Isane villak kiimas

Kõigest, mis seotud tsintsude pisipere soetamisega.

Moderaator: Imbeeh

Re: Isane villak kiimas

PostitusPostitas Sille (Teema autor) » 23. veebruar 2005, 18:21

sitsilja kirjutas:mul on varsti juba 1 aastane isane(28aprill saab 1 aastaseks) ja tal on vajadused :roll: , kui lasen ta 6htuti tuppa jooksma, jookseb paar ringi toas ja siis tuleb alati minu juurde ja kui mul on käsi maas (rusikas) siis tuleb suure jooksuga, võtab oma pisikeste kätega mu nahast kinni ja hakkab panema :oops: , võtan alati kohe käes ära ja lähen pesen ära ja kui pärast ta puuri panen on ta väga vihane, hüppab puuuris vastu puuri(sry kui aru ei sa) ja kuseb igale poole kuhu vähegi võimalik, äkki tal oleks partnerit vaja? kuna ta juba täis kasvanu kah :lol:


Loomulikult vajab iga isane partnerit,aga kui pole võimalik kahte pidada,siis peab lihtsalt ilma olema.Ma tean,et koerad sedasi kargutavad,aga et tsinnud ka ,on mullegi uudis.Ma tõin varakult oma Murjanile suure ja eaka emase Emma koju,nad saavad omavahel hakkama,poiss ainult pagana tige,kaitseb Emmat ja kaitseb nende kolme pojukest.Nii kui saab,nii hammustab.Aga ju see eluke peab nii olema!Isaste värk! :D
Sille
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas staarike3 » 25. aprill 2005, 18:39

Kas see kui isane hakkab öösel oma vastikut häält tegema võib tähendada et ta otsib emast.
Mul pole plaanis teist tsintsi võtta,aga päris nii ka ei saa et mul tema häälte pärast on hommikuti koolis silmad kinni.
Kohe üldse ei lase magada.
Kas midagi saab ette võtta temaga?
staarike3
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Isane villak kiimas

PostitusPostitas morfiid » 26. aprill 2005, 08:51

Kui oma tsintsud ostsin, siis poes öeldi, et ma puuri magamistuppa ei paneks. Ja kas ma kuulasin neid. EI! Ja mis sellest sai? Ma ei saanud kaks nädalat silamtäidki magada. Mitte nende häälitsuste pärast..vaid pigem mängimise pärast. Nad kolistasid nii kõvasti.
Aga nüüdseks olen juba sellega täiesti harjunud. Ja ei pane magades enam mittemidagi tähele.
Vii puur siis teise tuppa. Või siis pane puuri mänguasju. Et tal igav ei oleks ja ta millegi muuga tegeleks, kui häälitsemisega.
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Isane villak kiimas

PostitusPostitas morosi » 26. aprill 2005, 13:08

Mina ei kujutaks ette tsintsudega ühes toas magamist, sest öösiti lähevad nad vahel ikka päris pööraseks. Kuulen nende kargamist ja häälitsusi vahel isegi läbi kolme ukse, mis meid lahutab. Aga olen nõus, kõigega on võimalik harjuda.
morosi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 26. aprill 2005, 14:46

Mul ühe tuttava tsintsu teeb samamoodi. Hüppab igale külalisele jala külge :)
Aga soovitan sul teise juurde võtta kui saad. Neil seltsis segasem.
Mul Isane teeb sellist kilkavat häält öösiti, siis kui taligav on tavaliselt. Aga ma olen vaikselt sellega juba ära harjunud :)
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas staarike3 » 26. aprill 2005, 18:58

Tavaliselt see mind ei häiri,aga nüüd teeb ta seda nii tihti.
Kui ma mänguassjad talle ööseks puuri jätan siis ei saaks vist terve linna osa magada...siis ta loobib neid ringi puuris ja möllad nii et lausa selline tunne on et puur läheb katki.
Pean tal laskma õhtul nii palju joosta et ta vaevu jalagadel püsib siis äkki on võhm väljas ja otsastab siiski öösel magada mitte häälitseda.
Kahjuks pole võimalik teda teise tuppa panna:(
staarike3
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist

cron