Krigistab hambaid (ning kõht kinni)

Haigused, ravi ja nende ennetamine.

Moderaator: Imbeeh

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Krigistab hambaid (ning kõht kinni)

PostitusPostitas Sibul (Teema autor) » 16. veebruar 2012, 16:27

Tere! Kuna olen suhteliselt värske villakuomanik(varsti 2nädalat), siis on tekkinud paar küsimust, millele siinsetest teemadest veel vastust ei ole leidnud. Ütlen ette ära, et mul on kaks villakut, mõlemad täiskasvanud poisid.
Mure selles, et üks krigistab vahepeal hambaid. Miks ta nii teha võib? On see normaalne või peaks midagi ette võtma?

Samuti on kõht kinni, oleme andnud kummeliteed(meeldib talle väga), ees on hein ja tavalised graanulid(arvan, et kõhujama uuest söögist, kuna seal oli magusaid asju sees, ometigi oli pakil kirjas, et täissöök) Olen talle rosinat ka andnud, nagu siit foorumist lugenud olen, et võib aidata. Kõht juba paar päeva selline olnud, sööb muidu ilusti, on aktiivne. Kiiresti selline asi paremaks peaks minema ning kuidas ma teda veel aidata saaksin? Olen mõelnud arsti juurde minna, aga sooviks eelkõige teada, kuidas koduste vahenditega kõhu korda saaks. :)
Kasutaja avatar
Sibul
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Krigistab hambaid (ning kõht kinni)

PostitusPostitas Imbeeh » 23. veebruar 2012, 23:21

Mitu päeva on juba möödas, kuidas villaku kõhuga lood on ka? Kas on paremaks läinud? Kohe ei oskagi nõu anda, pole varem sellise probleemiga kokku puutunud.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Krigistab hambaid (ning kõht kinni)

PostitusPostitas Sibul (Teema autor) » 25. veebruar 2012, 21:18

Kõht suhteliselt sama nagu enne. Kliinikust soovitati üht õli anda(kahjuks ei mäleta mis selle nimi) ning rohelist süüa, et kõhu pehmemaks teeks, kuid siiani ei ole toimunud erilisi muutusi. Villak ise muidu hästi aktiivne, jookseb toas ringi ning söömisega ka probleeme pole. Loodan, et saab ikka asja korda.
Kasutaja avatar
Sibul
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Krigistab hambaid (ning kõht kinni)

PostitusPostitas Merru96 » 27. veebruar 2012, 15:56

Minul oli suvel oma villakuga sama mure. Arst ütles, et kõhukinnisus võib tulla uuest toidust, villakud on harjunud rutiiniga. Meile soovitati anda kassidele mõeldud karvapulstiku pastat ning see aitas kohe. Hammaste krigistamise koha pealt ei oska nõu anda.
Milly
Kasutaja avatar
Merru96
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 449
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron