The Sims mängud (1, 2, 3)

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: The Sims mängud (1, 2, 3)

PostitusPostitas Juhe » 22. oktoober 2014, 15:02

Mängin ka peamiselt Sims3. Sims2 on siiani lemmik, aga 3. seeria mängus on palju uuendusi ja mugavusi, mis teevad mängu paremaks.

Sims4 kohta lugesin netist arvamusi ja kuna need ei olnud eriti positiivsed, samuti tunduvad tegelased liiga animeeritud, siis ma ei ole huvi rohkem tundnud.

Sims3 tundub siiani kõige täiuslikum osa, kus on palju lisasid, kasutusmugavusi, võimalusi jne.
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: The Sims mängud (1, 2, 3)

PostitusPostitas Dzikikene8 » 02. august 2015, 14:31

Mängin xboxis sims 3 petsi ja kavatsen arvutisse ka sims 3-e tõmmata, ellkõige selleks et mängida petsi lisapakiga sest SEAL ON LOOMAD JA H O B U S E D ja ma olen hobusehull.

...

:D
Kasutaja avatar
Dzikikene8
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 12
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 20
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: The Sims mängud (1, 2, 3)

PostitusPostitas SvennyJay » 08. jaanuar 2024, 18:53

Lisaks arvutimängude vältimisele eelistan ma oma aega pühendada eesmärgipärasematele tegevustele. Hiljuti olen leidnud põnevat ajaviidet kihlvedude sõlmimises läbi https://vivatbet.ee/et kihlveokontori. See tegevus ei too mulle mitte ainult rõõmu, vaid muutub ka täiendavaks sissetulekuallikaks. Strateegiline lähenemine kihlvedudele annab mulle võimaluse ühendada meelelahutus ja rahaline tulu, mida pean väärtuslikumaks kui lihtsalt aja raiskamist arvutimängude virtuaalsetes maailmades.
SvennyJay
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 17 külalist