Merily linnud (3)

Tiivulised, kes meil kodus pesitsevad

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Merily linnud (3)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 14. august 2011, 00:23

Lõpuks ometi on ka minu koju kauaoodatud lind jõudnud. Juba pikemat aega olen tuvisid imetlenud ning eile, 13. augustil käisime ühel Põlvas järel.
Enne aga tahaksin rääkida ka, kust kohast mu linnuarmastus tõenäoliselt tuleneb. Nimelt olidki mu kõige esimesed lemmikloomad (õigemini linnud) linnulised. Viirpapagoid Green ja Blue. Green isane ja Blue emane. Toodi nad mulle sünnipäevaks aastal 1997, olin 3-aastane. Elasid päris pikalt, Green suri 2002. aasta oktoobris, Blue 2002. aasta aprillis. Kätte nad end võtta ei lubanud ja ise ei tulnud ka. Aga viirpapagoid on ilusad toredad linnud, kindlasti on kunagi plaan uuesti võtta :). Üks kehv pildike ka neist:

Pilt

Ja nüüd tagasi mu uue elaniku juurde. ANTS, naerutuvi, koorus 4. juulil 2011 ning kasvas kuni tänaseni Anneli (pepe7) juures. Emme peaks tal olema Loora (looduslikku värvi vist?) ja issi Jeff (kollane). Ants ise on ka kollane, tutiga. Täpselt ei teagi, kas tegu emase või isase linnuga, aga kuna nimi Ants mulle meeldis, siis nii ta jäigi - pole siis vahet, kas emane või isane :).
Mõned pildid Antsu arengust (järgmised 6 pilti pepe7 tehtud)

3-päevane
Pilt
Ants on tumedam, heledam on tibu, kes temaga koos kasvas. Anneli sõnul tõenäoliselt pole õde/vend.

5-päevane
Pilt

8-päevane
Pilt

11-päevane
Pilt

16-päevane
Pilt

Ja üks perepilt emme ja issiga
Pilt


Ja nüüd enam-vähem kuu vanuselt näeb Ants välja selline:
Pilt

Pilt

Pilt

Kalle oli ka nii vaimustuses uuest elanikust.
Pilt


Ants elab praegu pisikeses puuris, aga algaval nädalal teeme ise suurema. Lubab end kätte ilusti võtta, aga kui mõni kiirem liigutus teha, siis ehmub ja lendab ära. Tegi juba majaga ka tutvust. Kuna meil kodu on suur ja lahtine, uksi väga palju pole, siis lendamisruumi on tal küll. Proovime veidi rohkem sõprust teha ja Kallega ka harjutada, viimane tuleb esialgu linnu lahtioleku ajal õue saata. Aga küll temagi harjub. Muu loomaaiaga ju lepib :P.

Pilt
Viimati muutis Merily 24. jaanuar 2012, 22:15, kokku muudetud 2 korda.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas pepe7 » 14. august 2011, 00:43

Tere tulemast linnumaailma tagasi !!! Sul on väga hästi õnnestunud pildid Antsust :-D
pepe7
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 365
Teemad: 20
Asukoht: Põlvamaa RUUSA
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas samton » 14. august 2011, 09:03

See on üks väga armas Ants. :biglove:
Sinu ööpäevas peab ikka märksa rohkem kui 24 tundi olema, et kõigi nende erinevate loomade-lindudega tegelda jõuad. :umm:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Angoora » 14. august 2011, 12:05

Tere tulemast :hi: .
Väga kena tuvike :biglove: .
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Kuldhai » 14. august 2011, 15:53

Kena ja armas lind. Palju õnne! Kui peaksin veel kunagi linnu(d) võtma, oleksid need kindlasti just tuvid. Mulle meeldivad ka tavalised tänavatuvid :biglove: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas LoveIsbestMagic » 14. august 2011, 19:02

