Debby

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 08. aprill 2011, 18:13

Üks paljudest Valgetuhkrukasvatusest ;)
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas LoveIsbestMagic » 08. aprill 2011, 18:25

Räägi tast rohkem.
Ilma loomadeta poleks elu, aga ilma eluta poleks ka loomi.
Cesare - kiisupoiss ja Pisike - deegupoiss, R.I.P: Dumbo - väike ja väga noor deegupoiss ja Lötu - ka deegupoiss
http://kuldneretriiver.forum.co.ee/
http://koerakuut.forum.co.ee/forum
Kasutaja avatar
LoveIsbestMagic
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 520
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 08. aprill 2011, 18:30

Alustame siis ka Debbsi blogindusega :)
Debby on siis Dumle tütreke, Deeli, Daimi, Desiree alias Suhkur, Daisy, (ja keegi oli veel :D) nüüdseks juba suureks kasvanud õeke.
Tuhkrupäeval Haaberstis said esimesed kolm taaskord kokku aga seda vaid väntsutamise-nutsutamise raames :)

Lühikokkuvõte eelmisest suvest...kui Debby koju saabus...Oli mu sakslasel Retyl alias Rets pettumus suur - mida värki, uus lemmik?!?!? aga kui ta nägi kui armas kiire karvane tegelane, kes ei tõstagi kisa kui taga ajada, vaid ise norib tüli, et mängida...noh, sealt maalt olid nad suured semud ning igal õhtul kui töölt koju jõudsin, ei küsinud Rets mitte esimesena õue vaid nõudis Debbsi puurist välja laskmist :D nii on see tänaseni jäänud tegelikult...

Igalepoole turnida, sisse pugeda (ja kui ei saa sisse pugeda, siis tuleb selleks auk tekitada) on tema jaoks igapäevane tegevus, nagu ka Retsi joogikausis suplemine (Debbs on hüper-super osav pooles klaasitäiest veest toapõrandale hiigelbasseini tekitamises - kust ta lisavee võtab - seda peate tema käest küsima... :D)

Mänguasjad - hmmmmmm...ainus mis peale läheb on suss ja tossud :D neid siis pean ma kogu aeg mööda elamist taga otsima, kui Debbs on oma jooksutuurid teinud ja puuris puhkab.

Debbs omab 2 "korterit" : 1) päevakorter - st puur on toas ja kui ta just ringi ei jookse, siis passib koera ja minu liikumist oma kiigu pealt 2) puuriga turvalises vannis vannitoas - öökorter, kus on hea vaikne terve öö magada ning kui Rets külge keerab või kõrva kõhvitseb (öösel), ei ärka Debbs selle peale üles :)

kohutav soki-sussi murdja! kui teised tuhkrud naksavad kergelt sokist (nagu ma kuulnud ikka olen) siis Debbs murrab vihaga. Ainult siis, kui jalad paljad on, jätab varbad rahule (kui jalapesu väla arvata ja harvad naksamised). Maal papsil külas olime siis paps keeldus sokke jalast võtmast, kui nõusi pesi. Asi lõppes sellega, et paps pani KINGAD jalga :D ja pesi nõusid edasi :D
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 08. aprill 2011, 18:31

tuleb, tuleb, ma ei jõudnud oma pikka algust valmis kirjutada, kui sa juba lisainffi nõudsid :D
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas postituvi » 08. aprill 2011, 18:38

Jee- õeke kah lõpuks kapist välja astunud :D :hi:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 08. aprill 2011, 18:42

räägime sellest siis, kui Debbs on tubasele jooksuringile pääsenud - et kas ikka astub kapist välja, või on ta vaja sealt krattipidi välja sikutada ja nuhelda :P
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas Angoora » 08. aprill 2011, 19:32

Meie poolt õele üks suur, suur pai ja kalli :hi: .
Viimati muutis Angoora 08. aprill 2011, 20:09, kokku muudetud 1 kord.
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 08. aprill 2011, 20:00

http://nagi.ee/photos/karvasuslik

siin valik pilte Debbsist ja tema tegemistest :)
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 08. aprill 2011, 20:39

I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas Anete12 » 09. aprill 2011, 08:03

Isver kui lahe oli see koera tuhkru mängimine! :thu:
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas ferret111 » 09. aprill 2011, 09:10

Oli jah lahe see koera ja tuhkru mängimine :thu: !
Väga armas debby sul!
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 09. aprill 2011, 23:10

noniii...Debbs käis täna oma õel, Deelil, külas :D mürgeldamist, kudisemist ja kohati ka kisa-susinad-vilinat oli ka kuulda. Debbs oli siis see vali ja häälekas jutuvestja, Deeli aga, nagu neiule kohane, tasase malbe häälega ja napisõnaline vastaja :P
ISegi Deeli pidas "sissetungijate" suhtes end viisakalt ülal ega pussanudki meid toast välja :D ja Debbs on veelgi korralikum - ta pole mitte kordagi pussanud, isegi kui Rets talle liiga kipub mänguhoos tegema (ta ju hiidkoljat Debbsiga võrreldes :P) ja Debbs hädakisa valla päästab, niiet pussuvaba mürgel-päev oli meil :) igati lahe igatahes.

Torudesse, majakestesse jm lubati Debbs kenasti sisse ja Postituvil õnnestus Debbs isegi Nutriat :shock: sööma panna...
nime peale kutsudes olid küll mõlemad elukad segaduses/saamahimus - nimed nii sarnased, et vahet polnud, keda kutsusid, enamasti tulid mõlemad nänni järele :rofl:

Kui tibid väsisid, puhkasid mõlemad (suht eraldi siiski) Deeli lahkel loal viimase puuris ning kuna ka seal kakluseks ei läinud, vedasin Postituvi uisutama - tibin sai tagurpidi sõitmise abc selgeks, nüüd vaja veel harjutada...näis mis trikid ma järgmiseks talle selgeks õpetan :sneaky:

Koju jõudsime, kimas Debbs kohe oma liivanurka (jah, nurka, sest vahetult enne Deelile külla minekut, kui ta kasti puhastasin, suutis ta selle puuri katuseluugi kaudu puuri põhja kummuli keerata, niiet nüüd on hetkel Debbsi puurinurgas lihtsalt liivahunnik :ups: ) hädale, ning krõbina kallale (mitte et Deeli poleks oma krõbinaid lahkelt jaganud või et ma poleks ta oma krõbinaid kaasa võtnud ja Deeli korterisse lahkelt jaganud) ning need 3-4min mis kulutas Rets õues oma vajaduste rahuldamisele, kulusid Debbsil kiik-käisesse norisema kobimiseks :) mul täna 2 väsinud kuid õnnelikku plikat...
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 10. aprill 2011, 19:13

Täna siis käid tibin õues oma uust jalutusvarustust testimas. Käisin päeval ehituspoes ja ostsin 2 sorti kapronnööri (vaga fine Jm hind oli). Roheline mustriga nöör siis 1,9mm (millele kodus kahjuks head stopperit ei leidnud - lädvaks jääb. sellele peab kuskilt riidepoest pisema stopperi otsima) ning 3mm kollane 7m pikkune nöör :D sellele sobis kodus olev stopper ideaalselt ja nii tegingi - ajasin stopperi nöörile ja tegin 8-traksi jaoks silmuse, sidusin otsa kokku ning lahti ei lõiganudki (st silmus on jalutusnööriga ühes tükis). kokku sidusin jooksva sõlmega, ehk siis on vabalt võimalik igal ajal ka silmust suuremaks venitada. ise olen enda käsitöösaavutusega ilgelt rahul. debbsi reaktsioon oli: no mida sa endast õige mõtled, mina nööriotsas (8-traks pealegi) ja õue jalutama??? (selgituseks: siiani oleme lihtsalt silmuse esikäppade tagand kinni tõmband, risti kõhu alla ei ole teinud). Nii ta enamasti kössitas murul ja ootas, millal sülle saab või nina kodu poole keeratakse. ja kus siis kimas! ma lohisesin kogu selle 7m ulatuses tal sabas :run: auto "pakla" vastu tuli, siis sain hinge tõmmata - tibin katsus auto alla peitu pugeda.
kuna majad ümberringi ja inimesed liiguvad, siis kas möödakäijad jäid seisma ja muljetasid meid vahtides või tõmmati aken lahti ka karjuti toast huvitavaid asju meile - mul vist on hea meel, et vene keelest nii hästi aru ei saa :dunno:
meie maja kojamees aga koristas maja ees ja roomulikult kihutas Debbs esimese asjana sinna kojamehe nn prühitünni (olles eelnevalt paar tiiru ümber kojamehe jooksnud ja nööri kenasti ümber jalgade kokku tõmband - sain minagi ümber kojamehe paar tiiru teha. nalja jälle nabani. Üks noorsand lohistas oma kohvri meist mööda ja Debbs asus jälitama - ukse piiksumine on tal juba ammu selge ning see tähendab vaid üht - saab tuppa! ja nii see noorsand hoidis ust lahti ise rõõmsalt naerdes, kuidas sihuke karvakera vudinal uksest sisse tormas, mina nööri otsas järgi lohisemas. oi oi kui kiirelt tibi läbi koridori fuajee trepist üles tormas ja kodu-ukse üles nuuskis :) Retsil muidugi hää meel, et sõbrad koju jõudsid. Vot miske seiklus meil täna oli. ja nüüd on tibi leidnud tee kraanikausini ja möllab seal...mida teha ei tohiks ...
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 11. aprill 2011, 11:42

Aga Debbsil algas jooksukas ning nüüd ootame (ma loodan, et tema ikka ka) kannatamatult seda age, mil ta on paarituseks valmis. Igastahes on 42 kutsikat juba omale nimed saanud :rofl: ja nad on igati teretulnud ning oodatud! Selgituseks olgu öeldud, et ma pole peast segi läinud kutsikate arvu suhtes vaid suures õhinas ja ootusärevuses hakkas mõte jooksma kõikvõimalike (ja sobilike) nimede osas ning hetkel saan valiku teha 42 nime hulgast!

Edit1. kes arvab ära, kellest/millest jutt: :mail:

see kellest jutt - :hihii:



Edit2. Aga meite mail on lugu nii, et vot ei tea, mis ta sealt Deeli jures käimisest endale ksukilt külge poolis - kas miski ei sobinud Deeli juures, või oli minek-tulek liiga külm...igastahes eile õhtul juba, tegeles tubli turtsumise-aevastamisega ja enamus päeva magas lihtsalt maha, ning pika raahuliku öö takkapihta. Täna aevastamiste saaga jätkub :( kuigi mitte nii sage ja tihe (no eile oli ikka hea posu atsihhe järjest, nii et ma ikka täitsa murelikuks muutusin, siis väike paus ja uuesti sama "nali").



Edit. Marilin lisas järjestikused postitused kokku.
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 12. aprill 2011, 16:49

Nii. Täna esimene õueskäik möödus rahulikult, Debbs nautis kapuutsi sisemust rohkem, kui kindlat maapinda enda all :D toas pätsas pliidi peale sulama pandud kanapugu ja vedas voodi taha nurka ning kadus ise muid asju toimetama. Kuni ta kapi otsast avastasin. Ning hiljem kapist - eks mööda kapi seina üles ronimine ja pidevalt alla libisemine väsitab ära, oli vaja kappi magama pugeda. Sasisin ta kapist välja, lasin voodi tagant pugu võtta ja panin puuri nosima. Puuri ukse kinni kenasti. MAgab nagu mauk, vahepeal tsutt asjatab ja siis magab edasi. ning nüüd panin alles tähele - Debbsil on koguaeg katuseluuk lahti olnud :D Mitte et ma oleks meelega selle lahti jätnud või et Debbs niiväga kapis magada harrastaks :) oma puuris ikka kõige parem :)
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 13. aprill 2011, 20:02

Nunii...Debbs suutis kätte saada eilsest pannkoogitamisest järgi jäänud tühja jahukoti ja loomulikult jäi ta sinna peadpidi sisse kinni - otukas nagu ta on...päris kentsakas möldriplika vaatas vastu, kui koti peast sikutasin - pole nagu varem isegi mitte ette kujutanud, milline võiks Debby lumivalge peaga (nagu täna siis jahusena) välja näha :D kahjuks oli käterätik liiga lähedal ja enne kui tuli mõte pilti tast teha, sai ta kõrvatagused jahust puhtaks pühitud :)
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 04. mai 2011, 18:45

Tere jälle! Pole ammu täiendust lisanud, aga siit see tuleb!
Aevastusperiood on kenasti möödas - oli vaid hetkeline siiski :) Pärast tuhkrumöllu noortekas (millest Debby osa ei võtnud jooksuka tõttu) sai Debbs õhtul omale külalise - jagas kenasti oma uut suurt puuri õekese Deeliga. Podises tükk aega selle üle, et väsinud ja väntsutatud Deeli temaga mürada ei viitsinud, agiteeris küll kõvasti aga no mis teha, ei võtnud lihtsalt vedu :)

Debbs käis eelmisel nädalavahetusel ka Pepperil külas! kuna mu pliks on väga jutukas ja ei karda iseloomu näidata, siis Pepperile see igastahes meeldis ja Debbs oli tema maitse järgi mööda puuri kantseldada ja sakutada ja mis seal salata - paarituda. Niiet ootame nüüd põnevusega, millal saame ultrasse kontrolli minna, et tiinust kinnitada ;)

Pepper väsitas vaese plika ikka nii ära, et viimane magas 24h jutti, paus tuli magamisse vaid selleks, et keha kinnitada, janu kustutada ja potil käia. Siis kobiti tagasi oma "torukiiku" tuttu. Läbi une vahepeal vaid ohati häälekalt, noh umbes nii, nagu beebi korraks "vääks" teeb ja siis edasi tudib :D selline "vääks" oli igastahes uus minu jaoks Debbsu kõrist - nii naljakas ja...nunnu :)

Uus komme on juurde tulnud: kui käe puuri pistan, siis nühitakse pead ja kaela mu peopessa nagu kassipoeg ja lastakse ülekeha mõnuga silitada-sügada, ise samal ajal silmad poolvidukil puuri põrandal külge vahetades või paremat kohta ette keerates ja vahepeal mõnusalt kudisedes (mu viisel on muutumas kiimas kassiks?!?! kohati igastahes käitub küll niimoodi :P). Kui sügamisest villand saab (no 1-2min vähemalt peab see kestma) siis alles kobitakse mõnuga sirutades ja haigutades puurist välja koeraga tuuseldama (st Debbs norib ja põgeneb ning Rets üritab segaduses orienteeruda, kuhu paganamas see nirk nüüd kadus...).

Väga hästi on hakanud reageerima hoiatavale "Debbs!" - pättus jäetakse paugupealt pooleli ja võetakse midagi muud käsile, enamasti susside või tossude voodi alla vedamine :) eile sellega siiski ei piirdutud. Pärast esimest ennetavat-hoiatavad varbapuremise (lisaks sokkidele olid ka "tema" sussid mul jalas) keelule turtsuti paar korda, joosti koridori, kahmati toss hambusse ja veeti voodialla, tühjendati kilekotte täis olev mürgeldamiskastike kottidest ja pargiti toss sinna sisse. Hommikul olin juba täitsa paanikas - vaja tööle minna, aga tossu polnud mitte kusagil, kasti ma ju vaadata ka ei taibanud :D Nüüd mõtlen, et mul ikka veab, et suurt põrandataime pole. No taim oleks küll ammu sealt välja kaevatud aga mis siis kui Debbs oleks otsustanud mu tossu sinna lillepotti mulla alla kaevandada...mnjaaa, paneb ikka mõtlema, eksole :D
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas kuku22 » 04. mai 2011, 21:07

Uus komme on juurde tulnud: kui käe puuri pistan, siis nühitakse pead ja kaela mu peopessa nagu kassipoeg ja lastakse ülekeha mõnuga silitada-sügada, ise samal ajal silmad poolvidukil puuri põrandal külge vahetades või paremat kohta ette keerates ja vahepeal mõnusalt kudisedes (mu viisel on muutumas kiimas kassiks?!?! kohati igastahes käitub küll niimoodi ). Kui sügamisest villand saab (no 1-2min vähemalt peab see kestma) siis alles kobitakse mõnuga sirutades ja haigutades puurist välja koeraga tuuseldama (st Debbs norib ja põgeneb ning Rets üritab segaduses orienteeruda, kuhu paganamas see nirk nüüd kadus...).

Ferrelil sama "stiil" ülimõnusa näoga nühitakse end mu käevarre vastu kui ma teda äratama lähen. :-)
Üks on laisk ja teine on loll, aga mõlemad südames nii kinni!
Life is hard...and then you nap!
Kasutaja avatar
kuku22
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 577
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna lähedal
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas Angoora » 08. mai 2011, 23:15

Palju õnne õele :flo: :cake: !
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas postituvi » 08. mai 2011, 23:28

Palju õnne ja pättusi, Õeke! :flo:
Ja palju pisivorstikesi...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas salajane14 » 09. mai 2011, 09:56

Palju palju õnne :flowers: :flowers:
Quicksilver Ramya[*](v)
Kodulehekülg: http://stardust-ferrets.weebly.com/
Kasutaja avatar
salajane14
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 8
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas maris2 » 09. mai 2011, 10:03

Palju õnne pisikesele :wohoo:
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas kuku22 » 09. mai 2011, 10:10

Palllju Õnne Debbyle!!!! :flower: :flower:
Üks on laisk ja teine on loll, aga mõlemad südames nii kinni!
Life is hard...and then you nap!
Kasutaja avatar
kuku22
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 577
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna lähedal
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas Keilyke » 09. mai 2011, 12:34

Õnne! :flo:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 09. mai 2011, 12:40

täname, täname :)
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 28. mai 2011, 20:56

Alloha! üle pika aja :)
Ootasime ära selle kriitiliselt põneva päeva ja - täna sai ultra tehtud nind Debbs on ametlikult tiineks tunnistatud! Kommentaaridega: jah, padutiine, mitu südant kenasti löövad :)
Ehk siis kutsikaid on oodata 10.juuni paiku :D oi meid saab palju olema :D

teine teema - Debbsule on valmimas kodukas http://wretchferret.weebly.com/
sinna on üles laetud ka mõned pildid Debbsu sõpradest-sugulastest. siit ka minu väike palve - kes oma nunnuski pildilt ära tuleb - palun anna teada: 1) kas tohin pilti seal avaldada ja 2) pildi pelakirjaks soovite....? :)
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas kuku22 » 29. mai 2011, 14:50

http://wretchferret.weebly.com/info-tuhkrutest.html Kirjuta palun ka allikas muidu on see autoriõiguste rikkumine!
Üks on laisk ja teine on loll, aga mõlemad südames nii kinni!
Life is hard...and then you nap!
Kasutaja avatar
kuku22
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 577
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna lähedal
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 02. juuni 2011, 17:48

Tänan, et tähelepanu juhtisid! Asi tehtud :)
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas karvasuslik (Teema autor) » 06. juuni 2011, 20:27

Nonii :)
Debbs on tublisti kaalus juurde võtnud ja kenasti ümaraks läinud. Talvekasukast lõpuks loobuti, väljanägemine on nagu karvutu karvu ajav rott :D
Laadisin üles ka mõned uuemad pildid: http://nagi.ee/photos/karvasuslik/18529 ... et/308685/
Titeplahvatuseni on jäänud veel loetud päevad :D
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Debby

PostitusPostitas kuku22 » 06. juuni 2011, 20:32

ootameootameOOTAME vorstikesi.
Palju tervitusi saadame ka!!
Üks on laisk ja teine on loll, aga mõlemad südames nii kinni!
Life is hard...and then you nap!
Kasutaja avatar
kuku22
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 577
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna lähedal
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist