rotid. No neist ei ole ju midagi armsamat ja toredamat. Weaseli surmast on juba kuid möödas, kuid ikka vahest tulevad ta pättused meelde ja muie suul kohe. Lisaks on rotid ju nii suhtlusaltid- koju tulen või toon süüa neile, siis kõik jooksevad vastu mulle kohe ja tahavad kohe tervitada mind. Tuhkrud on õel ja nad on küll armsad ja ägedad, elavad kauem, kuid rottidega neid võrrelda ei anna eriti. Võibolla juba sellepärast, et raisad hammustavad vahest :-D .
Jumbu ja Zumiga on praegu enamvähem ok kõik, kasvajad küll suurenevad ja Zumi on ka üsna kõhnaks ja karvutuks jäänud juba. Samas teen kõik, et neil parem oleks. Panen ka neist pättidest pildid siia :-)

Zumi nooremana veel
Pilt

Pilt

Põnn
Pilt
Pilt

Siis kui neid veel 6 oli(vasakult siis- Zumi, Põnn, Weasel, Mocha, Jumbu, Zen)
Pilt

Jumbu
Pilt

Pilt
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Amelia » 20. oktoober 2010, 18:43

Hehe, koera ninaga pilt on eriti lahe ^^
Mu sülest valgeid õisi vette sajab.
Öö hauda varjab tumm ja hõbehall;
külm udu kihisevaid vesi matab.
Kasutaja avatar
Amelia
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 466
Teemad: 11
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Merily » 20. oktoober 2010, 20:23

Oi jah, rotid on ikka armsad... :biglove:
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 21. oktoober 2010, 18:27

Täna käisin Maxima Zoo Planetis esimest korda ning nüüd on üks rotike hingel...No nii armas oli, Husky markeeringuga veel ja puha, koguaeg sellist tahtnud. Kuid...plikad on koos poistega koos puuris ja pelgan seda vähe. Äkki on tiine, kunagi ju ei tea. Äkki on nad jällegi noored veel selleks, vanust ei küsinud ka neilt. Õiendasin selle müüjaga, et peaks ikka eraldi puuri panema, kui nad siin just mingit rotikasvandust ei tee. Samas on sees selline karvane tunne, et homme lähen ja võtan ta ära sealt ikka..
Rotsikutele sain vähemalt snäkke sealt. Kõik Viljandi loomapoed käisin täna läbi ning mitte kuskilt ei leidnud kvaliteetset rotitoitu, nagu mis toimub? Ainuke variant on nüüd, et pean netist tellima vist. Või kui Tartus/Tallinnas käin, siis hulgim ette ostma.

Kui juba linnas olin, siis võtsin ka kaltsuka tiiru ette, et bandele talveks soojemaid kaltse kiikudeks teha. Lõpuks lahkusingi megaarmsate laste mütside ja sallidega, nii pehmed ka veel:D Täna teleka ette siis salle ümber õmblema..

Zumil avastasin eile mingid punased parasiidid ka seljast, ostsin neile mingi rohu ka vet. apteegist. Loodetavasti saab korda. Arst ütles, et paari päevaga peaks mõjuma juba igatahes. Kahtlustas, et äkki saepurust sai need.
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Merily » 21. oktoober 2010, 18:46

See oli see sinaka-hallika ja valgega päga? Ma ammu juba vaatan teda seal ja siis eile nägin veel valget emast ka. Nüüd olen ise ka kahevahel, kas osta või mitte. Teadagi, miks. Kui homme lähed, siis ütle mulle ka, kas valge emane on veel alles. Lähen ja ostan ta ka ära sealt võibolla. Ma ei saa, kogu aeg mõtlen ta peale. Peab ikka riskima ja ta sealt ära päästma :D.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 21. oktoober 2010, 18:53

See sinisega jaa, beezikaid oli ka seal palju. Kardan, et äkki lisandub hoopis 2 plikat punti, no nii armsad olid ju :A: . Aga eks homme annan täpsemalt teada :wink:
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Merily » 21. oktoober 2010, 21:37

Kuule võta ja see valge ka koju :D. Muidu pean mina minema ja ära ostma, varsti upun rottide sisse ära. Kui sa siiski ühe kasuks otsustad, siis ei jää mul lihtsalt muud üle... :lol:.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 22. oktoober 2010, 10:07

Nii, ja mulle lisanduski üks superarmashüperaktiivne noor neiu kampa :-D . Ta on kohe nii armas ja julge, et anna minna...ja milline energiapomm...Panin kohe vanadega ta voodi peale kokku, tüübid ei saanud arugi midagi. Passisid omaette, isegi plika oli julgem ja kapsas ringi ning avastas, et Jumbu seljas on jube mugav istuda. Samas laua peal, kus neil suvila on, tuli Zumil elu sisse ja ikka hakkas möllama tibiga. Loodetavasti rahuneb varsti maha.

Kahjuks mulle tundub aga, et plikal on mingi hingamishaigus. Hingates viliseb ja krabiseb vahepeal veidi. Huvitav kas poes veidi külma saanud siis?

Õhtu poole ka pildid :-D
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas cougar » 22. oktoober 2010, 10:22

:) Koeraga ja Jumbu sirutamas olid niiii nummid :)
Ja muidugi õnne neiukese puhul!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 22. oktoober 2010, 13:22

Käisin nüüd pudinaga arsti juures ja ongi kopsupõletik :sad: . Saime antibiootikume ja tuleb ravima hakata. Plika ise on aga väga aktiivne ning normis, loodetavasti saab terveks sellest. Soolalambi peab ka välja otsima ja puuri kõrvale panema.
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 22. oktoober 2010, 13:56

Pilt
Pilt
Pilt
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas cougar » 22. oktoober 2010, 14:00

OI :) Uskumatu, et pontsurotul neid voldikesi nii palju on! Pisitibu on armas.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Merily » 22. oktoober 2010, 14:40

Oh, kui armas. Miks sa siis valget ei ostnud, ah? :grr: :-D Ma pean nüüd jälle mõtlema hakkama, et kas osta või mitte :D. Samas äkki on tal ka kopsupõletik ja vb veel tiine ka... Kas tänaseks olid nad isastest lahku tõstetud?
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 22. oktoober 2010, 14:57

Ei olnud lahku tõstetud, täna oli mingi loll müüja ka. Ajas mind nii närvi, et ma ei viitsinud jageleda temaga kaua ja tegin kiirelt sääred sealt. Kusjuures mõtlesin selle valge ka võtta, aga sula polnud nii palju kaasas...

Ning rotid tänavad kõiki :happy:
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 23. oktoober 2010, 15:28

Meil on jälle head uudised. Väike päga nimega Mannu on juba bandesse vastu võetud ning öö veedeti juba Jumpsiku kaisus. Zumi vahepeal ikka näitab talle, et tema on boss, kuid midagi hullu õnneks ei ole. Päga on siiski veel veidi arg ning peab selle suure puuriga harjuma. Hetkel ta vist ongi ainult all korrusel olnud, küll varsti julgeb juba üles ka ronida.
Öö möödus mul ka suht magamata- pägasid oli ju vaja jälgida. Iga väikse piiksu peale olin üleval, kuid Mannu piiksub ju täiesti lambist ka. Liiga siiski talle ei tehtud õnneks, vaid otsustas Jumbuga oma majakest seest heinaga vooderdada.
Õhtul panin neile ülakorrusele jogurti ka kausiga, kuid üks tubli aga otsustas selle alla lükata sealt ning terve puur oli lõpuks jogurtiga koos neil :-D
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 24. oktoober 2010, 18:52

Kas kellegil mingeid nippe antibiootikumide manustamiseks on? No täiesti võimatu on Mannule anda seda, tüüp on ju nii väike ja õrna ning sipleb ju nii palju. Lisaks jääb osa sellest rohust veel süstla sisse, isegi kui süstla lõppu tõmban, ei anna ta nii suurt survet, et kõik rohi suhu läheks talle..Ja muidugi lõpetame ka nii, et ma olen üleni pissune ja kakine. Peab ju tagasi tegema mulle kuidagi selle kiusamise eest :dry:
Tibi ise on ikka väga pull , suht julge ka juba. Puuris ta ülakorrusele veel minna ei julge vist(vähemalt pole peale sattunud), kuid kuna puuriuks on koguaeg lahti, siis tüüp kalpsab juba põrandal ka ringi. Jookseb ilusti minu juurde isegi, kuigi kätte päris ei anna veel. Nüüd peabki ust vist kinni hakkama hoidma, muidu kaob veel päris ära. Hiire suurune ka ju alles, ei leia seda niipea üles :-D


Peale rohtu saame muidugi maiust ka, kuigi lauakommetest me veel kinni ei pea ja terve nägu pudrune...(Weasel jättis ka muidugi endast mälestuse puuri alusele)
Pilt
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Kuldhai » 24. oktoober 2010, 19:00

Proovi anda koos toiduga, mis talle eriti maitseb. Tilguta näiteks jogurti sisse.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas roberta » 24. oktoober 2010, 22:15

Tilguta pisikesele lusikale rohi ja anna koos millegi väga nämmaga talle nina alla, limpsab ära.
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 25. oktoober 2010, 19:33

Ah või nii, ma mõtlesin, et äkki nii andes rohu mõju väheneb või nii. Ja sellega on ka selline asi, et ei tea veel mis talle väga meeldiks ja ega ta eriti käest/lusika pealt ei julge võtta ka veel. On selline õrnake. Panin talle selle lusika jogurtiga ette nüüd, näis kas sööb ära...
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas roberta » 26. oktoober 2010, 13:47

Meie rottidel on miski magus asi( omatehtud moosivedelik, tilk siirupit) kindel, et ilma suurema tseremooniata limpsatakse ära ja vaadatakse ka teiselepoole lusikapõhja alla, et äkki on seal veel miskit võtta. Olen harjutanud lusikalt limpsima kõiki oma rotte, et kui kunagi peaks olema vaja mingit ravimit anda, siis teavad, mis lusikaga ette võtta.
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 08. november 2010, 17:56

No nii, minu bande täienes jälle. Reedel võtsin väikse tripi Tallinna ette, kus sain kokku ühe siinse kasutajaga ning sain 2 uut imearmast rotukat juurde. Tagasi sõitsime rongiga, tüübid ei teinud teistnägugi, näitasid ainult oma imelikke poose kuidas magada on võimalik. No selliseid venitusi pole veel ükski rott teinud. Õhtul kohe tutvustasin neid muidugi vanadega ja hommikul magati juba rahulikult nendega koos. Nimed on muidugi neile vastavad- Turbo ja Nitro, no sest nii segaseid rotte pole veel näinud :-D . Mind on ka juba täitsa omaks võetud. Kui voodisse jooksma lasen bande ning Nitro ära väsib, siis tuleb minu peopesa peale magama. Ja jumala rahuliku südamega ka veel, ma võin isegi toas ringi jalutada, kuid tüüp ei tee väljagi :shock:

Täna käisime Mannuga arsti juures ka veel, saime uue laari antibiotse. Mingit kahinat enam kuulda ei olnud, kuid turtsub ja partsub ikka kõvasti veel. Kuna Zumil on valehambumus, siis üks hammas oli ka pikaks kasvanud, see lõigati ka ära. Jumbul tekki saba juurde ka mingi imelik asi, oli vist katki teinud end kuskil ja suur arm oli peal. Selle armi oli ta pealt aga ära närinud ning sai ka nüüd mingi salvi sinna peale.

Nitro:
Pilt
Pilt
Turbo
Pilt
Pilt
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Merily » 08. november 2010, 18:51

Ui-ui! Palju õnne! :)
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Loomahull » 08. november 2010, 18:52

Oi, palju-palju õnne! :flo: Imearmsad tited! Ajate mulle kõik siin pägaisu peale... :wacko:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Amelia » 09. november 2010, 00:50

Pai pisikestele hüperrottidele ja õnne sulle! :flo:
Mu sülest valgeid õisi vette sajab.
Öö hauda varjab tumm ja hõbehall;
külm udu kihisevaid vesi matab.
Kasutaja avatar
Amelia
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 466
Teemad: 11
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Merily » 15. november 2010, 19:50

Nu, kas Pet Centeri pisikest ikka ära ei toonud? :-)
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist