Viirpapagoide läbisaamine

Head kombed ja halvad kombed ja kõik muu. Läbisaamine teiste loomadega.

Moderaator: Annie

Viirpapagoide läbisaamine

PostitusPostitas TäpiTommi (Teema autor) » 03. mai 2015, 21:19

Tere!
Mul oli üks viirpapagoi praegu 3-4 aastane. Võtsin hiljuti teise.Praegu on mul mõlemal eraldi puur,aga lasen vahel kokku,et harjuksid. Panen nad selle uue viirpapagoi puuri. Vanem toksab uuele muudkui nokaga vastu pead. Kui ise uue puuris sööb ja uus tahab sööma tulla ajab vanem jälle uue ära. Nad on mul täna alles teist päeva koos. Vanem on suhtselt riiaka iseloomuga. Aga uus otsib seltsi ja tahab vanema juurde minna (mõlemad isased).Kas kellegil on kogemusi kuidas nad sõbruneksid?Kas on lootust?
TäpiTommi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Viirpapagoide läbisaamine

PostitusPostitas viirpapagoi2 » 07. juuni 2015, 10:09

Ma usun küll, et on lootust!

Mul oli ka varem kodus üks viipapagoi paar(1aastased, emane-ja isane) Aga oli soov üks juurde võtta. Siis saigi uus emane u 3kuune lind juurde toodud. Alguses panin küll nad eraldi, kui puurid olid kõrvuti. Siis nad said üksteisega tutvuda. Mõned päevad hiljem lasin kõik 3 tuppa lendu. Siis alguses oli küll nokkimist ja toksimist aga nad leppisid suhteliselt kiirelt. Siis paningi nad ühte puuri. Päris mitu päeva oli veel see, et väiksem aeti toidukausi juures minema jne. Aga see komme kaob neil ära ;) Neil lähebki natuke aega, et nad ilusti läbi saaks. Kusjuures vanem isane moodustas uue paari noorema emasega. Ja kuna vanem emane jäi siis üksi tõime me veel ühe linnu. Uue linnu ostsime poest(Isane) Vanust täpselt ei tea aga u 6kuune. Siis ta oli alguses samuti väiksemas ja eraldi puuris aga siis tegime jälle samamoodi,et lasime nad tuppa lahti ja leppisid nemad ka ilusti. Nüüd ongi mõlemad paarid ilusti ühes puuris! ;)

Paku neile midagi rohelist,et nad koos sööksid jne! :) Olen kindel,et nad lepivad varuge lihtsalt natuke aega!
Igal kodul ei pea olema lemmikloom,kuid igal lemmikloomal peab olema kodu !!!
Kasutaja avatar
viirpapagoi2
Tuhkrud :)
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 320
Teemad: 19
Pildid: 0
Asukoht: Rakke vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine/Õpetamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron