Vana deegu

Kõik deegude tervisliku elu heaks ja mida teha, kui haigus kibutab?

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Vana deegu

PostitusPostitas justme (Teema autor) » 02. mai 2014, 10:11

Ei leidnud sellist teemat foorumis, kui tõesti olemas on, siis väga vabandan.
Huvi pärast uuriks, et kui vanaks on teie deegud elanud ja kuidas nad on vananedes muutunud (tervis just ja käitumine ka)?
Minul on umbes 8,5 aastane deegu. Viimasel ajal on ta märgatavalt viletsamaks jäänud, ei jookse enam nii elavalt, ei roni puuris nii palju. Karv hakkab ka ühelt poolt hallikaks minema. Samuti mulle vahel tundub, et ta ei näe hästi. Justkui koperdab ja kukub ja vahest pean talle käe õrnalt vastu panema, muidu ei saa aru, et mu käsi tal nina all on.
Kasutaja avatar
justme
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 74
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Vana deegu

PostitusPostitas Kessu » 04. mai 2014, 20:12

Minul on deegud hetkel 6 aastased. tervise osas on mul deegude suhtes üsna erinev. Kessuga on kõik korras. Tema armastab väga ronida ning on väga vilgas. Kuid Birgit iseenesest on vilgas kuid peale insulti on tal natuke tasakaaluga probleeme kuid see on ajajooksul paranenud. Üldiselt on nad veel üsna tegusad. Jooksevad rattas ning toimetavad ringi.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist