Mürakarud Deeli My & Alli Mey

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas triinabelle » 11. juuli 2010, 21:17

99% piltidest ongi tuhkrutest sellised udukogud, mille allkiri võiks pigem olla "Siin oli tuhkur" või "Vasakule ära". Lahe rüblik!
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 11. juuli 2010, 21:29

Kas Deelile see vedru mänguasi meeldib ka?
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 11. juuli 2010, 22:14

Hehh, kusjuures ma ise olen sellest vedruhiirest palju rohkem vaimustuses kui tema, aga pole ullu- küll kasvab- kaua sa nendes kilekottides ikka krõbistad- selle hiireni ta lihtsalt hetkel ei ulatu( paar korda on üritatud seda sinist vedrut ise maha murda ja äärekasukale ära teha (praegu just tirib seda vedru- üritab kogu kupatust riiuli alla vedada :rofl:) . Kuid see punnsilmne ussike(tõuk) on ikka üle kõige. Seda ma talle aint niisama kätte närimiseks ei jäta(see ju kasvane asi, äkki kakkab karvu närima- jäävad sooltesse kinni; ja lisaks need silmad, mis sa Maris ütlesid, et üldse ära lõikasid)- nii et seda me tirime koos :)

Pilte sai jah täna oma 40 tehtud, neist aint mõned on millega ise ka rahule jään- ok mõned "ära joostud" pildid on ka lahedad- iseloomustavad tuhkrut :D Nt. see esimene pudeliga pilt- seal ta murrab pudelit- raputab oma pead.
Gerda- lahe siis ju- me Lasnamäel, ja kui tibidel süstid tehtud saavad, saaksime käia (kui viitsimist on) ju nt. Kardriorus kaevetöödel tõhkudega :D
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas väike kuradike » 11. juuli 2010, 23:05

See tõuk meeldib neile sellepärast, et võdiseb. See on ju nagu päriselt, saak hakkab vastu :lol:
Meil see ka kodus, aga mingi hetk veeti kuskile peitu, ja nüüd on see tuhkrumaal kadunud asjade seas.

Selle kasside vedru otsas hiire ostsin ka koju, seda paar korda käpaga äsati, ja nüüd seisab kuskil nurgas.

Enamasti tahavad tuhkrud midagi, mis pidevalt liigub, suriseb, ja neile tähelepanu annab - ehk siis inimest kes nendega mängiks. Sest kõik muu on igav :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 11. juuli 2010, 23:31

eh. ma ei saa jätta lisamata 2 uut pilti, mis just nõnna kenasti välja kukkusid :)
Pilt Pilt
Deeli My käis jälle mu voodi all kastis revideerimas ning piilus vahepeal august, kas kõik on ikka väljaspool nii kuis peab...
Nüüd tibin jälle magab
Karin- kusjuures Deelile meeldib see tõuk isegi ilma surisemata üle kõige- ta mul ju nii nõrguke veel, et ei jaksa seda surisema tõmmata(vahel ise tirin mõlemast otsast)... eks põrand libe ka :) Samas üks teine väike elukas, kes ei ole karvane, ei lähe nii hästi peale- kui koos mängime siis vahel kõlbab talle, aga minema ei veeta seda kunagi- erinevalt tõugust, kes kaob kohe kui ma valvsuse kaotan ;)

Eile sai tibin üle ka kaalutud- 472g on meie kaal hetkel :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Kuldhai » 12. juuli 2010, 08:28

Oh, need kaks viimast pilti on ülinunnusti välja tulnud ja üldse on teie teemat väga põnev lugeda. Mulle tuhkur lemmikuks ei sobi ( liiga aktiivne), aga teiste omi vaatan rõõmuga.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 12. juuli 2010, 19:51

Aitäh :) ikka tore kuulda, kui kellegi meeldib teemat lugeda ...
Tänastest tegemistest on aint videokesed( need lühikesed kuna seebikaga üle 30. seki filmiga ei saa). Tibin on muidu üpris tubli, näksab vaid nõrnalt( kui just ise valel ajal näppe valesse kohta ei topi :P) Pissimisega aga enam nii tubli ei ole- käis peale mürglit puuris vett joomas ja seejärel tormas sellisesse nõmedasse kohta, mida ei õnnestu kinni panna- köögis on mul veemõõtjad sellises seina sees olevas kapis(sealt jooksevad ka mingid solgitorud), kuid kapil pole tervet ust(ise panin riide ette kunagi), kuna sealt kapist tulevad kraanikausi juurde ka igasugused torud... ja endal vaja iga kuu sealt veenäite võtta. Aga tibi tormas sealt torude vahelt sinna kappi ja pissis sealsele betoonpõrandale, mida ma isegi pesema ei ulatu(pritsisin lihtsalt üldpuhastusvahendiga, et ehk võtab lõhnad ära :P ... Üritan kogu selle käigu kinni panna, kuidagi nii, et saaksin kord kuus sinna ikka juurde... eks näeb, mis ma välja mõtlen
Videod siis:

Elu on kiire, aga peab olema ka lõbus
Kõik asjad kaovad tuhkrumaale ( tänasest see uus lemmik mänguasi)
Kõik asjad kaovad tuhkrumaale vol 2
Deeli toimetab
Deeli My mängib palli (kvaliteet on lahja- liiga pime, aga videoke on fun; taustal tv3, ja minu naer :))
Deeli My mängib isegi magades ( tundub, et käsil on samuti pallimäng ;))
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 12. juuli 2010, 20:21

Vahvad videod :thu: !! Vaatasin et Deeli ajab hea meelega paela otsas olevat palli taga. Bosses müüakse kassidele mõeldud kummi otsas hiirekest, seda saab kinnitada ukse külge, kinniti siis liigub nagu käärid. Ei oska seda kuidagi teisiti seletada, hiireke piuksub ka, hind mingi 75.- võiksid seda ka proovida. Mul Bull läheb veel praegugi selle peale päris pöördesse, meil mingi kolmas hiir juba. Kui hiir katki läheb või enam ei piiksu siis saad uue hiire osta ei pea tervet kupatust ostma.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Kellykaazz » 12. juuli 2010, 20:32

Viimane klipp on ülikõva!! :thu: :thu:
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 12. juuli 2010, 21:29

Hm.. sellest kääride moodi liikumisest ma küll pihta ei saa :P
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 12. juuli 2010, 21:48

Hehh seda ma arvasin, ilmselt seletasin pahasti, kinniti liigub nagu käärid, ehk siis saad seda kinnitada ukse külge või kuhi iganes see sobib, ma panen pildi ka siis lihtsam, vabandust et nii keeruliseks läks.
http://i711.photobucket.com/albums/ww11 ... 120011.jpg
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 12. juuli 2010, 21:54

Appi- mul juhe ikka nii koos kui koos :P Üldse ei kujuta ette, kuidas seda uksele pannakse :P Tundub igatahes äge asi :D Et see kinniti on nagu miski näpits?( nt nagu punktvalgustitel on näpitskinniti; osadel on ka seina kruvitav) Praegu ei karga pähe, et seda Bosses( Järve keskuses ja Viru keskuses) näinud oleks, kui mängu asju vaadanud olen, aga ega ma ole ju seda konkreetselt otsinud ka...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 12. juuli 2010, 22:16

Need harud tõmbad lahti ja kinnitad kuhu sobivad. Kuid see kõik juba päris :ot: Meil Rakvere Bosses on neid küll, hiiri peaks olema eri värvi ka.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas väike kuradike » 13. juuli 2010, 13:10

Seda piiksuhiirt saab ka kummi ja pulga otsas. See ka minu pättide üldine lemmik, meil ka mingi 3s hiir läheb. Selles piiksus on vist midagi mis neile eriti meeldib.

Muidu, selle veemõõtja juurde pissimisega - kui ei ulatu pesema, on jama. Aga proovi sinna krõbuskat veidike laiali laotada. Ma omal kööki ühte nurka panin peotäie, ja Arnold ei kipu sinna enam väga häda tegema. Krõbuskad sõi sealt ära muidugi :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 13. juuli 2010, 20:47

Minu tibin on nüüd äkki ööga nii "korralikuks" läinud, et pissis ja kakis oma puuri esimesele platvormile( mitte põrandale). Einoh... Ei tea, mis minu tibil küll sisse läks :bang:(kuumus on mõistuse ära võtnud? :P) Kastis oli ka kummaski nurgas 1 junn- ei ole ju liiga palju, et sinna ei sobiks rohkem teha( varem tehti öö jooksul 3 junni kõik ühte hunnikusse- nüüd siis kõik eraldi.
Puhastasin selle hommikul lausa mingi üldpuhastusvahendiga ära- ehk saingi lõhnavabaks... kuid nüüd töölt tulles jälle- loik platvormi nurgas ja junn pigem keset platvormi...
Üks asi mulle kargas praegu just pähe- kas on võimalik, et ta pissib -kakib platvormile, kuna ta ise magas just paar päeva tagasi potis niimoodi, et vähemalt pissises saepurus oli ta küll, isegi vist puutus nurgas kaki vastu- et kas on võimalik, et ta teeb oma hädasid platvormile, kuna ta karvad on haisused ja ta ise magas pärast platvormil- et platvormil on ka nüüd kaki/pissilõhn küljes?
Ei tea kas peaks selle jutu liivakasti teemasse pistma? :ups:

Selle veemõõtjate"koopa" kavatsen ma juba eest poolt sulgeda- endal on küll jama näite minna vaatama- takistus tuleb ära lõhkuda, kuid ikkagi parem, kui et ta sinna häda teeb ja jääbki tegema( hetkel on sealt kuiv, kuna tööl olles oli Deeli puuris kinni veel- ei tea millal vabaduseni(et koguaeg lahti) jõuab- nii käitudes mitte nii pea )
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Marilin » 13. juuli 2010, 20:51

Ei oska kommenteerida seda teemat, et kas selletõttu teeb platvormile hädasid, et seal lõhn juures. Aga soovitan seda sama asja, mis Karin enne. Pane platvormile krõbinaid, üldjuhul oma toidu "sisse" ei kakita või siis pane sinna mingi rätik või lina, sest ka oma magamisasemele ei kakita.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 13. juuli 2010, 20:57

Minul Bull kakis ka platvormile ja just toidukausi kõrvale. Teha ei olnud mitte midagi muud kui lihtsalt ära koristada, sest ta tegi seda ikka ja jälle uuesti. Kui tuppa lahti jätsin siis tekkisid uued kohad. Bindi oli ikka väga korralik, ja siiani on , vahel hava juhtub vaid kastist mööda.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas bblondie » 13. juuli 2010, 20:59

Vot meil see krõbinate tehnika samas jälle üldse ei töödanud.. pissiti kõik krõbinad täis. Ja väike on eriti nahhaalne.. tavaliselt tuhkrud tõepoolest riide vms peale ei kaka/pissi aga vot meie Duriell kakab ikka järjekindlalt esikus oleva ukse mati peale :bang:
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 13. juuli 2010, 21:07

Hm :) mõte ( siia sobiks nüüd elektripirni motikon ;))- ma panen sinna nurka esialgu krõbinaid, ja eeldades et see plaan metsa läheb siis panen hiljem sinna transapuuri kolmnurga( mul see nats suurem ka- transasse nt. nurka isegi ei mahtunud) Vaatame mis saab...
Üks lootus veel see, et vanusega äkki tuleb ka mõistust/mõistlikust juurde :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 13. juuli 2010, 21:13

Mina panin ka kolmnurga üles ja arva ära, mitte midagi sinna ei tehtud. Samuti olid rätikud puuri põhjas ja vahel olid need ka pissised, just Bulliga.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 13. juuli 2010, 21:29

Olid- kõik on minevikus- kas see periood läks mööda ? Või juhtub seda siiani?
Deelil siiani pesa on kuiv ja puhas olnud... ptüi ptüi ptüi :P
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas bblondie » 13. juuli 2010, 21:36

Peale seda kui väike meile tuli ja tema õigesti kasti ei teinud hakkas Pätu ka mujale tegema. Enne väiske tulekut tegi Pätu enamjaolt ikka kasti aga tuli ka ette juhuseid kus leiti omale mõni mugav nurk.
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 13. juuli 2010, 21:42

Kuidas nüüd öelda, vahel Bull lükkab puuris oleva kasti eemale ja laseb ikka nurka. Täna oli hea näide: Kuna nii palav ja ma ise olin kodust ära ,siis jätsin pätid tuppa lahti. Et siis ei pannud nende toaust vahelt kinni, vaid nad said liikuda igal pool. Vannituppa minnes oli poti kõrval palju loike ja kakaports. Et kui nad üldiselt kasutavad kaste ilusti ,siis täna kasutati vabadust täiega ära.Siiani pole suuremaid sigadusi avastanud. Kuid üldiselt vanemaks saades, ja kui sa ikka õpetad ka, siis hakkab ta sul kindlasti potilkäima nagu naksti.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 14. juuli 2010, 16:21

Nats pildimaterjali :)
Pilt Pilt
Mürgeldasime( Deeli üks lemmik kohti on selle kummuti all- ega ma teda sealt kätte saa ka :P); käis vannis olevas veekausis plädistamas

Pilt Pilt
Kreeka E magamas ;) ja "annan alla!"

Küll mul on ikka armas Nufik :D ( ei tea kust ma selle sõna võtsin, kuid juba suht alguses peale on täiesti automaatselt tulnud üks lisanimi :))
Platvorm oli öösel jäetud puutumata- kõik kastis, kuid täpselt hommikul kui eemalt jägisin ta tegemisi- sõi krõbinaid ja läks ekstra plarvormile ja lasi loigu sinna(osad krõbinad sealt olid ära söödud, mõned kõrval veel alles- sealt kust olid otsas- sinna tegigi. Panin hetkel hoopis ühe metall kausi sinna, mis käib võre külge. Krõbinad sisse ja eks näeb kuidas nüüd käitub.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas lamanda » 14. juuli 2010, 18:59

Joomise pilt on nii lahe. Kuidagi hakkas kohe meeldima :happy:
Tuhkru, koera, kassi, küüliku ja hobusearmastaja inimene!
Kasutaja avatar
lamanda
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 3
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 19. juuli 2010, 16:56

Tõhk mürgeldas jahedama ilma tõttu 3,5 h järjest :) Nüüd põõnab juba 2 tunnikest.
Minu pätikese puhul igatahes aitas see, kui kinnitasin sellele platvormile metallkausikese( see mis käib võrede külge) ja panin sinna krõbinaid. Deelil on nüüd puuris lausa 3 kohta, kus on krõbinakausid :D Algselt panin ainult krõbinaid platvormi nurka- need söödi ära ja tehti ikka häda sinna. Kausi panek lahendas asja( loodan et see nii jääbki). Õnneks on Deeli My olnud siiani nii tubli, et puuri ei ole hädasid mujale tehtud kui aint kasti( va siis see platvormile tegemine kaks päeva). Niisama aetakse küll puurisisustus sassi
Samuti õppis Deeli ära, et kui ma ta korraks puuri panen ja ise sinna ootama jään, et tuleb pissil ära käia- enne välja ei lasta, kui reaalselt loik on tehtud( mind kavaldades ikka välja ei saa). Siis tehakse kähku häda nurka ja tagasi puuri ukse juurde- et "nägid- ma tegin häda ära- luba mind jälle möllama". Täna oli Deeli korra isegi nii tubli, et läks ise toas olevasse kasti kakale. Teises toa otsas olevat kasti kasutatakse aint snorgeldamiseks :) see ju täiesti puhas :D

Täna sai Deeli siis ka esimest korda rõdule nuuskima- sain lõpuks asjad eest ära võetud(lillepotid) Tuiskas tükk aega seal ringi- panin talle ühe karbikese peitumiseks ja kõriseva pallikese. Kuna rõdu sai mul just remonditud, siis tean, et seal ei ole ühtegi üle 1 cm suurust auku, kuhu Deeli kaduda võiks. Ja kõige madalam rõdu ääre osa on 82 cm sirget seina- sellest üle ikka ei ronita. Jätsingi ta mingiks 20 min. üksi rõdule ja tegin ta elamise puhtaks( koos temaga ei saa küll miskit teha; ja kummuti alla tuttu ka veel minna ei tahetud :P) Kloppisin fliisid ja pesapadjakese ning vahetasin täielikult graanulid kastist( kakib küll ühte nurka, kuid pissib vahel ka keset kasti, pissine graanul laguneb saepuruks)

Andsin Deelile täna ka esimest korda vutimuna- alguses kui nuusutas koorega muna, läks nii ähmi täis... ajas u. 3-5 sekundit teda mööda köögipõrandat taga ja siis lõi hambad nii tugevalt sisse, et muna läks katki( olen youtubes näind videosid kus tuhkur ikka mitu min. mängib munaga enne kui aru saab kuidas seda katki saada- ja Deeli mitte ei pillanud muna katki vaid hammustas katki) Kuid kui muna talle kaussi panin põrandale( see siis tema 4-s kauss :D), limpsis korra ja rohkem see teda ei huvitanud :hmmh:

Kaalusin tibina üle ka, et näha kas me ikka kasvame- kaalus 520 g (9 päeva tagasi oli 472g).
Hammustamisega meil probleeme ei ole( vähemalt ei saa seda probleemiks nimetada)- aint näksab mänguhoos. Paar korda on ka tugevamalt kinni võtnud( ilma vereta siiski), kuid kohe kui vastu nina saab, lõpetab hammustamise.
Lillepotte ta veel avastanud pole, ja wc-vannitoas pole ka käinud( va. sulistamas, kuid sinna viisin ta süles, ise käin vetsus nii et ta ei näe kuhu lähen) seega ei kraabita ka uksi. Samuti ei ole ta näind mind avamas ei kapiuksi ega sahtleid. olengi aru saanud, et see mida tuhkur ei tea, on neile kõige parem- st. mulle- ta ei tea pahandust teha seal. Kui ühekorra avastab- on kõik mokas :D
Ja selle veenäitude "pesa" sain ka kinni blokeeritud suure papi ja teibi abil- hetkel pole seal veel kraapimas käidud.

Sai Deelile proovitud selga ka kassipoja trakse- need talle veel ikka väga suured- esimese 5 sekundiga vingerdati sealt välja. Samas närilistele mõeldud nöörtraksid, mis käivad ümber keha 8ks, neist ta välja ei saanud, kuid tegi väga haledat nutmise häält ja keerutas ja vingerdas põrandal( ei olnud liiga kõvasti ümber- ka kassipoja traksid ajasid teda vingerdama ja nutma) kuidas me siis küll õues käima hakkame kui juba traksid nutma ajavad... nädala pärast on sutsule minek ja siis tahaks õue... ja teisi tõhke näha

videokesi:

Veekausis plärtsutamas (ma kõige paremad kaadrid magasin maha- kui pea vee alla pandi, enne kui kaamera tõin :P)
Deeli mängib vedruhiirega- õigemini üritab seda maha murda ja minema viia vol1 (video 3 jupis kuna ei saa korraga üle 30 seki filmida)
mäng vedruhiirega vol2 see on nii lahe kuidas ta oma pead selle hiire liikumise järgi liigutab :)
mäng verduga vol3
Videod on nats tumedad( toas olid rulood ees)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas bblondie » 19. juuli 2010, 17:16

Vutimunaga teeme meie niimoodi, et anname käest. Noaga teeme augu sisse ja siis käega juba võtad natukene koort ümbert vähemaks ja usu mind küll ta sisi limpsib. Ja mida rohkem ta limpsitud saab seda rohkem võtad koort ümbert ära et ta kätte saaks.
Ja trakside koha pealt, et meil on ka need punased nöör traksid mis 8-kujuliselt peale käivad. Kodus meil ka vingerdavad aga õues on nii palju muud huvitavat et ei pöörata sellele tähelepanu. :wink:
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Sandra » 19. juuli 2010, 17:20

Toas nad kipuvadki nutma ja traksidest välja vingerdama, neid pole mõtet toas neile üldse selga toppida. Samas õues unustatakse täiesti ära, et need seljas on ja uudistatakse muid asju :)
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 19. juuli 2010, 17:25

Need muna ülejäägid mis enne alles jäid, panin talle puuri kausiga, et kui ärkab saab limpsima minna- ehh, tibi tiris selle kummiäärega kausi ülemiselt platvormilt alla, ja nagu ikka maandus see muna alla poole :P Muidugi enne oli vaja tekk ka niimoodi pesast välja tirida, et see muna ikka tekile maanduks :P
Nüüd magab ise jälle... ärkaski vist aint selleks et muna kauss tagurpidi keerata :P
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 19. juuli 2010, 20:12

Ja hakkasgi vedruga mängima, seda nii lahe vaadata.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 9 külalist