Tuhkur terroriseerib koera

Tuhkruvembud ja -tembud, läbisaamine teiste loomadega.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Tuhkur terroriseerib koera

PostitusPostitas Gunnar (Teema autor) » 24. juuli 2011, 22:27

Täpselt nii ongi, kui vaenmate juures oleme, siis seal tavaliselt 2 koera, allapõlve spanjel ning meetrine krants ning spanjel saab haledalt tõhult peksa. Koer paneb tulistjalu eest, aga toas saab Alvin ta kätte, tõhk kas hammustab jalast, või veel hullem, püüab koera ära kastreerida. Suurem peni saab enda kaitsmisega hakkama. Enamus ajast suudavad nad siiski koos eksisteerida, aga just oma sõjatuju ajal keerab Alvin ennast nii ülesse, et ei kuula käske ning igasugune vahelesegamine keerab vinti veel peale, ainuke lahendus on keegi teise tuppa eraldada. Korra lasi Alvin ka haisu selle mürgli peale ning koer märgistas kööki. Nii kahju on koera vaadata, näha on, et ta lausa paanikas, missiis, et 10x suurem ise. Koer ei julge miskit teha, ka, viimases meeleheites püüab hammsutada, aga veel ple miskit häda suutnud tõhule teha, seega tõhul igasugune respekt puudub.

Näiteks kass agapani oma üleoleku kohe esimsesl kohtumisel maksma, ning kinnitab seda iga Alvini ülemeeliku käitumise korral.

Kas kellelgi sarnast situatsiooni, kas vanemast peast tekib tõhul aru pähe?
Gunnar
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 20
Pildid: 1
Asukoht: Mustamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Tuhkur terroriseerib koera

PostitusPostitas Marilin » 25. juuli 2011, 08:11

Võib aru pähe tulla, aga ei pruugi. Näiteks Maasikas, kes väiksena kippus ka päris sõjakas koera vastu olema, enam nii sõjakalt talle ei lähene. Küll aga Delisa, kes oli väiksena väga sõjakas.. läheneb ka praegu koertele kungfu hüpetega ning igal võimalusel, kas mokast või jalast kinni tahab võtta. Tutvusringkonnas on meil neid koeri ikka päris mitu, kes Delisat paaniliselt kardavad.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur terroriseerib koera

PostitusPostitas triinabelle » 25. juuli 2011, 13:12

Meil oli Harri selline - meie üle kuuekümne kilo kaaluvat asiaati pidas tuhkur algusest peale saakloomaks. Märkima peab, et Harri tuli meile umbes aastasena ja eelmises peatuskodus oli teda koera poolt kiusatud. Aga kui me jalutamas käisime, siis nägi meie hanerida välja nii, et kõige ees sörkis rihma otsas koer, siis teises rihma otsas mina, minu järel lahtiselt Harri ja rea lõpetas Meelis, kes jälgis, et Harri vasakule või paremale ei kaoks. Kui tõhk koerale liiga lähedale sai, siis ilmtingimata naksas varbast.
Kord ühe tuttava, väga mänguhimulise kuldse retriiveriga Pirita metsas jalutades oli Harri ainus eesmärk tolle kõige väljaulatavamad suguorganud hambusse saada. Kuna jalutuskäik kestis parajalt kaua ja koer võttis asja mänguliselt, siis helistas koera perenaine järgmisel päeval mulle ja teatas, et niiiii väsinud koera pole ta veel mitte kunagi näinud.
Ka oli Harri võimeline diivanil, pereseltskonnas tukkudes endale kuuluvast sülekohast välja venima ja pahaaimamatult mu kintsu kõrval unelevat koera lihtsalt sabast või jalast naksama - see liigitub minu mõistes ikka puhtalt kiusamise alla.
Ja ei muutunud ta aastatega mingis suunas.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur terroriseerib koera

PostitusPostitas Misty1 » 25. juuli 2011, 16:42

Meil sama teema. Lootust ma ei kaota, aga tulevik ei tundu helge. Käime neutraalsel pinnal ja saame päris tihti kokku tütre koeraga. Jooksevad vahel kenasti kõrvuti nagu paarisrakend, aga tuhkrul ikka üks silm koera poole ja suu avali, et ampsu ulatuses kohe lõuad kinni laksatada.
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur terroriseerib koera

PostitusPostitas krokudill » 03. september 2011, 21:58

Oh mu koer(põlvekõrgune beagle) tunneb tuhkrute vastu tõsist huvi, kuniks need ta avastavad...piisab korraks tema poole kiikamisest juba kui ta tõsisesse paanikasse satub. Aga midagi teha ei julge - teab et ei tohi. Kuigi tuhkrud teda väga tormiliselt ei terroriseeri, paar korda on sabast kinni hoides toale tiiru peale saanud teha, või varbast näksata, aga kuidagi nad ikkagi hirmutasid ta ära:D
Kasutaja avatar
krokudill
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 121
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Jõgevamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur terroriseerib koera

PostitusPostitas Ailen » 04. september 2011, 08:01

Issand, kui õudne on lugeda, kui tuhkur peab end karjas tähtsamaks kui koer. Minul õnneks sellist probleemi pole. Koer toas ei luba enda peale minna ega midagi enda küljest kinni võtta, alati urisetakse ja kui tuhkur sellest aru ei saa siis tehakse äkiline liigutus tuhkru poole "kohe söön su ära". Esialgu ehmatasin ma ise ära, et kas läks kallale. Aga nüüd ma lihtsalt lasen sel juhtuda, sest ma olen aru saanud, et kui ta seda ei tee, siis tuhkur lihtsalt istub talle pähe. Kiskumist ja ärasöömist ma ei karda, kuna ma tean, et mu koer ei teeks iial oma perekonnaliikmele(end ometi ta teda hoiab ja armastab, ma tean seda) haiget.
Õues on asi vastupidi. :D Kuna C tunneb end alati igalpool koduselt, siis terroriseeritakse tuhkrut, kuna sellel on vaja kõike uurida ja vaadata, siis koer lihtsalt teda kiusab. Ma olen vahest keelanud, aga üldiselt mitte, sest peale kiusamist Armani loobub ta vastu võitlemisest ja siis lähevad rõõmuringid lahti ning põllu vallutavad minu loomad. :D
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur terroriseerib koera

PostitusPostitas väike kuradike » 05. september 2011, 14:43

Oleneb loomast, meie vanemate kassi kardavad mu tuhkrud meeletult, sest kumbki on temalt käpaga saanud. Kass on eriti sõjakas, ja kohe kui tuhkrut näeb kukub sisisema ja käpaga vehkima. Tuhkruid see muidugi ei takista, need üritavad iga kord selgeks teha mis imeloomaga tegemist on.

Koertele antakse eranditult peksa - kõik koerad kellega me kokku puutunud oleme, saavad hammustada. Õnneks on memmekad kerad sattunud, keda see väike näksamine vihaseks ei aja, aga siiamaani paremuse poole pole asi läinud.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur terroriseerib koera

PostitusPostitas salchicha » 13. september 2011, 08:07

Meil kah terroriseeritakse koera... hammustatakse jalast ja yritatakse kastreerida... mina nende kaklustesse vahele ei sega. Kui koer ikka v2ga vihaseks saab siis kahmab ikka tuhkrul turjast kinni (mis ongi hea, saab 6petust natuke) Tuhkru tervise p2rast ma ka ei karda, sest tunnen oma koera v2ga h2sti ja tean et maha ta tuhkrut iialgi ei murra. Veidike on asjad paranenud, ilmselt tuhkur on vanemaks ja targemaks saanud. Terror see tegelt ei ole, sest tuhkur tahab lihtsalt m2ngida ja ei lase koeral rahus diivanil magada. Aga viimasel ajal yha sagedamini nad siiski jooksevad koos ringi, hyppavad ja kargavad :) usun et asjad siiski paranevad.... v2hemalt meie peres.
Lapsehoidja 24/7, aina hullemaid pättusi tehakse :)
Kasutaja avatar
salchicha
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 78
Teemad: 5
Pildid: 9
Asukoht: Gran Canaria ja Hiiumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkur terroriseerib koera

PostitusPostitas Gunnar (Teema autor) » 15. mai 2012, 13:18

Tundub, et see läheb vanusega üle, vähemalt meil on nüüd, kui poisikeseiga läbi, Alvin koertega võrdne, enam teda ei kardeta. Küll ajab tema koeri ja siis koerad teda taga, kõik on rahul, võõraste koertega näitab tõhk siiski ülemvõimu.
Gunnar
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 20
Pildid: 1
Asukoht: Mustamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Tuhkur terroriseerib koera

PostitusPostitas Kassu- » 21. mai 2012, 16:05

Minul Mozartiga sama, kui mõni koer läheduses , siis muutub väga ähvardavaks saba aetakse turri susistakse ja minnakse julgelt koera poole. Nüüd veel enam, koos Annyga väljas käies. Kassidele, aga tormab kohe kallale ja seda just jooksuajal, muidu pole probleemi.
Kasutaja avatar
Kassu-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 6
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist