Toidu lunimine

Kõik, mis puudutab ruigami söötmist-jootmist-närimist. Mida pakkuda maiustamiseks?

Moderaatorid: triini22, nirgike

Toidu lunimine

PostitusPostitas Sonnu (Teema autor) » 16. mai 2010, 14:15

Minu meriseale õudsalt meeldib midagi uut proovida, isegi kui ma nt söön leiba siis ta kohe nagu luniks seda ka aga ma ei teagi kas seda võib anda..
Kurk on vist ta lemmik söök, kuid seda ma ei saa talle tihti anda kuna terve puur on muidu märg. :D nii, et edetabel on muutuv - vahest tahab midagi ning vahest üldse ei taha seda jne.
Sonnu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 3
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidu edetabel

PostitusPostitas nirgike » 16. mai 2010, 15:51

Lunimisega ongi selline asi, et see on nagu eesmärk omaette. Mul ka merisead pistavad ruigama, kui ma näiteks redist lõikan, kuigi nad ise redist ei söö (olen proovinud).
Seega ignoreeri või siis anna midagi, mis meriseale sobilikum kui leib.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidu lunimine

PostitusPostitas Che » 15. juuni 2010, 12:35

Minu siga lunib kogu aeg toitu. Eriti värsket. Ta ei jää enne vait, kui ta on näiteks kurki saanud... Vahel on see lausa närve sööv ja ma pean talle järele andma. Ja seast on ka kahju, kuigi ma tean, et tal tegelikult k6ht tühi ei ole. Sest toit on tal kogu aeg ees.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidu lunimine

PostitusPostitas RotiSabake » 16. juuni 2010, 21:31

Minu õe merisead hakkavad kohe ruigama kui nad kuulevad et keegi trepist alla tuleb.Nad loodavad et see on söök ja eks nad natuke tal ületoidetud.Kohe kui tuppa astun siis juba ruigavad.
RotiSabake
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 13
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidu lunimine

PostitusPostitas Kissu » 16. juuni 2010, 23:31

Minu notsud on ka väga häälekad nõudmas oma söögipoolist. Näiteks toob Celion neile mõnel hommikul võilille lehti ja siis nõutakse neid absoluutselt iga hommiku, kui ta koeraga jalutamast tagasi jõuab.

Lisaks on mul avatud köögiga korter ja seega notsud kuulevad väga hästi, kui ma söögi tegemiseks midagi värsket lõigun. Igatahes on siis alati kisa taevani. Vahel ma annan neile ka ühtteist, kui näiteks toidu jaoks vaja ainult poolt paprikat või kurki. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Toidu lunimine

PostitusPostitas margotx » 03. oktoober 2010, 14:54

Minu eelmine merisiga ei lasknud külmkappi ustki lahti teha kui juba kurjalt kisendama.Praegune merisiga ei kiunu selle peale.Vahel ikka ninaga ikka lunib totitu.
♥ enda merisiga ..Elu on raske!(eriti koolis)
Kasutaja avatar
margotx
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 338
Teemad: 10
Pildid: 23
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidu lunimine

PostitusPostitas merisigutik » 14. märts 2016, 19:17

Minu notskamid hakkavad ka õhtul kui ka hommikul röökima kui ma magama lähen või üles tõusen ja ma ikka annan neile siis kurki,kapsast,tomatit või porgandit vms :D Ega nad öösel ka vahel röögivad aga mind see eriti ei häiri :sleep: :lol:
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline