Katziku totud!

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 04. september 2008, 19:49

Olen ka juba suhteliselt ammu rotipidaja. Olin 10 aastane kui läksin kord lasteturule, kus müüdi igast näga ja nägin seal üht rotti. Teadsin kohe, et see saab minu omaks ja nii ma sellega kodu poole juba varsti siirdusingi. Nimeks sai tal Tripsu. Ema oli muidugi kohutavalt vastu roti võtmisele, kuid juba järgmine päev käis rotti ise nunnutamas ja katsumas :-D . Sellest ajast saadik on mul olnud pidevalt rotid.

Minu praegustest rottidest ka. Hetkel on mul 3 emast rotti. Veel. Nimelt kavatsen paar tükki endale kiiremas korras juurde soetada.

Kõige vanem ja paksem neist on Weasel. Sain ta Viljandi ühest loomapoest. Nimi on talle küll väga täppi läinud. Ta on igavesti koerust ja pättust täis. Kõige energilisem rott üldse, kes mul olnud on vist. Kõik, mis laokil on tema oma ja saab ka ära märgistatud või ära veetud. Juhtmed on vist ainsad asjad mis teda ei huvita. Minu arust tal on kolmevärviline kasukas. Karvkattes on igatahes tal halli, valge ja pruuniga. Olen proovind ka pildile seda saada, kuid teadagi, et see on suhteliselt võimatu.
Pilt
Avastasin, et ta joob tassist niimoodi et paneb käpa kausiks ja lakub siis seda :happy:
PiltPilt


Järgmine on mul Zen. Sain nad Mochaga koos 15.08.2008 ja tutvustamine läks ka väga kiiresti. Õhtuks magasid nad juba kõik ühes pesas. Viljandi varjupaika oli nimelt toodud 2 emast rotti. Olin just pannud magama oma eelmise(ka varjupaigast saadud) roti Nöpu ning Weaselile oli ju seltsilist kähku vaja. Zen pidi olema Mocha ema ja on tõesti kasvult väiksem kui teised rotid, kes mul olnud on. Ta on ka esimene albiino rott, kes mul on. Tõesti ta oli ka jube arg, alguses ei saanud kättegi võtta kuid nüüd juba istub isegi õlal. Ja enne jalutama tulekut ta uurib ikka põhjalikult üle kas ikka tasub välja tulla. Parema meelega ta vist magaks oma pesas :-) . Halb on ainult see, et ta kasuka peale jääb jube hästi piss näha ja peab vist esimese vannitamise juba ette võtma.
Pilt


Veel on mul Mocha. Ta peaks olema nii 3-4 kuune pubekas. Weasel õpetab muidugi igasuguseid pättusi talle ja nii ma nende kahe järel muudkui jooksen ja õiendan :-D .
Jube armas rott on ja ta on ka täpselt mu eelmise roti Nöpu koopia. Kohe esimesel päeval tahtis igal pool nuuskida ja uudistada ning puuris olemine on suur piin talle. Puuri ust avama lähen, siis ta lipsab kohe välja ka. Äkki muidu jätangi ta sinna ja kus see siis kõlbab.
Pilt


Muidugi ei saa ma ka aru, et kuidas teie rotid ainult diivanitel/laudadel jne jooksevad. Mul pole elusees neid õnnestunud õpetada neile seda. Paterdavad mul terves suures toas ikka ringi, peale selle on nende jalgade madinat nii mõnus kuulata :happy: .

Rottidest on ka üks video, kus Mocha ja Weasel palliga mängivad laua peal.
http://s395.photobucket.com/albums/pp32/kadrikuusk/?action=view&current=rotud060.flv

Lähiajal kavatsen veel pilte üles panna, kuid need on teises arvutis hetkel. Paar armsat pilti on vanematest rottidest.

Sipsik ja Dixi
(Need lipsud ei ole ümber kaela, kui mõni arvab..Libistasin õrnalt üle pea neil ainult selle :-) )

Pilt

Dixi

Pilt
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Loomahull » 04. september 2008, 20:14

Väga vahvad rotid! Weasel on ilusa markeeringuga, laiguline selg. Väga tore video! Weaselile paistis pall ika väga meeldivat. :happy:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud

PostitusPostitas Liisu- » 04. september 2008, 20:30

Tõesti toredad plikad. :-) Loodame siis varsti uusi rotusid ka näha.
Selleks, et olla õnnelik on tegelikult vaja väga vähe...
Aga keegi lihtsalt ei mõista seda.
Kasutaja avatar
Liisu-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 328
Teemad: 8
Asukoht: Lagedi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Scratchy » 05. september 2008, 15:09

Kihvtid plikad. :)
Kas sul rottide puurist pilti ka on? Ega see see sama puur pole, mis sul viimasel pildil?
Kolmevärvilisus Weaselil- ilmselt on see pruun värvus 'roostetamisest'. Musta karvaga rotid hakkavad tihti peale, küll aga teadmata põhjusel, "roostetama" e. kasukasse tuleb roostekarva-pruunikaid karvu.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Molly » 06. september 2008, 17:43

Tõesti toredad rotud. Mulle meeldib see, et võtad rotte varjupaigast. Kujutan ette, kui õnnelikud on need rotud, kes sinu juures uue kodu on leidnud.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 07. september 2008, 19:29

Aitäh teile :happy:

Ei seal puuris nad ei ela, see on suvila neile. Esimese roti jaoks oli see puur.Praegu on neil tsintsiljadele mõeldud puur ja sellest puurist pilte ei ole hetkel, eks lähimal ajal teen ka :-) .

Varjupaiga rottidelt on tõesti näha, et nad tahavad rohkem kohe musi teha mulle, kui poest ostetud näiteks. Seal olid nad väga väikses puuris ja jalutama ju ei lastud, samas kui mul on nad
7h päevas aind kinni.
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas nuuu » 07. september 2008, 21:05

Üliarmsad pildid.
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 20. september 2008, 14:16

Kuna mind murdis gripp ja mesilase nõelamine(otse lagi pähe!) maha, siis otsustasin tulla mõneks päevaks vanaema juurde totudega. Kodus hakkasin siis voodit kokku panema ja vaatan, et mingid imelikud asjad on madratsi all.Tõstsin üles selle ja avastasin, et keegi rotudest on omale toidulao teinud sinna. Mis sinna kõike kokku veetud ka ei olnud-juustud,viinerid,saia jne. Mõtlesingi, et kuidagi liiga ruttu süüakse ära kõik mis ma neile ette annan :-D . Ei oskand arvata ka kes seda teha võis...kuni hakkasin rotte transpordi puuri tõstma. Panin Weaseli ja Zeni enne ja hakkasin just Mochat sinna tõstma, kui järsku ta hüppas puurist välja juustutükk suus ja otse voodi juurde. Voodi oli aga juba koos ja sain ta õnneks kätte. Siukseid trikke juba õppind tegema.
Eile sõin pähkleid teleka ees (need tavalised sarapuu pähklid, kestaga) ja rottidel oli muidugi oma osa vaja saada. Sealt lasti ka muidugi päris mitu peotäit pänna, kuid õnneks nägin kuhu nad need viisid. Weasel transportis need riiulisse, Mocha kummuti taha ja Zen viis need puuri. Grupitöö missugune ju :-) .
Üksõhtu oli päris äge veel see, et ema tahtis töökaaslasele helistada tavatelefoniga ja see asub minu toas. Rotid olid ka parasjagu lahti. Ummu hakkab siis rääkima juba ja Weasel ronis ka kohe sinna riiuli peale. Ju arvas, et tal on ka paar tähtsat asja edasi öelda. Paterdas ta ju otse telefoni peale ja tatsas nende nuppude peal. Nii katkestas ta selle kõne päris palju ära ja enamus jutt oli ka emal selline, "Kadri, võta ära see rott, vastik rott, kas saad minema, sina enam juustu ei saa!" jne. Päris naljakas oli seda eemalt ikka vaadata :-D .


Nüüd kui Zen on mul ka juba kuu aega olnud olen üpris kindel, et eelmises kodus on talle liiga tehtud. Ta kardab kohutavalt kätt ja paitusi. Käega hakkan tema poole minema siis tõmbub nurka ära ja kössitab kohe. Eks olen harjutanud teda käega ja andud head paremat, kuid päris välja seda pole saanud veel. Muidu ronib ise õlale ja sülle küll mulle juba. Ehk võidan varsti tema täie usalduse ka...

Võtangi nad endale kaissu nüüd... Ravivad mu ka kiiremini terveks :wink:
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Molly » 26. september 2008, 13:47

Kaissu võtmisega gripi ajal võiksid olla igaks juhuks ettevaatlik. Mina ehk pabistan pisut üle, kuid mõnedki inimeste haigused võivad olla rotudele nakkavad. Olin siin ka ise mõne aja eest mingi viirusega hädas. Olles värskelt haigeks jäänud, lähenesin puurile rätt ümber näo nagu moslem. Vaatamata mu ettevaatusabinõule ehk rätile, kostus mõne aja pärast puurist aevastamist. Asusin siis kohe punase päevakübara tilkade ja soolalambiga askeldama. Praeguseks oleme muidugi kõik jälle terved.
Zeniga pead olema tähelepanelik ja leidma aega temaga ja ainult temaga tegelemiseks. Minu Truks oli samuti rotike, kellel olid halvad mäletsused. Algul oli ta kartlik ja oma puuri pidas ta ainsaks kohaks, mis teda kogu maailma kurjuse eest varjab. Oli perioode, kus ta ei soovinud millegipärast puurist välja tulla. Kui panin käe puuri, et puuri puhastada, siis hammustas Truks mind. Hiljem ta muidugi lõpetas minu hammustamise, kuid kui puurile lähenes mõni võõram inimene, leidis Truks alati võimaluse ja hammustas. Trasnasportpuuri kartis ta algul meeletult. Ju arvas, et ta viiakse kodust minema. Transapuuriga harjumine võttis meil ikka tükk aega. Soovitan sinulgi Zeni harjutada mõistma, et puurist välaspool on samuti tore, et transapuuriga ringi liikumine ei ole ohtlik. See on vajalik selleks, et kui peaks tekkima vajadus minna arstile, ei kardaks ta meeletult.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 26. september 2008, 14:58

Seni pole veel meil aevastusi olnd, soolalamp põles meil ka 24/7 siin :-) .
Zen hammustanud õnneks ei ole,lihtsalt arglik ja transapuuri vastu tal ka midagi ei ole. Mul see kohe puuri kõrval ka ja kui lahti saavad siis käivad seal ka ronimas. Eks ta ole edusamme ka teinud juba- ronib vahest isegi esimesena puurist välja ja õlapeal on ka tema arust päris äge istuda, sest siis annab Kadri veel midagi head närida ja minu juukseid saab ka veel siluda :-D
Eks me harjutame veel teda ja loodan, et varsti kaob see hirm tõesti ära.
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Scratchy » 26. september 2008, 16:13

Viidates Eva4 postitusele - klikk - inimeste viirused, külmetushaigused rottidele ei nakka. ;) Ise küll ka natuke ettevaatlik haigena rottide juures, aga meie haigused rottidele nakata ei tohiks.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 16. oktoober 2008, 12:22

Avastasin täna, et pole päris ammu kirjutanud siia midagi. Eraldasin rottidele ka väikse toa enda toa kõrvale ja panin rotid sinna. Kõik tegin muidugi rotikindlaks enne. Seal on nad koguaeg lahti ja puuris käijakse ainult söömas. Tundub, et neile täitsa meeldib see vaba roti elu.. :wink:
Pidevalt on minu tuppa kuulda ikka kuidas mingid asjad seal lendavad jälle ja kui kontrollima lähen jooksevad kõik 4 rotti mulle vastu.
4 rotti..Tuleb välja, et võtsin ühe juurde veel või mis... :-D
Mine veel loomapoodi kuhu on ajsa imearmsad rotipojad toodud. Ma ju pidin kohe näppima neid ja siis avastasin, et ühel beezi ja valgega rotil on ainult pool saba(ema oli ära närinud väiksena) ja selle samuse rotiga ma kodu poole tammusingi varsti. Bande võttis ta ka väga hästi vastu ja eks nad õpetavad pägalikule ka juba igast trikke. Väike sai nimeks Zumi, jube hästi sobis talle see lihtsalt. Eks ta on väike hellik ka..meeldib mul peos istuda ja pai saada :happy:
Üritan mõnipäev neist pilte ka teha nüüd.
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Scratchy » 16. oktoober 2008, 14:43

Palju õnne! :)
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas helenkihho » 16. oktoober 2008, 14:55

Palju õnne ka minu poolt! :-)
Huvitav lugeda, ootan uusi jutukesi Sinu rotudest.
helenkihho
 
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas kerliilrek » 16. oktoober 2008, 16:17

Palju õnne . :)
Kasutaja avatar
kerliilrek
Gotta Be Somebody , ;)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 805
Teemad: 18
Pildid: 4
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Loomahull » 16. oktoober 2008, 16:30

Palju õnne tite puhul! :-)
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Liivakakene » 22. oktoober 2008, 14:18

Pilte?? :happy:
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas PrinCess » 27. oktoober 2008, 20:13

Õnne uute nunnude puhu! :-)
When I say: "Time to go back to the cage." My rats hear: "Please hide under the furniture and refuse to come out for the next hour."
Kasutaja avatar
PrinCess
never tell secrets
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 846
Teemad: 9
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 02. november 2008, 20:26

Tänud teile :-)
Rotid pole viimasel ajal midagi korda saatnudki eriti. Päris tublid on olnud. Kuigi öösel on kuulda päris kõvasid kolksatusi sealt toast, samas ei saa ma aru mis nad teha võiks, sest kui kontrollima lähen siis on kõik nii nagu peab. Zumi on täiesti sisse elanud ennast juba ja arvab, et on vist gurmee restoranis, kus pakutakse kõik see paremaid roogasid ning kuivtoit ei tule tema puhul kõneallagi. Samuti ei kõlba talle jogurtidropsid, mida teised üritavad kõigest väest mult välja norida.
Samuti on Zeniga juba kõik hästi. Tibi on nii julgeks läinud, et kohe kui tuppa lähen hüppab ta mu õlale.
Emal viskavad nad kopa ette juba, kuid vanaema pani hästi paika ära ta: "Seni kuni me Kadriga siin elame, võib Kadri nii palju loomi endale siia võtta, kui vaid soovib :-D ". Peab vist mõtlema hakkama, mis looma veel võtta... :wink:
Peab kähku uue puuri ka muretsema jälle. Või siis vähemalt uued plastikriiulid. Hetkel on need ju puidust ja nad lähevad ja lasevad mõnuga sinna peale ikka. Teadupoolest võtab puit jälle niiskuse sisse ja mõnus lõhn tuleb ka kohe. Eks näha, mis sellega ette võtta siis. Pole näinud Jenny korruseid ka müügis siin Viljandis, Tallinnas pole ka ammu käinud.
Tegin neist vähe pilte ka. Olin ise paar päeva tõbine jälle ja õmblesin puhvikutele onni laadse asja ka, mida ameerika saitidel päris palju näha võib. Kahjuks õmblusmasinat ei olnud võtta siin ja tegin käsitsi. 3h kulus ära(muidugi koos söögi- ja sirutuspausidega :-D ). Bandele väga hästi meeldis, keegi ei tahtnud isegi välja tulla mind nuuskima siis.


Mocha:
Pilt

Weasel:
Pilt
Pilt

Puhvikud:
Pilt
Pilt

Zumi:
Pilt
Pilt

Zen peidukas:
Pilt

Puur:
Pilt
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 28. oktoober 2009, 16:45

Pole ammu kirjutanud siia aga ega midagi head ka rääkida pole. Kuu aega tagasi suri Zen ja täna koolist koju tulles oli Mocha ka surnud. Ei tea mis viga võis olla. Zen küll oli vana aga Mocha oli noor ja jube aktiivne. Alles eile kappas mitu tundi põrandal ringi, ei tahtnud ööseks puurigi minna. Shokk on suur igatahes:( . Vanim rott Weasel on ka täie tervise juures, kappab ringi nagu teismeline siin, õnneks pole temal midagi häda veel...
Vahepeal on lisandunud 2 rotti ka- Põnn ja Jumbu. Põnn on ilus beezikas rott, hästi hästi aktiivne ja ilus. Jumbu on kõige lemmikum välimuse poolest- ta dumbo ja poolkarvutu. Pekivoldid on mõnusalt näha tal. Kes esimest korda näevad teda mõtlevad et ta on haige või midagi. Jumbu on hästi rahuliku ja memmeka iselmoomuga. Esimene, kes nii memmekas üldse on.
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas roberta » 28. oktoober 2009, 17:54

Siiras kaastunne väikeste sõprade kaotuse puhul!
Ja samas ka palavad tervitused pisidele uutele sõpradele!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Degus » 31. oktoober 2009, 10:53

Minu kaastunne! :lein:
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Kuldhai » 31. oktoober 2009, 12:10

Kaastunne! :lein:
Kas uutest pisikestest pilte ka on?
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Kristinyo » 31. oktoober 2009, 21:17

Sügav kaastunne :lein: !
Deegud ^__^
Kasutaja avatar
Kristinyo
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Loomahull » 03. november 2009, 16:27

Siiras kaastunne. :lein:
Samas õnnitlused pägade puhul.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 30. september 2010, 13:43

Rääkige mulle kuidas te sellest uskumatust tühjustundest üle saate, kui rott/lemmik sureb? 30. mai suri mu kõige armsam Weasel ära, täna leidsin Põnni surnult. Zumi on ka vana, karv ju peaaegu täitsa maas ja kähiseb hullupööra, Jumbul on kahel rinnanäärmel kasvajad( veel küll väikesed, kuid kasvavad kiiresti, oppi ka ei taha teha). Kõik lähevad järjest ja nii vastik on olla, eriti kui tean, et Zumil ja Jumbul ka ei ole enam palju aega antud...
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Merily » 30. september 2010, 14:00

Mina elan ka hetkel väga-väga noore roti surma üle. Kõige parem on ülejäänud rottide või üldse loomadega suhelda. Minu puhul aitab ka näiteks uue looma soetamine. Mõni inimene ei taha üldse peale roti surma uut osta, seega see on individuaalne. Mõte, et Sinu lemmikut enam pole, jääb tükk aega sisse, aga eelnevalt öeldu lihtsalt leevendab seda.
Uue looma ostmiseni ma veel jõudnud pole, aga niipea, kui kuskil poes pisikesi näen, võtan kaasa :).
Kaastunne minu poolt! :lein: Ole tugev!
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas samton » 30. september 2010, 14:30

Kaastunne. :lein:
Minul aitavad leinaga leppida teised rotud. Kurbadel õhtutel, kui keegi neist lahkunud on, veedan nende keskel tavalisest rohkem aega - ausõna, see lohutab. Tundub, et ka nemad vajavad siis rohkem minu lähedust, sest põue ja sülle poetakse hoopis agaramalt ning ringi jooksma ei kiputa üldse.
Ja muidugi on abi sellest, kui uued säbelevad pägalikud koju tuua. Nende tembutamised võtavad nii palju tähelepanu, et kurbusega on kergem hakkama saada.
Nagu mu laps kunagi väiksena ütles: "Meie südamesse jäävad nad ikka ja keegi ei tule ju kellegi asemele. Tänu neile, kes olid, saavadki uued tulla - kuidas me muidu teaksime, kui vahvad loomad nad on."
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas Eeeesi » 30. september 2010, 15:36

Kaastunne :lein: !
Õnneks ei ole mina veel lemmiklooma surma üle elanud. Kuid palju jõudu sulle ja teistele rottidele :) .
plinksu, eti, august, semi
Kasutaja avatar
Eeeesi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 125
Teemad: 3
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Katziku totud!

PostitusPostitas katzik (Teema autor) » 30. september 2010, 16:07

Noh, tavaliselt olen ka väikse pägaliku asemele võtnud, et leevendab veidikesegi seda tühjust. Kuid nüüd mõtlen, et ei suuda rotte enam pidada, lihtsalt selle pärast, et nad nii vähe elavad. Vingemat lemmikut annab küll otsida, kuid ei suuda leppida sellega, et neile nii vähe on seda eluaega antud. Jube on juba mõelda, et varsti mul enam rotte ei ole, kuigi suht eluaeg pidanud juba neid.
Eks ma Zumi ja Jumbuga tegelen ikka nüüd rohkem, täna tegin neile väiksema puuri ka korda, pole mõtet pidada neid kahekesi selles suures Jennys. Igakord kui vaatan neid tibukaid, siis nii kurb tunne tuleb sisse, Zumil läheb igapäevaga see hingamine hullemaks ja Jumbul ka varsti juba halb käija:(. Ei teagi enam mis teha..
There are rats in my house.
Kasutaja avatar
katzik
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 213
Teemad: 6
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist