Mis foobiaid te põete?

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Välguke » 25. detsember 2013, 00:36

Mul on apifoobia (hirm mesilaste ees), iga kord kui ma kasvõi kuulen mõnda neist sumisemas üritan ma võimalikult kiiresti sellest kaugemale joosta.
Veel kardan ma hambaarsti juures käimist, mind häirib/hirmutab selle juures kõige rohkem see puuri hääl ja see lõhn. Imelik on see, et teiste arstide juures käimist ma ei karda.
Ma ei tea kas see just mõni päris foobia on aga ma kardan väga kui mind sunnitakse midagi jubedat sööma (kardan selle juures kõige rohkem oksendamist jne).
Kasutaja avatar
Välguke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas LiisaDeegu » 07. aprill 2014, 20:04

Minul on ülisuur hirm kõige ees, mis on libe või limane. Näiteks meres võjärves või jões ei julge ma üldse ujumas käia. Mul on foobia nälkjate, tigude, millimallikate, meduuside, meritähtede, kalade ja kõige muu veega seonduva ees :fish: :-S . Kui ma näen enda ees näiteks kala ujumas, võin ma vabalt ära minestada. Ma lihtsalt ei saa enam hingata, ma üritan paaniliselt veest välja saada, aga kallas on ju nii kaugel.
Siis tekib tunne, et kõik mu ümber on täis kalu ja limaseid elukaid. Tundub nagu ma oleksin lõksus. Nii kaobki pilt eest ära ja põmm. Muuseas, kõige hullem on see, et vees minestamise käigus võib vabalt surra. Seepärast ma väldingi looduslikke veekogusid. :razz:
Ära kunagi maadle seaga. Te saate mõlemad poriseks aga seale see meeldibki= )
Tirts & Milda
Kasutaja avatar
LiisaDeegu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 197
Teemad: 11
Pildid: 16
Asukoht: Kollane maja punase aiaga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Mari8 » 17. aprill 2014, 17:07

Ämblikuhirm.. Aga tegelen sellega ja püüan üle saada! Kõrgusekartus ka.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Õntsu » 17. aprill 2014, 19:01

Arahnofoobia(hirm ämblikke ees)
klaustrofoobia(hirm kinniste ja/või väikeste ruumide ees)
vähesel määral ka batofoobia (hirm kõrguste ees) aga see väljendub mul kahtlaselt. Ronin kuhugi kõrgele ja seal alla vaatan siis alles siis tekib hirm aga üles minnes pole midagi. Kindlasti tahan ka teha benji hüpet ja langevarju hüpet aga ilmselt üles jõudes on jälle hirm olemas. :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Kiskaah » 12. juuni 2014, 23:21

Kõige levinum foobia on ka minul - arahnofoobia. Ja ei ole lihtsalt, et tekiks külmavärinad või hirm naha vahele - korralik hapnikupuudus ja tardun täielikult, suutmata end liigutada.
Ja hirm arstide ees, kuigi juba kahekümne aastane ja mõistus võiks juba peas olla. :D
Oksendamist kardan ka.
Kasutaja avatar
Kiskaah
deegutrio, hamstrineiud ja meeter taksi. ♥
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 40
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Viiruarmastaja » 13. juuni 2014, 20:33

Ma kardan ämblikuid ja pimedust.Niikui tule kustu panen et magama minna,siis ma jooksen voodisse,sest mul on selline tunne nagu mingi vaim tuleks kohe uksest sisse(mul on lüliti ukse juures)ja vetsu õhtul,kui ma üksi kodus olen....Parema meelega ei läheks.Ämblikut,kui näen siis pistan üle maja kisama olgu ,kas suur või väike :D
Kasutaja avatar
Viiruarmastaja
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 62
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist