Preili ja Ruu pesakond

Palju-palju pisikesi kõrvakesi, käpakesi ja sabakesi.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Re: Preili ja Ruu pesakond

PostitusPostitas Merily » 27. aprill 2013, 11:57

Oh jummel, poistel ikka juhtub... Minu Tšifkinil oli omal ajal sama asi, ei käinud ka meie arstil. Varsti tuligi see peenike (ilmselt) sabakont ära ja hiljem oli tal ümmargune sabaots. Ta oli ka selline, kellel kogu aeg midagi juhtus, sest ta oli täielik poiss (mis sest, et saba alla vaadates sealt poissi siiski ei leidnud :D).
Kiiret paranemist ja ma usun, et muretsemiseks pole põhjust! :)

Kusjuures mul läheb Aili ja Siguri vahel vahe tegemine juba raskemaks. Sigur vaikselt kasvatab pealaele karva ja Aili on juba täielik pätt, mitte nagu 2 päeva tagasi - veidi arg. Õnneks on Ailil kaela all V-täht, aga tüütu on iga kord kõhu alla vahtida. Pean vist igal hommikul nad üle vaatama ja kasukal vahet tegema, et mis imeasju nad öö jooksul omale selga on kasvatanud, sest praegu tundub küll, et kasukas muutub üleöö :D.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Preili ja Ruu pesakond

PostitusPostitas Scratchy (Teema autor) » 28. aprill 2013, 14:32

Need topeltrexid üllatavad oma kasuka kasvatamisega küll jah. :D Väga põnev on jälgida.

Huvitav, minu juures olid nad küll mõlemad väga agarad tegelintskid, ju siis lihtsalt läheb aega, et harjuda uue keskkonnaga. :)
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Pesakonnad

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist