Ühe kuu kulutus ühele villakhiirele.

Puhvis pajatused

Moderaator: Imbeeh

Ühe kuu kulutus ühele villakhiirele.

PostitusPostitas Hannake (Teema autor) » 16. detsember 2009, 18:58

Tahaks teada kui palju kulub raha tšintsu pidamiseks ühel kuul (v.a. puuri raha ja villakhiire ostmise raha ja puuri sisustus :-D )
Seda sisaldaks siis pesuliiv, söök,maiustused ja muu kraam :)

Ette tänades, Hannake :-)
Brio & Rulle <3
Pildid hamstritest: http://fotoalbum.ee/photos/hhiire/sets/1229389
Kasutaja avatar
Hannake
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 10
Pildid: 0
Asukoht: Liigvalla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ühe kuu kulutus ühele villakhiirele.

PostitusPostitas Sirtsu56 » 16. detsember 2009, 19:32

Hmm...
Minu ostetud liiv maksab 97.-
maiustused on odavad ,st pähklid ja muud pahna mis saab osta toidu poest ,äkki 50.-
allapanu me praegu ei kasuta ,käivad WC-s pissil.
Toitu ostame iga kahe kuu tagant 3kg ; 266.-
Selles osas oleme odavad :)
Kuid muu kraam on kallim :P
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 2 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ühe kuu kulutus ühele villakhiirele.

PostitusPostitas Grete » 17. detsember 2009, 11:18

Mul kulub pisikestele väga vähe raha, sest saan toidu ja liiva ühest tsintsukasvatusest. Toidu ja liiva kilo maksab 15 krooni. :-D

Seega kuus läheb:
toit 15.-
liiv 15.-
maiustused (kuivatatud banaanid, rosinad jne) ~40.-

Lisaks siis ostan heina umbes iga kolme kuu tagant suure koti, mis maksab 25 krooni ja allapanu wc-sse, mis maksab 40 krooni, kuid sellega ajab läbi umbes 4 kuud ka.
Lote ja Pipi
Kasutaja avatar
Grete
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 92
Teemad: 2
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ühe kuu kulutus ühele villakhiirele.

PostitusPostitas nuki8 » 06. jaanuar 2010, 13:47

Minul on üks tsinsu. Ostsin 2 kg liiva 39- (Pucek) 14 korda pidi saama ühte liiva kasutada. Arvestuste kohaselt, peaksin saama 2kg liivaga 2 kuud läbi.

Toitu on 1,1kg 153 kr. Arvan, et seda jätkub ka 2 kuuks.
Hein maksis 18 kr 500g. Seda sööb ta nii vähe, et vist jagub 3 kuuks (kui mitte rohkemaks).
Puulaastud maksid 10 l 82 kr (saab ka odavamalt.) 2 kuuks.
Saepuru tasuta.
Rosinaid ja pähkleid leidub mul alati. Vb. mõni maiustus loomapoest juurde arvestada ning üleval pool toodud summad kuu peale jagada, siis peaks umbes 160- hakkama saama.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1657
Teemad: 95
Pildid: 15
Teda kiideti: 8 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline