Enrique, Eliise ja Minnie.

Kes need karvapallid on, kes meil kodus elavad?

Moderaator: Imbeeh

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Enrique, Eliise ja Minnie.

PostitusPostitas DBS (Teema autor) » 28. juuni 2014, 20:10

Tervist!

Minu nimi on Erki ja olin pikaajaline külaline Deegula teemas. Nüüd, aga olen võtnud endale ka mõned villakhiired ja mõtlesin, et teen siia ka oma villakute kohta teema valmis. Sain need villakud juba eelmise aasta suvel, aga andsin nad sõbra kätte hoolde seniks kuni kaitsevägi tehtud oli ja nüüd mai lõpus pääsesin välja ja sain enda loomakesed tagasi. See tähendab et olin üldse siit foorumist ka päris pikalt eemal kaitseväe tõttu.

Räägin, natuke siis ka endast natuke. Olen 20 aastane, käin nii tööl kui ka koolis. Koolis käin Tallinna Vanalinna täiskasvanute gümnaasiumis ja tööl käin Eesti AS Interchemie ravimifirmas vanemvillija ametikoha peal. Toodan loomarohtusi välismaale igale poole põhimõtteliselt. Eestist tellib ainult Tallegg vahest meilt, aga see selleks. Olen energiline poiss, kellele meeldib väga jalgrattaga sõita ja jalgpalliga tegeleda jms spordiga tegeleda. Käisin ka jalgpalli trennis mõnda aega. Samuti ka olen endine võistlustantsija aga see jäi noorusaegadesse.

Loomade poole pealt on mul siis 3 villakhiirt ja 1 deegu. Villakhiirteks on 1 aastane isane Enrique Enrique. Ta on väga energiline loomake. Jookseb väga palju ringi. Eriti siis kui satub kuskile uude keskkonda. Näiteks kui ta uude puuri satub või kui ma ta õue viin siis alguses on hüperaktiivne mõnda aega ja siis rahuneb maha ja võtab puhkamisasendi sisse.

Teine Villakhiir on mul 1.5 aastane emane Eliise Eliise. Tema on siuke rahulikum villak. Ta võib ka vajadusel või kui ta väga rõõmus on ringi joosta ja hüperaktiivne olla, aga enamus ajast ta liigub ikka rahulikult ja on üleüldse rahulik.

Nii ja kolma villakhiir on Enrique ja Eliise väike tütreke Minnie Minnie. Ta sündis 9nda juuni öösel. Tema on ka muutunud väga energiliseks ja hüperaktiivseks tsintsuks. Tema ei jookse vaid ta hüppab joostes :) Mõnus vaadata kohe. väga varakult hakkas ta ise sööma ja ringi liikuma. Väga iseseisev loomake.

Neljas loomake on mul 2.5 aastane deegu nimega Diego Diego. Nime sai ta ühelt mu teiselt deegult keda enam siin pole kahjuks ja kes oli väga jõuline samas hooliv. Õige isane deegu. Aga kuna ta on deegu mitte villakhiir siis ma ei hakka temast siin nii palju rääkima. Temast räägin rohkem Deegulas.


Puuriga on veel sellised lood, et on algeline suur puur ja vajaduse eraldamiseks olemas üks väike puur. Hakkan nendest ka pilte aina lisama kui uuendan midagi. Juuli keskpaigas mul on puhkus tööst ja hakkan suuremalt tegelema puuri juurdeehitusega ja täiendamisega. Kuni Minnie sündis, olid kõik loomad koos ja nad said hästi läbi. Minnie huvides on hetkel Diego eraldi väiksemas puuris.

Sellised on siis minu loomad. Loodan, et te võtate mind hästi vastu. Üritan nüüd ikka hakata siin regulaarselt postitusi ja pilte lisama.

Päikest! :flower:
Kasutaja avatar
DBS
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 426
Teemad: 10
Pildid: 56
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Tagasi: Meie villakhiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist