Kulla, Bella, Totu, Rambo

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Kulla

PostitusPostitas Loomahull » 23. oktoober 2012, 17:11

Oh kui armas pildike, sellist kaisulooma tahaks igaüks. :biglove:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 24. oktoober 2012, 15:30

Eile tuli Bella jälle uuesti ja tudusime koos lõuna uinakut, ma nii õnnelik. Tänud õnne soovide eest. Lihtsalt oli kannatust vaja. Muidugi Bella täna otsustas, et ronib gaasi kaminasse mis meil elutoas. On suslik, ma ei tea kuidas ta sinna võrede vahele ära mahtus;) Õnneks tuli kohe ise välja ju ei olnud nii huvitav ja kaotas ruttu huvi;))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 25. oktoober 2012, 20:56

natuke meie tegemistest ka siis;)

video 1 http://www.youtube.com/watch?v=exwAABl5 ... e=youtu.be

video 2 http://www.youtube.com/watch?v=OWu_YEJR ... e=youtu.be

Täna sai Bella ka omale traksid lõpuks muidu käis ilma õues, aga roosad traksid ikka natsa suured, peame kõvasti liha sööma ja vähem trepist üles alla jooksma;))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Johhike » 26. oktoober 2012, 07:21

Vahvad tegelased :)
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas AlbinoFurets » 26. oktoober 2012, 14:56

Meil tudutakse ka kaisus, Tont saadab kogu kambale tervitused ja kallid!
Kullal on vist pudipõll ka ees?
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 26. oktoober 2012, 18:59

Totu on mul juba 1,440 kg. Kosub vaikselt, pliksid ikka sama kaaluga. Bella sööb nii vähe mul. Enam muna ma nii tihedalt ei anna võib kuivkarvasust põhjustada.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 29. oktoober 2012, 15:10

Meil hakkab ka talve kasukas selga tulema, istume iga päev kaks tundi õues välja arvatud eile kuna vihma sadas. Meil praegu siin päeval 12 kraadi,,,seega võime õues olemist kauem nautida. Nässud on nii vaprad ja saavad õues olemisega hakkama kui koer ei astu märja muru sisse sammu kah, hullem kui kass. Istub toas soojapuhuri ees. Meie koer oli eelmises elus kiisu vist:)
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 30. oktoober 2012, 18:36

Pilt
Väike jalutuskäik õues tuleb nautida rohelist muru enne talve saabumist:))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 30. oktoober 2012, 18:53

Pilt
see paar kuud vana pilt leidsin arvutist, nii nägi Totu välja kui ta mul läbi kamina korstna jala sisse puges;))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas AlbinoFurets » 30. oktoober 2012, 19:47

Totu on nii armas albiino, nii lumivalge (albiino on üldse mu lemmikvärvus) ja küsiks, mis värvi Kulla on? Kas šokolaad? Bella on vist tume soobel, imeilus. Väga lahe jalutamise pilt, iga tuhkur oma tegemisi tegemas ja uudistades. :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Johhike » 30. oktoober 2012, 19:50

Väga ägedad pildid. Muidugi korstnasse pidi neist kolmest just kõige valgem tuhkur ronima :D
Kas see tuhkrukobar on liikumises ühel nõul või sikutab igaüks oma suunas?
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 30. oktoober 2012, 22:25

Kulla on selline hele soobel pudipõllega ;)) Selle põlle järgi ma valisingi ta pesakonnast välja kusjuures. No jalutamisega on üldse nali. Igaüks ikka tirib oma suunas ikka. Bella tavaliselt tantsib rihma otsas, et traksidest vabaks saada. Kulla jalutab kõige ees ja Totu siis on see, kes kõht vastu maad järgi lohiseb või tõmbab alati teise suunda. Üldiselt üksi ma jalutama ei lähe. Tavaliselt koos mehega. Siis on lihtsam jälgida ja saab ka lahti lastud. Õnneks üldjuhul keegi ära ei jookse.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Adelle » 01. november 2012, 11:10

Heh meil käis ka Arabella kaminakorstnas korra ära, sain tookord järjekordse närvivapustuse. Sain ta sealt alles piiksupalliga kätte, sadas nagu Santa Klaus alla.

Kas nad jalutuskäigurihmad punusid ise kokku? :-D
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 01. november 2012, 15:32

See jalutusrihmade kokku punumine on jah nagu nimelt minu närvi ajamine, et mina siis maadelgu koguaeg, et lahti keerutada, et neil rohkem rihma maad oleks. Tihti on see, et arutan rihma lahti ja siis ikka keegi pääseb minema, enne kui rihma jälle maast üles korjan kui üljejäänud kaks ka lahti saadud;))

Mul Bella kaalub natuke vähe ja avastasin, et ta rabab liha näpu otsast nagu keegi võtaks ära talt, otsustasin teda eraldi toita, et ta saaks rahulikult omal kõhu täis süüa ja ei peaks muretsema. Äkki võtab ka siis rohkem juurde. Muidugi mul jookstakse tuhat korda trepist üles ja alla, et mingit talvepekki on vist võimatu kasvatada, minu nässud ikka hoiavad vormi nii mis hirmus selle kihutamisega.
Bella kõige tillem ja vahest saab ikka peksa, et vaja ikka Bella teistega kaalu saada siis saab kah teistele peale lennata;))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 03. november 2012, 23:10

Bella on mul ikka täiesti võimatu pliks. Üritan ma teda siis puuris sööta, no kuramus ei söö ikka jookeb minema. Ei püsi see pliks paigal et rahulikult oma liha süüa. Totu ja Kulla söövad ilusti paigal, aga Bellal vaja liha tükiga ringi lennata mööda diivani alust ja nurga taguseid. Liha viiakse isegi teisele korrusele. Lõpuks teistel kõht täis, aga temal ikka kõhuke tühi ja siis oma peidukatest ka ei viitsi süüa. Tuleb lunib uue tüki mu käest. Üritan talle siis lihtsalt tihedamini süüa pakkuda, et ikka teistele natuke järgi viskaks kaalu.

Mul oli riis pandud neile peno kasti sisse. Tore oli kast enam ei ole. Väljast poolt kasti kaevati nurka auk sisse ja riis lasti välja. Eks ju nii tore, oli vaadata kuidas riis põrandale jookseb. Muretsesin uue plastikust kasti musta kaanega ja veel kaks kilo värsket riisi viskasin ka juurde. Praegu on jube popp teema siis läbi kaane augu sinna kasti pugeda ja sukelduda 10 kg riisi sees;)) Kombeks on ka lihatükid sinna peitu viia ära kuivatada ja siis vinnutatud liha süüa;))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 03. november 2012, 23:42

Kirjutan oma väikse unistuse ka siia mille kavatsen toeks teha. Nimelt lammutasime ülevalt korruselt magamis toast diivani laiali ja saime mõnusalt tühja nurga sinna. Leidsin ebayst kasside mängumaja mis maksab 52 naela. Et praegu maseerin meest, et me selle ostu ära teeks mingi aeg. Et nässudel oleks koht kus ronida ja mängu teha. Aga praegu läks mikrolaine ahi katki ja ostame enne selle ära siis jõuame minu soovitud torni juurde. Pildike ka minu ihaldatud pilvelõhkujast tuhkrutele.

Pilt
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Adelle » 04. november 2012, 07:15

Ma vaatan ka neid vahvaid maju ja oli plaanis ka tellida. Ainuke mis on natuke jama, et nad on kõrged, kassil pole midagi sealt alla sadada aga tuhkrul ikka nadi. Mõtlen kas siis madalama variandi kasuks või selle ümber põrandale teha pehme vaiba-madratsi.
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Marilin » 04. november 2012, 14:23

Siuke pilvelõhkuja ei ole jah vast väga hea. Tuhkur mu arust küll lambist alla ei hüppa nii kuskilt, aga kogemata kukkuda võib küll ja asi võib lõpuks õnnetult lõppeda. Pigem siis miskit, mis rohkem laiustesse läheks. Tunneleid ja põnevaid urge ja kohti, kuhu sisse pugeda jne.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas maris2 » 04. november 2012, 18:51

Minul on paar madalat varjanti kodus. Ühel on kiige ja paar platvormi teine on selline kastike kuhu saab sisse minna. Ma pean ütlema et minul neid ei kasutata. Bull natuke magas kiiges aga keegi erilist huvi nende vastu ei tunne. See kastike on mul diivani nurgas ja nad kasutavad seda diivanile saamiseks. See millel kiige on, olen vahel kiige ära võtnud ja sinna torusid ja erinevaid rippuvaid pesasid pannud , aga ei huvita neid. Selline minu kogemus ronimispuuga.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 08. november 2012, 23:37

Kirjutame oma päevikut siis natuke edasi.
Laupäeval on meil plaanis väike väljasõit. Lähme mehe onule külla ja tuhkrud paluti kaasa võtta. Mul on juba väike reisi puur kokku pandud ja tuduase ka sisse. Et meie oleme ammu minekuks valmis. Saavad minu nässud pikemat autosõitu ja võõras elamises ringi kolistada. Veel mul seal rase sõbranna kes tahtis ka minu nässud üle vaadata, nii et tegemist meil jätkub võõrastes elamistes. Uued lõhnad ja puha ning kohtumine maja kassiga on ees. Huvitav kuidas meil läheb. Kindlasti lähme me Wisbechi parki ka jalutama, et traksid pakin samuti kaasa.

Täna mina mõtlesin, et kuhu minu mandariini pakk kadus laua pealt, aga ennäe imet vaatasin diivani alla ja Totu juba asjatas seal minu mandariinide kallal. Küll temal käib kähku see asjade varastamine. Ja mandariini kraabiti nii mis hirmus, juu see kibe lõhn talle ikka meeldib mis koore seest tuleb.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 14. november 2012, 16:38

Täna läks Bella mul väiksesse puuri ja õue teistest eraldi. Totu ilgelt kiunutab Bellat, nii et puss lendas mitu korda elamisse. Aknad lahti ja tuulutasin elamist. Nüüd Bella endast väljas, et pandi õue värsket õhku hingama, aga eraldi puuri. Hammustab ja laamendab puuri kallal. Magamis pesa on nii läbi kraabitud ja tuuseldatud. Aga alla ka ei anna, et viskaks kerra magama pooleks tunniks. Eks näis kaua ta mässab mul seal üksinda. Õue tudu ära tehakse siis lasen tuppa jälle lahti. Koristasin nende diivani tagust. Oi kus sealt tulid kõik koera mänguasjad välja. Kokku lugesin 6 kartulit, minu sussid, paar pastakat, lauvärvi. Mehe sokid;))) Kuivatatud veiseliha tükid. Eks nüüd ole šokk kui tuppa tullakse, et hoidla on tühjaks tehtud....
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 14. november 2012, 20:23

Kaks tundi hiljem tõstin oma nässud tuppa. Lasin puurist lahki ja andsin kanaliha ning maiuseks vitamiini pastat. Oh sa jummal kus trall läks peale seda lahti Bella karjus ja pussutas ja Totu ajas taga. Siis läks vastupidi. Bella muudkui kargas Totule selga ja sakkutas, ise nii pisike ja susises ning pussutas tagant järgi kohe mitu korda. Lõpuks Bella juba kargas koerale ninna ja mulle varbasse. Ta oli nii üles keeratud ja pöörane, et võtsin sülle ja tegin süle teraapiat kuni maha rahunes. Aknad muidugi lahti. Mitu pussu võttis mul lausa silmist vee välja.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Tuhka » 15. november 2012, 08:35

Super kui lahe oli lugeda teie tuhkrute blogi :) Ja pilte ja videosid vaadata..Ega jah kui ühe võtad,siis tahaks ka teist,sest need loomad nii meeletult vahvad ja armsad tegelased.Neid jälgides igav juba ei hakka.Soovin te perele palju vallatuid ja meeledejäävaid hetki :)
Oi ja üks tilluke küsimus,mis suuruses vesti jalutamiseks Kullale ja Bellale ostsid?Mul tuhkur samas kaalus,nuh 740gr ringis :)
Poes müügil samasugused vestid nagu sinu tuhkrutel ja hakkasin mõtlema,et kas S vest oleks paras?
Ilusat päeva jätku :)
Kasutaja avatar
Tuhka
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 9
Asukoht: Kiisa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 15. november 2012, 17:52

Mul tuhkrud jälle õues ning Bella muidugi jälle laamendab. Puur keerati nii pea peale, et anna abi lihtsalt. Kullal on nii pehme talvekarv tulnud selga, et kõik majas muudkui näpivad teda. Mina eriti hõõrun teda ümber kaela omale, nii mõnna pehme. Mask on ka nii nii heledaks muutunud, et mees käib ja kiidab, et meil nii kena tips majas. Totul ka nägu lumivalge. Bella on ainuke kes streigib talvekasuka vastu. Ei tea mis probleem tal on:))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 15. november 2012, 19:14

Tegin väikse video ka telefoniga, kuidas Totu ja Bella kätsitasid mul diivani peal.

http://www.youtube.com/watch?v=tA_CGfJZ ... e=youtu.be
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Johhike » 15. november 2012, 19:27

Eks see kasuka vahetamine ongi individuaalne, kes varem ja kes hiljem. Mul Ferrul ammu kohev kasukas seljas ja Eddie alles nüüd vahetab.

Video on vahva :) Ma usun, et kui otseselt kedagi ei "tapeta", siis pole põhjust muretseda, las müravad. Väike piiksumine käib asja juurde.
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 15. november 2012, 21:22

Ma ikka vahest muretsen Bella pärast, ta teistest tillem ja selline õrnema kondiga. Kui kuulen kui ta kisab, et haiget saab siis muidugi minul süda kohe tilgub verd, et umbes liiga tehakse. Tavaliselt üritan mitte vahele minna kui omavahel asju klaaritakse;))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas Tuhka » 15. november 2012, 22:55

Nagu räägitake omad koerad kisuvad-omad koerad lepivad..et eks see ole vist selline loomade maailm kus kehtivad omad reeglid ja tõekspidamised ja et aegajalt kätsitakse ja siis jälle hoitakse üksteist :) Nad ju koguaeg ei kätsi nii?
Kuid jah endal muidugi valus vaadata,sest mõlemad ju niii niii armsad ja kallid ja ei tahaks,et nad viga saaks.
Ja mulle tundus,et ega nad päris murda ei tahtnud üksteist vaid hammastega lihtsalt naksasid teineteise kallal,et nuh mitte täiest jõust.
Meie Tuhka olevat eelmises kodus mingile koerale,kes peremehega külla tuli,hüpand koerale näopiirkonda ja vere lahti hammustand..et ühesõnaga eelmine omanik ütles,et ärge teiste loomade-koerte-kasside lähedale minge.Et ega ma kahjuks ei tea,mis situatsioon oli,kuid loom pidi ikka väga vihane olema,et sellele koerale nii kallale läks..et tuhkrute hammastel ikka tugev jõud taga,kui nad seda vaid tahavad..
Mõnusat ja rahulikku õhtut teile sinna :)
Kasutaja avatar
Tuhka
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 9
Asukoht: Kiisa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas postituvi » 15. november 2012, 23:35

Selles viimases videos ei olnud midagi, mida tõeliselt kätsimiseks nimetada saaks. Tegu suht tavalise tuhkrutevahelise mänguga. Nt. kaks isast omavahel mängivad palju julmemaid mänge. Ja enamasti kui on tõeline käts, siis on ka tõeline kisa ja vänge puss( muidugi väikest pussu lasevad nad vahel ka niisama mängides)
Ainuke, mille pärast ma muretseks on see, kui Bella tundidekaupa õues puuris on, omamata talvekasukat. Ta pole ju õueloom(üldjuhul elab ju toas?)... ja õuepuuris on ka liikumisvajadus piiratud( st. ei saa jooksmisega end soojendada, seega ei saa võrrelda õuepuuri aega jalutamisega). Bella võib nii lihtsalt külmetuda :)
Lahedad karvikud on nad Sul :) Mul ka ühel on paks talvekasukas seljas, teine alles kasvatab seda.

OT: muutes oma kõige esimese postituse pealkirja, saad lisada teemapealkirja ka oma teised karvikud( Hetkel Kulla üksi)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Kulla

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 16. november 2012, 00:27

Nad ei istu mul tundide kaupa õues ja ma ei nimetagi seda jalutamiseks. Iga päev ollakse kas tund või kaks õues. Mitte kunagi rohkem olen alati kella jälginud. Pealegi on neil puuris pesad mis on villasest lõngast mul kootud ja fliisiga ära vooderdatud. Neil on koht kuhu sooja minna. Pealegi elan inglise maal ja meil on praegu + 10 või +7 väljas. Muru roheline ja päike paistab. Märkaksin kohe kui kellegil oleks külm või väriseb, nad on otse mul akna all. Ei ole vaja minu tekstist olematuid asju välja lugeda kui ei tea kuidas ma hoolitsen oma tuhkrute eest ammugi kohe kirjutama kukkuda, et keegi muretseb. Jalutama me siin iga päev minna ei saa kuna elame linnas ja mul ei ole siin lähedal parki. Kui on minek jalutama siis autosse ja 10 km sõita järve äärde muru platsile.

Kuid tänud muretsemast, aga meil on asi ilusti kontrolli all. Armastan oma tuhkruid meeletult ja elusees ei riskiks, et keegi neist oleks halvasti koheldud. :nono:
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 7 külalist