Looduslik lõhn viirude toas...

Kuidas suleliste eest hoolitseda - puhastamisest vaba ajani.

Moderaator: Annie

Looduslik lõhn viirude toas...

PostitusPostitas kalakene (Teema autor) » 26. veebruar 2004, 21:28

Tere! Tahaksin küsida et kas see kahjustaks viirude tervist kui ma paneksin ma tuppa kausi lõhnavate looduslike kuivanud taimedega. Seal ei ole kasutatu keemiat vaid kõik on looduslik. Tüdruku tuba ja ikka tahab et hästi lõhnaks. :oops: :lol: Seega kas see võib kahjustada viirude tervist? Mainin veelkord et seal ei ole kasutatud keemiat ja eriab see magusad pähkli ja muud mõnusat lõhna.
kalakene
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 596
Teemad: 78
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Looduslik lõhn viirude toas...

PostitusPostitas Endised kasutajad » 02. märts 2004, 15:34

Arvatavasti võib panna küll kuid ma arvan et tal peaks veidikene ikka värsket õhku kah VAHEPEAL olema... :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Looduslik lõhn viirude toas...

PostitusPostitas Endised kasutajad » 08. november 2004, 14:17

Minu viirud kaifivad täiega apelsinipuu lõhna, nokkides selle puu lehti, mis eritab väga meeldivat eeterlikkuõli. Samuti meeldiva lõhna annab tuppa, kui viirud nokivad värske kurgilõike. Ühesõnaga lõhnade osas valitseb meil viirukatega ühine arusaam ja hoiduda tuleks igasugu olmekeemiast, mille tekst ning reklaamid võivad ahvatleda tarbimisele. :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 11. november 2004, 16:15

aga kas lõhnaküünlaid võib nendega ühes toas olles põletada...?
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas kalakene (Teema autor) » 11. november 2004, 16:32

Lõhnaküünlaid ei tohi mitte mingil juhuls samas toas põletada. Sest see lõhn on keemiline ja keemia ei ole viirudele hea.
kalakene
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 596
Teemad: 78
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Looduslik lõhn viirude toas...

PostitusPostitas Annie » 11. november 2004, 19:26

Lõhnaküünlaid on ka looduslikke. Aga nad on sageli liiga vänge lõhnaga ja seega pole nad ikkagi viirudele head. Ka mõnel inimesel hakkab lõhnaküünlast pea valutama, mis siis veel pisikesest linnust rääkida.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas juuli-ann » 31. detsember 2004, 12:54

Aga kas võib viirpapagoide ja amadiinidega ühes toas viirukit/pirdusi põletada? Mul on üks megahea lõhnaga viiruk ja see on ostetud "Loitsu kellerist", seal peaks vist ikka puhtaid tooteid ju müüa olema?
juuli-ann
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 174
Teemad: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Looduslik lõhn viirude toas...

PostitusPostitas koko » 31. detsember 2004, 13:15

Olen Anniega vägagi nõus. Ka mina ise kuulun nende inimeste hulka, kellel lõhnaküünaldest pea valutama hakkab ja süda pahaks läheb.
Lindude kohta me ju täpselt ei tea, kuidas nemad tunnevad ja kogevad. Uurisin praegu viirude lõhnatundmise kohta: lõhnu viirud praktiliselt ei tunne (leidsin lehekülje inglise keeles http://www.tuxford.dabsol.co.uk/masterb ... leton2.htm ).
Õhus lendavad aineosakesed, mida meie tajume lõhnana, on aga siiski olemas. Need ei pruugi lindudele kahjulikud olla, aga võivad olla mingit moodi ebameeldivalt tajutavad.
Mina ostan vahel hamstriheina ja seon heinatuusti lindudele õrre külge. Neile meeldib seal nokitseda ja minule meeldib heina lõhn.
koko
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist