Küülik hammustab

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Küülik hammustab

PostitusPostitas Ruudi168 (Teema autor) » 19. mai 2015, 10:59

Vabandust, kui kordan kusagil olnud teemat, kuid vastust küsimustele eelnevalt ei leidnud.
Sain endale küüliku, poest öeldi, et on kikkkõrv ( tundub reks tüüpi küülik olevat). Isane ja operatsioon veel tegemata. Minu oma kipub aeg-ajalt ründama, ilma mingi põhjuseta. Jookseb ringe ümber minu, pritsib ja siis võib ühel hetkel rünnata, hüppab pükste külge kinni. Kas kikkkõrv küülikud on rohkem heasüdamlikud või kurjad?
Kas peale operatsiooni küülik leebub või mitte? Kas on kellelgi kogemusi?
Ruudi168
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Küülik hammustab

PostitusPostitas missyou » 19. mai 2015, 14:00

Minu küülik hammustab ainult puuris kui ma häirin teda või sätin heina/toitu ja kui see ei meeldi talle siis hüppab hammastega kätte. Üldjuhul väldin toidu puutumist aga vahepeal peab.
Kui toas lahtiselt on siis näiteks kraabin vaipa sõrmedega nagu kassidele mängides kraabid vaipa siis hüppab ka hammastega kallale, aga muidu niisama kallale ei tule.
Olen kuulnud ka seda, kui jänesega piisavalt pole tegeletud pidid jänesed kurjaks muutuma ja kallale tulema, ma muidugi ei oska selle koha pealt kaasa rääkida, kuna ma tegelen pea igapäev oma jänesega ja niisama naja pärast ta kallale ei tule.
Kasutaja avatar
missyou
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Pildid: 5
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Küülik hammustab

PostitusPostitas Ruudi168 (Teema autor) » 23. mai 2015, 22:53

Jänes (isane) saab toas vabalt joosta. Operatsioon sai tehtud, sellest on möödas 1 päev, ,kuid siiski mingil hetkel kipub ilma mingi põhjuseta ründama. Jookseb minu ümber ja siis mingil hetkel tahab rünnata. Ei oska kohe kuidagi sellele põhjust leida.
Ruudi168
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Küülik hammustab

PostitusPostitas Sinilill » 15. juuni 2015, 19:03

No mul ka, et küülik ründab. Tõmbab kõrvad lidusse ja siis ründab, hammustab ka. Huvitav, kas see läheb üle mingi aja pärast? Tahtsin nii endale armsat ja mõnusat küülikut, kes paisid nurub, kuid sain ründava õuduka :( Küülik on emane ja 7 kuune hermellin.
Sinilill
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Küülik hammustab

PostitusPostitas OpheliaDreamers » 17. juuni 2015, 03:01

Olen märganud, et tõepoolest on lontkõrvad tagasihoidlikumad ja leplikumad kui kikk-kõrvad.
Kas täpsustaksid, kui vana küülik on ja kui kaua Sinu juures elanud?
Mis tingimustes ta enne elas?
Kas ründamine on olnud algusest peale või tekkinud hiljuti? Kuidas küülik peale ründamise käitub/mis iseloom tal paistab olevat?
"There's nothing else I would rather do, unless there was a profession that involved cuddling bunny rabbits and kittens all day for money."
Kasutaja avatar
OpheliaDreamers
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 188
Teemad: 23
Pildid: 0
Asukoht: Pärnumaa, Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 7 külalist