pissinurk

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

pissinurk

PostitusPostitas heleru (Teema autor) » 25. aprill 2012, 16:20

Mul selline probleem, et jänku närib koguaeg pissinurka. Õnneks ta ei söö seda plastmassi vaid tõmbab lihtsalt tükke sellest välja. Aasta jooksul on läinud juba neli pissinurka. Mai saa aru, et kas tal on ss mugavam sinna käia kui see on madalam vm.?? :dunno:
heleru
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 1
Pildid: 0
Asukoht: Võrumaa, Sõmerpalu vald
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: pissinurk

PostitusPostitas Kissu » 25. aprill 2012, 16:43

See võib tuleneda väga erinevatest põhjustest, ma oskan siin vaid oletada mõningaid.

  1. Tal on igav ja tal pole piisavalt alternatiivset närimismaterjali/mänguasju. Kõige enam rumalusi tehakse tavaliselt igavusest - paku talle rohkem erinevat mängimise ja närimise materjali. Erinevaid odavamaid mänguasjade ideid võid leida näiteks siit teemast - viewtopic.php?f=10&t=5533&start=0
  2. Talle ei meeldi see pissinurk - liiga väike/liiga suur/vale kujuga/kõigub kuidagi/lihtsalt ees tema pissimise nurgas jms. Mina omal ajal ostsin Põnnile uhke suurema pissinurga, et siis on mõnusam seal istuda aga küülik otsustas, et temale see ei sobi. Ta magas seal, ta loopis seda õhku, ta näris seda aga mida ta sinna ei teinud olid oma hädad. Panin siis vana pissikasti tagasi ja nüüd küülik käib rahulikult seal jällegi. Pallil oli aga probleemiks see, et pissikast liikus ja ta kippus selle tõttu lõhkuma seda. Ehitasin pissikasti alla puidust kõrgenduse (muidu ei püsinud see kenasti seal) ja fikseerisin kahepoolse teibiga selle paika ning nüüd ei laamenda küülik sellega.
  3. Pissinurka ei puhastata piisavalt tihti ja ta üritab märku anda, et oleks aeg puhastada. Mõned küülikud on piisavalt pepsid, et ei saa käia pissinurgas, mis on märg ja junne täis, kuna see määrib nende käpakesed ära. Kahjuks ei ole küülikul muid võimalusi märku anda, et pissikast vahetamist vajab, kui hambad käiku lasta.
  4. Lihtsalt ongi vaja närida seda pissinurka. Viimaseks kindlasti võimalus, et mõni küülik lihtsalt näribgi mõnda asja. Pall omal ajal näris mul puuripõhja - ühe põhja suutis ta päris auklikuks närida nii et valgus läbi paistis, teine on ka omajagu ära hekseldatud. Sinna ei andnudgi midagi parata lihtsalt, keela või ära keela. Positiivsema külje pealt on pissikastid tunduvalt odavam alternatiiv kui puuripõhjasid uusi hankida. :P

Närimisprobleemide puhul vahel soovitatakse määrida närimisobjekte millegiga, mis ei ole väga maitsev (nt. sinep vms.), et lõpetada see närimine ära aga ma ei ole päris kindel, et see pissikasti puhul väga õige lähenemine oleks. See võib lõppeda sellega, et küülik ei taha oma hädasid sinna enam teha.

Katsetada võid pigem keelamise varianti ja kui küülik ei taha kuulata, siis veepritsiga lasta üks surtsakas puhast vett.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: pissinurk

PostitusPostitas heleru (Teema autor) » 25. aprill 2012, 21:36

Aitäh.
heleru
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 1
Pildid: 0
Asukoht: Võrumaa, Sõmerpalu vald
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist