Rott kraabib inimese suud

Miks ta nii teeb? Kuidas õpetada rottidele trikke jne. Häid nippe rotiomanikele.

Moderaatorid: E4-, Amelia

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 09. aprill 2005, 12:59

mihkel kirjutas:Mul on mure et rott tuleb alati siis kui ta lahti on minu juurde ja hakkab suud kraapima!See on päris valus! :(
Miks ta kül nii teeb? :roll:


Paljudel rottidel on see komme. See tuleb tavaliselt sellest, kui sa oled söönud siis on sul toidu lõhn juures ning ta loodab, et sinu suust on võimalik süüa leida.
Teine võimalus on see, et sinu rott on nn. hambaarst rott. :) Armastab sinu hambaid puhastada.
Osadel rottidel läheb see üle osadel mitte.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas -catz- » 09. aprill 2005, 19:26

Mu rott on täpselt samasugune. Suu ümbrus ikka suht ära kraabitud. Minu rott ilmselt kaldub sinna hambaarst-roti tüüpi.
-catz-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 118
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Katzzza » 09. aprill 2005, 22:21

Brrr... mingi väga tuttav teema... üks käib lihtsalt kaevamas ja süüa otsimas teine aga hakkab mu hambaid närima.. :S .. - hambaarsti sündroom?! :P Aitab aga äkiline puhumine... siis jätavad rahule
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rott kraabib suud

PostitusPostitas aiku » 10. aprill 2005, 09:30

Seda toidu hankimise viisi teavad kõik rotid. Kui ei meeldi, saab oma suud söömise ajal neist eemal hoida. Muideks, võib juhtuda, et nad sind huulest naksavad.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Rott kraabib suud

PostitusPostitas Endised kasutajad » 10. aprill 2005, 13:15

Doris ei ole õnneks selline et ta hammustab kedagi huulest või näpust,ta isegi ei naksa :) Ta pole mitte kunagi mitte kedagi hammustanud ja naksanud :D Sellessuhtes on mul vedanud :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas -catz- » 10. aprill 2005, 22:41

Tuli praegu meelde asi, mis veel peale järsu puhumise aitab- lühike, kuid kiire "ksht"! Selle peale jookseb minu rott küll kohe meeter eemale ja vaatab punnis silmadega :lol:
-catz-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 118
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 12. aprill 2005, 10:20

Aga see on ju niiii nunnu! Naabripoiss õpetas kunagi oma roti oma suust sülge lakkuma (mõni kindlasti teeb nüüd uih, jäle!), ja mina Bimmukese ka. Ja eriti armastab ta, kui olen kohvi joonud! Muidugi siis kraapab ka käpaga, aga eks küüned tuleks siis ära lõigata. Algul mängis jah hambaarsti, aga enam mitte - sai aru, et ega hambaid mul suust minema tirida ei õnnestu! IRW
Nüüd joostakse laua peal või voodis ümber, siis tullakse minu juurde, tehakse limps-limps või lõmps-lõmps-lõmps-lõmps... Kui lasen, siis puhastab kõik üle, oma äranägemise järgi. Naksamise hirmu küll ei ole, ta teab täpselt, kustmaalt piir läheb. No kas pole tibu loom! ON!! Sihuke pisike peen musi, mis see siis teeb!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rott kraabib suud

PostitusPostitas aiku » 12. aprill 2005, 11:52

Mis siis, kui suurt musi hakkab tahtma ?
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Katzzza » 13. aprill 2005, 14:48

Ma pole seda kommet küll õpetanud aga vahel kui kätte saab siis sülg läheb isuga. Kui suu kinni pigistan siis vahel läheb nina kallale :S (see on fui)
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rott kraabib suud

PostitusPostitas aiku » 13. aprill 2005, 15:06

vedelikupuudus peale roti musi
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re:

PostitusPostitas Mileen » 28. mai 2013, 16:37

cougar kirjutas:Aga see on ju niiii nunnu! Naabripoiss õpetas kunagi oma roti oma suust sülge lakkuma (mõni kindlasti teeb nüüd uih, jäle!), ja mina Bimmukese ka. Ja eriti armastab ta, kui olen kohvi joonud! Muidugi siis kraapab ka käpaga, aga eks küüned tuleks siis ära lõigata. Algul mängis jah hambaarsti, aga enam mitte - sai aru, et ega hambaid mul suust minema tirida ei õnnestu! IRW
Nüüd joostakse laua peal või voodis ümber, siis tullakse minu juurde, tehakse limps-limps või lõmps-lõmps-lõmps-lõmps... Kui lasen, siis puhastab kõik üle, oma äranägemise järgi. Naksamise hirmu küll ei ole, ta teab täpselt, kustmaalt piir läheb. No kas pole tibu loom! ON!! Sihuke pisike peen musi, mis see siis teeb!


Minu Marleenike joob ka mu sülge ja vahepeal jookseb diivani peal ja siis tuleb mu huuli lakkuma :D
Mileen, Marleen ja Kribu <3
Igatsen teid, pojukesi, kes said omale uue kodu: Remi, Crash, Pontsik, Laigu, Tupsu, Nupsu, Nospel, Nööpsu ja Nipsu <3
R.I.P Kipi 18.08.2013-15.12.2013 Jään sind igatsema, musu, puhka rahus! <3
Kasutaja avatar
Mileen
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 58
Teemad: 10
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Vallatu
Prindi postitus

Re: Rott kraabib inimese suud

PostitusPostitas cougar » 28. mai 2013, 18:58

No see komme on ka enamikel teistel rottidel olnud. Praegustel plikadel veidi vähem, kuna nemad on aremad, aga poisid küll :D
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rott kraabib inimese suud

PostitusPostitas Strawberryke » 02. juuni 2013, 20:11

Minu rott kah kraabib suud kui olen just midagi söönud.Aga kui panen näpu suhu ja panen talle nina ette siis limpsib küll.(tean et see rõve aga noh rott on ikka rott)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist