Mis foobiaid te põete?

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Loomahull » 01. aprill 2010, 18:07

Vaene Pinto, ma tean, mida Sa tunned. :-D Mina paraku üle ei suuda olla, see hirm on ikka kohutav. Kui kuskile ronima pean, eriti veel lahtisest trepist/redelst, siis on lausa pisarad väljas ja külm higi jookseb mööda selga alla. Jube. :sad: Seepärast oli see lahtine võretrepp ka hirmsamatest hirmsaim.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas ILovLittles » 09. mai 2010, 18:10

Minul on ämblike vastu foobia kohe kui näen mõnda olgu ta siis niipisike kui tahes aga hakkan automaatset karjuma ja jooksen ringi nagu segane. :rofl:
Lendur ja Lutikas
Snape Severus ja Sirius Black
Kasutaja avatar
ILovLittles
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 502
Teemad: 4
Pildid: 17
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas tuhkrudonarmsad » 09. mai 2010, 19:37

Mina kardan paaniliselt sellist pisikest asja, kust särtsu saab. See on selleks, et "nalja " teha. Poistel oli see. Ma lihtsalt karjusin ja nutsin ja jooksin eest ära, kui nad mind sellega kiusasid. See ei oleks nii jube kui ma seda ei kardaks .
Alfons, Reeta ja Leidi on maailma kõige nunnumad!
Kasutaja avatar
tuhkrudonarmsad
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 342
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu-jaagupi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas maris2 » 09. mai 2010, 20:01

See on nii nõme asi, meil koolis ka poisid lollitasid sellega. Jube vastik oli.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas bblondie » 10. mai 2010, 06:28

Kardan ka lifte.. suuremaid mitte, aga just need pisikesed mis on ntks lasnamäe kõrgetes majades. Mul jookseb lausa külm higi üle keha kuna mõtlen alati sellele, et nüüd ma jään siia küll kinni.
All of the animals except for man know that the principle business of life is to enjoy it.
Kasutaja avatar
bblondie
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 579
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Che » 16. mai 2010, 11:48

No hirme ikka jagub. Aga päris foobiateks saan nimetada kõrguse ja konna kartust. Ma küll tean, et konnad ei saa mulle midagi jubedat teha, aga kardan neid ikkagi. Mulle lausa tundub, et õues hüppavad nad meelega just minu poole :wacko: . See on küll tobe kartus, aga ma ei saa sinna midagi parata.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Keilyke » 16. mai 2010, 20:18

Harry Potteri teises filmis olid ämblikud küll..

Mina ise kardan ka ämblikuid. Päris nii hullult vist mitte, et popkorni vms asju loopima hakkaks aga kiljuma hakkan küll tavaliselt. Kunagi kukkus mulle ämblik laest näkku, vot see oli jube kogemus. Aga viimane jube kogemus oli, kui ma üksi kodus olin ja järsku ämblik voodis ukerdas. Ma pole vist elu sees nii kiiresti voodist välja saanud. Siis kükitasin tooli peal ja jälgisin eemalt ämblikut. Lõpuks kui julguse kokku kogusin ja purgi tõin, et ta voodist eemaldada, siis oli ta juba jalga lasknud.

Klaustrofoobia on mul ka aga mitte väga hullult. Ruum peab ikka väga kitsas olema, et mul seal vastik hakkab. Liftiga saan hakkama aga muidugi ma ei kujuta ette kui lift nt katki peaks minema, Üle 10 minuti ma seal vaevalt olla suudaks.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Kallikera » 18. mai 2010, 12:51

Hihi Anneli. Ma olen liftis kinni istunud. Mõlemad korrad vist kuskil pool tundi. Jah just nimelt kaks korda.

Aga Ämblikke ja Madusid ma ei karda. Nad on rõvedad ja ei meeldi kui nad minu lähedusse ronivad. Aga puuris võid neid vaadata küll. Mingil näitusel käisin siis passisin ikka tükk aega ja vaatasin tarantleid asjatamas. Ja ei ole ka probleem käes ämblikku hoida või madu puutuda.

A tegelikult vaikselt on foobia ka vanemate vastu. Ma satun nii paanikasse, kui kellegi vanematega pean kokku saama. Või mõne inimesega esimest korda pean kohtuma. Õnneks on see aind paar esimest korda :D
Südame soov on seadus.
Kasutaja avatar
Kallikera
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 563
Teemad: 9
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn.
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas nuki8 » 18. mai 2010, 13:28

Kallikera, ma küll ei pannud tähele, et oleksid meid kartnud kui külla tulid :lol:

Ise ma kardan kohutavalt pimedust (hakkan üle saama, sest leidsin oma hirmule lahenduse) ja teadmatust (oleneb teadmatuse põhjusest). Lendavaid ning nõelavaid putukaid kardan, kui nad mind ründavad või peale lendavad.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas KellyZ6 » 18. mai 2010, 17:24

Ma kardan hirmsasti ämblikuid. Ma ei julge neid isegi vaadata,nad tuleb kohe ära võtta. Päris tihti juhtub, et hakkan nutma, kui mu toas on ämblik(kasvõi väike) ja keegi ei viitsi seda ära võtta.
Kunagi oli mul päris tihti voodis ämblik.Siis lasin isal ära võtta, aga terve öö ei saanud magada.Üritasin mõelda muudele asjadele, aga ikkagi. Niisiis ronisin kusagile diivanile ja üritasins eal magada, aga ikka tulid ämblikud meedle.Lõpuks istusingi terve öö üleval ja kontrollisin ega kuskil ämblike pole.
Nüüd on päris naljakas meenutada, aga nii juhtub siiamaani :dry:
Minny,Petsu,Mici,Mustik,Sofia,Hannah ja Lanna.
Kasutaja avatar
KellyZ6
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 77
Teemad: 3
Asukoht: Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Rockey » 27. juuni 2010, 21:21

Ma kardan uppumist(eriti uppumist sombusesse tiiki või järve), kuid armastan laevadega sõita. Veel ei meeldi mulle üksi teartis või kinos oma kohta otsida.Mõndades teatrites on reanumbrid ja toolinumbrid kusagil suvalises arusaamatus (minu jaoks) kohas.
These violent delights have violent ends
And in their triumph die, like fire and powder,
Which, as they kiss, consume.
Kasutaja avatar
Rockey
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 62
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas sussu112 » 29. juuni 2010, 22:42

Minul on paaniline hirm tõukude ja kõrguse suhtes. Kui ma tõuku näen on esimene reatsioon mingi kõv asjaga maha lüü ja siis hakkan ennast üle katsuma ja raputama, et kas minu peal ei ole veel selliseid jälkuseid ja kui kõik on korras püüan võimalikult ruttu toast välja saada ja maha rahuneda. Kõrguse karstusega on mul selline lugu kui ma üks kord olin sõbranna juures kes elab 10. korrusel ja me tema rõdule läksime tuli mul paanikahoog ja jalad hakkasid värisema.
Kasutaja avatar
sussu112
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 342
Teemad: 19
Pildid: 3
Asukoht: Nõmme
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Marilin » 29. juuni 2010, 23:00

Appi sorri, aga see kõlab nii naljakalt :-D :-D "mul on paaniline hirm tõukude suhtes"
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas postituvi » 29. juuni 2010, 23:13

Aga tõugust võib ükskord liblikas saada( juhul kui ta ellu jääb siis)
Kui ise foobiaid endalt otsida- siis mulle ei meenugi, et mul ühtki oleks :D Lucky me ;)
Või kui pidada foobiaks seda, et ma olen nõus ühe sääse pärast, kes toas piniseb,kas või terve öö üleval olema ja teda taga ajama( kunagi sõbrantsi juures Hiiumaal olin ma kella 5ni üleval, kuna toas olid sääsed- aga mina sääskedega ühes ruumis ei maga- muidu on hommikul äkki suurel varbal ja ninal sügelev punn ;) - nii et ajasin neid taga nii kaua kuni tuppa saabus vaikus :P :rofl: ) Alles eile õhtul kargasin voodist, panin tule põlema ja asusin pinisejat taga ajama.... aga ups- meil on maja läheduses mingi... X asi, mis teatud päevadel hakkab just öösel undama ja pinisema- suht sääselikult :D Nii et sääsefoobia mul vist ikkagi on :D
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Lind1100 » 30. juuni 2010, 00:25

Foobia näol on tegemist paanilise (surma)hirmuga- seega sääsefoobiat sul siiski pole. ;)

Ka ise ei suuda magada kui toas sääsk piniseb, kuna see pinin on mingis erilises toonis mis üles äratab. (Harilikult võin magada ka kõva lärmiga ja ebamugavas asendis.)
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas siky87 » 30. juuni 2010, 09:22

Väga kardan kõrgust. Kui juba üle 2. korruse olen, siis ikka enam lahtise akna lähedusse minna ei taha. Vaatetornidest ei tasu rääkidagi. Kõige ebameeldivam kogemus oli Valaste joal. Seal ju restidest trepid, et näed täielikult alla "kuristikku". Kuidagi alla sain, kuna rahvast oli seal palju, polnud aega jokutada oma hirmuga, aga üles minemine osutus parajaks komejandiks. Olin kuskil poole peal, ei saanud enam edasi liikuda, inimesed tulid samal ajal ka alla, trepp kitsas ja hirm suur. Nii ma siis läbisin seda trepi lõiku kuskil 10 minutit kindlasti.
Kasutaja avatar
siky87
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 9
Pildid: 3
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Degus » 30. juuni 2010, 10:50

Oleks nüüd natukene abi vaja. Ma ei tea kas need on ka foobiad, aga paaniliselt kardan mažaasi ja rannas või kus mujal seda, kui inimesed päevitavad. Siis keeran alati pea ära ja üritan muudele asjadele mõelda. See on tekitanud suhtlemisel rannas ja üleüldse probleeme. Ükskord üritas mulle õde mažaasi teha ja ma lihtsalt hakkasin paaniliselt teda sõimama, ma ei suuda sellistele asjadele mõeldagi. Prrrrr :S
Kasutaja avatar
Degus
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1139
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas JänkuTüdruk » 06. juuli 2010, 13:03

Ma ei saa küll öelda, et mul päris foobia oleks aga kui ma kõrgemal olen siis käib ikka jube judin läbi küll niiet mul on mingisugune algne kõrguse kartus? :D

Nt kui me klassiga käisime seiklus pargis siis viimasel tasandil oli küll niiet kohe millegist kinni vaja krabada.
Aga kui ma mingi 2 aastane olin siis ma ei sallinud seda kui ma olin must. Kui mul oli väike puru käe peal siis ma hakkasin karjuma : "Must,must võta ära!" ja vahel ka suurma asja puhul nutma. Naljakas asi aga no mis teha ma olen imelik. :razz: Tegelikult ei tea kas see on foobia aga sarnane asi küll. ;)
Lumepall!! :)
R.I.P Pupsu <3... Jääme sind alatiseks igatsema..
Kasutaja avatar
JänkuTüdruk
If nothing goes right, go left.. :)
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 140
Teemad: 4
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas HelloKitty12 » 20. juuli 2010, 18:23

Jah mul on sama,ma lugesin jah et see on foobia,hirm räpaseks saada. Mul on veel imelikum hirm, vaatasin ükskord mingit pilti ja järsku mingi kole koll hüppas ette ja karjus,omg mul jäi süda seisma! Ja nt googlest mingid sellised pildid millel on nagu kokku pandud nt patsidega poiss jne ma kardan just neid pilte,mõned arvavad et on naljakas pilt aga mina kardan. Ja väiksena ma ei jäänud magama ja ütlesin emale et koll tuleb ja sööb mu ära :D
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Anete12 » 24. juuli 2010, 18:06

Ime küll! Ma ei hakka minestama, ei oigama, ega ka paaniliset kartma kui mul verd veenist võetakse. Seega seda ei sa mu foobiaks enam nimetada. :roll: Olin nüüd haiglas 3 päeva ja siis nende päeva jooksul sain veeni 4 torget + vasakul käe veenis oli kanüül 3 peäva sees. Ju siis väiksena mõni halb kogemus vere andmisest, mida olen siiamaani paaniliselt kartnud. Aga mõned arstid võtavad ka paremini verd kui teised.

Ps: Algul oli väga vastik kanüüliga olla aga lõpuks teiseks õhtuks harjusin ära.
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Stina » 24. juuli 2010, 22:11

Ma ei usu ,et seda nüüd foobiaks saaks nimetada,aga nimelt ma kardan pikki auto/bussi/rongi vms. sõite ,kuna mul on tavaliselt paha hakanud.Ma lihtsalt olen pidanud klassireisid ja muud ka sellepärast ära jätma,tegelikult ma pole üldse kindel ,et mul paha hakkab ,aga on selliseid asju ette tulnud lihtsalt.

Siis ma kardan verd ka,süste ma ka vihkan.Olen saanud koeralt hammustada ,nii et verd tuli ikka suhteliselt palju ,ja see tekitab nii õudsa tunde,et alati ma üritan vereproove ka vältida.
Stina
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 180
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas HelloKitty12 » 25. juuli 2010, 08:34

Mul ka ja meil autos on vastik hais (bensiini) ja see ajab oksele :(
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Reksu » 05. august 2010, 10:45

Mina kardan VÄGA suuri ämblike, ronin nii kõrgele ja kaugemale temast kui saan :-D. Väiksed võin purki panna ja välja viia.
Teiseks on kõrgus. Ise elan küll 6 korrusel, aga rõdu äär on piisavalt kõrge ja kindel. Aga mina pilvelõhkuja aknapesijaks, ei!
Nupsikღ 04.05.10
Kasutaja avatar
Reksu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 51
Teemad: 5
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Liivakakene » 05. august 2010, 10:59

Jee, Liiva sai ämbufoobiast üle! Võin neid vabalt täitsa rahulikult eemaldada ja ei ole hirmu nende ees. :)
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas aleks1 » 07. august 2010, 21:57

mul on natuke hirmu suurte ämlbikute ees nagu näiteks tarantul või musta leska eriti :SSSS
aga väikseid ämblikuid nagu siin eestis ei karda ma ühtegi:D
aleks1
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Juhe » 07. august 2010, 22:58

Mul on tohutu pimedafoobia. Pimedas toas magada ei suuda, öösel vetsu minnes panen tuled kõik põlema. :D
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas HelloKitty12 » 16. august 2011, 09:37

Mina kardan:
tõuke,vaklu.
Brr.. :-x jubedad.
Need hirmupildid,kus vaatad tuba ja kole nägu tuleb ette.
Ja google pildiotsingusse panin ükskord "ugly face" ja üks patsidega ja habemega olendinimene tuli ette. Vot seda kardan ka.
Lift,kitsas.
Ükskord läksime emaga vene tädi juurde, ja pidime ühte puuuksega lifti minema, sinna mahtus ainult 2 inimest! Ja me ei saanud alguses liftist välja, ma tampisin kätega lifti ust nagu hull, kuni uks lahti läks. Vanaaegseid lifte ma ei usalda.
Ja minu suurim hirm:
Araabia ja Hindi keel.
Ma tean,et ma olen imelik :-D, aga ma tõesti kardan seda.

See kõik algas siis, kui olin 9 aastane. Ma elasin siis alles Tallinnas. Ja ma joonistasin arvutis pilte. Ja kui netti läksin, tahtsin arvutit eestikeelseks panna. Inglisekeelest ma eriti aru ei saanud. Ja panin sealt ülevalt:
Muuda ->seaded -> kodeering -> keel -> araabia. Eesti keel oli üleval araabiat,aga vajutasin kogemata araabia. Ja tuli ette kiri kas soovite keelt muuta, vajutasin ok.
Ja arvake ära mis juhtus? Terve arvuti läks araabia keelseks!
Mitte kui midagi aru ei saanud! Samas ka minu emal on kogemata see ette tulnud aga ta vajutas "loobu" . Ma olen võibolla imelik, aga kas keegi veel mõnda keelt kardab?
Kardan ka pimedust,kõrgust,uppumist ja luku taha jäämist.
Kasutaja avatar
HelloKitty12
Kasutajakonto külmutatud
 
Postitused: 506
Teemad: 11
Pildid: 7
Asukoht: Pärnu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas SnoopyMusi » 18. august 2011, 08:58

Mina olen vist argpüks :shock:
Kõige suuuurem asi mida ma kardan on ÄIKE ! Tavaliselt hakkan isegi nutma :ups: .
Nii palju on lugusid, kus äike sisse lööb kuhugi majja ja läheb põlema, või inimene saab elektrilöögi, jääb põlevasse majja või midaiganes.
Tavaliselt pigistan silmad kõvasti kinni, et sähvatusi ei näeks ja kõrvaklapid panen kõrva,et ei kuuleks müristamist ja siis kuulan muusikat. :umm:
See on ikka kohutav hirm ! Kõige suuurem ....
Teine kohutav ja peaagu sama suuur hirm on mul arstide ees, eriti HAMBAARSTIDE, võiks öelda, et ma vihkan neid ! :D Kuna ma olen väga-väga palju haiglas olnud ja vägaväga palju vereproove on mul võetud ja süste olen ka jubedalt saanud ja saan siia maani...siis on see hirm pigem süstlate ja teravate asjade ees. Ei meeldi olla arsti juures kuskil kabineti ukse peal ja oodata, et mis nüüd juhtub ja kõige hullem on VALU, ja eriti kui on mõni ülbe arst (venelane, no. mõned on toredad), ja ma pigem suren kui hambaarsti juurde lähen , ausalt !
Natuken kardan pimedust ka ja ämblikkke(!!!), kuigi see hirm on juba natuke üle läinud, aga ei , karjun nagu segane, kui mõnda sellist karvajalgset , pikajalgset, suuurt näen. Eriti pimedas/hämaras...ei näe ka ju kus ta ronib :umm:

Kindlasti on veel hirme mul, aga ma ei jaksa kirjutada enam
Minu pisikesed sõbrad ! ♥
Kasutaja avatar
SnoopyMusi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 34
Pildid: 26
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas nuki8 » 19. august 2011, 21:10

Mina küll äikese ajal elektroonikat enda juures hoida ei julge, eriti muusikat kõrvaklappidega kuulata. Vanaema teadis rääkida, et äikese ajal tuleb isegi telefon välja lükata.
Kuidagi kõhe on vaadata, kuidas süsimust pilv kerkib vaikselt üle maja. Alguses on täielik tuulevaikus. Ja äkki... tuleb suur tuul. Painutab kased peaaegu maani ja sasib sirelipõõsaid. Inimeste ehitatud majad on nagu pisitillukesed ja haledad tikutoosid, kui vihmamüür need endasse neelab.

Mul oli u. 20 aastat pimeduse ees haiglane hirm ehk foobia.
Sain sellest ühel päeval lahti. Muidugi mitte iseenesest. Mind aitas midagi.
Tuleb selgeks teha, mis foobiat põhjustab. Pimedusekartuse taga on hoopis sügavamad hirmud. Pimedus on vaid nende kate.
Kui likvideerida see hirm millest kõik alguse saab, muutub foobia olematuks.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mis foobiaid te põete?

PostitusPostitas Johhi » 21. august 2011, 08:36

Ma kardan tõsiselt ämblikke. Kui mõnda näen panen kohe teises suunas jooksu ja kutsun kellegi seda ämblikku "eemaldama". :razz:
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 12 külalist