Mürakarud Deeli My & Alli Mey

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas bblondie » 20. august 2010, 17:22

Tahtsin just kirjutada, et proovi ikka anda kanakaelu/südameid/maksa

Kana läheb neile kõige paremini.. Me pole teisi loomi neile proovida andnudki.
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 20. august 2010, 17:35

Võid ka proovida fileed või kintsuliha, kanatiiba . Minu omadele meeldib kana rohkem. Kuid Bullil näiteks ongi nii, et kui ta palju toorest sööb siis hakab oksendama, eriti kana peale. Ja sellepärast kanaliha kui sellist saavad väga harva, rohkem kaela ja südameid.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas triinabelle » 21. august 2010, 12:38

Meil Harri oksendab igasugusel kujul antud veiseliha peale - olgu see või fileest tehtud hakkliha - võib-olla ongi tegemist lihtsalt konkreetse toidu talumatusega.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 21. august 2010, 13:07

Kuid see on sel juhul naljakas, et alguses tal justkui polnud seda talumatust... Ligi kuu aega sai paari päevaste vahedega seda sama liha, kuid siis ei oksendatud kordagi. Miks siis nüüd enam ei seisa see sees- kas talumatus tekibki nii, et alguses on kõik ok ja siis ükshetk enam ei saa seda süüa oksendamata?
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Heleri » 21. august 2010, 14:36

Ma ka soovitaks ikka kana. MUide, üleüldse, filee on üldse kõige nö vitamiini ja toitainete vaesem liha üldse mida tuhkrule pakkuda. Olgu see sisi kanafilee või veisefilee. Veiseliha muidugi pole tuhkrule üldse loomupärane, sest ei usu et ükski tuhkur on võimeline veist maha nottima :-D
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 24. august 2010, 23:00

http://www.youtube.com/watch?v=TNZmlG0scZc Deeli My leidis endale uue kaevandamiskasti :D ( muidugi kaamera sain siis toodud kui parimad palad läbi said- õigemini oli tal vaja siis mind vahtida kaameraga, kui ta rahule jätsin, siis kaevandas mõnuga edasi... ma ju sokifriik, seega terve kast on täis aint uusi ja vanu sokke- puhtaid ikka :D)

Pilt Pilt

Pilt Pilt
minu sokikastis möllamas



Uuhh, Tibin lasi just pussu... sehkendas mul arvuti ja teleka taga juhtmetes.. käratasin talle, ja see on siis tulemus :wacko:
tundub siiamaani tehtutest kõige kangem :wacko: Neid siis kokku 3
Ei tea kas see lõhnaneutraliseerija toimib? Talvel on mul korteris niigi külm ja ma pole võimeline pussu korral akent lahti hoidma ( hetkel on pussust juba ligi 15 min. möödas- aken lahti ja tuba ikka haiseb... haisukotil pesin pepu ja saba puhtaks.... ja enda käed ka.)

Sai Tibinale ostetud ka uus trixie kiik puuri ,aga sellega mul veel pilte pole :P
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas triinabelle » 25. august 2010, 11:00

Kui Sul õnnestub üles leida see koht, kuhu see vedelikutirts maandunud on - antud juhul siis kuskil teleka vms taga, nagu ma aru saan, siis selle mahapesemisel peakski olukord lahendatud saama. Muidu lõhnab ikka... noh, üsna kaua :-D
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas väike kuradike » 25. august 2010, 14:35

Tead, mingist hetkest alates tekib sellele haisule immuunsus. Haiseb küll, aga väga ei viitsi sebida.
Mul oli ka alguses, et FUIH ja VÄKK, aga kolmanda aasta peale jätab täitsa külmaks kui lastakse. Ja korterist on hais läinud ka nii pool tunniga, ka akent lahti tegemata. Ainuke asi mis veel natuke morjendab on see, kui see haisupahvak kuskile riideeseme peale satub, voodilinale või pluusile. Siis need saab küll suht kähku välja vahetatud :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas elm » 25. august 2010, 19:54

Oi mis mõnusad pildid!!! See haigutamise, ringutamise pilt on ülilahe :lol:
ja ka see keerdus pilt - pidin ikka tükk aega harutama, enne kui aru sain,
mis pidi ta seal pildil on :rofl:
Kasutaja avatar
elm
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 3
Pildid: 10
Asukoht: tln/bl.mount
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 67
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 26. august 2010, 21:02

Minu Tibin läks täna laagrisse ;) Või noh- Heleri juurde hoiule, kuna olen ise kas esmaspäeva või teisipäevani kodust ära.
Eks näeb millise kaagi ma tagasi saan- õpib vähemalt enda eest seisma :P
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Heleri » 27. august 2010, 16:30

Sinu Tibin saab minu laagris väga hästi hakkama, neil juba oma punt siin. Ta on siin nagu omas kodus. Teeb teistega möllu, Dumlega on pidevalt koos, ju siis saab aru et oma emme :happy:
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Gerda » 01. september 2010, 12:07

Minu Daisyle meeldis küll Heleri juures väga ja enda eest seisma õppis ta seal küll väga hästi :rofl:
Tuhkrupreili Daisy
Kasutaja avatar
Gerda
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 77
Teemad: 2
Asukoht: Tallinn, Pirita
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 01. september 2010, 12:12

Deeli My on ka nüüd kodus tagasi. Talle meeldis ka- möllas nii et oli kohe :D Nii et AITÄH LAAGRI EEST Helerile :) Hetkel magab. Elu seisab. ( tegelt kui ma veel magasin hommikul siis käis puuris sahkerdamine- kogu pesa on tagurpidi keeratud, kuid ise magab nüüd õndsalt kiiges). Eks nii kui ma ise kööki asjatama lähen, ärkab ka tema.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas väike kuradike » 01. september 2010, 12:38

Jaa, köök on ju see koht kus asub imedemaa KÜLMKAPP kust leiab nii palju maitsvat :lol:
Külmkapi ja välisukse avamise peale lennatakse meil ka kohale :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 02. september 2010, 22:19

Nüüd on minu plikal ka kõht lahti.... :shock: Eile oli veel korras. Täna töölt tulles oli potis mitu portsu sellist rohekat halli löga(all pool oli ka paar öist kringlit). Midagi uut süüa ta pole saanud. Ja sel nädalal õues jalutamas pole ka käinud. On veits loium ka... see vist ka lahtisusest mitte sügise tulekust- kuna eile möllas küll õhtul 2,5 h järjest. Täna toimetas aint 1h 15 min ning kadus voodi alla magama. Kui sülle võtsin, oli nõus isegi seal lebotama( tegelt ka eile imestasin selle üle, et Deeli paar minutit süles püsis; arvasin, et lihtsalt hakkab maha rahunema ja muutub rohkem süleloomaks...)
Oi kuidas ma kardan selliseid asju... ma ei taha, :hanky: et mu nunnuga midagi juhtub...ma homme pikka päeva tööl ka...
Hetkel tehti jälle häda ilusti kasti, kuid see on ikka vedel... pigem meenutab oksemassi(tükke sees pole). Tegi häda ära ja läks jälle voodi alla tagasi...
Midama tegema peaksin?

Edit: 00:05- hetkel ärkas, möllas 10 min toas ja läks puuri sööma ja jooma ning siis keeras end kiiku magama.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Heleri » 04. september 2010, 11:18

Deeli oli minu juures päris mitu päeva. Terve selle aja olid kõikides kastides tavalised tuhkrujunnid. Viimasel päeval oli keegi teinud mingi vedela junni, aga sealt junni seest ma leidsin päris suure tüki MacGiveri halli teipi. Ju selle söömine oli kõhu lahti võtnud, kellel, ei tea. Teip olu selline kokku nätsutatud jublakas, mis väljus tervelt.
Mina ise arvan, et kui tuhkur sööb, joob ja mängib, siis pole vaja muretseda. Põhjust muretseda on siis kui see lahtisus kestab juba kauem ja tuhkur hakkab kaalu kaotama, tekivad muutused tujudes, muutub loimaks ja on silmaga näha et loomake on haige. Vet apteegist soovitan osta pastat Pro-Kolin, kui lahtisus on kestnud kauem kui paar päeva.

Minu tuhkrutel jätkuvalt okeid junnid.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 04. september 2010, 11:23

Tibin on kaalust kaotanud 2 ööpäevaga 50 g. Kolmapäeval oli 770, eile oli 720g. Ja loium on ta ka siiski. Eile mängis tavapärase 2,5-3h asemel ainult 40 min. ja läks voodi alla magama. Magas tunnikese ja siis mängis(mitte väga aktiivne möll) 20 min ja läks jälle magama- magas 2,5 tundi, ning üleval oli siis aint 20 min. Siis jäi ööunne. Viimase ärkamise ajal ka mõned krõbinad sõi ning jõi. Iga ärkamise järel aga tegi vedela haisva hunniku.

kuidas talle seda pro- colinit sisse sööta... Eile polnud ta nt. nõus isegi nutrit sööma... korra limpsis ja läks minema... ja kas seda saab ilma retseptita osta? Et ma käiks täna ära... homme pühapäev ju...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Heleri » 04. september 2010, 13:18

Pro-Kolinit saab igast kliinikust ma arvan, ilma looma näitamata. Torkad tuubi otsa suhu ja vajutad vajaliku koguse kurku.
Minu arust looma loidus algab siis kui enam ei mängita.
Kaalu kaotavale tuhkrule on väga heaks turbo-boostiks Royal Canin Convalesence Support (pulber väikses kotikeses, segad veega ja on selline jõudsööda möga). Saab samuti kliinikust. Aga seda igas kliinikus pole. Selle asemel võib pakkuda ka konservi Royal Canin Recovery või Hills a/d. Samuti kliinikutes saadaval.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas väike kuradike » 04. september 2010, 18:51

Kõige tähtsam on vaadata, et ta kindlasti jooks. Kui vaja, käi tal kasvõi järel peale ärkamist, ja piilu, et ta mingi hetk käiks ikka ka joogikausi juures. Kuna tuhkrute ainevahetus on nii kiire, on vedelikupuudus kiire tulema, ja see on paha.

Minu omad ka oma kõhulahtisusega nädal aega ei söönud, aga nad siiski jõid vett, ja nutrit limpsisid. Sellepärast arsti juurde ei läinud.

Kui Deeli ei söö nutrit, siis ilmselt ei söö ta ka krõbuskaid. Võid proovida talle pakkuda väikseid lihatükke (või pugu vms mis talle meeldib). Kui ka neid ei taheta, siis peaks mõtlema süstlast söötmise peale, Convalescence on jah see möks mida haigete tuhkrute turgutamiseks antakse. Heleri soovitas ka Gardneri(vist oli, ta just kirjutas sellest ka kuskil teemas) beebitoitu kanast.

Kui loomakesel ikka on näha, et paari-kolme päevaga paremaks ei lähe, siis võiks võtta sammud arsti poole. Kuigi selle rohelise möga haigusega mis meil siin nüüd see aasta ringi käinud on, otsest ravi ei olegi, siis Helen sai antibiootikume. Ja hästi oluline on ikkagi, et tuhkur saaks jooki ja söödavat materjali ka regulaarselt päevas.

Meil läks see üle umbes pooleteise nädalaga, nädala lõpus hakkasid tuhkrud sööma, ja siis junnide normaliseerumiseni läks veel veidike aega.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 04. september 2010, 22:27

Tänane päev on Deelil põhimõtteliselt maha magatud. Hetkel ka magab. 3,5h on üldse täna üleval olnud. Esimene ärkamine oli alles kell 15 päeval... tunnike tegutses ja siis magas mitu tundi. Kaki on läinud päris "veest" selliseks rohekaks poolvedelaks mannapudruks- vähemalt pole enam päris "vesi". Joob, aga süüa eriti ei taha, täna on kahel korral käinud kausist paari krõbinat söömas- krõbinad, mis said pandud sinna 3 päeva tagasi ning olid mõeldud üheks päevaks, on ikka alles. Kaal ka kukub- kolmapäeval oli 770g, nüüd 700g- seega kolme ööpäevaga 70g alla :( Nutri vähemalt läks täna jälle peale.
Kui teisipäevaks asi paremaks ei lähe, lähme Västrikusse dr. Triinu juurde.
Aga Deeli My on kõige tublim potil käija, keda ma tean- ta pole ka oma lahtise kõhuga kordagi valesse kohta või poti kõrvale teinud. Magas päeval voodi all kastis- tuli häda peale- kargas pudrukuulina voodi alt välja ja tormas potile puristama( ja pott ei ole mu voodi kõrval). Uskumatu, et on olemas tuhkur, kes 100% potil käib( loodan, et pärast kiitlemist see ka nii jääb), lugedes, et tuhkrud ei käigi 100% potil, et isegi 80% olevat kõva tegija. Kas keegi veel julgeb öelda, et tema tõhk 100% potil käib?
Täna õhtupoolikul jäi Deeli korraks nii 5 min.-ks ka mu sülle voodile magama :biglove: - ise liigutasin end, siis ärkas üles...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Marilin » 05. september 2010, 07:37

No, mis värk on, et tuhkrud kõigil järjest kõhulahtisuses?!
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas väike kuradike » 05. september 2010, 10:26

See käis kevadel lainena ringi, ja nüüd siis sügisel jälle tuurid üles võtnud :wacko:


Muide, ma küll täielikult kindel ei ole, aga vähemalt siis kui ma ise kodus olen, käib Sylvester mul küll ainult potil. Mis on ülitubli saavutus võrreldes sellega, et ta elab kahe matsiga, kes arvavad et poti kõrvale käia on sama mis potil käia. Ma usun et kindlasti on neid püüdlikke tuhkruid veel, kes on poti mõttest kenasti aru saanud :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 05. september 2010, 12:01

Nii, et teeme järelduse :P- valged on kehvemad potilkäijad( kui sooblid) :P :D
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas bblondie » 05. september 2010, 12:08

oh ei.. minu sooblikesed küll tublide alla panna ei saa.. Vaidleks vastu sinu teooriale :-D
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas väike kuradike » 05. september 2010, 13:49

See oleneb vast ikka konkreetse looma iseloomust. Sylvester on koguaeg viks ja viisakas tuhkrunoorsand olnud, ja Arnold vastupidi, täielik pätt. Eks Mõmmi on hetkel noor ja mõjutatav, võtab Arnoldist šnitti, sest hea olla ei ole ju popp ja noortepärane :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 05. september 2010, 14:31

Jeee :dance: Ma võin vist oma "kakablogi" sulgeda. Deelil on täna eluke kõvasti parem. Juba poole öö pealt hakkasid potti ilmuma kringlid :) Olek on küll veel rohekas ja veits limane, kuid siiski on tegu juba kringli mitte enam mannapudruga :D Hais ei ole aint tavapärane veel :P kaalusin Deeli ära ka, et veenduda, et kaalulangus on peatunud- 710g- jeee 10g on juurde tulnud. Sööb nagu söödik ja joob nagu joodik... ;) Ta on täna söönud juba kokku rohkem kui eelneva 3 päevaga. Tundub, et meil vedas seekord kõvasti ja Deeli ei pea nädalate kaupa vinduma ja mina muretsema.
Ei tea mida teha või kuidas saaks nii, et ta peale kastis käimist oma sabaalust mööda põrandat/ vaipa jne ei nühiks...varem ta nii ei teinud...(muidu on varsti kõikjal potilõhn, ja äkki hakkab siis ka potist mööda tegema) Kas kellelgi veel tõhud oma tagumikke "puhastavad" mööda põrandat?

ja kaks viimast pilti, mis said täna tehtud, kui Tibin veel magas kiigus. Viimased on pildid seepärast, et peale teise pildi tegemist otsustas kaamera, et läheb pensile... ja enam ühtki klõpsu ei tee :(

Pilt Pilt
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas triinabelle » 05. september 2010, 14:51

Eks peale suuremat/tihedamat/vedelamat kakamist ole see põhjapoolne ots veidi hell. Pärasool pole ette nähtud nii intensiivseks kasutamiseks. Aga see, et tuhkur oma tegumikku veab, on normaalne - territooriumi vaja ju märgistada! Me mõtlesime algul, et peaks poistele paberirulli kasti juurde panema :wink: Ilmselt oleks see neile ka meeldinud ja kasutusele võetud, iseasi, kuidas :roll:
Ja jälle juures üks inimene, kes oskab ilusat kakat hinnata! :-D
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 05. september 2010, 15:02

Kusjuures see vetsupaberi mõte käis mul endal ka peast läbi- et nagu väikelastel- tagumik püsti ja ise ära pühkida. Sest jah, karta on, et kui neile terve rull kätte anda, kulub 1 rull korraga :D

Tibin jaksas täna isegi juba 2h järjest toimetada- nüüd magab keset põrandat teki sees :biglove:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 05. september 2010, 21:38

Deeli on väga tubli ja armas.
Viimased pildid on nii armsad. :biglove:

(Kahjuks peegelkaameratel on jah nii, et teatud summa teevad klõpse ja siis on katik läbi...)
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 14. september 2010, 18:36

mõned videokesed siis. Peegelkaamera kahjuks ikka katki.
Mul siis täna- homme külas tuhkrubeib Totu :) Deeliga läbisaamise on... ee... neutraalne. Aga vaadake videokesi ning otsustage ise :) (totust rohkem kirjas kellykaazz`i tuhkrute teemas)
http://www.youtube.com/watch?v=WBDBZ6O8kPo deeli kellukese purgiga
http://www.youtube.com/watch?v=PkzOIQG9_Mc deeli ja totu taskutega teki sees; totu on see kes piiksub :)
http://www.youtube.com/watch?v=fh0Emu92PRM
http://www.youtube.com/watch?v=zuxEYmR99m8
http://www.youtube.com/watch?v=bGNZswkSQNk
http://www.youtube.com/watch?v=0hXDETr4JoY deeli
http://www.youtube.com/watch?v=spDffaM3PF0
http://www.youtube.com/watch?v=ExOsndaBGlw
http://www.youtube.com/watch?v=akqckOfZQg0

Mõned videokesed on sellised igavad- uimased. Lihtsalt selleks panin et ei arvataks, et need 2 tibi aint kätsivad :)

Üks pildike ka seebikaga, kuidas Totuke voodi all kastis fliisis magab
Pilt
Hetkel mõlemad magavad Deeli puuris, kuid nii et kumbki ei tea teise olemasolust- totu magab all pesas ja kui deeli jäi tuppa magama, tõstsin tema puuri kiigule. Muidu on mõlemal olemas oma puur.
Kui toas ringi jooksevad, siis kokkupuute järel on terve tuba pussune :S
kui Deeli My teeb 100%liselt pottidesse oma häda, siis totuke 100%liselt ei tee seda just(ainult puuris kinni olles, teeb sealsesse potti, toas lahtiselt aga ühtki potti ei tunnistata ka mitte siis kui ta sinna tõsta) ja esiku viltvaip meeldib häda tegemiseks :P niiet kui tibi ärkvel on, siis käin salvrätikutega tal sabas ja muudkui mängin koristajat(potile ümber tõsta ei jõua enam- nii kui seisab, nii laseb, alati isegi ei tagurda enne- nii et vihjeid ei jagata) ;)
muidu on ta väga nunnuke küll. :biglove:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist