Natuke tuhkrulõhnast.

Kuidas tõhukeste eest hoolt kanda - küüntelõikusest jalutamiseni.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas väike kuradike » 26. detsember 2009, 00:11

Mina võin öelda, et eau de Ferret on ka suurepärane hiirte-rottide peletaja. Kui ma koplis elasin, ei olnud mul nendes tubades kus tuhkrud ringi jooksid ühtegi hiirt ega rotti. Vennal all aga ronisid nad lõpuks öösel lausa voodisse. Seega, kellel hiirtega probleemi, siis tuhkrud aitavad selle vastu väga hästi :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas triinabelle » 28. detsember 2009, 01:26

Nii, sellekohane kogemus on ka meil olemas - viisime tükk aega keldrisse, kus rotid pesitsesid, tuhkrute kasutatud saepurukaste - meil on sellised ühekordselt kasutatavad pappkarbid, millesse pakitakse algselt konservikarpe ja mis järgmisena kasutatakse meie peres pissi-kakakastideks. See ei avaldanud küll mingit mõju kuigi hais oli lõpuks vägev :wacko:
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Ints » 29. detsember 2009, 10:47

Heh, mu saksalane tuhkrut ei näinud alguses, aga nuustus transportpuuri külge. Lasi rahulikult pea hästi madalale ja tagurdas koridorist minema. Ilmselt su rotid on julgemad :P
Kasutaja avatar
Ints
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Misty1 » 17. jaanuar 2010, 16:17

Jaah, kui nüüd järgi mõelda, pole mul sellest ajast hiiri olnud, kui Misty soetasime. Varem trügisid närilised ikka mööda püstikut kolmandale korrusele. Isegi mitu tükki korraga. Kuna Misty käib seal püstikus, kuhu ta kogu elamise kilekotid lohistanud, vahetevahel magamas, on ta hiirte tee blokeerinud:)Seega lõhn olemas, mis on meie pere lemmiklõhn- nagu mu poeg ütles, kui mu ema ehmatavalt looma nuusutades eemale hüppas. Aga korteris ta tõesti õnneks laialt ei levi.
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas postituvi » 29. jaanuar 2010, 23:48

Sain täna oma elu esimese tuhkru sülle. Ja mu üllatuseks polnudki see lõhn, mis kätele jäi midagi jubedat nagu ma ette kujutasin, vaid nagu kertu0208 mainis, see oli mee lõhn. Siuke meekärje moodi pigem kui valmis purgimee oma. Tegu oli loomapoe 1,5 kuuse emase kutsikaga. Kas täiskasvanud(kuid lõigatud)tuhkur lõhnab kangemini/hullemalt?
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas väike kuradike » 30. jaanuar 2010, 10:28

Pisikestel on veel beebilõhn juures :happy: Jooksuajal muutub tuhkru lõhn vängemaks, aga kui ta ära kastreerida, siis jääb alles jälle ainult see tuhkrule omane lõhn. Ilmselt suhteliselt sarnane sellele mis sa tundsid, aga natuke täiskasvanulikum :-D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Ruslik » 02. veebruar 2010, 17:06

Minul on Ruslikuga päris jube ta sai 5 kuuseks ja talle tuleb aeg ajalt väga väga paha lõhn juurde. Pärnakad teavad kindlasti Audru rebasevarmi, vot selline lõhn on minu elamises ja se on PÄRIS tugev. Aga äkki te oskade öelda millest se võiks tulla????? :wacko:
Kasutaja avatar
Ruslik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 2
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas postituvi » 03. veebruar 2010, 01:15

No mina julgeks väita, et tal on jooksuaeg alanud( eks targemad kinnitagu või lükaku ümber). Seega on Ruslik kastreerimata?
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas väike kuradike » 03. veebruar 2010, 04:18

Muidugi jooksuaeg. Ja asi läheb ainult hullemaks, ta hakkab ka oma "piirkonda" märgistama, niiet kohe aeg arsti juurde kirja ja kastreerima! Kui ei ole plaanis teda just paaritamiseks kasutada - siis tuleks emane leida talle.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas maris2 » 03. veebruar 2010, 05:54

Kuigi emasega kohtumine seda haisu ilmselt ei vähenda, sest isastel tuhkrutel kestab jooksukas päris pikka aega.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Ruslik » 03. veebruar 2010, 14:51

Esimesel võimalusel lasen äralõigata kuna poegi ma küll ei taha. Aga ma vist ise olen süüdi et ta sellist lõhna akkas levitama, põhjus selles et ma tegin talle jäneste nahkadest pesa, nu ja seal ju ikka teine lõhn ningmul ka üks kähriku nahk sellel kah teine kõhn(viskan minema). :ups: Eks ma ikka oma enda vigadest õpin :ups:
Kasutaja avatar
Ruslik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 2
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Misty1 » 04. veebruar 2010, 08:23

Kui Misty esmakordselt teise looma nahaga kokku puutus, läks ta siiliks kätte ära ja kangestus v halvas nii ära, et tatt vajus purikana ninast välja-ei kontrollind ennast enam. Ehk Ruslik nägi rivaali nahas-et äkki lihtsalt põõnab:) ja vaja ju oma lõhnadel lasta domineerida. Tema ju ikkagi peremehem . :-D
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Ruslik » 05. veebruar 2010, 15:12

Tehtu ;D
Kasutaja avatar
Ruslik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 2
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Ruslik » 16. märts 2010, 15:51

Huvitav Ruslik haiseb juba mitmendat päeva? Kui rõõmud sai lõigatud siis kadus ka lõhn täielikult tema piss ja kaka kah ei haise nii nagu ennem. Ei kujuta ette mis teda härritanud on? Üks õhtu magas ta pesas ja üks hetk jooksis välja ja täitsa pöördes oli ja tuba haises hetgega PÄRIS VÄNGELT (huvitav kas nägi halba und).
Kasutaja avatar
Ruslik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 2
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas tuhkrudonarmsad » 16. märts 2010, 18:14

Alfu ka nüüd pussutab koguaeg. Ta käis Ruslikuga veel ju samas kliinikus kastreerimas umbes samal ajal ka :D Ma arvan , et see on normaalne.
Alfons, Reeta ja Leidi on maailma kõige nunnumad!
Kasutaja avatar
tuhkrudonarmsad
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 342
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu-jaagupi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas väike kuradike » 16. märts 2010, 18:23

Tuhkrutel käibki see pussutamine hooti. Meil hetkel ka kaks stinkerbägi kodus, ehk siis kaks mõnusat pussukotti. Need hood käivad meil nii kahe-kolme kuu tagant täiesti lambist. Muretsemiseks pole põhjust, ja kastreerimine õnnestus ka, see haisutamine on täiesti loomulik.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Ruslik » 16. märts 2010, 20:04

Selge siis. Läks Alfu lõikus ilusti?
Kasutaja avatar
Ruslik
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 2
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Nugis » 19. juuni 2011, 14:07

Meil ka peale kastreerimist on hakanud haisutama. Algul oli kõik vaikne oma 2 kuud, aga nüüd juba paar nädalat laseb iga jumala päev ja täiesti lambist. See ajab ikka täitsa ahastusse :sad: Ma juba hakkasin mõtlema, et äkki ta on haige või midagi. On see siis tõesti normaalne. Me peame enda oma lahtiselt ja no eriti "mõnus" on kui see juhtub öösel ja ta siis haisvana teki alla tuleb. :bang:
Päeval läheb lihtsalt tagumikkku pidi kraani alla pessu :-D
Kasutaja avatar
Nugis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas maris2 » 19. juuni 2011, 18:10

See pesu pole oluline, lõhn kaob ise ära. Ilmselt ta alles ise avastas oma pussu näärme ja nüüd temostreerib seda teile :lol:
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Nugis » 19. juuni 2011, 19:54

No ma loodan ta saab selle imeasja kasutamise ruttu selgeks ja rahuneb.
Pesemine aitab selles mõttes, et siis ta ei nühi oma haisva tagumikuga mööda mööblit, sest kui haisu laseb, siis tagumik haiseb veel pikalt :lol:
Kasutaja avatar
Nugis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas maris2 » 19. juuni 2011, 20:22

Usu või mitte aga ka selle haisuga on võimalik harjuda. Mul Bull ka ikka haisutas mis kole, kuid lõpuks see enam ei häirinud sest ega midagi sinna parata ka pole. Bull armastas ikka mu kaasal riided täis haisutada. Kui hakkasime kuhugi minema ja Lennart ta enne minekut sülle võttis, siis oli kindel et riiete vahetusest ta ei pääse :-D . Kord tegi ta seda nalja ka minuga.
Alguses pesin mina ka peale haisu pepu puhtaks. Hiljem enam mitte. Kui ta ikka mingi väga vänge haisu tegi ja oli näha et karvade peal mõned haisu piisad siis kuivatasin paberiga ära.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas pix » 04. august 2011, 17:21

Huvitav, kas mul on veider (loe: maailma kõige suurepärasem :biglove: ) tõhk sattunud või mis.. mul on ta vaid korra pussutanud.

See juhtus siis, kui meile üks deemon (loe: sotsialiseerimata kassipoeg) hoiule toodi- kõigepealt nägi kassipoeg mul kassi, kes tundus hirmus aga selle oleks veel üle elanud, kuid see SUUR KARVANE ROTT, kes kapist välja voolas?! See oli liiast kassipojale ja löödi kõik küüned (korra oli 20 küünt mul korraks seljas) ja sisinad käiku.
Tuhkur vaatas veidi seda hüsteerikut... surus ta nurka, keeras tagumendi kassipoja poole.. tõstis saba ja pritsis ta rahulolevalt üle (ees oleks olnud nagu miski õel irvitus) ning läks kappi magama tagasi- isiklikult ei osanud ma kuidagi tol hetkel reageerida.

See, mis meil järgnevalt toimus on aga juba teine jutt.

Igatahes jah.. ma olen vaid korra seda tunda saanud ja seda kah kassipoja karvalt :dunno:
pix
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Johhi » 14. august 2011, 15:19

Nii,

mul oleks selline küsimus, et kui ma elan 200 ruutmeetrises majas ning tuhkur veedab enamus ajast kahes toas (umbes 35 ruutmeetril), kas siis lõhnab kogu maja tuhkru järele?

PS! Küsin seda mu ema pärast, kes on mures tuhkru lõhna pärast (ta kardab, et kogu elamine hakkab tuhkru järele lõhnama). :wacko:
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas triinabelle » 14. august 2011, 20:30

Selllest on siin juttu juba küll ja küll....
Jah, kui Sul on kastreerimata/steriliseerimata täiskasvanud loom, kui Sa ei hoolitse tuhkru pesade ja magamiskohtade puhtuse eest, kui Sa ei puhasta piisavalt tihti tuhkru pissimis- ja kakamiskasti, siis haiseb terve elamine ja ka kodust väljaspool saavad inimesed, kel just nohu pole, ka kinnisilmi aru, kui Sa ruumi ilmud.
Kui Sa steriliseerid/kastreerid looma vastavasse ikka jõudmisel, puhastad tema pesasid ja hoolitsed tema eest - mängid, tegeled ja jälgid teda, siis ei pruugi sellise pinna peal kõik pereliikmedki aru saada, et majas on tõhk. Kui Sa muidugi suudad varjata oma emotsioone, muljeid ja vaimustust oma väikse hoolealuse üle :-)
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Erinevad lõhnad

PostitusPostitas pedro » 01. detsember 2011, 22:08

Tere,

Oleks küsimus tuhkru lõhnade kohta.
Kui mu tuhkur (Miša) veel lõikamata oli, siis oli tal selline spetsiaalne vänge mee lõhn.
Peale lõikamist on tal igapäevaselt väga tagasihoidlik mõnus õllelik lõhn.

Viimasel paaril nädalal aga olen aegajalt millegi ootamatu otsa sattunud- nimelt tunnen tema küljes väga tugevat "kaablite põlemise lõhna".
Oskab keegi aimata, millega tegu olla võib ja millest see tuleneb?
Kas see ongi see nn tuhkru "näärmete puss"?
Ma siiamaani ei tea, kas ma seda õiget tuhkru "pussu" lõhna tundnud olen. Oskab keegi seda viimast kirjeldada?

Tänud ette.
pedro
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Gunnar » 02. detsember 2011, 08:52

Haisunäärme haisu on raske millegagi segi ajada, ehk vast mädamunaga :) kaablite kärsahais on selle kõrval meeldiv. Haisunääre võtab silmast vee välja, kui ikka korralikult haisutab, juba pisikesest tilgast piisab, et seda mitme meetri kaugusele tunda on
Gunnar
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 20
Pildid: 1
Asukoht: Mustamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas Johhike » 07. detsember 2011, 13:39

Minu arust on haisunäärme haisud kohati väga erinevad. Hais on erinevatel tuhkrutel erinev ja oleneb veel kes teab millest. Vahest kui mu tuhkur pussu laseb siis on hais tõesti selline, et võtab silmast vee välja. Teine kord on lihtsalt selline natuke ebameeldiv aga talutav. Vahest on hais peaaegu olematu, tunnen lihtsalt, et kuskilt nagu "immitseks" kergelt mingit pussukat, aga nagu päris hindel ei ole ka.
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas väike kuradike » 07. detsember 2011, 22:58

Tuhkrutel on jah palju erineva tugevuse astmetega lõhnu :-D Üks on see, mis neil loomu poolest igapäevaselt juures on, igaühel erinev, mõnel meelaadne, mõnel piimalaadne jne.

Teine variant on see, kui mingi hetk veidike immitseb välja teatud tüüpi eritisi sealt sabaalusest kandist. See on vängem, suhteliselt arusaadavalt tuhkrulõhn. Tahab mitu korda seebiga maha pesemist et naha pealt minema saada. Minu tuhkrutel käib see hooti, paar kuud on vaikus, ja siis jälle kuu haisutatakse järjepidevalt.

Kolmas variant on tuhkrupuss. See on see mis paneb silmad vett jooksma ja tekitab suure tahtmise kas tuhkur aknast välja visata või ise korterist põgeneda. Riided võib heaga ära põletada ja ise peab 2h vannis ligunema kui midagi naha peale läheb :lol: Okei, päris nii hull ei ole, aga kui su tuhkur pussu laseb, usu mind, siis sa tead et nüüd lasti :wink:

Seega, ma kahtlustan et su tuhkur haisutas esialgu 2 kangusastmega :-D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas AlbinoFurets » 09. mai 2012, 16:36

Mina olen võibolla imelik, aga tuhkrule iseloomulik karvalõhn mulle lausa meeldib :-). Pussu ma tundnud ei ole.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Natuke tuhkrulõhnast.

PostitusPostitas spuuki » 09. mai 2012, 20:45

Kui ma tuhkru näitusel käisin, siis seal oli ikka tunda, et haisu oli. Usun, et ma pole kõige hullema haisuga veel kokku puutunud, aga näitusel see hais väga hull ei olnud. :)
♥tuhkrud♥
Kasutaja avatar
spuuki
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 551
Teemad: 7
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist