Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

Imepisikesed ja kiired vudilased

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 09. oktoober 2013, 18:38

Huh, vaatasin üle, ühel, kellel üks silm on vigane, teine silm õnneks särab nüüd, teisel pisil mõlemad silmad säravad :). Kas see pime silm läheb kunagi normaalseks? Või nüüdsest võib nende puuri piraadi laeva moodi kujundada? Kas seda ratast jätta sisse, või võtan välja? Ratas on nende suur sõber ja vaevalt nad nii kergekäeliselt seda loovutaks :D .
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas cougar » 09. oktoober 2013, 20:35

No kui nad siuksed "ullud jussid" on, vast siis kogemustega ratturiteks saades ka rohkem kolakaid ei saa, et oskavad end ehk rohkem hoida. Praegu lihtsalt kaif on nii suur, et selle nimel ollakse nõus taluma ka pisukesi ebameeldivusi.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 09. oktoober 2013, 23:15

Hehe, cougar, selle lause peale püüdsin naeru kinni hoida, et ämma mitte üles äratada :D Aga see silm paraneb, eksole? (Püüan mitte paanitseda)
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 10. oktoober 2013, 10:55

Eile sai õhtul veel pilte klõpsutada :P

Pilt

Pilt

Haige silmaga pisi :(
Pilt
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Chi » 10. oktoober 2013, 20:06

Armsakesed, tõesti nagu koduloomad ja võllikad on ka lahedad. :D Kahju, et ühel silm haige on, aga loodame äkki paraneb kuidagi ära. :)
Chi
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 46
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 11. oktoober 2013, 19:59

Hea Uudis on see, et pisil ei ole enam valge silm :) Aga ta ei ole ka "õige" silm. Tulin täna töölt koju, panin neile süüa, ämm ütles et ta sai loomakliinikust mingid silmatilgad (aaww, nii nunnu, et tal ka süda soe nende vastu), igatahes, loomakliinikust öeldi talle, et need tilgad sobivad ka hiirtele, muidu need olid vist lehmade jaoks (ämm on lehmade alal veterinaar). Hakkasin vaatama, kus see piraadiplika on, vaatasin, et mõlemad olid ilusti mustade silmadega. Ma lausa läksin rõõmsaks peale rasket ja väsitavat tööpäeva (teate küll, mis Maximas toimub, inimesed väsitavad vaimselt ikka süütut inimest :(). Aga kui seda õiget plikat kätte võtsin, vaatasin valguses et silma äärest on punane, silm hääästi veits udune. Piliks nii jooksis mu käte vahel, mõtlesin, kuidas küll ma saan need tilgad panna talle. Rahustasin ta paitamisega, ämm tilgutas mulle näpu otsa paar tilka ja ma määrisin hiirekesele :bang: aga mitte otse silma, vaid ülespoole . :grr: No nii mööda ka ei saa panna :D . Õnneks need tilgad ei läinud raisku, sest et hiir hakkas oma määrdunud laupa pesema ja mingi osa vist ikka läks silmakese peale (panin u. 2mm mööda :D ) Loodan, et läheb üle see kogu jama ja silm paraneb :) .
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 14. detsember 2013, 18:36

Mõtlesin, et peaks kirjutama midagi siia, muidu 2 kuud juba seisab see teema puutumata :roll:
Hiirekesed elavad nagu alati, möllates ratta peal päevad/ööd. Nad olid kasvatanud omale suured tissid (rasv talvitumiseks, mis näeb tisside moodi :D ) Ausalt öeldes, ma lausa ehmatasin, kui esimest korda avastasin sellist asja, arvasin kohe, et äkki kasvaja, aga huvitav, mõlemal hiirel ja mõlemas kohas on see ja TÕsiSELt näeb tittude moodi :D

Üks kohustuslik pildikene kah :))
Pilt
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas cougar » 14. detsember 2013, 19:09

Musikalli mõlemale päkapikule :biglove: :biglove:
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas flo » 15. detsember 2013, 10:00

Nii lahe lugemine! Tuletas ka endale meelde, kuidas lapsena sai kassi hambust hiiri päästetud ja neid siis kolmeliitrises purgis kasvatatud. (Vesiämblikest, konnakullestest, kapsaussidest ja kartulimardikatest rääkimata)
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 15. detsember 2013, 12:29

3 liitrine purk on väike tegelikult ju. :) Mul on plastikkast mille mõõtmed on üle 60x30x50 (ma nägin kleepsu peal oli kirjas, kui ostsin seda kasti, aga ei mäleta täpselt, palju oli) ja sellestki elamisest mulle tundub, et neile on vähe :D.
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas piiksuke » 30. jaanuar 2014, 13:56

kuidas minu lemmiktegelastel läheb? :biglove: nii armsad ja asjalikud hiirekesed...
piiksuke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 30. jaanuar 2014, 22:17

Üpriski hästi läheb neil, ainult söögi poolest on nad väga valivad, lausa masendus tuleb peale, mõeldes mis toitu neile siis pakkuda. Koguaeg valivad endale midagi välja kausist. Põhimõtteliselt terve kausi toitu viskan järgmine päev minema. Käisime eelmine nädal mehega puhkamas Tallinnas, sealt ostsin pisidele kallimat sorti toitu. Ei taha seda kah nad. Ostan neile veel põhitoidule lisaks ka lindude jaoks mõeldud sihvkasid. Neid süüakse ikka nii, et terve puur on koori täis :D . Homme panen nende jaoks muru kasvama, et nad ikka vitamiine ka saaksid. Muide, pisid saavad minu arvestuste järgi 1.veebruaril poole aastaseks :biglove: .

Pool nädalat tagasi ma pidin endal silmad peast välja nutma :( . Nimelt nägin aknast, kuidas me kass tuleb, suus oli midagi, sain aru, et see oli hiir. Ämm ütles, et ära mine õue, et see on loodus ja puha (ta teab, et kui ma hiirt või roti näen kassi küüsis, siis ruttan kohe appi talle). Siiski otsustasin minna õue. Kui hiirekeseni jõudsin, oli ta muidugi elus, aga ta tagukäpa luu oli murtud. See oli juttselg hiir. Võtsin ta kätte, silmad ees vesised ja viisin ta kassist kaugemale, sinna kust ta tuli, solgi minemaviskamise kohta. Nägin seal oli veel üks hiireke, aga juba vikerkaare maale läinud. Panin hiirekese maha ja ta puges lume alla. Mõtlesin, et huvitav, kuidas ta ei karda mind, ei karganud mul käes. Võib olla oli šokk nii suur, et ei suutnud millestki mõelda, peaasi, et ellu jääks. :hanky: Tundub, et seal solgis käivad hiired omale süüa otsimas, sest sinna viime me toidujäätmeid. Läksin tuppa ja ruttasin kohe oma hiirekeste juurde, võtsin nad kätte ja tahtsin kohe valjult nutta. Miks elu peab nii karm olema. :hanky: Ma olin tükk aega vihane kassi peale. Mõlen siiani, äkki oleks pidanud ikka hiirekest aitama ja mis sest, et ta mind omaks ei võta, aga peaasi, et tal oleks vesi, toit ja soe pesa kõrval, et oleks kergem oma lühike elu lõpuni elada oma haige käpakesega. Kui ma siis ta kätte võtsin, ta oli nii kerge, kohe oli aru saada, et süüa tal pole kuskil varus, miks ta muidu solki tuli uudistama. :sad: Ei tea, kas ta jäi ellu, või kass otsis ta üles ja tegi lõpu peale... Hiljem nägin, et kass passis seal solgiaugu juures :grr: .

Igal juhul, süütan küünla siin pisi.ee-s nende hiirekeste ja rotikeste jaoks, kes pidid varakult siit ilmast lahkuma kasside õeluse pärast, muidugi mitte ainult kasside vaid ka teiste loomade pärast nagu näiteks maod. :lein:


Kahjuks või õnneks selline loomaarmastaja olen ma ja olen väga tänulik sellele päevale ja eriti oma mehele, kes nägi minu hiirekesi, kes olid veel väiksed ja ei teadnud, kuidas ühes või teises situatsioonis käituda. Ma arvan, kui nad oleks teadnud, siis nad poleks mulle nii kergekäeliselt kätte sattunud. :biglove:


Natuke pilte kah, mis sai detsembri kuu keskel tehtud ;)

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas piiksuke » 31. jaanuar 2014, 11:25

Nii tore kuulda! Palju õnne siis pisikestele sünnipäevaks! :flo:
Kuidas nad omavahel läbi saavad? Nad on ju erinevast soost,mul on varasemast kuidagi silma jäänud. Ja kas on vahet nende iseloomudes ka, et üks on nagu julgem vms ja kas sa ise teed nendel kohe peale vaadates vahet?
piiksuke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 31. jaanuar 2014, 12:25

Tulin järeldusele, et nad siiski on emased :). Üks on veidi julgem kui teine, no ja ka saan neil vahet teha sellega, et ühel pisil üks silm väiksem. Läbi saavad nad omavahel superhästi. ;) Vahest on puurist kuulda piiksatusi, eks need tulevad mänguhoos :)
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas piiksuke » 31. jaanuar 2014, 12:39

Õekesed siis :biglove: Aga mis nende nimed siis on, need pidite ka ju ära muutma vist? Ja kas nad nime peale reageerivad ka?
Endal mul nii kodustatud hiirekesi pole olnud, küll aga olen toitnud mitu kuud oma köögis või kuskil selle läheduses elavat hiirekest, kes muutus mingil ajal nii julgeks ,et ei kartnud enam mind peaaegu ja tuli sööma ka siis ,kui ma ise köögis olin ja tuli isegi lähemale. Keeras pea viltu ja istus tagakäppadele ja vaatas mulle otsa ning isegi kui tasakesi temaga rääkisin ,siis ei jooksnud minema. Aga puudutada ennast ei lubanud ikka ,kindlasti oleks ka niikaugele jõudnud teda harjutada, aga ma kolisin sealt korterist minema. :sad:
piiksuke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 31. jaanuar 2014, 12:59

Esimesel lehel olen kirjutanud nende nimed- Morticia ja Tauricia (loe: Martiša ja Taurisia). Nimed tulid minu ja mu mehe nimedest- kuna mu teine pool nimest on ...tiška ja kasutan seda osa oma nimest. Morticia on tegelikult filmist "Addams family". Tauricia tuli sellest, et mu mehe nimi on Tauri ja sellist nime tüdrukule ei pane ju :D Tegingi nime naiselikumaks ja lõppu samaks nagu teisele, et ikka tunda oleks et on õdid :)

Looduses elavad hiirekesed võivad julged olla, kõndida su läheduses, aga kätte on neid raske saada oma kättega, abivahendeid kasutamata. Mina, tol päeval kui pisisid nägin, ei pidanud suurt vaeva kasutama, üks lihtsalt tuli mu kätte ja ma lausa imestasin, et ta ei rabelenud, et mu käest välja saada, läksin, viisin ta kandepuuri(mul oli rotist see jäänud). Teine aga oli pirtsakam, jooksis auku, aga ega ta seal kaua ei olnud, tuli siiski mind uudistama. Sel ajal, kui ta liikus minuni, mu mees kükitas mu taga ja püüdis hoida naeru kinni. Pärast ta ütles, et ta oleks ääre pealt naerust plahvatanud, sest, et hiir tõkkas , liikus tõkkates :D
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas roberta » 31. jaanuar 2014, 18:03

Imetoredad pisikesed särasilmsed hiiretipsid! Paraku jah, elu on hiirekestel karm, pidevalt näeb keegi neis maitsvat kõhutäit ja veab, kui kassivolaski kõhtu ei satu.
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 31. jaanuar 2014, 19:27

Jah, olen märkanud, et kui ma ei näe seda "fight"i, siis ma olen rahulik, aga nii kui näen, siis mind käivad luupainajad piinamas, miks ma ei päästnud seda väikest sabalist...


Nüüd heast.
Olen mõelnud, et tahaks oma piside järglasi ka näha :) Tahaks "vanaemaks" saada ja nunnutada neid :D .
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas piiksuke » 15. veebruar 2014, 12:08

kahju et elan nii kaugel, neid armsakesi tahaks küll väga näha ja neile pai teha ! lohutuseks oleks muidugi ka mõned pildid ja lood hiireplikadest...
piiksuke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas 3rika » 16. veebruar 2014, 15:48

Tishka kirjutas:
Nüüd heast.
Olen mõelnud, et tahaks oma piside järglasi ka näha :) Tahaks "vanaemaks" saada ja nunnutada neid :D .


Aga arvesta, et nende pesakonnad on tihti peale küllaltki suured (interneti andmetel 3-8 poega). Kas sa leiaksid neile kõkidele head kodud? Kuna nad on siiski "metsikud" ehk et mitte tuntud lemmikoom, siis võib sul uute kodude leidmisega raskeks minna.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 20. veebruar 2014, 23:12

piiksuke kirjutas:kahju et elan nii kaugel, neid armsakesi tahaks küll väga näha ja neile pai teha ! lohutuseks oleks muidugi ka mõned pildid ja lood hiireplikadest...

Paitamisest nad küll ära ei ütle :wink: . Pilte kahjuks veel ei saa panna, tulen töölt hilja koju, pole aega, aga puhkepäevadel ikka ;)

3rika kirjutas:
Aga arvesta, et nende pesakonnad on tihti peale küllaltki suured (interneti andmetel 3-8 poega). Kas sa leiaksid neile kõkidele head kodud? Kuna nad on siiski "metsikud" ehk et mitte tuntud lemmikoom, siis võib sul uute kodude leidmisega raskeks minna.


Jätaks omale ;) Eraldaks isased emastest. Kõigi jaoks jätkuks ruumi :biglove: . Aga noh, unistada pole paha. Sellist "varandust" ei anta just iga päev ( :scared: )
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 01. märts 2014, 15:09

Täna on tähtis päev! Musidel on sünnipäev! 7'me kuuseks said! Palju Õnne! :cake:

Issand, aeg lendab ikka nii kiiresti.

Alustan siis juttuga meie tegemistest. Ostsin pisidele uue ratta. See on plastmassist ja kaetud, nii, et käpakesed jooksmise ajal ei tule kuskilt vahelt välja. Kinnitasin seda puuri ja igaks juhuks jätsin vana ratta ka sisse, et nad ikka ära harjuks uue asjaga. Jälgisin neid 4 päeva, pole kordagi sees olnud, ainult jooksid selle alt läbi. Jõudis puuri koristamise päev kätte. Koristasin ära ja võtsin ära selle vana ratta. Panin sisse potis muru, mis ma kasvatasin nende jaoks. Lasin hiired puuri ja mis te arvate? :D Siia maani ei saa rahulikult öösel magada. Arvasin, et see plastmassist ratas on vaikne, aga eksisin. Seda on terves majas kuulda :D. Vähemalt nad ei saa sellega haiget. Aga võllikaid nad ikka proovivad kogu aeg teha. Joostakse hoog sisse, jäädakse seisma ja vaadatakse lolli näoga, et miks midagi ei toimu :m8hh: . Kusjuures, selle muruga, mis ma puuri panin , ei hakka puur nii kiiresti haisema.

Olgu aitab jutust ja naudime sünnipäeva lastest pilte ;) Muidugi koos omanikuga kah :A:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Huh, liiga palju tuli vist pilte :ups: .
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas cougar » 01. märts 2014, 20:07

Palju õnne, palju õnne! :lol: Seitsmekuused hiired peaks juba ju enam-vähem täiskasvanud olema, aga ikka nii lapse nägu et! On ikka armsad numpsikud küll!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Saara » 01. märts 2014, 20:25

Tõesti hamstrite olekuga ja väga nutikate nägudega tegelased. Nende piltide vaatamine teeb tuju kohe rõõmsaks :P .
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas roberta » 02. märts 2014, 14:52

Palju õnne ja palju paisid pisidele sünnipäevalastele! Terve peotäis iirekesi, võrratult armsakesed!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 02. märts 2014, 15:44

Musid tänavad teid. Tegin eile nendele tordi ka sünnipäeva puhuks :hdance: .

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas piiksuke » 04. märts 2014, 15:45

Palju õnne pisikestele tagantjärele :flowers: Ja tort oli ka täitsa sobilik neile :thu: Loodetavasti maitses ?!
Armsad loomakesed ja paistab et lausa naudivad pildistamist. Kui ainult see paigalpüsimine nii raske poleks (:
piiksuke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 06. märts 2014, 23:30

Tibud tänavad . Tort jah, maitses neile, aga no muidugi, lemmikud asjad (juust) söödi pealt ära, näksiti veel midagi üht-teist ja ülejäänud tükk jäeti ikka perenaisele :D . Kusjuures paigal püsivad nad päris hästi. Oma 10-15 minutit saab päris häid pilte teha. Vahepeal pesevad ja kasivad ennast, et ikka pildil ilus olla ;) . Vot üksikult nad ei püsi paigal. Peavad kõik minu kehaosad läbi käima... Ma ju ei lase neil väljas joosta, kuna nad on nii pisikesed, meil kapid suured, kapitagused auke täis ja kardan, et panevad jooksu. Mul 4 aastat tagasi panid hamstrid plehku, aga 3 aastat tagasi otsustas rott jalutama minna. Äkki leidis oma armastuse ja otsustas täiskasvanud looma elu elada... :sad: Aga noh, mis juhtus, see juhtus, enam seda tagasi ei saa.

:)
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas piiksuke » 01. aprill 2014, 14:15

Palju paisid ja maitsvaid hõrgutisi pisikestele hiiretüdrukutele 8 kuu sünnipäeval ! :flowers:
piiksuke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Sabadega hamstrite ehk põld uru-hiirte lugu :)

PostitusPostitas piiksuke » 22. aprill 2014, 16:06

Ootan kannatamatult uusi lugusid ja pilte oma lemmikhiirekestest siin foorumis! Kahju ,et ma nii kaugel elan ega saa neile pai teha...
piiksuke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Hiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist