Puremine.

Kõik deegude tervisliku elu heaks ja mida teha, kui haigus kibutab?

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Puremine.

PostitusPostitas Tindu (Teema autor) » 08. jaanuar 2013, 14:07

Kas võib olla, et isane deegu pureb oma emase paaritumise käigus surnuks? Mulle näib, et meil nii läkski. Hommikul oli kõik normaalne. Deegud tegid katseid paarituda ja ma otsustasin mitte segada neid. Toimetasin köögis, kui kuulsin toast kahtlast, ebatavaliselt tugevat lärmi. Tibu oli puuri põhjas maas pikali ja pea oli tal siit-sealt katki...ja parema edekäpa juurest kah. Matu istus väga juhmi näoga rattas ja näis kivinenud olevat.
Tõstsin Tibu siis nn koristuspuuri, et saaks rahu, aga seni, kui jõudsin veel midagi teha, ta paar korda vähkres, siis lõi end pulka ja oligi "küps". Nüüd muidugi Matu üksi, mina lähen aianurka auku kaevama... :sad:

Igatahes tuleb kurb õhtu lastele, kui koolist-lasteaiast saabuvad.
Alul polnud midagi, siis lõi Jumal taeva ja maa ja minu ja mu jaoks kodu ja siis lõi ta mu deegud: Siba, Tibu, Miku ja Matu. Ja seitsmendal päeval ta puhkas. Meie deegudega ei puhka kunagi. Mitte enne, kui surm meid lahutab.
Tindu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Puremine.

PostitusPostitas Pinto » 08. jaanuar 2013, 23:58

Tavaliselt küll niiviisi ei lähe, aga eks võib ka olla kurbi erandeid. Isane võis olla kogenematu või ei tahtnud emane teda selga lasta ja siis isane proovis jõuga. Kahjuks ei anna selliseid asju ette näha ja õnnetusi võib alati juhtuda.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline