Mürakarud Deeli My & Alli Mey

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 26. mai 2013, 22:31

Võib öelda, et nüüd on 3 päeva möödunud puremata. Päris ilma hammustamiseta veel ei saa. Ja oma varbaid jälgin-valvan kui kulda- neile Blancal ligipääsu ei ole :) Täna sain talt käe peale ka esimese musu(tegi limpsti).
Potil veel väga käia ei taha :nono: Puuris olles on hädad mitmel korral nurka maandunud. Homme vahetan kolmnurga ära tavalise nelinurkkasti vastu. Õnneks potisisu enam järjekindlalt ei tühjendata. Omavahel saavad kõik 3 suurepäraselt läbi- magatakse nii üksteise kaisus kui eraldi.
Natuke pilte ka :)
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Eilse seisuga on kaalud järgmised:
Alli 865g, Deeli 815g ja Blanca 520g.
Tibin kaalub nii vähe ja kosub aeglaselt... ma vist olen kole kärsitu :)
Hea värske nali: ma siin kirjutan, kui Blanca mu tooli alla keksima tuli...jalad tõstsin toolile(et ei saaks hammustada) :D ... tibin keksib ja keksib. Lasin ettevaatlikult käe alla... tuleb nuusutab.. võtab mu käe kahe käpa vahele( Alli teeb ka nii siis kui ta tahab, et ma ta maast üles võtaks)... no proovisin titega ka nii- tõstsin ta siis üles... lõi hambad sisse... aga ettevaatlikult, mitte puremise mõttega- ütlesin talle nõudliku ja konkreetse hääledooniga " Blanca!".. ja mis te arvate mis ta tegi ??? Jätis hammustamise pooleli... ja taas limpsis mu kätt.. tehes seda megakiiresti... :D Ju tahtis hambajärgi peita :D
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas Adelle » 27. mai 2013, 09:01

Kui ilus mustaninaline hõbedane kaunitar. Oh varsti saab juba musitada ka :-D
Ja ühe foto peal käib naiste käts :-)
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas karvasuslik » 29. mai 2013, 13:03

keel kipub neil jah vahest kustuka eesmärgil käima...et saaks vaba ruumi uuesti sodimiseks :D Kolmnurk on minuarust tsipa väike ka õppimiseks, kuigi mugavam sisse tagurdada :P Samas mul on kõik põnnid edukalt algusest peale üle tavalise nelinurkse turninud kõhud kõveras :D Aga vabaduses kipub selline asi nagu wc üldse ununema...
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas maris2 » 29. mai 2013, 18:32

See ümmargune auk on sul popp, Deelist on ka selles vahvad pildid.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas AlbinoFurets » 29. mai 2013, 20:14

Blancakest tahaks ise näha ja näppida, nii ilus preili. :biglove:
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 29. mai 2013, 21:50

Mina teda nii väga näppida ei tahagi( loe: ei julge) :D Sest ma tean, millega see lõppeb- uute hambajälgede või lausa aukudega...
Viimased paar päeva on möödunud ainult hammustades. Võtan sülle, teen pai- oleks justkui kõik hästi...hakkab järsku hammastega vehkima(vahel ka mitte- lihtsalt ootamatult hammustab) ja lööb hambad esimesse ettejäävasse kohta. Eile näiteks hammustas mind rinnast :P :( Võib tunduda naljakas- aga see oli tegelikult megavalus. Üleeile hammustas süles olles mind kaelast( ta teeb seda hästi kiirete ja äkiliste liigutustega- ma muidu teadlikult ei lase teda oma näo- ja kaelapiirkonda)
Ma pole ennem nii arglikult ja ebakindlalt käituvat tuhkrukutsikat näinud. Selle kahe nädalaga pole miskit muutunud...Toas olles ehmub iga minu ja plikade liigutuse peale(istusin täna nt. voodi ees põrandal, Blanca oli voodikasti nurga peal(põrandal) mind piidlemas, Alli hüppas voodilt põrandale ja Blanca pani käppade välkudes jooksu) ja kimab stiilis "lehm libedal jääl" kuhugi alla peitu. Selleks, et teda üldse kätte saada kuskilt, pean teda ootamatult tabama ja kähku krabama- loomulikult krabamine talle ei meeldi(üldse, et teda puudutatakse)- ja ka siis lüüakse hambad sisse kui võimaluse annan(olen õppinud teda nii krabama, et ta hambaid sisse lüüa ei saa). Plikadega muidu saab jätkuvalt hästi läbi. Vahel küll kiusab neid- aga kui keegi ta poole hambaid näitab- pistab kohe kisama :)
Ja kaalus juurde võtab ta ka megaaeglaselt. Tänase seisuga kaalub ta ainult 540g(2kuud ja 17päeva). Deeli kaalus 2kuu ja 18 päevaselt 640g. Ja Deeli on ometi ju nii väikest kasvu tuhkur. Allist mai räägigi- ta oli 2 kuud ja 19 päevasena 820g.
Söövad nad hetkel Orijenit, millesse on natuke segatud näituselt saadud lahjemat toitu( cat7 Balance). Mõned päevad said ka O täiesti puhtal kujul. Kui kanasüdameid olen andnud, siis tervet südant ta ka ära süüa ei suuda. Eile keeldus sellest üldse- limpsis aint vedeliku ära.

Maris- see ümmargune auk on mul voodialune kast. Neil seal oma pesa.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas karvasuslik » 03. juuni 2013, 17:25

Ilmselt Balncale piitsa meetod ei sobi, rohkem präänikut kasutama...? Debbs oli ka alguses megaarg. Ilmselt Rety pärast :D Aga nutri ja krõbinad olid kogu aeg läheduses, kui ta ringi jooksis, nii kui nuusutama tuli, krabasin sülle ja ta sai miskin nänni (Rets muidugist vahtis kadedalt pealt) aga asja sai :) Debbs ju ka hammustas... kui sina ütlesid, et deeli enam üldse ei hammusta ja on mõnus kaisukas jne siis Debbs oli ikka paras põrguline alles :) Mõnega võtab rohkem aega...
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 05. juuni 2013, 22:42

Sai täna käidud kogu oma mansaga dr. Triinu juures. Kõik plikad said vaktsineeritud. Seega u. nädala pärast oleme me "jalutuskõlbulikud" :D
Pilt
Deeli mõtleb kas ikka tasub transast välja tulla... ( Alli on juba väljas, ja titt mõtleb, et kuhu küll end peita- sellest see fliisi liikumine vasakus servas :D )
Pilt
Pärast kui kõik olid oma sutsud kätte saanud...( jõudsin aint kliiniku ukse kinni lükata ja kõik 6 silma olid transavõrede vahelt välja piilumas)

Kodus on seis ikka suhteliselt sama. Nüüdseks on küll möödunud mõned päevad kus olen suutnud vältida hammustamist, aga seda just eeskätt, kuna olen õppinud natukene tite liigutusi ette aimama( kuigi tegelt on ta suht ettearvamatu käitumisega). Ilusate ilmadega, kui olen ise kodus olnud, on plikad rõdul elanud. Istun päevas mitu korda nende juurde maha. Alli ja Deeli sahkerdavad minu peal ringi, Blanca tuleb aint korraks selja taha nuuskima ja kui end liigutan, on läinud. Mõned korrad on hambad ka ikka sisse saanud lüüa... Aga tundub, et kui ta oma ebakindlusest ja argusest kunagi üle saab, siis on ta mega tore plika- ta tundub iseloomult rahulikum kui seda on nt. Alli. Väike tõestus järgnevate piltidega :)

Pilt
Alli oma igapäevases ametis- ta pole ikka veendunud, et laamendamisega puurist välja ei saa- ei põgenedes ega mitte minu kaasabil( ei ava puuri kui ta on just laamendamisega tegelenud). Teised 2 vaatavad lihtsalt pealt- nemad -1 ei viitsi rabeleda ja teine veel ei tea kas ja mis kasu sellest oleks ( või on ka sama taibukas kui Deeli ja teab, et mõttetu rabelemine) :)
Pilt
laamendamist tehakse kogu hingest... ja kogu jõuga...
Pilt
kaks asjapulka- ootavad rahulikult et puuriuks avaneks...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 09. juuni 2013, 12:47

Selle nädala on plikad veetnud rõdul, seda siis kui ma ise kodus olen olnud(üksi ei julge neid sinna jätta). Rõduukse ette sai pandud spetsiaalselt rõduukse mõõtu tehtud vineerplaat(nii saan ust lahti hoida kuid plikad tuppa ei saa). Ja eile õppis Alli selgeks, kuidas plaadi paremast servast( see on asja "nõrgim lüli" :P ) see lahti kangutada. Üks kangutas lahti ja kõik kolm jooksid toa peale laiali :D Nüüd tuleb mõelda uus süsteem, kuidas plaati kinnitada. Puuri( drelli) mul pole :P Ja tavaline nael betoonseina ei hakka... ja rõduuks peab ka ikka jääma liikuma( e. plaat tuleb ukse ette kinnitada nii, et see on kas üleni õues või kui on sees pool, siis käib "hingedelt" maha, segamata rõduukse sulgemist...
Aga reede õhtul õnnestus saada plikadest 1 pilt, kus nad kolmekesi koos ja on hästi näha nende suuruse vahed :)
Pilt
1,2,3- plikad ritta, üles vaat!

Sain eile Blancalt käe peale( peopessa) musi :biglove:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas marjakas » 09. juuni 2013, 16:00

Väga-väga hästi välja tulnud pilt :)
Ja ma olen rõõmus, et musi said!
Kasutaja avatar
marjakas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 29. juuni 2013, 23:08

Oh üllatust :dropdead:
Läksin mina rõdule ja mida ma näen- maja ees jalutab perenaisega koos tuhkur. Juurdlesin natuke, et kas julgen minna välja mõne enda omaga...Ja sai mindud- võtsin kaasa Alli- tema saab võõraste tuhkrutega kõige paremini läbi :) Ja veel suuremaks läksid mu silmad kui perenaiselt kõlas vastus sulaselges eesti keeles( mida Lasnamäel just tihti ei kuule), ja küsimusele, et kust on tuhkrutitt pärit, kõlas vastuseks "Helerilt" :D Sattusin nagu segadusse, et kes... Ja üllaülla- õues ei olnud keegi muu kui Kismeti poja ehk Alli lapselaps :D Ta elab ka meie majas :dance:

Ja seni kuni meie Alliga õues olime, olid Deeli ja Blanca toas aedikus. Ainult, et kui me tund aega hiljem tuppa tulime... oli Blanca toas voodi all :umm: ja ta tegi seda mu nähes uuesti ja uuesti- hüppas üle aediku ... :bang:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas Tiksikas » 13. august 2013, 19:53

Lahe kokkusattumus :P
olen aru-saanud et tuhkrud on sama lahedad kui rotid ainult suuremad :D
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas 3rika » 14. august 2013, 08:40

Väga tore, et vanaema sai oma lapselapsega kokku :D
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 20. august 2013, 14:47

See oli jah megasuur üllatus, et Alli lapselaps samas majas elab. Oleme suve jooksul korduvalt kokku saanud ja koos tuhkruid jooksutanud. Alli lapselaps, koduse nimega Naksi, on lahe põrkepall, mürgeldab minu omadega nii, et kõik pätid lõhnavad hiljem värske muru järgi :)
Sai käidud augusti alguses Soomes näitusel. Väga lahe reis oli ja lahedas seltskonnas. Plikadest olid mul kaasas ainult Deeli ja Blanca. Alli jätsin koju, sest kolm tüüpi transasse laamendama, oleks olnud liiga palju. Kohtunikest ei oska midagi väga öelda/arvata, peale selle, et oli inglise abielupaar. Ja naine- kelle juures mõlemad mu plikad käisid, hindas kõiki tuhkruid nii sigamegakarmilt, et isegi kui ta kirjutas hinnangulehele, mingi asja kohta, et väga hea, siis 10st punktist võeti 2-3p ikkagi maha. Et vist mitte keegi näitusel osalenud tuhkrutest ei saanud ühegi alajaotuse eest maksimumi( 10p iga alajaotuse eest, kokku 100p). Deeli sai lõigatud emaste seas 71p ja auhinnalisele kohale ei tulnud(auhinnalised kohad olid ka 70ga punktid...). Ning Blanca sai 70p ja ka auhinnalisele kohale ei tulnud(Blanca pandi ühte klassi mustade sooblitega- nii et poleks lootustki midagi võita olnud). Kuid- Blanca sai naiskohtuniku lemmiku tiitli. Kohtunik ütles, et ta oli tema hinnatavatest tuhkrutest ainuke, kes oli otse silma sisse vaadanud ja sellega ta ära võlunud :biglove: Blancal ongi ju nii meganunnu näoilme ja kenad silmad. Ja plika käitumine on kevadega võrreldes hoopis teine. Enam käest ei hammustata( varvastest veel siiski...)
Mitmed teist teavad minu FB postituste kaudu, et mu üürikorter pandi müüki ja olen otsimas uut lahendust. Tallinnasse mõistliku hinnaga üüripesa, mis oleks möbleerimata( mul on oma mööbel ja tehnika) ja kuhu lubataks ka lemmikloomad, ma leida ei suutnud(ei suuda neid 200ja+ euroseid kortereid maksta...). Hetkel tundub, et läheb käiku variant, et saan osta 1-toalise korteri Kehrasse( jah.. peatselt ma enam pole talinlane :( ). Kuid paraku ostes korteri pangalaenuga, millest omafinantseeringu osa on veel omakorda tööandjalt laenatud, ei suuda ma rahaliselt järgmised 2-3 aastat(2 aastaga tuleb tööandjale laen tasuda) tegeleda unistatud tuhkruaretusega. Seega olen raske südamega otsustanud otsida Blancale uue kodu. Kolm lemmikloomana peetavat tuhkrut ei ole hetkel rahaliselt võimalik( rahaliselt läheb elu järgmiseks 2ks aastaks raskeks nagu nii). Palun mõistmist, mitte hukkamõistu, niigi on raske...
Kui Sa tead kedagi, kes sooviks osta endale ETL paberitega 5 -kuust emast tuhkrukutsikat, jäta mulle ps. Alla 16a-stele ei müü. Eelistan ostjat, kellel on ees juba üks tuhkur või varasem tuhkrupidamiskogemus.
Ja pilte Soome reisist:
Pilt
Vasakul Eddie paremal Deeli kohtunike ees
Pilt
Blanca kohtuniku käes
Pilt
potil
Pilt
Blanca oma nunnunägu tegemas
Pilt
Tahan välja siit...

Pärast näitust oli meil laevani veel üksjagu aega, seega otsustasime minna mere äärde. Poisid käisid ujumas. Deeli vee(ujumise)vihkajana ei läinud vee lähedalegi, Blanca natuke sulistas jalgupidi vees. Tegime mõned poosetamise pildid ka. Ailen pildistas... mina assisteerisin (sättisin plikasid) ;)
Pilt Pilt
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My, Alli Mey & Blanca

PostitusPostitas karvasuslik » 20. august 2013, 21:30

väga mõnusad pildid, eriti kössitavast siilikesest (Blanca) :D aga mis kodu otsimisse puutub siis - kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab ;)
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My & Alli Mey

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 07. detsember 2013, 15:40

Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My & Alli Mey

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 08. detsember 2013, 12:33

Kuna eile hilisõhtul hakkas Kehras sadama laia pehmet lund, sai mindud vist esimest korda lausa teist korda samal päeval plikadega õue(päeval oli lund kordades vähem). Plikad olid rohkem lume all kui peal :)
Kuna peegelkaamera sai kahjuks ära müüdud, siis pildid on nüüd nagu nad on...
Pilt
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My & Alli Mey

PostitusPostitas Tiksikas » 25. august 2014, 09:28

Kuidas tuhkrutel läheb?
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My & Alli Mey

PostitusPostitas Criipster » 25. august 2014, 11:53

Kuidas tuhkrutel läheb :) Ja kas Blanca sai uue kodu endale :)
Tuhkrud kugisevad end sinu südamesse :) Santsu,Pätu ja Nuki <3
Kasutaja avatar
Criipster
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Asukoht: Põlvamaa :)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My & Alli Mey

PostitusPostitas 3rika » 25. august 2014, 17:00

Blancal on ammu juba uus kodu. Vaata kasutaja Adelle postitusi :)
Mina aga olen sügavalt pettunud sinus, postituvi. ETL suvekatel võitsid prouad hulgaliselt auhindu ja sa polegi seda uudist teistega jaganud :rofl:
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My & Alli Mey

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 11. oktoober 2014, 23:49

No parem Hilja, kui mitte keegi ;)
Sai talvel plikadega näitusel käidud. Deeli sai lõigatud emaste klassis 2.koha, Alli ei midagi. Suvekatel oli Alli aga võistluse kiireim vutimuna sööja. Deeli sai auhinnad sitsimise ja käpaandmise trikkide eest ning et oli suvekate vanim tuhkur( tegelikult jagas kohta oma õe Debbyga).

Sai suvel käidud plikadega ka oma töökohas- lasteaias. Lapsed said õues nendega jalutada ja neid paitada ning joota.
Pilt Pilt

Hetkel Alli vahetab taas kasukat, Deeli veel mitte; Deeli on rootssaba.... Kui suvel sai ikka ka väljas käidud, siis nüüd paraku eriti mitte. Möllavad aedikus natuke aega ja siis jälle magavad.
Sõin täna oma Raffaello karbi tühjaks ja tuli mõte see plikadele mängimiseks anda. Panin ühe nende jonniva-palli sinna sisse :
Video: Kuidas avada kinki?

Alli käis akvaariumis kalal:
Pilt

Meie viimane õueskäik "no kas sa nüüd võtad mu sülle?"
Pilt

10.10.14 seisuga kaalub Alli 997g ja Deeli 797g
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My & Alli Mey

PostitusPostitas maris2 » 13. oktoober 2014, 20:13

Deeli on ka taskutuhkru kaalus.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My & Alli Mey

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 18. oktoober 2014, 20:28

Lisaks taskule mahub Deeli veel nii mõnessegi veidrasse kohta :)
Pilt
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My & Alli Mey

PostitusPostitas BLackRat » 21. oktoober 2014, 10:07

:D Minna sobitas end ka ükskord salvräti karpi, kui ma haige olin olnud ja tühja karpi ära ei koristanud. Sellest sai terve päeva atraktsioon :D Väga vahva pilt! :)
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Mürakarud Deeli My & Alli Mey

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 20. veebruar 2015, 14:28

Paneme siis selle aasta postitusele ka linnukese kirja :D
Elu pättidega nii kui ennemuiste. Aint Allil algas jooksukas ja täna lähebki külla oma peikale Rihole (Heleri juurde). Seega kui kõik hästi läheb, võib ootama hakata aprillinalja :)
Alli kaalub hetkel 930g ja Deeli 820g. Mõlemad on talvekarvas.

Pilt
Lõvikuningas Alli

Pilt
käib tagaajamine

Pilt
Pärast suuremat tralli olid mõlemad jänused, aga Alli ülbitses veekausi ääres...

Pilt
no ei ulata...

Pilt
lebos

Enamus päevadest möödubki neil lebotades, uneaja pikkuse järgi võttes on kevad vist kaugel...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 8 külalist

cron