Mr-Balou

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 21. september 2008, 15:37

Aitäh Nirk!!!
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Marbeia » 21. september 2008, 17:10

MR. Balou on ikka ja hiiglasest beebi!
Ta nii armas suur nunsik.
Minu kaks ja ei anna Mr.Baloud väljagi :)
Kaks nuhkrut: Marbeia ehk Kratt ja Zea ehk Mõmm !
Kasutaja avatar
Marbeia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 6
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn!
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 21. september 2008, 20:33

Ma ainult hoian pöialt, et ta jääkski selliseka või kasvaks veel suuremaks. Loodan väga, et kastreerimisega ei kuiva kokku :D
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Marbeia » 22. september 2008, 10:21

Hoiame pöialt :)
Kaks nuhkrut: Marbeia ehk Kratt ja Zea ehk Mõmm !
Kasutaja avatar
Marbeia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 6
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn!
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 01. oktoober 2008, 16:09

Räägiks siis nauke Balou naljakatest kommetest.
Temal on väga huvitav söömise viis. Nimelt meeldib talle krõbinaid veekausist süüa, st. ta püüab neid vee seest. Sööma minnes ta lausa ootab, et keegi viskaks talle mõne krõbuski vette, et ta saaks seal siir rahlikult lädistada.
Huvitav tuhkur on ta veel selle poolest, et lilled ja kaevamine ültse ei huvita. ta pole kordagi ilmutanud huvi lillepottide vastu. Iseenesest ju väga hea :)
Lemmik mänguasi on välja kujunenud. Selleks on venna vana botas, seda siis veditakse mööda maja ringi. Soht koom on vaadata kuidas nr. 47 jalanõud proovitakse kapi alla tirida, mis muidugi ei õnnestu.

Kasvatusest siis nii palju, et treenime klikkerit, päris hästi edeneb. Muidugi lühikeste distantside peal. Ühelt korruselt teise ikka kuulda ei võta veel.

Muud tegemised: Meie oleme siis Laupäevasele näitusele kirja pandud. Loodaks näha seal ka teisi kuigi foorumist lugedes ei olda vist väga positiivsed. Käin ja vaatan ära kui ei istu asi siis tulen ära ja kogu moos.
Aga sellegi poolest antke teada kes liituksid, kompanii mõtteski.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas helen125 » 01. oktoober 2008, 18:17

Tundub põnev üritus aga juba põhimõttepärast ei lähe, sest siin ülevalpool ürituste teemas on kirjas, et tegemist on kasside ja näriliste näitusega, ja põhimõttepärast ei lähe, sest lollid tehku enne selgeks, et tuhkur pole näriline.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 01. oktoober 2008, 18:58

No aga kass on ka kiskja ja linnud ning prussakad ka osalevad :)
Ma arvan, et see on lihtsalt üldine pealkiri, sest muidu läheks pealkiri liiga suureks ja imelikuks.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 04. oktoober 2008, 14:20

Sai siis ka ära käidud ja minu jaoks oli to üritus täielik pettumus. Tegelikult oli see värk orienteeritud kõik kassisele (kui uhked auhinnad ja kõik muu). Tekib küsimus,et milleks olid tuhkrud, merisead, rotid ja linnud? Vastus: Meelitada ligi rohkem rahvast ja teenida kassiklubile raha.(reg-75.- ja pilet kuni 80.-)
Teiste loomade omanikud istusidseal lihtsalt tühja, maksid peale, et inimesed saaksid neid vaadata. Kuna närilistele,lindudele ja tuhkrutele ei olnud kui nii võtta mitte ühtegi korralikku auhinda. Kassidele karikad, rosetid ja mida kõik veel.
Merisea tädi siis vist omal algatusel orgunnis seal midagi, et valisime välja ilusama tuhkru ja ilusama merisea.
Minul isiklikult oli teistest osavõtjatest ja kõigist nii kahju. Nii, et täiseti poikott sellisele üritusele ja ELIIT Kassiklubi Jessyle-HÄBI!!!!

Tuhkrutest siis: kohal oli kuskil 9 tuhkrut. Minu oma siis valiti parimaks, kuid valijaks oli merisea tädi ning ühesõnaga valis lihtsalt selle kes talle kõige enam meeldis.
Oli kohal kasvatus või mis iganes SILVER FERRET (om.Svetlana Darija oli vist nii) ühesõnaga pole temast midagi tarka kuulnud, tegi seal hirmsasti reklaami.
Siis oli üks tore perekond Rakverest, kellega oli ainukesena rõõm tutvuda.

Minu jaoks siis suur pettumus ja tulin sealt ka suht ruttu ära. Läksin sinna lootusega, et on sama tore üritus kui Horteses rottidele ja liivahiirtele, aga tuhkagai.
Nagu mainisin oli siis nii, et kassiklubi teenis endale ikka täis laks pappi ja muu ei huvitanud kedagi. Kuskilt kuulsin,et ei osata hinnata närilisi ja tuhkruid. Aga mina arvan nii,et iga inimene ka kassi hindaja oskab panna kõrvuti emased ja isaseda ja vaadata kasvõi lihtsalt kes on kõige nunnum tema arust. Ja eriti veel kui Eliit klubi korraldab-hoitku ikka oma lipp kõrgel mitte nii nagu need-kõik oma kiisukestele. Ja kui teha näitus kuhu kaasatud ka muud loomad siis autasustagu ka võrdselt, sest praegu tuli välja nii,et mina ostsin kellegi kassile uhke roseti ja minu nn. võitja tuhkur istus seal niisama ega saanud midagi.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas totuliia » 05. oktoober 2008, 07:16

Aga vähemalt Mr. Balou on ikka kõige armsam :biglove:.
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 05. oktoober 2008, 09:24

Seda küll :D
Kas käisid ise vaatamas?
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas totuliia » 05. oktoober 2008, 12:24

Ei, ma see neeger kes pidi tööl olema... Aga sinu jutust arvan, et ei kahetse...
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Heleri » 05. oktoober 2008, 13:24

Vot selle kasvatuse SILVER FERRET kohta tekib mul kohe huvi. Üks tema kustiaks figureerib minu tegemistes ja tahaks selle kasvataja kohta infi saada. Seda enam, et kuidas tal saab kasvataja nimi olla:) Meil küll sellist regatud pole, või tegutseb ta siis venemaal?

Või on tal hoopis oma klubi?

Kui Birgit sellest tädist midagi rohkemat teab, siis paluks kontakti:) nime ma tean ja mingeid tema tuhkrute sugupuusid ka, aga need nimed ei ütle midagi, kõik tuhkrud venemaalt või sisi tallinnast pärit ja kõikide kasvatajad on vene nimedega.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 05. oktoober 2008, 14:39

Silver Ferret nagu ma aru sain oli kohe kasvatus. Sest tal oli isegi suur stend oma nn.klubi kohta jne.
Ise arvan, et ta tegutseb ikka Eesti piires kuna ta oli väljas oma pesakonna kutsikatega. Ja üks kutsikas kuulus ühele mu nii öelda tere tuttavale. Põgusalt vestlesin tolle tüdrukuga ja selgus, et kutsikas on 3 kuune ja ma ei usu,et ta teda kuskile välisriigist tooms käis. Ja põhimõtteliselt on mul võimalik ka temaga kontakti astuda ja lähemalt asja uurida.
Igatahes tädil olid isegi flaierid inimestele jagamiseks.
Heleri, kas sa oled maili kaudu mu kirjad kätte saanud, miskipärast just sulle ei jõua mu kirjad edasi, kui ei ole siis helistan mingi päev.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Pinto » 05. oktoober 2008, 15:16

Silver ferret club oli tal jah -> plakat.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 05. oktoober 2008, 18:27

Silt näitab ikka klubi jah.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Heleri » 06. oktoober 2008, 07:42

Nojah. Aitäh info eest:) Kirjad sain kätte.

Sellest Silver Ferretist veel nii palju, et mingi ametlik klubi see ei ole. Äriregister ei anna tema kohta midagi. Ju ta ikka siis nö kasvataja on ja on endale sellise nime pannud. Igal juhul teeb head reklaami. Imelik, et kassiklubi kutsub oma üritusele mingeid põrandaaluseid, kui on olemas ju täiesti ametlik ühing ka olemas:) Aga ju seal mängib vast rahvus ka veidi rolli.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas kollanekass » 06. oktoober 2008, 09:29

on küll juba off-topic, aga internetist leidsin sellise lehekülje sellesama Silver Ferreti kohta:
http://natalja-silverferret.blogspot.com/

Ehk on abiks, Heleri.
Uudishimu võidab hirmu...
Kasutaja avatar
kollanekass
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 61
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 06. oktoober 2008, 10:32

Tundub jah, et rahvus loeb. See seltskond oli ka kõik venekeelne.
Aga Yeee!!! Aga mina siis esindasin Liitu ja parim tuhkur :D
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 07. oktoober 2008, 17:41

Homme siis hakkame kastreerimise aega kinni panema :wacko:
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 08. oktoober 2008, 12:25

Esmaspäeval siis kastreerima. Loodan,et ts siis väga kokku ei kuiva pärast tsik-tsikki ja loodan,et hammustamine lõppeb. Sest seda pole meil õnnestunud mitte mingi valemiga välja ravida.
Eriti ülbeks läheb õhtuti. Hakkab kellegi ümber tiirutama ja kaissu pugema ning siis hambad sisse. :mad: ja nii mitmeid kordi järjest kuni meil kannatus katkeb ja paneme ta puuri magama.

Häid uudiseid ka. Klikker edeneb päris hästi. Kui enne tegime lühikese maa pealt ja siis ta ka mõtles enne. Aga täna oli ta keldris ja kui plõksutasin, tuli suure jooksuga oma maiusele järele :biglove:
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 13. oktoober 2008, 11:18

Poisul on siis meesteasjad ära võetud ja kiip ka paigaldatud. Praegu magab rahulikult narkoosi pohmakat välja.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas totuliia » 13. oktoober 2008, 12:25

Loodetavasti läks kõik hästi. Äkki ka hammustamine juuriti välja :-D
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 13. oktoober 2008, 13:59

ooh... see oleks mu suurim soov.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 14. oktoober 2008, 10:43

Eilne päev siis magati maha, paar korda käidi ka söömas ja siis laiseldi edasi. Tundus, et ta lausa nautis seda narkoosi laksu. Nii mõnusasti keerles oma pesas kui käisin teda silitamas. Ühesõnaga poisil oli hea olla. Õhtul natuke sibati ringi ka, söödi päevaga kaotsi läinud kalorid tasa ja uuesti põhku.
Hommikul oli juba tuttavat puuri kolistamist kuulda, nõudis välja laskmist ja kausi täitmist. Seni kuni mina ennast tööle sättisin siis tema nagu tavaliselt ajas endale krõbinaid näost sisse.
Hammustanud ta mind veel pole, ainult nipsib (ei oska õiget sõna leida) natukene ja limpsib...ISEGI....Täna õhtul siis vaatame kuidas toibund on, kas hammustamisega või ilma... :D
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Sun » 14. oktoober 2008, 18:17

Tore,et kõik hästi läks!
Pikad paid poisile,meie poolt!
Milly&Volf
Sun
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 206
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Jõhvi
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 26. oktoober 2008, 12:24

Meie potsu ei ole kastreerimisega mitte grammigi alla võtnud (jumal tänatud), vaid läheb iga päevaga järjest potsakamaks. Eks see talve pekk ja karv hakkavad vaikselt peale kasvama. Värvuselt läheb ka juba kergelt hallikaks.
Muidu elab ikka oma tavapärast tuhkruelu, hammustab endiselt, aga mitte nii kõvasti kui varema.
Korralikult potil käimisest võin ma vist unistama jäädagi, seda ta lihtsalt ei tee. Kui ühes väikses toas käib kakal poti peal siis piss mitte mingil juhul poti ei maandu. Vaid ikka sinna kuhu tagumik juhtub. Ülejäänud majas ta ültse potte ei tunnista.
Lisaks avastati enda jaoks kaevamine. Varem ta ei vaadanud ühegi lillepoti peale, aga juhtus nii, et tõime koju uue traakoni ja sinna mindi kohe käppa pidi sisse. Ju siis sai käpa valgeks ja nüüd songerdab kõigis pottides mis ette juhtuvad. Rüüfel selline :D
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas totuliia » 26. oktoober 2008, 14:11

Jeeeee suurene-suurene pisi Baluo, ära grammigi alla võta. Äärmiselt armas tegelane. Kahju et hammustamine ikka kombeks, aga igaljuhul teretulemast kaevandus maailma :-D
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 27. oktoober 2008, 16:55

Oeeehhhh....täna hommikul suudeti mind ikka kapitaalselt endast välja viia. ma ei tea kuidas teistel on aga minu meelest annab ikka tunda kui ei ole kutsikat ise pisikesest peale kasvatanud. lizardiga ei olnud never sellist janti nagu Balouga. Õhtul ei minda magama ja hommikul ärgatakse ke 05.00 midagi ja siis läheb selline tramburai puuris lahti, et see on midagi kohutavat. Täna ma siis rohkem ei kannatanud...tahaks nagu vabal päeval magada ka mitte ebanormaalselt vara ärgata. Võtsin kogu puuri ja viskasin kuskile kolmandasse ruumi mis koli täis ja kasutan laona. Las mürgeldab siis seal edasi. Nii, et alates tänasest on Balou siis laohoidja. Ta nagu ei lähe kuidagi meie elurütmi sisse kuigi elab meil juba mitmendat kuud...peaks ju tegelikult nagu harjund juba olema. Aga mis ei tapa teeb tugevamaks ja nii me jätkame oma arengut parema tuhkru poole. :D
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas helen125 » 27. oktoober 2008, 18:08

Hehee, minu omadel ei ole ka seda rütmi sees, mõni päev on, mõni päev ei ole rütmi. Enamasti hakkab laamendamine pihta enne, kui meil siin äratus on ja kui meil äratus on toimunud siis algab neil magus uni.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mr-Balou

PostitusPostitas Lizard (Teema autor) » 27. oktoober 2008, 19:30

Vastikud, võimatult armsad elukad meil ikka.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 12 külalist