Mu vend ütles, et see on väga ilus kana :rofl: Pidin tükk aega seletama, kes ta tegelikult on. Ja kuigi ma linde eriti ei armasta, siis ilusad ja eksootilised linnud on ikka ilusad ja armsad. Eriti ilusate piltide peal.
Edu sulle siis Antsu kasvatamisel ja... Palju õnne ja loodame, et ta on tragi poiss!
Ilma loomadeta poleks elu, aga ilma eluta poleks ka loomi.
Cesare - kiisupoiss ja Pisike - deegupoiss, R.I.P: Dumbo - väike ja väga noor deegupoiss ja Lötu - ka deegupoiss
http://kuldneretriiver.forum.co.ee/
http://koerakuut.forum.co.ee/forum
Kasutaja avatar
LoveIsbestMagic
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 520
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Keilyke » 14. august 2011, 20:49

Palju õnne uue lemmiku puhul!

Ja ma pean mainima, et kuigi mul tuvidega väga head suhted ei ole, kuna nad käivad mu akna taga hommikuti mu und segamas ja rõdu äärele igast huvitavaid asju jätavad.. siis Ants on küll üks ilus lind. :biglove:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 14. august 2011, 20:56

Aitäh teile! Linnumaailmas on väga tore tagasi olla :).
samton, tegelikult on minu hoole all vaid rotid, 1 hamster ja nüüd ka tuvi. Kalle eest hoolitseme kõik ja ülejäänud on mu õe hoole all. Nii et päris ausalt ei ole minu ööpäevad pikemad ja seda polekski vaja :D.

Täna sai Ants väga kaua väljas olla. Puuris talle olla ei meeldigi eriti, see ju nii pisike. Vahel tuleb lihtsalt söömas käia.
Ilusti lubab end kätte võtta, istub õlal ja kõnnib diivanil. Lennata ta väga ei armastagi, pigem ikka istub mu käe peal või taladel. Kuna ta väga ei taju veel, kuhu ta istuda saab ja milline meil maja üldse on, siis juhtub tihti, et tahetakse läbi seina või akna lennata. Aga need kohad, kus ta tihedamini lendab, on juba selged ning kokkupõrkeid seintega pole.
Siiani ta häält pole teinud. Naerma hakkab ta u 3 kuuselt, aga kas ta tuvidele omast kudistamist ka enne kolme kuud selgeks ei õpi?
Igatahes praeguse seisuga on Ants küll kõigile meelejärgi ja ma olen sügavalt veendunud, et iga päevaga tuviarmastus meil kasvab, nii et pole ime, kui ühel päeval neid rohkem on :lol:. Seepärast nii tulevikule mõeldes teeme Antsule suurema puuri, kõrgema. Saab õrsi rohkem panna. Praegu on tal nii kitsas, et üle ühe õrre puuri ei mahu, aga et tal üks kauss on seina külge kinnitatud, saab ta seal ka vahest kükitada.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas HelloKitty12 » 14. august 2011, 23:24

See tuvi on nii armas!
Kus ta sul elab :-) ?
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 14. august 2011, 23:33

Esimeses postis kirjas.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas taanka » 15. august 2011, 00:52

:hi: väga musi linnuke :-) ise ka kaalusin tuvi võtmist.Ühes loomapoes pidevalt üks istus pähe ,pani käed sügelema ,et koju viia,aga nuh , ei saa seda rõõmu endale rohkem lubada . Loodan,et teil hakkab seal lõbus olema. :-)
tuhkrute koduleht- http://tuhkrud.jimdo.com/ ,papagoidele koduleht- http://papagoi.jimdo.com/
taanka
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 21
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 16. august 2011, 00:42

Kindlasti hakkab! Meil juba praegu lõbus. Täna näiteks istus Ants mul tund aega järjest käe peal. Käsi oli mul süles. Tahtsin vahepeal ära võtta, et puhata, aga siis ta muutus rahutuks ja nõudis kätt tagasi :lol:. Ehk on siis turvalisem...? Paitasin teda küll ühelt, küll teiselt poolt, aga kõige mõnusam tundus olevat rinna pealt. Või ma ei tea, kuidas lindudel selle koha nimetus on, jalgade ja pea vahel igatahes, ees :D. Silmad vajusid siis vaikselt kinni ja sellise munemise peale mul endal ka :lol:. Nii et koos sai väike uinak tehtud, kuigi mitte eriti sügava unega. Ants pidi kogu aeg iga krapsu peale pead kergitama ja mina iga tema liigutuse peale jälgima, et ta minema ei lendaks. Muidu poleks midagi, aga Kallet tuleb jälgida. Jahiinstinkt. Kuigi poiss juba vaikselt harjub, et lind on majas ja sõber ka veel peale kauba. Muidu pole tal ei sooja ega külma Antsust, aga kui viimane lendu otsustab minna, siis instinkt sunnib hammastega järgi hüppama. Sellegipoolest on mul mõte kunagi saada pilt, kus Ants istub Kalle peas :P. Eks näis, kuidas ta harjub ja kas on üldse selline asi võimalik.
Antsul on kombeks vahel nokaga mu sõrmi närida. Ma ei teagi, kuidas linnu kohta peaks ütlema, ma rottidega harjunud, et närivad :D. Lühidalt võtab mu näpu omale noka vahele ja siis laksutab nokka kinni-lahti. Ja see on niiii mõnus! Ei tea, kas ta siis annab märku, et ära tee nii (näiteks kui mu käsi ta noka vastu läheb - vahest ta selle peale reageerib niiviisi, kuigi mitte alati).

Pilte tegin ka loomulikult. Ants on üks ütlemata hea modell :).
Pilt

Pilt


Kui Kalle vaikselt Antsu juurde hiilis...:
Pilt
Pilt
Pilt
... ise samal ajal kogu aeg mind silmanurgast jälgides, et äkki ma korra ära vaatan ja linnu kinni luban püüda. Mis loomulikult Kalle unistuseks ainult jäigi...

Talade peal on Antsul hea istuda ja maad uurida: meil pole suurel toal lage, selle asemel on talad. Teisele korrusele pääseb ka sealt kaudu, sest mingit piiret/seina pole. Teinekord pean peitepildi tegema, kui Ants rohkem üksi ringi hakkab liikuma.
Pilt
Nende taladega on ainult see jama, et sealt ei saa teda kätte. Antsul on kombeks ühe koha peal mitukümmend minutit istuda. Siis peab harjaga veidi tonksama.

Ants on pikast päevast väsinud ning läks unemaailma üle :)
Pilt
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas LoveIsbestMagic » 16. august 2011, 11:06

Väga armas, peaks mainima! Tulevane meesmodell.
Ilma loomadeta poleks elu, aga ilma eluta poleks ka loomi.
Cesare - kiisupoiss ja Pisike - deegupoiss, R.I.P: Dumbo - väike ja väga noor deegupoiss ja Lötu - ka deegupoiss
http://kuldneretriiver.forum.co.ee/
http://koerakuut.forum.co.ee/forum
Kasutaja avatar
LoveIsbestMagic
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 520
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 16. august 2011, 14:11

Ants on üliilius tuvi! Mind ka juba pikemalt naerutuvid huvitavad, aga võtmine jääb ilmselt tulevikku.
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Loomahull » 16. august 2011, 16:31

Püha taevas, mis rabavad uudised! :shock: Sinu 14 rotti on juba piisavalt šokeeriv, nüüd on Sul tuvi ka! Igatahes palju õnne ja jaksu! :flowers:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 02. september 2011, 23:37

Nojah, ma olen sellega juba nii harjunud, et mind imelikuks peetakse :rofl:

Igatahes, meie poiss juba kudistab. Tavaliselt täpselt sellel kellaajal, kui ma magan. Nüüd, kui kool on, siis äkki hakkab ta hommikuti teretama niiviisi. Loodetavasti :). Õhtuti juhtub ka vahest, et suurest toast kostub tuvikudinat. Mul on iga kord Antsust nii kahju, kui ta häält teeb, sest see on kuidagi nii kurvatooniline, nagu nutaks.
Sünnipäev pole ka enam kaugel, kõigest üks päev :). Ei lähe ilmselt enam kaua, kui ta itsitama ka hakkab.
Kodu on Antsule juba enam-vähem selge ja enam ei lennata ringi nagu peata kana. Seinad pole enam haiget saanud :D. Ükspäev põrutas ta vastu aknaklaasi, kukkus maha. Õnneks ma ise seda ei näinud, magasin taaskord (jah, ma olen magamises erakordselt andekas :rofl: ). Ma oleks šoki saanud ilmselt. Aga kutt raputas pea selgeks ja vaatas hiljem sellise näoga, et täpselt nii ta teha tahtiski :D. Viimasel ajal on ta "iseseisvamaks" muutunud: üldse ei taha enam käe peal istuda. Pigem potsatab kuskile tala peale maha ja jälgib sealt, mis all toimub. Maas meeldib ka jalutuskäike teha. Tuvide kõnnak on loomade seas ilmselt üks ägedamaid! Mind ajab alati naerma, kuidas ta oma pead liigutab edasi-tagasi rütmis.
Antsu sulestik on hästi huvitav. Pealtnäha tundub ta üleni helepruun mõndade üksikute valgete sulekestega, aga tegelt võib leida ka siniseid ja lillakaid sulgi. Tiivade all on vesihall värv (ja kes mu rotihaigusega ka kursis on, siis täpselt sellist värvi rotti ma alati tahtnud olen). Nii et vesihall jõudis minuni mitte roti, vaid hoopis tuvi näol :). Lillakat tooni näeb teatud valguse käes rinnal.
Pilte olen ka teinud.

Kes ütles, et tuvid ei riku mööblit? :D
Pilt
Tõsi on see, et sel inimesel oli õigus. Antsule meeldib nokaga mingist asjast kinni haarata ja siis seda edasi-tagasi sikutada. Sealjuures ei ole ükski ese ega olend kunagi kahjustada saanud. Näppudega meeldib talle sama teha.

Pilt

Antsu lemmik istekoht - kardinapuu
Pilt

Lõpuks ka mitte just kõige parem pilt Antsu puurist. Aega läks, aga asja sai. Mõõte ma öelda ei oska peast, aga päris suur on ja mahuks teinegi lind ära. Põhjaks on Jenny puuri alus, mis küll veidi parandamist vajas, aga nüüd täiesti kasutuskõlblik välja näeb (Eva4 rotid olid seda veidi disaininud)
Pilt
Millalgi teen uue pildi nii, et puuriomanik ise ka sees oleks.

Tuvid meeldivad mulle, tõesti meeldivad. Ilus vaikne linnuke, võiks öelda, et nagu lendav koer või rott. Naudib inimese seltsi.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Kuldhai » 03. september 2011, 11:25

Lendav rott :rofl: , lahedalt öeldud! Armas tuvi.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas mesimummu » 03. september 2011, 11:28

Sa oskad Antsust nii hästi kirjutada!
See lugu ajas mõne kohapealt ikka naerma küll.Ja taaskord on kenad pildid :happy:
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 04. september 2011, 19:28

Ants sai täna 2-kuuseks! :flowers:
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Kuldhai » 04. september 2011, 19:33

Palju õnne! Suur tibu juba :razz: .
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas mesimummu » 04. september 2011, 20:48

Palju-Palju Õnne! :flo:
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Johhi » 05. september 2011, 17:19

Õnnitlused! :flo:
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas ferret111 » 06. september 2011, 17:34

Palju õnne :flo: .
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas pepe7 » 08. september 2011, 00:47

Hilinenud õnnesoovid ka minu poolt Antsule :flowers: Mul on anne kohe kõik maha magada :biglove:
pepe7
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 365
Teemad: 20
Asukoht: Põlvamaa RUUSA
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 08. september 2011, 21:57

Aitäh teile! :)
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas DessaMerisiga » 09. september 2011, 16:54

Väheke hilinenud õnne soovid ! Aga supper ilus linnuke .
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 08. oktoober 2011, 15:24

Täname õnnesoovide eest. Hiljuti sai Ants 3-kuuseks ning varsti peaks ta ka naerma hakkama.
Täna tegi ta esimest korda sellist häält, nagu see linnuke teeb: http://www.youtube.com/watch?v=mRlbJcK59Ug (ehk siis mitte seda naeru, vaid seda, mida ta seal teisena teeb - liigutab pead üles-alla samal ajal) Mida see tähendab? Igatahes väga lahe on küll :). Sain telefoni peale ka lindistada ja hiljem siis lasin Antsule. Hakkas kohe kuulama, saba imelikult väristama. Ilmselt mõtles, et teine tuvi kuskil läheduses.
Kuskil 2 nädalat tagasi sain esimest korda Antsule käe pealt süüa anda. Eile pakkusin näpu vahelt saia. Alguses kartis küll ja aega läks, aga asja sai.
Kiike ostsin loomapoest 2 tükki ja kumbagi poole pole isegi vaadatud. Nüüdseks on need juba u 2 kuud puuris niisama rippunud. Kellukest vahel ikka sikutab. Vette olen ka üritanud meelitada, aga tulemusteta. Kui teist keegi oskab mõnda head nippi soovitada, kuidas oleks kõige targem tuvi veega harjutada, siis võib PSi kirjutada - oleksin väga tänulik :). Muidugi võib ka olla, et Antsule ei meeldigi vesi ja ta ei tahagi üldse sinna minna, aga hirmu ta välja pole veel näidanud, kui näiteks kraani olen samal ajal käima pannud, kui ta mul õla peal istub. Tõenäoliselt ta ei tea, mis vesi endast kujutab.
Siiani on meil (ptui-ptui-ptui!!!) hästi läinud, kui välja arvata väike vaheintsident seoses Antsu sabasulgedega: pooled neist tõmmati välja mu väikese venna poolt. Õnneks kasvasid suled hästi ruttu tagasi ja teame nüüd, et kui Ants puurist väljas, tuleb vennal silma peal hoida.
Kallet ei huvita enam üldse, et meil lind on. Olgu, vahel ikka tahab kõvat meest mängida ja hakkab nö püüdma, kui Ants üle pea lendab, aga seda ilmselt lihtsalt instinktist ja enne kui ma keelama jõuan hakata, keerab ta pea ära. Ta teab küll, et ei tohi.

Mõned pildid ka

Passipilt
Pilt

...ja jalapilt? :D
Pilt

Ning 2 pilti, mis nn kodustuudios tegin. Kahjuks ei saanud üldse häid pilte, kuna fotoka aku sai tühjaks täpselt siis, kui Ants oli nõus paigal seisma.
Pilt

Pilt
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas vurtsuviirukas » 08. oktoober 2011, 16:53

Kuule, mis imeaparaat sul on, et nii ilusad pildid tulevad? Ants teeb muidugi pildid 100 korda paremaks! :biglove:
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 08. oktoober 2011, 16:57

Canoni aparaat ja selle otsas 70-200 objektiiv :) Aitäh!
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merily linnud (1)

PostitusPostitas pepe7 » 09. oktoober 2011, 00:21

See tutt on ikka nii armas tal :biglove:
pepe7
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 365
Teemad: 20
Asukoht: Põlvamaa RUUSA
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie sulelised

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist