Mitme linnu eest hoolitsemine

Tiivulised mõtteterad

Moderaator: Annie

Mitme linnu eest hoolitsemine

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 11. mai 2009, 16:08

Kas on imelik, kui mul on 6 lindu ja ma võtan enda hoole alla ühe lembelinnu. Kokku siis 7 lindu. Mõned mu tuttavad ütlevad, et olen ebanormaalne, sest mul on nii palju linde :shock: . Samas ma jõuan neile kõigile pakkuda tähelepanu ja normaalseid elutingimusi. Ning mulle nii väga linnud meeldivad. Mul ei olnud plaanis enam linde juurde muretseda, kuid lembeka perenaine ei oska selle linnuga enam midagi peale hakata :sad: . Mul hakkas sulelisest kahju.
Viimati muutis sindrinahk 11. mai 2009, 17:14, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: "Imelik" ei ole mingi pealkiri.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Imelik?

PostitusPostitas sindrinahk » 11. mai 2009, 17:13

See oleneb sinust endast, kui paljude lindudega sa hakkama saad. Kui sa suudad tema eest hästi hoolitseda, siis miks mitte pakkuda linnule kodu.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mitme linnu eest hoolitsemine

PostitusPostitas kertu0208 » 11. mai 2009, 21:12

Minul on ka 6 lindu (kõik viirud) ja küülik, kes on kõik minu loomad ja kelle eest ma hoolitsen. Ma saan ka ilusti nende kõigiga hakkama, ainus probleem on see, et linnud ei saa Jänksu pärast enam nii palju lennata (enne Jänksi olid iga päev lahti, praegu üle 2-3 päeva). Aga peale selle on 6-est linnust 5 kõik peaaegu taltsad ja tulevad käele (eriti veel, kui käe peal on midagi maitsvat :-D, siis tuleb ka 6-es lind ka käele :-D). Mu ema arvab, et mul on loomaaed, kuid Talle meeldivad mu loomad. Ülejäänud perele ka, kõik käivad alati Jänksile midagi värsket toomas ja linnud saavad siis midagi alati ka, kuid vanaemale on veidi vastumeelne, et mul nii palju loomi on (kuigi tegelikult ka Temale meeldivad kõik mu loomad ja Ta laseb neid jooksma või lendama või annab neile süüa, kui ma pean kauaks linna jääma, või kui ma ei ole kodus).
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mitme linnu eest hoolitsemine

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 11. mai 2009, 21:50

Õnneks või kahjuks, leidis perenaine linnule kodu, mis asub tema linnas, sest mina elan nii kaugel ja ta läks lihtsama vastupanu teed.
Hea teada, et on veel inimesi, kellel on sama palju sulelisi kodus :-) , kui minul.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mitme linnu eest hoolitsemine

PostitusPostitas Loomahull » 12. mai 2009, 13:03

Veidi OT küll, kuid kui vaadata kasvõi siin samas foorumis rotiomanikke, siis on neil ka loomakesi ikka karjakaupa. Mõnel 10 ja rohkemgi. 6 täitsa keskmine arv. Ja nagu ma aru olen saanud, siis on viirukate pidamine umbes samasugune sõltuvus nagu rotipidaminegi. Eks see loomarahvas üks isevärki kiiksuga rahvas ole. :wink:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline