Kulla, Bella, Totu, Rambo

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 19. august 2012, 16:47

Eile oli siis kolmas päev kui teine tuhkrutitt Totu meil majas. Minu jaoks lõppes päev kurbuse ja vihaga. Totu otsustas mulle täielikult märka keerata. Tuli mulle voodisse ja lihtsalt hammustas mind sõrmest ja lausa vereni. Sellele järgnes karistus ja mind hammustati uuesti. Uus karistus ja alla minek. Hiljem siis ma märkasin, et Totu oli mu voodisse sellise hunniku pissit lasknud, et terve tekk haises kohutavalt. Voodipesu vahetatud siis suundusin alla kui mind juba uuesti hammustati kui Totu olin sülle võtnud. Jälle oli mul veri väljas.
Päeva lõpuks olin nii kuri ja pettunud oma agresiivse tuhkrutite peale. Mees tuli koju ja kurtsin muret. Selle peale võttis mees Totu sülle ja hakkas sületreening ja jälgimine. Totu mängis inglit süles ja kordagi meest ei hammustanud kuid ka nemad tülitseid omavahel.
Täna algas päev paremini ja Totu mind hammustanud ei ole. Üritan hinge kinni hoida ja treenida teda selle hammustamise vastu, muidugi kahju teist karistada nii kui hammustab, aga mis teha. See näppude verele hammustamine tuleb kontrolli alla saada;(
Siis Totu aint sööb ja sööb nagu oleks ta olnud terve oma tite elu näljas. Hoian toidukausi koguaeg täis ja liha ka annan nii palju kui tal hing ihaldab, et see näljatunne ära kaoks. Kulla lihtsalt vahib pealt, et kuna sa nüüd lõpetad selle söömise ja tuled mängima;))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 25. august 2012, 23:03

Meie käisime täna jalutuskäigul. Tuhkrud traksides ja koer jooksis kõrval. Alguses oli ikka päris raske. Üks tiris ühele poole teine teisele poole ja koer tormas edasi tagasi.
Kulla sai asjale pihta ja kaevas alguses. Totu ronis sülle mööda sukasäärt üles. Jõudsime kraavi juurde ja Totu siis avastas vee ja solberdas seal sees ning tuulas kaldas mulla ja liivasegus. Totu oli üldse tubli ja lõpuks mehega uurisid ühte kännu alust tükk aega. Aga Kulla väsis ära ja oli märg ning ronis sülle ja sinna jäigi. Üldiselt läks meil esimene jalutus hästi, sest Totu jalutas ja uuris ikka metsa alust korralikult. Kulla ainult väsis ruttu ära ja leidis,et süles on kindlam olla;))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas 3rika » 26. august 2012, 11:29

Kas Totu on hammustamisest lahti saanud ?:)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas maris2 » 26. august 2012, 16:17

Pisikesed printsessid jalutavadgi süles :-D
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Katy001 » 26. august 2012, 17:28

Nii vahva, et Te teise tuhkru ka võtsite. Ise tahaksin ka teist veel võtta, aga elukaaslane pole veel nõus...
Eks kõigil tuhkruomanikel ole paremaid ja ka halvemaid päevi- Mul ka Sniffu on muidu tubli ja armas poiss, aga mõnikord on natuke paha poiss ka ja hammustab, mille peale saab nipsu vastu nina ja jälle on pai poiss :)
Katy001
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 83
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 29. august 2012, 23:11

Totu on jah hammustamise ära jätnud. Helistasin kasvatajale ja ta õpetas, et kui hammustab siis võtad peast kinni ja pöidlaga vajutad kuklasse siis laseb hammustuse lahti. Nii tegime paar korda ja ninanipsu ka ja asi korras. Nüüd tuleb õrnalt naksab ja mängib, aga valutult;)) Pissikasti käime ka juba korralikult. Oleme lähedaseks kõik saanud. Ma ei kahetse oma tegu, et kaks kutsikat kodus, mehega nunnutame täiega.
Väike video mis me siis täna hommikul tegime...

http://www.youtube.com/watch?v=IV9r8v3d ... e=youtu.be
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 30. august 2012, 21:14

Uudistasime aias ringi...

Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 04. september 2012, 01:26

Minu tüüpidel on tulnud uus komme. Ärkame üles ja esimene asi vannituppa. Mööda käterätikut ronitakse vanni. Mina siis pangu natuke vett ja vannikork augu ette. Siis algab tegevus, kes ennem vannikorgi saab eest ära tõmmata ja veeloigu ära lasta. Ja nii mitu korda. Nina silmini topitakse vee alla ja tiritakse korda mööda vanni korki. Kui töö tehtud siis vannist välja. Algab keksimine ja maas püherdamine, sest tavaliselt käpad ja tagumiks märg. Mõnikord üleni märg kui tuleb tuju end veeloigus selili keerata. Igatahes vaatepilt on mõnus kui tagumikud püsti ja korgi tirimine käib täiest jõust:))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 04. september 2012, 19:43

Meie maja uuemad uudised. Istusime pühapäeva õhtul kõik kenasti kodus kui sain telefoni kõne. Helistas meile Totu kasvataja. Tere, et kas teil on ruumi veel ühe jaoks, et tema sai kõne teise kasvataja käest, kes soovib ära anda oma tite kuna keegi ei osta, sest titel hõbegeen sees. Mis siis ikka. Arutasime pererahvaga asja läbi ja nii saigi järgi mindud, süda ei lasknud beebit merekooli saata;( Sõit oli pikk sinna maad natsa üle 100 km. Oli õhtu ka juba. Sain numbri ja kõllasin, et saame kohe tulla. Väike puur autosse ja kolmekesi sõitsime järgi mere äärde. Tagasi tulime juba neljakesi. Nüüd vet arstile ka kõik tatid kirja pandud:) Pere suur,aga õnnelik. Mehest ei maksa rääkida, sellel kõik kolm titte süles ja koer kõrval, minu kui naise jaoks enam ruumi ei ole:))

Vaatame kas Bellast pildi ka üles saame

Pilt
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas triinabelle » 05. september 2012, 16:27

Heheeheeee! :rofl: Jõudu igatahes!
Kohe merekooli - see on ikka tõsine ähvardus.... :nono:
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Marilin » 05. september 2012, 16:35

Issand, kus nüüd alles tuleb uusi tittesid majja :-D Edu teile sinna!
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Katy001 » 05. september 2012, 20:19

Nii vahva on lugeda, et Teil on juba kolm armast tuhkrukest :)
Saavad nüüd kolmekesi kartuleid varastamas käia. Muide meil Sniffule meeldib ka kartuleid varastada ja need siis elutoa riiulisse või kardina alla viia.
Edu Teile tuhkrute kasvatamisel!
Katy001
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 83
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 05. september 2012, 22:11

Tänud. Me saame hästi hakkama. Kõik kolm kasutavad kasti ilusti, olen väga uhke oma sipsikute üle. Totu on natuke liiga boss ja tahab Bellale vahest haiget tea. Topime käe vahele, aga juba magatakse ühes puuris. Kõik elus terved ja kaisukad.

Räägin tänase šoki loo ka mis juhtus.

Mul oli täna hommikul Granthami haiglas jala operatsioon. Öeldi, et kell 12 on läbi, ärkan ja saan koju. Tuhkrud jäid koju, nii et puuri uks lahti ja vabadus ajsatada kui meid ei ole. Koju ma muidugi ei saanud nii vara, sest oksendasin, paha olla vererõhk paigast. Pidime 4 tundi kauem olema.
Lõpuks saime koju ja ootan autos, et mees paneb koera ja tuhkrud kinni ja tassib mu siis tuppa. Ootan, aga meest ei tule. Lõpuks tuli ja ütles, et köögist uks aeda oli lahti ja minu Miss Kulla on kadunud, ta ei leia.
Viidi mind tuppa ja hakkas otsimine. Aiast, naabri aiast maja eest, tänavalt. Kirjutasin juba kuulutusi, et minu tuhkrutitt kadunud. Lõpuks üks naaber ütles, et tavaliselt kui inimesed siit loomi leiavad viiakse nad siia samasse loomakliinikusse meist 5 maja edasi. Mees tormas sinna ja ütles, et asi nii ja meie titt on seal registreeritud ka. Andmed kontrolliti järgi ja öeldi, et jah keegi leidis meie tite Kulla.
Helistati leidjale ja Miss Kulla toodi kliinikusse. Nii kui mehe sülle sai kukkus lakkuma nagu meeletu.
Minu kallis mees tuli koju titt käte vahel. Minul niigi halb olla ja puhkesin pisaratesse nii ,et silme eest udune. Õnn oli suur,et oma ühe tittedest tagasi sain.
Miks oli uks lahti. Meie juures elab minu õepoeg, kes oli tööle läinud ja ukse halvasti kinni pannud ning ei lukustanud. Sai mehe käest ikka pahad sõnad.
Naabrid veel ütlesid, et Totu oli ka väljas ringi paterdanud, kuid koju tulles oli Totu Bellaga toas. Igatahes sai Totu rosina maiust, et hulkuma ei läinud ja Kulla sai rosinat, et koju tagasi sai ning Bella sai 1 rosina, sest ta esimest ööd magas teistega puuris. Õnnelik õnnetus mis lõppes õnne pisaratega.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas maris2 » 06. september 2012, 00:59

Tore et ta ikka tagasi saite. Meil siin Eestis vahel otsitakse ikka päris mitmeid päevi et mitte öelda nädalaid oma loomi taga. Vahel juhtub ka nii et ei leitagi. Teil oli õnnelik õnnetus.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 06. september 2012, 02:48

Meie tellisime ära väikese kaalu, et saame kaaluma ise hakata kodus ja nutri geel tuleb ka koju. Ei jõua ära oodata mil geeli nina alla saan toppida;) Huvitav kui kauaks kolme peale sellest jätkub tuubis on 100g? Igatahes loodan, et neile meeldib;))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 08. september 2012, 21:03

Täna saime süüa nutri pastat ja täitsa kohe läks peale. Oleks ainult perenaine andnud, oleks tuubi minema vedanud. Olime head jõmmid ja lasime endast pilti teha.

Kulla ja Bella müramas;)
Pilt

Totu hinge tõmbamas...
Pilt

Kulla otsib Totut taga;)
Pilt

Totu viib end olukorraga uuesti kurssi, et kus, kes asub?
Pilt

Bella vaatab, et Totu tuli välja, saab jälle mürgeldada!
Pilt

Totu aitab väiksemat tagant, et Bella ikka vannist välja saaks;))
Pilt

Ja nii saigi Bella vannist välja;))
Pilt
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas pumpk1n » 08. september 2012, 21:49

Ah, nad on kõik kolmekesi nii vahvad. :D
Ei jõua ära oodata, millal minu Bella teiste omasugustega mängima saab. :D
"There is no psychiatrist in the world like a ferret licking your face."
Kasutaja avatar
pumpk1n
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 2
Asukoht: Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 11. september 2012, 23:00

Küll sinu Bella ka varsti teistega ringi kihutab siis ei jõua sa naeru kinni hoida kuidas nad oma hüppeid teevad.

Mul väike mure oma Bellaga. Ta nüüd üle nädala meil olnud ja hirmus häbelik teine. Kardab inimest nagu tuld. Kui vaikus majas siis luurab ringi. Kui Totu ja Kulla üleval siis mängib ilusti. Mulle ta end kätte ei anna. Paneb plagama. Täna muidugi tegime edusammud, et peale pikka meelitamist tuldi ja võeti lihatükk näpu otsast ja siis joosti peitu sellega. Multi vitamiini pastat muidugi sööb kui kinni püüan ja sülle võtan. Ehk läheb paremaks. Arvan, et tal ei olnud oma sünnikodus erilist kontakti inimesega. Aga teised sipsikud on ta täiega omaks võtnud.

Totust ka siis veidi. Tegin mina seljankat köögis kui kuulsin krabinat üleval koridoris. Läksin vaatama ja sain šoki. Kisasin kõva häälega. Totu kadus alla nagu kolin. Seina äärest oli korralikult vaip üles kraabitud ja mustrist lahti arutatud. Enam midagi sealt päästa ei anna. Paigalda ainult uus vaip. Avastasin veel, et natuke tapeeti ka on kakutud all elutoas. Nüüd mu inglid magavad õhtu und puuris. Tuhkru pidamis rõõmud;))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Johhike » 12. september 2012, 10:57

Eks need väiksed nihverdised leiavad ikka üles selle nurgakese, kust küünega saab kraapida ja hambaga sikutada. Eks muidugi alguses ajab vihale, kui midagi on ära lõhutud, aga kui rahaline kahju kõrvale jätta ja ette kujutada, kui tähtsa näoga ja usinalt Totu seda vaipa arutas, siis ajab natuke muigama :-D

Armastus käib ikka kõhu kaudu :) Igatahes edu Bellaga.
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Ailen » 12. september 2012, 11:29

kulla kirjutas:Mul väike mure oma Bellaga. Ta nüüd üle nädala meil olnud ja hirmus häbelik teine. Kardab inimest nagu tuld. Kui vaikus majas siis luurab ringi. Kui Totu ja Kulla üleval siis mängib ilusti. Mulle ta end kätte ei anna. Paneb plagama. Täna muidugi tegime edusammud, et peale pikka meelitamist tuldi ja võeti lihatükk näpu otsast ja siis joosti peitu sellega. Multi vitamiini pastat muidugi sööb kui kinni püüan ja sülle võtan. Ehk läheb paremaks. Arvan, et tal ei olnud oma sünnikodus erilist kontakti inimesega. Aga teised sipsikud on ta täiega omaks võtnud.



Eks peabki nutriga harjutama, igapäev temaga tegelema pikemalt, katsuma teda igaltpoolt. Conel oli ka esialgu selline, kes väga kätte ei andnud. Käisin igapäev teda maiustega ja nutriga nuumamas, nüüd on hull mõmmik. Võiksid muidugi temaga mängida ka, et ta tunneks end pisut vabamalt sinuga ja usaldus sinu vastu kasvaks.
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 12. september 2012, 19:42

Ma üritan jah Bellaga mängida, minnakse teleka alla peitu, sealt nina ja käpad pistetakse välja siis mängitakse minuga. Teiste sipsikutega jookseb küll kartmatult ringi. Ma jooksen tal taga. Varsti Bellal vist viskab üle, et perenaine koguaeg pakub midagi nina alla.
Haige jalaga kodus olla ja päev läbi nendega möllata on ikka äge küll. Muidugi vaene koer Jossu saab nii kuis tolmab. Riputakse nina otsas, joostakse jalgevahelt risti rästi läbi. Ujutakse koera toidukausis ninaga. Siis toidukaussi tassitakse minema. Rünnatakse magamise ajal:) Vähemalt igav meil kodus ei ole.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 22. september 2012, 19:18

Tegime täna siis esimest korda kaalumist oma uue kaaluga.
Totu 1,170 kg
Kulla 0.785 kg
Bella 0,660 kg

Totu on täielik pontsik, aga sööb ka liha iga päev kahe suu poolega:)
Kulla on nii nunnukas koguaeg tuleb ja lakub ning ronib kaisule.
Bella ka juba mängib minuga ja kargab jalga, et tegime lõpuks sõprust ja usaldus tuli tagant järgi.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 22. september 2012, 22:07

Natuke minu sipsikute vanusest kah...

Totu saab 26 septembril 4 kuuseks:)
Kulla saab 30 septembril 4 kuuseks;)
Bella minu pesamuna saab 1 oktoobril 4 kuuseks:)

Minu titendused ühesõnaga on täitsa tillud veel, aga igal neist on oma iseloom juba välja kujunenud. Mul on täielik tuhkruhaigus ja võin tundide kaupa nendega asjatada ja vaadata kuidas nad möllutavad. Elu parim otsus, et tited koju sain omale;)))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 01. oktoober 2012, 17:49

Tervitus tuhkrutele. Kirutame mis siis meie majas on juhtunud.
Kõige pealt Kulla otsustas, et ronib vannist välja mööda rätikut, aga mitte et põrandale hüpata vaid hüpati otse vetsu potti. Selline sulps käis ja paanika. Kookisin oma tuhkru ruttu välja ja pesin puhtaks. Enam me rätikut vanni äärel ei hoia ja wc potil on kaan peal alatiseks. Tegelikult ei olnud see üldse naljakas õnnetus, aga sel hetkel oli naeru nabani kui hüpe tehti. Maandus lihtsalt valesse kohta.

Eile vaatasime telekat ja mees avastas, et Totu tirib toa nurgast hammastega tapeeti kuna alt oli ots natuke lahti. Kurjustasime ja ajasime Totu minema. Pool tundi hiljem läksime kõik kodust ära, kuna koer oli vaja jalutama viia. Tulime meie siis tagasi ja keset tuba vedeles suur tükk tapeeti:)) Hakkasin nii naerma. Mees küsis kohe, et millega keegi nüüd hakkama sai. Näitasin tapeedi tükki ja ütlesin, et ei ole tuhkur loll loom midagi, küll tema teadis, et kui kedagi kodus ei ole siis võib minna ja oma ihaldatud tapeedi tüki minema viia.

Samuti Bella teeb meil vaikselt vigureid. Enam ta nii arglik ei ole, juba vaikselt ründab mu sussi. Ostsime uue teleka jaoks uue klaas laua mis hetkel on kokku pakitult pappkarbis diivani taga. Bella käib seda suurt pappkasti närimas kraapimas ja ründamas;)) Täna sai Bella nelja kuuseks, kuid ta on nii tillukest kasvu, kuid ta emme ja issi olid ka väga väikest kasvu.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 08. oktoober 2012, 17:13

Tegin avastuse,et minu nässudele meelib kookospiim. Mehega lõhkusime kookost põrandal ja lasin piima topsi, muidugi olid pätid kohal ja tekkis väike kaklus,et kes saab kausist magusat piima lakkuda. Tegin ka natuke uurimustööd ning leidin, et kookospiim ei ole üldse kahjulik vaid vastupidi väga tervislik ja vitamiinirikas ning just suhkruvaene. Sisaldab rauda, fosforit, vaske, kaltsiumi, mangeesiumi, seleeni ja c vitamiini. Igatahes kookospiim maitses neile väga, mis üle jäi see jäeti koer Jossule:))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 11. oktoober 2012, 22:14

Tegime täna teise kaalumise, et kuidas me oleme kosunud

esimene kaalumine
Totu 1,170 kg
Kulla 0.785 kg
Bella 0,660 kg

22.09.12

Teine kaalumine
Totu 1,330 kg
Kulla 0,850 kg
Bella 0,820 kg

11.10.12
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 21. oktoober 2012, 00:36

Käisime täna õues jalutamas, metsa all, koer ka kaasas. Ikka kogu perega. Totu kaevas hoolega ja tipsid jooksid ringi. Mõnus sügisene metsa õhk oli nii positiivne. Eile kuramuse Totu kihutas vannituppa ja kaevas end vanni alla. Ei tulnud ta sealt välja, suur hirm oli, et seal all auk ja läheb põranda alla. Ruttu keerasin kruvikaga vanni plastikud lahti ja meelitasin pastaga välja. Läks õnnelikult. Aga täna käidi juba auku uurimas, et kust sisse minna ja kust ma välja sain, aga juba kinni pandud, kujutage siis tuhkru pettumust, eks ju.

Metsa all jalutades inglased tulid juurde ja imestasid, et tuhkruid jalutamas, siin ju neid puuris kasvatatakse, meie siis eestlased, eksju metsa all, vaadati veits imelikult, aga noh, mina elusees oma looma ei hakka puuris pidama.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas mesimummu » 21. oktoober 2012, 11:06

Totu on päris mürakas juba :)
Kogu kambale pikad paid!
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 22. oktoober 2012, 21:21

Kes on lugenud teadis et Bellaga oli mul natuke raskusi kuna ta ei usaldanud inimest eriti, täna siis esimest korda Bella tuli minu voodisse magama ja kaisule. Pidin jäädvustama. Lõpuks ometi tullakse ise minu juurde kaua ootasin ja kannatasin, et mind omaks võeakse ju siis täna võeti mind lõplikult omaks

Pilt
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Johhike » 23. oktoober 2012, 10:44

Palju õnne Bella kaisuloomastumise puhul :D
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist