Deegudel seenhaigus

Kõik deegude tervisliku elu heaks ja mida teha, kui haigus kibutab?

Moderaator: postituvi

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Deegudel seenhaigus

PostitusPostitas Deegud1 (Teema autor) » 09. märts 2015, 21:59

Tere, mul on deegud Mürts Ja Eddy. Nad on umbes 2 kuud vanad, Ja meil on nad olnud umbes 2 nädalat. Nädal aega tagasi me avastasime, et nad kratsivad end pidevalt Ja seljale on tekkinud valged laigud kus karv ei kasva. Muutusime murelikuks, esimesel võimalusel pöördusime loomaarsti poole. Arst võttis nende karvast proovi ja lubas nädala pärast teatada mis nendega on. Nädala möödudes arst helistas ja ütles et neil on seen haigus. :sad: Pärast seda me läksime loomapoodi (sealt me ostsimegi) ja rääkisime murest. Seal öeldi, et nad on tähele pannud, et seal olevatel deegudel on ka sama asi :mellow: Loomapoest veel öeldi, et viiksime homme deegud nende juurde ja nad saadavad kõik tagasi Leetu. Seal ravitakse nad terveks :-) Ühesõnaga, mul pole enam deegusid. ( mul endal on kahju, et nendega nüüd nii läks, samas ka hea meel et nad saavad kratsimisest lahti. Neil endal mugavam :-) )
Deegud1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegudel seenhaigus

PostitusPostitas Pinto » 11. märts 2015, 18:40

Väga kahtane, et deegud Leetu ravile saadetakse. Loomale ohutum ja lihtsam peaks ikka olema ravida neid Eestis. Kas deegud lubati pärast tagasi Eestisse ka tuua?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Deegudel seenhaigus

PostitusPostitas Deegud1 (Teema autor) » 12. märts 2015, 12:24

Nad saadetakse Leetu, kuna nad on sealt pärit. Kahjuks nad enam Eestisse ei tule, arvati et nii on turvalisem. Leedus pidid olema rohkem kogenumad arstid. Hiljem me märkasime, et nad on oksendama ka hakkanud :(
Deegud1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Deegudel seenhaigus

PostitusPostitas Caballo » 31. jaanuar 2016, 21:46

OT: Vabandan väga, et nii vana teemat kommenteerin, kuid ei suuda mainimata jätta, et olen näinud üht videot Leedu loomafarmist, kust nii mõnedki Eestis tegutsevate loomapoodide ketid oma loomad just toovadki. Seal "toodetakse" neid vaesekesi ikka massiliselt, võimalikult väheste ressurssidega, et kasum võimalikult suur oleks. Tahan öelda, et kindlasti ei tohi taolisi loomi sinna tagasi saata, vaevalt neid ülegi vaadatakse, tavaline praak nende jaoks. Veel vähem tuleks neid osta, st sponsoreerida taolisi farme kedagi loomapoest soetades.
Vabandust veelkord, aga ma lihtsalt pidin... :umm:
Mina suren siis, kui surevad kõik loomad. Ilma loomadeta pole elu ja ilma eluta pole loomi.
Caballo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist