Mürakarud Deeli My & Alli Mey

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Kissu » 20. juuli 2010, 10:45

Nii armas tuhkruplika! :biglove:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Degus » 20. juuli 2010, 19:05

Tõsiselt armas jah. :) Kuid pisike küsimus, millele teemas ei paistnud vastus silma - kas tuhkur deegudega ühes majas?
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 20. juuli 2010, 19:19

Ühes "majas" jah- isegi ühes ruumis tihti. Deegude teemas on sellest nats ka juttu. Deegud ei ole üldse üles näidanud mingit ärevust või uudishimu tuhkru suhtes. Deegude terraarium on kahe tabureti otsas ja ette said pandud ka niinim. kardinad. Hetkel pole kardinad isegi pidevalt ees- deegudel on täiesti ükskõik- nemad ajavad terras ikka omi asju ja ega Deeli ulatugi ise läbi klaasi vaatama neid. Korra võtsin Deeli sülle ja näitasin talle läbi klaasi Tiigut, kes viimasel platvormil sõi- Tiigu ei teinud väljagi meist. Ka siis, kui Deeli kuuleb terras liikumist ( pidevalt joostakse ju rattaga ja see ikka koliseb), ei reageeri ta sellele üldse- ei magades ega ärkvel olles. Deegusid ma lihtsalt sülle ei võta kui tuhkur lahtiselt ringi jookseb, kuid kui puuris magab, saan deegudega tegeleda.
Ma ise kartsin ikka palju hullemat :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Degus » 21. juuli 2010, 09:33

Ok, siis on väga tore. Kalliralli meie poolt Deelile :)
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 21. juuli 2010, 17:39

Degus- Kalliralli inimkätega edastatud :D
Pildikesi:
Pilt Pilt
Varsti võin uuele vedruhiirele järgi minna ;)
Pilt Pilt
avastati, et ka hiirest all on miskit, mida annab "maha murda" , Deeli on ikka hull kilekoti fänn- kõik kilekotid käiakse päevas korduvalt ja koduvalt läbi( ei saagi oma elamist korda- Deeli kotid igal pool)
Pilt Pilt
Osad mänguasjad(va kilekotid) on seal korvis- Deeli käib ise sealt asju pätsamas( aint tõugu ja väikse tennisepalli panin ära- et ei saaks salaja minna kummuti alla neid järama) Neid saab siis, kui koos mängime. kummuti alune on jätkuvalt lemmik peidukas(enda peitmiseks) ja parim paik tukkumiseks.
Pilt Pilt
Passiportree; Deelil on uus komme( vahepeal unustati) käia kraanikausi serval ja kraanikausis- nii et mul isiklik "kraanikausi kaunistus"( aint paigal ei püsi, va sindrinahk)- ega sinna ühtki muud asja panna ei saakski( isegi pesusvamm on kappi ära pandud) :P.

Hetk tagasi just jälle käis seal- aga mul kraanikausis veel kohvitass pesus- tibin solberdas seal "solgivees". Panin talle nüüd suurde vanni kausi puhta veega- saab vähemalt käppadelt kohvimaitselise vee maha :P
Veits hiljem lisan ka väikse solberdusvideo :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Marilin » 21. juuli 2010, 17:44

Kilekotte fännavad vist enamus tuhkruid, nii põnevalt ju krõbisevad ja lendlevad!
Meil on samamoodi üks korv, kus kõik tõhkude mänguasjad. Igaõhtu korjan need kokku ja kui tõhud jälle lahti, siis Delisa on põhiliselt see, kes nimelt käib ja tassib kõik asjad järjest kuskile kapi alla ära. Üks viidud, minnakse kohe teise järgi, teine viidud, joostakse kolmabdale mänguasjale järgi jne :-D
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 21. juuli 2010, 19:39

Mul samuti asjad ühes korvis. Suuremaid nad ei viitsi vedada, aga kui koristan siis korjan kõik kokku ja panen korvi, natukese ajaga on pisikesed pulinad kõik oma vanadel kohtadel tagasi.
See vedru hiir meil juba vist kolmas, Bull eriti ei mänginud sellega kuid Bindi ja Snupsu retsisid seda küll.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 21. juuli 2010, 21:39

lubatud videokesed( ja paar uut pilti ka... loodan et keegi ei pahanda :ups: )

http://www.youtube.com/watch?v=808y1oGehmE tibin leidis endale uue "mängumaa"- miks möllata ühes potis, kui saab seda teha terves kotis :D
http://www.youtube.com/watch?v=0k5hVSRCfT0&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=4iZArBa-xIQ&feature=channel veemängud :) (vesi meile ei tundu meeldivat, kuid palli tahaks ikka kätte saada :P)
http://www.youtube.com/watch?v=KqGxaR6Pt3c&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=GsMjk5Wq ... re=channel

Pilt Pilt
pesin just ühe rõdulillede kasti ära ja jätsin rõdule kuivama- Deeli uurib seda imeasja; Deeli tiirutab pidevalt ümber mu jalgratta- mul ratta ülemistele osadele on prügikotid "pähe tõmmatud" et vihma eest kaitsta- nüüd Deeli tahab koti alla pugeda- et ratta pakika peale saada :P
Pilt
uni on magus
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 21. juuli 2010, 21:46

Bindi tuiab ka graanuli kotis mul, aga kui valveta jätan siis tuleb Bull ja kraabib küljele augu, sest Bull ju ei viitsi pealt õigest august sisse minna :wacko: .
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 21. juuli 2010, 21:49

Et sa lubad Bindil kotis möllata? Kas see tolm kahju ei tee ta tervisele- vaatasin, et mul tibin oli pärast ikka päris tolmune :) ( mul kott juba poolik, kuna vahetasin mõne päeva eest terve poti puurist ära, kuna igal pool oli nats läbu- pissised saepurud- seega saab ta väga hästi sinna ronitud jne)
kuidas sa Bulli sealt siis eemale hoiad? Tuleb ju tagasi- nagu uni ;) Deeli igatahes ei anna alla- isegi kui korraks meelest läheb( mõtlen talle uue tegevuse) siis kui meenub- läheb lausa kimaga sinna tagasi :)
Lisaks tolmule kasukal ajab see tolm teda ka aevastama...
Viimati muutis postituvi 21. juuli 2010, 21:52, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 21. juuli 2010, 21:52

No ta saab sinna sisse nii harva, sest kott kapis peidus aga kui Bull ukse lahti kangutab, siis Bindi ka lupsti kapis ja kohe kotis. No ja siis ei jäta Bull ka võimalust kasutamata. Mul oli ühes kastis ka neile kaevamiseks pandud, kuid neile eriti ei meeldinud seal sees kaevata ja ma viisin kasti keldri tagasi.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 21. juuli 2010, 21:55

Kaevamiskasti mõtlesin ma ka oma pliksile teha, kuid alles talveks või siis kui õues on juba nii porine aga lund veel ei ole. Kuna lähme teisipäeval oma sutse saama, siis peale seda tahaks temaga ikka õues käima hakata- väsib kiiremini ja magab öösel paremini ( mitte et ta halb magaja oleks ;) isegi öösiti on viisakas- krõbisab omaette ja puuriga vähemalt veel- ei laamenda)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Kessu » 23. juuli 2010, 11:21

Väga vahva tegelane sul. Nimi on päris huvitav. Pildid on ikka väga armsad. Kuidas tuhkur sul deegudesse suhtub?
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 25. juuli 2010, 21:02

Kas sa oma pisikesele Kutile ka oled Deelist rääkinud?
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas väike kuradike » 26. juuli 2010, 09:58

See graanuli/liivakott on vist kõigi lemmik. Mul on rohkem kui üks kord see riiulilt alla kukutatud või katki kraabitud et sinna sisse möllama saada :bang: Aga üldiselt juhtub seda siiski päris harva, ja ma usun et see kord kotis möllamist nende tervisele viga ei tee. Tolm on kahjulik ikka siis, kui sellega pidevalt kokku puutuda.

Postituvi, kui kaevamiskasti teed, siis annan sulle mõned näpunäited, veidike abiks:
- kast peab olema suhteliselt kõrgete äärtega, muidu loobitakse sisu sealt esimese korraga välja. Aga samas piisavalt madal, et tuhkur sellest üle saaks ronida soovi korral. Või siis tekitada talle mingi trepp vm sissepääs.
- Kast võiks olla väheke suurem. Ise tegin enda omadele kuskil 50cm pikkuse kasti, aga seal ei ole neil eriti ruumi liikuda. Seega, millalgi plaanin ette võtta suurema kasti ostu.
- Mina enda oma sisuks panin riisi. Kui sa sama plaanid, siis kindlasti tavaline riis, mitte kiir-riis. Mul Arnold arvab päris tihti, et tegemist on hoopis söögiga, ja kiir-riis paisub liiga kiiresti, võib tekitada soolteummistuse. Aga võib kasutada ka kuivatatud herneid vms. Riisi läks mul oma väikese karbi sisse vist 8 või 10 kg :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas triinabelle » 26. juuli 2010, 12:52

Meil on kaevamiskastis täitsa tavaline liiv - Männiku karjäärist - sealt võib muidugi ka muud huvitavat leida :ups: . Meil õnnestus kastitäis üsna puhast liiva saada. Huvitav on see, et kuivas liivas pole üldse huvitav kaevata vaid see tuleb märjaks piserdada. Kusjuures mitte mingi lillepritsi vms-ga vaid suurte tilkadena käega pritsida. Poolenisti liiva sisse on kaevatud ka üks toru, mille otsi annab liiva alla matta ja siis on sealt ka lahe välja kaevuda.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas väike kuradike » 26. juuli 2010, 15:01

Kas siis kui kastis on liiv, see nende hingamisteedele paha ei ole? Või vahetevahel kaevandamises ei ole halba?
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas triinabelle » 26. juuli 2010, 16:20

See on selline jämedam mu arvates. Igatahes keegi rohkem turtsuma pole hakanud. Võib-olla aitab just see ka, et nad kaevavad just niiskes liivas. Ja see looduse lõhn seal...! :8 Muidugi leian ka endal aeg-ajalt hamba alt mõne liivatera krõmpsumas.... karvadele lisaks. :wacko:
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 26. juuli 2010, 16:30

Ma just mõtlesin, et kas selle kaevamiskasti sisu voodisse teki alla ka poeb ;) Ma ise vist jään ikka riisi juurde :) Väheke maitsvam, kui hamba alla satub ;) (seda ma teadsin, et kiirriis olla ei tohi, ja kastiks mõtlesin võtta selle kaanega plastikkasti, millel rattadki all- mul endal osades kastides riided sees; siis saab kaane peale panna kui enam ei taheta ja nii ei lähe tolm sisse)

Ja Maris- Kutt ei tea tuhkrust kui loomast midagi, samuti ei tea ta, et mul selline tüüp kodus on. Kuigi ma vist korra mainisin talle, et mul lisaks Tiigule- Taagule ja Titale on nüüd veel üks loom kodus- tuhkur. Seda, et mul deegud on, seda ta ikka aeg ajalt küsib: " Kus Tiigu- Taagu on siis?" Vahel käime koos metsas deegudele ja tsintsudele oksi toomas (neil siis kodus kaks tsintsut- Läki-Läki ja Kõrvik).Aga seda tuhkru värki ta hästi veel ei jaga :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 26. juuli 2010, 23:04

Sai täna Deelil esimest korda küüsi lõigatud. Ei olnudki kõige hullem- tegin seda üksi ja ilma nutri abita. Vahel nats vingerdas- siis tegin talle musi ja pai, kohendasin asendit ja jätkasin :) Sain kõik 4 käppa lõigatud- tagumisi on päris raske lõigata üksi.

http://www.youtube.com/watch?v=bk5ERocPqZg
http://www.youtube.com/watch?v=Pz6FP08ngHI
http://www.youtube.com/watch?v=umkWqtjo8lo&feature=channel
Homme siis Dr. Triinu juurde sutsule :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Kessu » 27. juuli 2010, 12:56

Vaga vahvad videod :)
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 27. juuli 2010, 16:56

Meil Triinu juures käidud. Ja sutsud saadud. Deeli pidas end arsti juures lausa musterlapsena üleval :D Ei rabeletud, ega hammustatud kedagi :) Ja mina sain kirja Deeli süles püsimise rekordi- ikka kohe mitu minutit. Ja palju musisid sain ka :biglove: Süstidele ei reageerinud ta üldse- oli ametis nutri plusi limpsimisega. Ja kõrvad said lausa ilma nutri abita puhtaks.
Kui läksime arstile, siis tibin möllas bussis sõites oma puuris, tagasi tulles aga magas.
Kaalusime tibina ka ära- 640g( rohkem kui Deeli õeke Daisy, kes just enne meid visiidil oli). Kuna tibin oli nii tubli ja arstiarve tuli väiksem kui ma kartsin, siis hüppasime läbi ka kõrval olevast apteegist- sai ostetud nutrit(Västrikus on odavam kui Tataris) ja üks uus tunneltoru (90cm, 110kr, krõbisev sinine kileriie).
Tagasi tulles Terminalis bussi oodades, tulid kaks väikest last(6a. kaksikud) juurde piiluma, et kes seal on- piilusid ja tormasid siis ema juurde teatega- "Seal on Orav!" :rofl: Hiljem bussis koos sõites uurisid nad ikka täpsemalt järgi, kes see on- tehti isegi mobiiliga pilti - vot nii kuulus oleme juba :rofl:

Kaks pildikest siis uuest torust:
Pilt Pilt
Tunneli rippuvad krõpsud( et lisada uusi torusid) ja kinnitusnöörid( et väikseks pakkida) pakkusid rohkem huvi, kui tunnelist läbi tuiskamine. Kui rahakott pakseneb, siis ostan lisa :)

Veel sai ostetud Bossest uus tõhutoit- Burgess Excel Supa Ferret. Tükid on suuremad kui RC omad, kuid Deeli siiski pistis kohe ühe krõbina nahka, mille käe pealt andsin. RC lõhn on aint meeldivam kui Burgessi(lõhn meenutab mulle lausa veneaegset BioEst pesupulbrit, kuigi antud toidus pole üldse säilitusaineid, aegub ka juba okt-s) oma. Eks ma vaatan, mida see kraam junnide ja haisuga teeb. Hetkel RC-ga segamini kaussides.
Ostsin ka tuhkrumaiust- hetkel pole ühtki andnud- tunduvad nii suured- ei tea kas süüaksegi või peaksin pooleks tegema?

Majja saabus vaikus- Deeli pistis pintsli vutimuna ja nüüd kobis magama(tõstsin ta puuri oma pessa, siis saan ise rahus koristada ja toimetada).
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Kessu » 27. juuli 2010, 17:46

Eks loomad tekta elevust laste seas. Olen paar korda deegudega õues käinud siis ka lapsed tulevad vaatama. Üks väike naabritüdruk käib meil vahel deeegusi vaatamas.
Pildid on ikka üliarmsad :)
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas bblondie » 27. juuli 2010, 18:41

Kust sa selle kileriidest toru ostsid? Me tahaks ka enda omadele :-)

Vahvad plika teil :wink:
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Anete12 » 27. juuli 2010, 18:58

Ilus tüdruk. :-)
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 27. juuli 2010, 19:55

Sa vist, Triinu, ei lugenud mu postitust läbi ;)
postituvi kirjutas:Kuna tibin oli nii tubli ja arstiarve tuli väiksem kui ma kartsin, siis hüppasime läbi ka kõrval olevast apteegist- sai ostetud nutrit(Västrikus on odavam kui Tataris) ja üks uus tunneltoru (90cm, 110kr, krõbisev sinine kileriie).
Käisin ju Västrikus ja sealses apteegis- sealt ostsingi :D
Tibin ikka magab. Vahepeal ärkas korra üles tuhkruplahvatusega ja siis suundus unisena viimasele platvormile ja tagurdas... kuna olin just puuri kõrval, krahmasin unise pätaka ja tõstsin potti- tehti koheselt kringel :) ja mindi tagasi magama. Ei tea kas ta unisena tõesti ei saanud aru, kuhu läheb? :hmmh:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas bblondie » 27. juuli 2010, 19:59

aa.. ei ma lugesin läbi küll aga mulle ei jõudnud kohale, et apteegis sellsieid asju müüakse :m8hh: :-D
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 27. juuli 2010, 20:01

:D Aga jah just sealt ma selle saingi. Küsisin ise kohe, et kas neil tuhkrutele ka midagi on( nutrit oli nagu nii plaanis osta)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 27. juuli 2010, 20:30

Unusena on mul Bull ka kolmnurka kakanud, ilmselt nad ei saa aru kuhu unisena teevad. Või on see värk, et just unusena nad teavad kuhu peab tegema ja ärkvel olles on suht savi :-D
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 27. juuli 2010, 20:35

Mul tegi ju unisen platvormile( õigemini üritas teha) Ma ise mõtlen, et äkki ta ajas korrused segamini- sest see ülemine platvorm on just poti kohal- ja parem nurk on ka see, kuhu potis hädad tehakse.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist