Minu Scully

Tiivulised, kes meil kodus pesitsevad

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Minu Scully

PostitusPostitas Liisiva (Teema autor) » 26. juuni 2013, 20:45

Minul on minu esimnene lind: viirpapagoi Scully. Ta sünnipäev on 8. oktoobil 2012 ja praegu on ta kaheksa kuune. Ta on hall inglise viirpapagoi.
Natuke tema nimest: Kuna mulle meeldivad pealuud ja inglise keeles on pealuu skull, saigi mu linnu nimeks Scully. See nimi oli mul mitu kuud enne, kui ma isegi teadsin, et ma ta saan.
Ma sain ta kasutajalt pepe7. Me sõitsime selleks ekstra teise Eesti otsa.
Alguses, olin ma väga mures, et ta ei söönud ega joonud ega liikunud puuris ringi, lõpuks hakkas ta siiski sööma ja mul langes kivi südamelt. Nüüd on ta juba asjalik ja tragi. Tuleb mulle käe peale ja Lendab toas ringi. Vahel on tal selline tuju, et ta kogu aeg näksab ja pahandab, aga vahel on tal hea tuju ja ronib mööda mind kogu aeg.

päikest!
Olen siin ja praegu.
Kasutaja avatar
Liisiva
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 4
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Scully

PostitusPostitas taanka » 28. juuni 2013, 10:52

Tere tulemast meie sekka :hi: käelinnud on kõige lahedamad sulelised. Ootame pilte :)
tuhkrute koduleht- http://tuhkrud.jimdo.com/ ,papagoidele koduleht- http://papagoi.jimdo.com/
taanka
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 348
Teemad: 21
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Scully

PostitusPostitas pepe7 » 03. juuli 2013, 22:07

Tere tulemast minugi poolt !!! Sinuga oli tore tuttavaks saada ja ma loodan, et linnu ootamine tasus end kuhjaga ära :D
pepe7
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 365
Teemad: 20
Asukoht: Põlvamaa RUUSA
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Minu Scully

PostitusPostitas Liisiva (Teema autor) » 05. juuli 2013, 21:11

Jaa, ootamine tasus end kindlasti ära. Arvatavasti bõtame mingi aja jooksul veel ühe, sest me oleme tihti ära ja tal hakkab igav :)
Olen siin ja praegu.
Kasutaja avatar
Liisiva
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 4
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie sulelised

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist