Tuhkur kugiseb

Tõhulised pajatused

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Tuhkur kugiseb

PostitusPostitas Tuhksuhkur (Teema autor) » 06. märts 2015, 01:14

Selline küsimus tekkis ja ei osanud mujale minna kui siia tulla uurima. On mul siis kodus üks pisike 8 kuune marakratt Nööp. Ta on meil lõigatud tuhkruperili ja pärast lõikus hakkas ta palju rohkem kugisema (mänguhoos mitte vihaga, ta ei ole kuri ja ei hammusta üldse) ja viimased päevad on õhtul nii et elu kaaslane sätib end magama ja kohe kui ta pikali heidab on perili Nööp platsis, kõige pealt hakkab mängima ja kugisema ja siis hakkab elukaaslast pesema käib siis kugisedes ja limpsides üle terve näo ja kaela ja käed ja jalad ja samal ajal kugiseb nii mis jube :D vahepal on tunne et ta on katki läinud ja ei suuda enam lõpetada :D kui saab mu elukaaslase puhtaks pestud siis keerab end tema kõrvale kerasse ja jääb magama (loomulikult on meil voodi tema mänguasju enne seda täis tassitud ). Küsimus on siis selles et kas see on normaalne käitumune ja kas kellegil on veel nii ?



Aitöh vastuste eest
Tuhkru piigad Nööp ja Grisli
Kasutaja avatar
Tuhksuhkur
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 3
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: --

PostitusPostitas BLackRat » 06. märts 2015, 07:54

Midagi halba ma sellest käitumisest ei oskaks oodata. Minu neiu Minna on nüüdseks juba kohe-kohe 11-kuune ja ta sai lõigatud u 9-kuusena (kui õigesti mäletan) ja temaga on samamoodi. Minna on küll impantaadiga, mitte lõigatud, kuid enne implat ta oli üpris kugiseja ja kähiseja, siis nüüd seda isegi veel rohkem :D
See on isegi üpris koomiline, vahest jalutab rahulikult toas ja siis podiseb omaette samal ajal :D Limpsimist on ka meil ette tulnud. Uustulnukal limpsitakse meil jalgu ja kõrvu. Muidugi peab sellega ettevaatlik olema, sest järgneda võib ka väike näks, aga meil seda siiani pole juhtunud. Aga tuleb tunnistada, et see kugin-mugin teeb asja veel eriti lõbusaks :D
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: --

PostitusPostitas Mari8 » 06. märts 2015, 14:20

See lakkumine koos kugisemisega pidi ülima kiindumuse märk olema. :) Mulle tundub, et preili Nööp on armunud. :D
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur kugiseb

PostitusPostitas Tuhksuhkur (Teema autor) » 06. märts 2015, 23:35

See kugin-mugin on üks armsamaid hääli üldse :-)
Tuhkru piigad Nööp ja Grisli
Kasutaja avatar
Tuhksuhkur
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 3
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist