Küülikul puberteet kallal!

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

PostitusPostitas kiisu5 (Teema autor) » 02. märts 2004, 12:09

jänks kirjutas:olen hädas jänksiga. Oli teine armas ja kena, tuli sülle ja hüppas toas ringi. Nüüd nagu ümbervahetatud. Sülle tuleb aga näksab läbi riiete. Jookseb ümber jalgade kui ise liigun ja näkasb. Puuris süüa andes näksab ja kraabib. Mis küll tal viga peaks olema. Ei ole midagi muutnud ka tema elukorralduses. Kas ehk kiimas. On teine 5 kuune.


Äkki tahab rohkem tegelemist st. mängida? :? :roll:
kiisu5
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 22
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: mina ja minu jänks

PostitusPostitas Ettel » 02. märts 2004, 12:23

Ilmselgelt jõudis sinu jänku teismelise ikka, soovin õnne :mrgreen:
Vaata selle kohta Artiklid-Jänkujutud-Jänku sinu kodus-Käitumine...-Teismeline jänku :wink:
Ettel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: mina ja minu jänks

PostitusPostitas Jänkumamma » 02. märts 2004, 12:39

Märts saabus koos märtsijänestega... :P
Meil kodus samasugune rahutu teismeline.
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: mina ja minu jänks

PostitusPostitas Liz13 » 02. märts 2004, 16:15

Täpselt selline asi on ka koertel, kui vaatasid viimast "Sõber Koer"a siis seal oli ka see Sohpie ja siis pererahvas rääkis, et nagu uus koer, enne oli nunnu ja tegi kõik mis vaja, nüüd närib ja on nagu ma ei tea kes. Pead temaga sellel murdeeal palju tegelema, et jänes saab sul nüüd täisealiseks, siis eriti nüüd pead teda vaatama ja keelama, kui ta midagi halba teeb ning kõike väga tihti. See aeg läheb varsti üle ja kõik on ok :)
Liz13
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 299
Teemad: 49
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 02. märts 2004, 16:28

Oot, kas see on siis midagi seoses murdeeaga, mitte innaaja ja paaritumissooviga?
[Isastel rottidel avaldub murdeeas agressiivsus eelkõige teiste rottide vastu, harvem inimeste vastu, mõnel ei avaldu kuidagi.]
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Njahh... kodus teismeline jänku

PostitusPostitas kristiinat » 02. märts 2004, 21:51

Selleks,et sulle täpselt öelda,millal su jänkul saab puberteet läbi,on muidugi palju targemaid inimesi,kes seda võivad sulle öelda aga minu meelest närida ja tujusid näidata,meeldib nendele täpselt nii kaua,kui nad elavad.
Minu jänku armastab ka kõike närida ja kõik asjad peab hambaga järgi proovima.Ta on ju lihtsalt jänku.
Vahepeal,kui ta sünnitas endale tita,siis nagu oli rahulikum aga titt on juba suurem ja endal tal rohkem vabadust-nii et võib jälle pahandust teha.
kristiinat
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 71
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: pahandused

PostitusPostitas Endised kasutajad » 30. märts 2004, 18:55

Ah et pahandused... Hmm...
Noh, meil ei ole juhtunud seni midagi sellist, milles me ise süüdi poleks.
Telefonijuhe on muidugi juba ma-ei-tea-mitmes. Tegelikult, kui järgi mõelda, siis vist alles kolmas. Oma viga - juhtmed tuleb ära peita.
Toalilled - neid läheb nagu leiba. Aga see on ka puhtalt meie oma viga.
Rõõmu on neist elukatest igal juhul rohkem, usu mind ;)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cosmical » 30. märts 2004, 19:10

jaa minu jänkukesed närisid ilusti kõik laokile jäetud juhmed läbi ja terve põrand oli ka junnikesi täis :D njaa ... eks ise olin hooletu et juhtmed ripakile jätsin.
cosmical
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 147
Teemad: 23
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: pahandused

PostitusPostitas Ettel » 12. aprill 2004, 15:14

Meil on seinex nurkadest maha tõmmatud, nüüd on pea kõikides nurkades iluliistud :D .Telekapuldi nupp (kõige suurem) on söödud :twisted: - oma viga jätsime diivanile vedelema :oops: Juhtmed on aga peidetud ja mööbel esialgu huvi ei paku 8) Pealegi kui natuke kasvatustööd teha, siis polegi kõige hullem :D
Ettel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: pahandused

PostitusPostitas Jana007 » 12. aprill 2004, 15:43

Diivani-padjakoti sisse on meil augud tehtud ja ka tekikoti sisse.Siis veel tapeeti on ta närinud, lauda ja ka lambi juhet mida ta õnneks väga palju närida ei jõudnud :) Aga jah ega muud ta veel teha jõudnud pole... :D
Jana007
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 86
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: pahandused

PostitusPostitas Marit » 12. aprill 2004, 18:13

Näritud mööbel ja põrandaliistud. Seinalt mahakistud tapeet (igalt poolt ja just nii kõrgelt kui vähegi üks jänes ulatab). Õhtueineks söödud potililled. Pabulad, pabulad, pabulad - muuhulgas riidekapis, käekotis, voodis. Pissiloigud ja hilisemad plekid voodis ja vaibal. Narmasteks tõmmatud voodipesud, padjad ja tekid. Ribastatud ajalehed. Öine puuris tagajalgadega trampimine ja puuri närimine. Peremehe st minu hammustamine. Nimekirja võiks veel jätkata ... aga see kõik ei loe, ikkagi on minu jänksid kõige armsamad loomad maailmas.
Marit
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas roosinupp1601 » 22. juuli 2004, 18:45

Minu Axu on kahh teleka puldi nuppe närinud ja voodisse väikse logu lasknud, muidugi läksid vannitoe elektri radiaatori juhtmed :)Aga see kõik oli ikka ja jälle minu enda süü.
roosinupp1601
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Moonalisa » 22. juuli 2004, 19:50

voodiriietesse on paar auku tehtud ja mõned juhtmed on ta läbi närinud (interneti ja kõrvaklappide-oli pahane, et ma muude asjadega tegelesin ;) ). Siis muidugi junnid igal pool...ja ka paar pissiloiku voodisse.
Tiinuse ajal oli ta muidugi topelt pahandusekott...siis läks kõik tapeet ribadeks...tegelikult see teda vist eriti ei huvitanud...ta tahtis lihtsalt krohvi lakkuda vist :D
Moonalisa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 105
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänku tehtud pahanduse?

PostitusPostitas PusaL » 23. juuli 2004, 12:10

Niii.... voodiriided - ma arvan, et kõik mu tekikotid ja linad on juba nüüdseks augustaud. :lol: Diivanipadjad - muidu poleks nii hullugi, aga üks padi oli sentimentaalselt väga kallis. :cry: Mobiili akulaadijad - alati minu süül. Mõned riideesemed, mis olen ise ripakile jätnud. Tolkieni LOTR´i kaas - vot sellest oli kahju. :evil: Diivaninurk - urgusid on ju vaja kaevata. Üks ilus korv. Igasugused juhtmed. Paberist uus kassiliiva kott, mille sisu hiljem mööda kööki ilutses. :P Seega on meie jännu pahandused enamasti seotud tema teravate hammastega, mida arstid muide väga ilusateks kiidavad. Pissimistega oli probleem, kui ta alles väiksem oli, aga õnneks on see selline pestav probleem. :P Ja kõigele vaatmata on ta nii kallis ja lemmik ja ma ei loobuks temast iialgi!! :syda:
PusaL
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänku tehtud pahanduse?

PostitusPostitas Alar » 23. juuli 2004, 14:52

mul kõlarite ja arvuti ja teleka juhtmed mitu korda vahetatud ja diivan näritud, padjad samuti ära maitstud. toas ilutsev palm poole meetri jagu alt paljaks näksitud. pissumisega enam probleemi ei ole aga junne on ikka igal pool. deegude liivakastist kraabitakse liiv mööda tuba laiali ja telefonitoru tõstetakse ka vahetpidamata hargilt ning kui jõud üle ei käi siis minnakse jälle juhtmete kallale.
Alar
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänku tehtud pahanduse?

PostitusPostitas pirruke » 23. juuli 2004, 20:12

Eks pahandusi teevad kõik jänkud, aga sa harjud nende järgi elama. Kui nad juhtmed juba ei tea mitmendat korda läbi närivad, siis sa ostad kaitmed, või tõstad juhtmed üles. Lilledele leiad paratamatult uue koha, või loobud eluslilledest. Mina olen oma jänkule pannud hekseldamiseks telefonikatalooge. Las tunneb ka rõõmu. Ja kui ma ei eksi siis ta teeb endale klaveri sisse ka parasjagu urgu, aga ma kahjuks ei ulatu sinna kiikama!
Ja mis peamine, tänu jänkule saad iga aasta remonti teha :P
pirruke
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 44
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänku tehtud pahanduse?

PostitusPostitas evelinas » 23. juuli 2004, 21:29

Meie oma on samuti juhtmeid närinud (telekas, telefon, arvuti), siis läksid täiesti uued saapad äraviskamisele, sest jätsin esiku kapiukse natuke lahti ja kallike oli end vargsi sinna sokutanud. Siis on ta tapeeti tirinud seinalt, toa teravad nurgad ilusasti ovaalseks meisterdanud. Mõni potilille leht on eineks saanud. Need on nüüd kõik elimineeritud. Diivan ja padjad teda õnneks ei huvita. Mõnikord on mind ka näksanud. Aga põhiliselt musitab ja on kõige-kõigem :wink:
evelinas
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 39
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänku tehtud pahanduse?

PostitusPostitas Riin » 24. juuli 2004, 00:00

Meil on eriti hüppamishimuline Nupsu. Kõigepealt hüpatakse raamaturiiuli esimesele riiulile, siis korjan teda huvitavad asjad järgmisele riiulile, kuid hops ja jänku on järgi. Alla tulemisega on lood juba raskemad, siis peab keegi aitama :) . Viimasel ajal käib ta üldse sellise näoga tubades ringi, et mida põnevat ka üleval pool siis on. Nupsu sitsib ja uudistab ja uurib seina maast laeni. Tundub, et kummutile hüpe on veel liiast, aga mine tea, kui kauaks, sest ükspäev nägin, kui jänes üritas ka hüpet sinna, kuid vaeseke jõudis vaid poolele teele ja maandus kopsti vaibale. Need on muidugi alles soojendused, küll ükskord jõuab ka sihile väike sportlane :wink: .
Tapeeti näritakse ja pissitakse vahel voodisse, saab küll riielda, aga järgmine kord jälle. Loodan väga, et suuremaks saades need pahandused tapeedi osas ikka vähenevad, sest issi Tupsu oli igati viisakas ja intelligentne :) , tema selliseid koerustükke ei teinud.
Armas ja kallis on Nupsu muidugi meile kõigile :syda: :syda: :syda: .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Lili » 25. juuli 2004, 21:54

Jessie pahandused siis järgmised:
1. arvuti kõlarite juhe...loodetavasti jäi see viimaseks, sest juhtmed peale seda kohe kaitsud, aa jaa...venna telefoni laadija juhet üritas ka mitmeks teha, aga see oli venna enda lohakus.
2. pidev puuri põrandale pissimine, kuigi pissinurk olemas :P
3. voodisse kakamine, muidu nagu selle koha pealt korralik ja käib oma vetsus, kui lahti on, aga voodi on tema arvates ka heade wc omadustega.
4. üritas korra tapeeti närida ühest nurgast, mis tal ka muidugi õnnestus, seal on pappkastid ees nüüd ja huvi kadunud.
5. vendade riidekappidel on ilusad hambajäljed sees, aga juu see tema arvates teeb kapid ilusamaks, sest päris ära pole närinud.
6. paar korda on kedagi näksanud ka...ühekorra sai vend lausa näpu verele, aga arvan, et see oli kiusamise tulemus...ta heast peast pole kedagi hammustanud.
Kõige tipuks tahaks mainida, et kõikide pahanduste põhjuseks on olnud arvatavasti ka lõppematu uudishimu...seda on tal liiastki :D
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

ikka see va puberteet...

PostitusPostitas nännukas » 16. august 2004, 22:14

meie siiamaani pai ja igati viisakas jänkuke on siis ka jõudnud sellesse toredasse puberteediikka... kuna olin selleks valmistunud, meil sellega erilisi probleeme ei ole, peale hammustamise. jänku nimelt on leidnud endale "hea" enesekaitsemeetodi ja väljendusviisi. kui midagi ei meeldi siis kohe ründama ja hambaid näitama. :evil:
siit ka küsimus - kas selline puberteediga kaasnev käitumine võib ka hormoonide taltsudes mööduda? olen kuulnud et emased pididki tihtipeale kurjaks minema... ja kui kaua neil see puberteet üldse kestab?? :?:
ega ta nüüd teab mis kuri ei ole - need tujud käivad ikka hooti. kord nurub süles pai ja siis jälle ründab mis kole... nagu ehtne pubekas ikka 8)
aga olge head jagage oma kogemusi - tahaks sellest kombest ikka lahti saada...
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: ikka see va puberteet...

PostitusPostitas Jänkumamma » 17. august 2004, 08:22

Kas ta ründab mingitel suvalistel hetkedel või on seal mingi põhjus taga? Nt. meie plika hakkas teismelisena oma puuri meeletult kaitsma. Asi läks isegi nii kaugele, et ta ründas mu kätt, kui ma talle süüa panin.
Kui ta puurist väljas oli, siis oli ta üldiselt üsna vagur, st. ei hammustanud (käis ainult püksisääri hellalt näksimas :P ).
Kuskil pooleaastaselt hakkas ta soliidsemaks muutuma, mis tähendab, et ta enam palju ei kakelnud.
Ja kui ta oli kuskil 10-kuune, siis käis ta steriliseerimisel (poissjänku kolis meile :wink: ) ja nüüd on väga pai plika (mis puutub hammustamisse, rõõmsameelne naaskel on ta ikka).
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: ikka see va puberteet...

PostitusPostitas Krussu » 17. august 2004, 10:03

:( Kuna tabab jänkut see nn puberteediiga, ma mõtlen, et millises vanuses :?:
Minu jänks on hetkel 3 kuune...praegu ta küll ei hammusta, ainult vahest näksab. :P
Krussu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: ikka see va puberteet...

PostitusPostitas nännukas » 17. august 2004, 10:46

jänkumamma kirjutas:Kas ta ründab mingitel suvalistel hetkedel või on seal mingi põhjus taga?

no eks tal ole oma arvates ikka põhjust küllaga - hambaid näitab siis kui ei lubata midagi teha, on vaja kuskilt alla tulla vms. siis kui jalutusrihma ümber panna tahetakse (õues on aga hirmus hea meelega), või kui puuri pannakse jne.
steriliseerida teda küll ei tahaks veel. aga kuidas neid sellise käitumise eest karistama peaks? oleks sel üldse mingit mõtet või läheks nad siis veel kurjemaks?
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: ikka see va puberteet...

PostitusPostitas Jänkumamma » 17. august 2004, 11:43

Mina tänitasin Pipi kallal ning lugesin talle filosoofilist moraali stiilis: "Ära kunagi hammusta kätt, mis sulle süüa annab!" ...aga see talle suurt ei mõjunud. :wink:
Siis sai talle veel nimetissõrmega vastu nina koputatud ning öeldud "Fuu!"
Jänkupapa tavatses iga kord, kui Pipi hammustas (justnimelt hammustas, mitte ei näksanud, sest Pipi puhul oli selgelt näha, millal ta on vihane), ta puuri panna. Noh, ega see vist ka kuigi palju ei mõjunud, sest siis hakkas ta puurivõret närima, kolistama ning omaette plärisema. Kui maha rahunes, siis sai uuesti välja.
Eks ta karistamise puhul ikka natuke vihasemaks läheb küll, seetõttu tunduski meile see puuripanek kõige parem lahendus. Seal las laamendab nii palju kui tahab. Kui hakkab toidunõud loopima, siis sööb pärast põrandalt... (mida ta ka hiljem tegi :wink: )
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: ikka see va puberteet...

PostitusPostitas Jänkumamma » 17. august 2004, 11:46

Ah jaa, peale steriliseerimist on Pipi ka kakelnud. Nimelt siis, kui ta kaaslane (poissjänku) pruutide juures käis ning valede lõhnadega tagasi tuli. Siis hakkas Pipi Joosepit ründama ja rammima. Ega sel puhul ka midagi muud ei aidanud, kui kriitilistel momentidel puuri komandeerimine. Õnneks selle probleemi lahendas aeg ja nüüd nad on jälle rõõmsad rahulikud jäneste asjade ajajad. :lol:
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: ikka see va puberteet...

PostitusPostitas nännukas » 29. august 2004, 17:55

kuidas selle puberteediga muidu üldisemalt on? kaua see kestab neil? ja kas üldse muutub jänku korralikuks tagasi? selliseks nagu enne?
nt enne meie tibi ei tulnud selle pealegi, et võiks kuskile põrandale või diivani peale loike teha ja pabulaid puistata. nüüd on see aga täiesti igapäevane. kas see komme läheb ajaga üle või jääbki nii? nii tore oleks kui saaks teda jälle diivanile lubada ja ei peaks koguaeg riidlema...
steriliseerida teda aga ei julge (vähemalt veel mitte).
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: ikka see va puberteet...

PostitusPostitas Ettel » 31. august 2004, 14:00

Meie Nancyl oli paar kuud tagasi ka kole hammustamise jm.sigaduste maania :twisted: Peaaegu kõik kartsime teha äkilisi liigutusi ja olin juba kurb,et nii jääbki :cry: Nüüd aga kui Nancy on meil juba 8 kuune on meil imearmas jänku neiu, kes laseb kõigil ennast sülle võtta ja ronib ka ise pai nuruma :D, ka sigadused on tasapisi ununenud ja enamasti teab ta täpselt mida tohib teha ja mida ei tohi 8) Nii, et steriliseerida me teda esialgu küll ei kavatse :?
Nii, et varuge kannatust pubekate vanemad, õnneks on küülikute pubekaiga märksa lühem kui inimlastel :P
Ettel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas LiisL » 10. september 2004, 22:20

Hih. Enda vanema jänku puberteet läks väga kenasti. Vahest kaitses oma puuri, kui süüa andsin, aga ajapikku ta sai aru, et ikkagi muidu sööki ei saa. :D Praegu enda kolmekuune jänku teeb sellist tempu, etkui midagi ei meeldi pissib. Näiteks diivanile ma teda eriti ei taha lasta.Võtsin siis sülle, ise istusin diivanil ja siis vihast pissis, eks siis panin puuri ja laamendas seal veidike. Üldiselt tema ei hammusta , sellega on vedanud. Tapeeti ja muud sellist ka ei näri. Oma mängupalliga mängib ja see vast võtabki temalt selle suure ulakuse tegemise tuju ära. Aga eks tal seda pubeka perioodi veel jätku, eks näis siis. ;)
LiisL
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Lili » 11. september 2004, 11:29

Ma ei julge küll hõisata, aga minu Jessie on kuue kuune, aga pubeka tunnuseid pole väga välja löönud siiani. Kui välja arvata see, et enne te tuppa ei pissinud. Hammustanud pole ta kunagi meelega, kui siis kogemata, kui söögilõhn kätel...aga verele pole kunagi hammustanud...ptui ptui ptui selle peale muidugi :P Kas on võimalik, et tal tuleb hiline puberteet ja vb hullemgi, kui muidu? :(
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: ikka see va puberteet...

PostitusPostitas nännukas » 11. september 2004, 12:57

meil hakkab ka see tahtlik hammustamine mööduma (muidugi välja arvatud see, kui teda millegi eest karistatakse, siis on kohe lõrin lahti...) aga eks see tuppa pissimine ole ka puberteedi tunnus. meil sellega praegu kõige rohkem jama ongi... varem oli siuke pai, kõik tegi puuri, enam aga mitte... niiet ehk on sinu jänku puberteet lihtsalt kergemat sorti. (ega inimeste puhulgi pole seda alati nii teravalt näha :P ) sel juhul tuleb sulle ainult õnne soovida!
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 7 külalist

cron