Deegude saba?

Kõik deegude tervisliku elu heaks ja mida teha, kui haigus kibutab?

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Deegude saba?

PostitusPostitas KasKeegiKuuleb (Teema autor) » 02. detsember 2013, 00:07

Mul on kaks emast deegut kusagil 2,5kuud vanad ja neil on tulnud mõlemil sabatutt ära ja saba on ribadeks . Sõnaotseses mõttes . Meil on ka kass . Kardan et tema on sabatuttide tõmbamise taga. Aga küsimus siis selline , et kas saba ots peabki minema ribadeks või mitte? Just see sabaots kus see tutt ära tulnud? Ma olen hämmingus :(
KasKeegiKuuleb
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegude saba?

PostitusPostitas Pinto » 02. detsember 2013, 20:43

Saba ei lähe ribadeks kui sabatutt ära tuleb. Jääb lihtsalt könt (vaata deegude pilte, siis üsna paljudel on näha, milline näeb välja tutita sabaots, mis on ilusti paranenud). Kui teil on kass, siis peaks deegud panema teise tuppa, et kass enam nende puuri juurde ei pääseks, sest ta võib oma küüntega ka deegut nii palju vigastada, et deegu sureb.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegude saba?

PostitusPostitas KasKeegiKuuleb (Teema autor) » 07. detsember 2013, 13:50

Deegud pn teises toas . Jah sabakonti mõtlesingi mis ühel oli nagu näritud vms . Tänaseks on karv peale kasvanud ja ma ei tea kas saba on ikka ribadeks või mitte . Loodan et kõik on hästi .
KasKeegiKuuleb
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist