Soovin osta kilpkonna.

Suuremad ja väiksemad kilbilised

Soovin osta kilpkonna.

PostitusPostitas Heips (Teema autor) » 14. märts 2016, 10:09

Tere! Soovin osta kilpkonna. Kas keegi oskab soovitada kust osta või müüb ise? :dunno: Kui keegi midagi teab siis palun andke teada. :-) Kilpkonn võiks olla väikest kasvu.

Tänan juba ette.

Päikest. :razz:
Heips
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Soovin osta kilpkonna.

PostitusPostitas Mercar » 14. märts 2016, 11:03

Kas sa tahad vee või maismaa kilpkonna?
Üldiselt selliseid, mis päris väikses jäävad ei ole. Klassikalised kodus peetavad liigid (stepikilpkonn, punakõrv, ehiskilpkonn) kasvavad kõik vähemalt võileivataldriku suuruseks. Muidugi on liike, mis veel suuremaks kasvavad, seega neid keda kodus peetakse saabki väikseks pidada. Aga ei tasu uskuda loomapoodide juttu et mõni jääbki ca tikutopsi suuruseks. Nii see ei ole.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Soovin osta kilpkonna.

PostitusPostitas Heips (Teema autor) » 14. märts 2016, 13:37

Ega ma nii väikest mõelnudki. :-) Ma mõtlesingi u taldriku suurust vms, aga enamasti soovin maismaa kilpkonna aga kui sellost kuskilt ei saa, siis sobiks ka vee. Kas teie teate midagi? :-)
Heips
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Soovin osta kilpkonna.

PostitusPostitas pokurdis » 28. märts 2016, 15:42

Terekest ;)
mul küll sulle kedagi pakkuda ei ole, ehk pead veel otsima inimesi siit foorumitest, kes müüvad kilpkonni.
Tahtsin öelda, sulle abiks, et enne võtmist ikka loeksid nende kohta midagi. Kilpkonn ei puugi just kõige kergemini pidav lemmik olla. Kipuvad haigeks jääma.
Kui sa otsid endale konna, siis kindlasti ei soovita neid osta lemmiklooma poodidest. Sealt tulevad kilbud on enamjaolt haiged ja ei pruugi just kaua sinu juures peatuda.
Muidugi ma ei keela sealt vaatamast :) ise mulle just sealt konn toodi ja temaga algul väga just hästi ei olnud, aga nüüd on ta juba vägagi õnnelik. Loomapoodides väga ei hoolitseta loomade eest. Ma ei ütle, et see alati nii on, aga olen näinud vägagi haigeid loomi.
Loodan, et leiad endale kusagilt ühe toreda sõbra, kellega sul pikalt mõnusalt aega veeta ;)
pokurdis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Soovin osta kilpkonna.

PostitusPostitas asiak » 28. mai 2016, 14:50

Tere!

Kas oled omale juba kilpkonna leidnud? Juhul kui oled veel jätkuvalt otsingutel, siis anna teada, mul on üks tore sõber pakkuda. :-)

Tervitades,
Kaisa
asiak
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Kilpkonnad

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist