Mitu ühest soost lindu koos

Tiivulised mõtteterad

Moderaator: Annie

Mitu ühest soost lindu koos

PostitusPostitas Yazmin (Teema autor) » 15. mai 2009, 20:39

Mul on plaan osta 3 viirpapagoid ja panna nad koos ühte puuri elama. Viirukad tahaksin ma kas kolme emast või kolme isast. Mida Teie soovitate, kas targem oleks osta kolm emast või kolm isast?
Britta ♥
R.I.P - Tupsu ♥
Kasutaja avatar
Yazmin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 93
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Viirukad

PostitusPostitas nuki8 » 15. mai 2009, 21:48

Emased on vaiksed ja ei laula eriti aga isased mitmekesi koos, teevad kõva lärmi. Emased viirud on agressiivsemad kui isaslinnud. Emased võivad oma vahel tülli minna ja kaklema hakata. Isased oleks minu arvates parem valik, kuid sel juhul pead arvestama halastamatult hääleka papagoide lauluga.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Viirukad

PostitusPostitas Yazmin (Teema autor) » 15. mai 2009, 21:50

Aga kui emaslinnud on õed, kas nad võivad ka üksteisele viga teha, olenematta sellest, et on sünnist saati koos kasvanud ? Kas nad võivad ka inimesele haiget teha, kui ta kätte võtta ?
Britta ♥
R.I.P - Tupsu ♥
Kasutaja avatar
Yazmin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 93
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Viirukad

PostitusPostitas nuki8 » 15. mai 2009, 21:56

Emased kipuvad jah inimest nokaga valusamalt hammustama kuid, kui lind usaldab sind, siis ei ole probleemi. Õdede kohta ma öelda ei oska täpselt, sest pole olnud kogemusi. Siiski arvan, et sugulus ei loe. Alguses võivad nad hästi läbi saada, aga kui saavad täiskasvanuks ja hormoonid neid mõjutama hakkavad, siis võib asi karmiks minna. Emastel on agressiivsus üksteise vastu, looduse poolt kaasa antud. Ma võin ka eksida, kui on mängus õed.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Viirukad

PostitusPostitas Yazmin (Teema autor) » 15. mai 2009, 22:02

Et siis isaslinnud oleksid sobilikumad...
Minu jaoks pole see üldse oluline, kas linnud on isased või emased, peaaesi, et hästi läbi saavad:D Ja üksteisele, ega mulle liiga ei teeb :)
Kui keegi teab veel viirukate kohta midagi räägida, siis palun rääkige, ootan kõiki postitusi :D
Britta ♥
R.I.P - Tupsu ♥
Kasutaja avatar
Yazmin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 93
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mitu ühest soost lindu koos

PostitusPostitas kertu0208 » 16. mai 2009, 05:19

Võta kindlasti isased, kolm emast lihtsalt hakkaksid kaklema, ma ei usu, et sugulus loeb siin, kuna viirude mälu on u. 3 kuud ja ega nad ei mäleta, et nad on õed ju. Ja ega laulu puhul sugu eriti ei loe. Minul laulavad mõlemad, kuigi isased laulavad vb veidi ainult rohkem. Isased oleksid kindlasti sobilikumad.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Viirukad

PostitusPostitas Annie » 17. mai 2009, 12:07

TriNu kirjutas:Kui keegi teab veel viirukate kohta midagi räägida, siis palun rääkige, ootan kõiki postitusi :D

Terve suleliste suvila foorum on infot täis, ja seda valdavas enamuses viirukate kohta :-D Edu lugemisel!

Mitu poissi võtta on päris OK, kui ei plaani tibusid ja/või ei ole aega jännata muude pesitsemisega kaasneda võivate probleemidega.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist