reisimine?

Kuidas kõige paremini oma karvapalli eest hoolitseda - puhastamine, küüned, pesemine, jalutamine jne.

Moderaator: Imbeeh

reisimine?

PostitusPostitas cinderella (Teema autor) » 02. märts 2005, 08:54

Kellel on kogemusi tsintsuga reisides? No jutt ei ole just pikast reisist. Nimelt plaanis kaheks päevaks maale sõita ja võtaks tsintsu hea meelega kaasa. Küll aga olen kuulnud, et tsintsudele mõjuvad autosõit ja keskkonna muutus masendavalt. Ei tahaks oma Sessut stressata, ta isegi vaid 5 päeva meie juures elanud. Arvan, et mõistlikum oleks ta pigem paariks päevaks üksi koju jätta kui edasi-tagasi sõidutada. Aga kui ta koju jätan, jääb tal üks söögikord vahele... :oops: Kuidas see mõjub?
Ootan kommentaare ja soovitusi
cinderella
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cinderella (Teema autor) » 02. märts 2005, 12:55

Minu tsintsu on oma puuriski vaid 4 päeva olnud, seega kardan, et jälle mingi uus keskkonnavahetus ajab ta vaesekese segadusse.
cinderella
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: reisimine?

PostitusPostitas Kairi » 02. märts 2005, 15:21

Eks sa pead seda om tsintsu pealt vaatama, kuidas ta on. Kui on selline hästi julge ja sõbralik, võid harjutada küll vaikselt selle reisimisega. Aga kui ta on ikka selline arake, siis las harjub veel oma uue ümbrusega.
Kairi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 190
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: reisimine?

PostitusPostitas Sille » 03. märts 2005, 20:36

Ma käisin täna oma Emmaga "reisimas",st. käisime linnas arsti juures.Aega võttis see oma kolm tundi,aga hakkama saime.Talle meeldis autoga sõita ja aknast välja vaadata.Üldse ei närvitsenud.Arsti juures anti talle head sööki ja tema muudkui sõi.Lasi ilusti oma silmad üle vaadata ja rohu sisse panna.Aga kodus ootasid kolm näljast jõmmi,kes tegid sellist kisa ,nagu valus oleks,nii hea meel oli,et ema tagasi tuli. :D :D
Sille
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: reisimine?

PostitusPostitas clara8 » 06. juuli 2012, 17:55

Mina reisin pidevalt. Nt Saaremaale, kuna reis toimub tavaliselt päeval siis tsintsud magavad. Aga aegajalt võttan neid ikka kätte ja silitan.
Muffin and Chilli= Forever love!! ♥ ♥
Kasutaja avatar
clara8
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 5
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline