Küülikul puberteet kallal!

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

PostitusPostitas karvatuust » 20. juuli 2005, 13:03

kui vanalt jänkudel puberteet on (endal kahe kuune lontupoiss :D )
karvatuust
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 68
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: ikka see va puberteet...

PostitusPostitas Jänkumamma » 20. juuli 2005, 17:32

Kahekuune ehk veel ei puberteeditse, aga kuu-paari pärast võib juba üht-teist toimuma hakata: näiteks massiline lõuasügamine :wink: ja pissi pritsimine. ...aga võib ka üsna vaikselt mööda minna, puberteet on rohkem selline jänku iseloomust sõltuv nähtus.
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: ikka see va puberteet...

PostitusPostitas karvatuust » 20. juuli 2005, 20:41

no siis päris jube ju, alles oli nii et kui puurist välja saab siis solgutab igale poole :eek: ma juba lootsin et see on möödas... vot selline asi on et puuri pannes mõnikord kargab näppu kinni :twisted:
karvatuust
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 68
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: ikka see va puberteet...

PostitusPostitas Jänkumamma » 20. juuli 2005, 21:21

Ju ta on siis avastanud, et puur on see lapike maad siin maamuna peal, mis on tema isiklik ning kus tema on peremees. Umbes aasta-pooleteiseselt hakkab ta inimjäsemetesse oma puuris võibolla pisut leebemalt suhtuma, aga esialgu võib ta rünnata küll ja isegi siis, kui sul juhtub peos nt. kuivtoitu olema.
Ürita teda meelitada ise puuri minema, ilma et sa peaksid teda tõstma. Näita, kuidas Sa paned puuri ja justnimelt tema jaoks mõne jänkukommi või pisut kuivtoitu või mõne rohelise hõrgutise. Mõne aja pärast tabab ta asja iva ära ning on valmis ise puuri hüppama.
Ja muidugi ei teeks paha, kui te kogu perega harjutaksite käte kiiret äravõtmist puurist. Vajadusi kehaosade kiireks eemaldamiseks jänkuhammaste lähedusest võib tulla veelgi. :wink:
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: ikka see va puberteet...

PostitusPostitas Endised kasutajad » 23. juuli 2005, 00:48

See oleneb sellest ka:
1. Kas teda torgitakse pidevalt embameeldivalt.
2. Jänku lapsepõlv oli väga vastik.
3. Sa ei ole jänkut piisavalt kasvatanud ega keelanud ,kui ta väiksem oli ning nüüd ei kuula ta enam su sõna üldse.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Küll alles sigatseb!

PostitusPostitas PusaL » 27. juuli 2005, 14:07

Vahel teeb jänes mind nii kurjaks, et ma kohe ei tea mis teha. Näiteks täna hommikul avastasin, et Poiss oli öö jooksul jõudnud süüa augud diivanikattesse (minu viga, et seda ööks ära ei võtnud), pissida mulle voodisse ning oma veekausi ümber keeranud. Urrrrr. :evil: Mina nii üritan olla hea ja hoian teda toas lahtiselt, et tal ei tekiks stressi, aga tema keerab ikka käkki. Vahel tahaks ta lihtsalt puuri toppida ja jättagi ta sinna. Ma tean küll, et hiljem mu viha lahtub ja Poiss on jälle armsaim loomake maailmas, aga no... praegu olen küll pahane. Kuidas teie oma viha taltsutate ning kas on olnud samasuguseid "musti päevi"?
PusaL
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Küll alles sigatseb!

PostitusPostitas Riin » 27. juuli 2005, 16:17

Muidugi on aegajalt tunne, et paneks ta puuri kinni, aga seda juhtus rohkem sel ajal, kui ta veel pisem oli :) . Kunagi keegi kirjutas siin, et temal on jänku päevad läbi lahti, ka siis, kui ise kodunt ära on, kuid mulle tundus see siis täiesti võimatuna :( , sest Nupsu armastas ikka voodisse pissida, kui vaid võimalus avanes. Nüüd on ta aga juba pikemat aega, ka üksinda kodus olles, lahtiselt. Esialgu muretsesin rohkem, aga nüüd on ta kenasti saanud hakkama ka öösel üksi kodus olemisega :) . Esimesel korral oli ta küll meie tõkked arvuti eest ära lükanud ja mõned juhtmed läbi närinud :x , kuid nüüd pole enam midagi hullu olnud, muidugi ei tohi ära sõnada-ptui, ptui, ptui :) . Paneme iga kord asjad nii, et ta endale viga ei saaks teha ja rõduuks on ka lahti, kus ta saab oksi käia närimas ja värsket õhku hingamas :) . Kodus olles paneme ta aga ööseks kinni, sest muidu tahab ta voodisse sirtsutada, millegipärast tõmbavad teda just linad ja tekid :? ja pealegi on tal nii palju toimetamist öösel, et pole endal võimalik siis üldse magada :x .
Pusa! Arvan, et Su viha on juba lahtunud ja mopsutad oma pisikest :) .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas PusaL » 27. juuli 2005, 19:05

Eks ta nii olegi - töölt koju jõudes ootas mind ees unine jänkupoiss, kes pikutas mu padjal nagu väike ingel. Kuidas sa ikka sellise loomakese peale pikka viha pead? Aeg-ajalt tuleb lihtsalt selliseid sigadusespurte ette. Aga noh, elab üle. :)
PusaL
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Küll alles sigatseb!

PostitusPostitas Jänkumamma » 27. juuli 2005, 23:40

Eks päevi ole paremaid ja päevi ole halvemaid... :?
Uskuge mind, ükski jänes-küülik ei suuda teil kodus nii palju sigatseda kui üks kassitatikas. Tänane saak: jalutuskäik elektripliidil, maksakastme mekkimine seal (minu viga, oleks pidanud kaane peale panema, aga jälle olin korraks mujale vaatamas), pissimine jänkude välikempsu (korra on meie pilk eemal, on tema juba sees ja sealt väljatõstmine võib lõppeda juba purskkaevuliku pissijoaga), korduv meie varvaste hammustamine, Radari heinasalvest heina välja kiskumine, kardina küljes rippumine, kapi pealt endale karvase mänguasja (pardipoja) kakluskaaslaseks hankimine, kahe palli ärakaotamine, meie sõrmede hammustamine, minu isegi pisikese buduaari laialiloopimine (see asub kahjuks tema elukohaks olevas toaraasus ühe riiuli peal), külmkappi ronimine (kui meie hommikusöögi ettevalmistamiseks selle ukse avasime), valjuhäälne röökimine sel ajal, kui oli jänkude kord traavida, meie tühja taara panipaigas omakorra loomine jne jne jne... :)
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 28. juuli 2005, 10:16

IRW! Lisage siia juurde veel kõrgele riiulisse ronimine ja sealt kõikide asjade alla pildumine, üleüldse kõikide asjade mahapildumine ja nende seas ringisuusatamine, laudlinaga kiikumine, kõikvõimalike asjade endale mängimiseks võtmine ja siis ära kaotamine, jalus traavimine, nagu oleks toas tragunipolk, ukse vahelt lipet laskmine, veega plätserdamine, toidukausi ümberajamine, koera kiusamine, rottide kiusamine, üle sinu traavimine, kui parajasti magada üritad, tekikoletise mängimine, töö peal istumine, tooli peale enda sättimine, kui korraks sealt üles tõused (ja pole tema asi, et sul selja taga silmi pole), kõikvõimalike asjade otsa ronimine, niiet need tasakaalu kaotavad ja maha kukuvad, ja oh ma'i tia veel mis kõik... koerakutsika puhul lisanduvad veel näritud sussid ja raamatud, pissiloigud iks kohtades, niiet ole rahulik, sinu jännukene on selle kõige kõrval veel lausa pikakõrvaline inglike! :-)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küll alles sigatseb!

PostitusPostitas Endised kasutajad » 28. juuli 2005, 12:27

Mul ka muidu üsna kombekas jänkutüdruk, aga kui tal jooksukas (vist!) on siis, ajab mind hulluks. Sel ajal ei tunnistata kakakaussi, vaid lastakse, kuhu juhtub ja eriti vaipadele :x . Siis on vaja kõike uurida ja igale poole ronida... nii et vaata ei peale ei astu :wink: Ja selline jant kestab vähemalt 3 nädalat ning siis muutub ta taas normaaseks jänksiks, kuni u paari kuu pärast kõik jälle algab... Aga kõigest hoolimata on ta parim Tups maailmas :lol:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Mio » 28. juuli 2005, 18:08

cougar kirjutas:koerakutsika puhul lisanduvad veel näritud sussid ja raamatud, pissiloigud iks kohtades, niiet ole rahulik, sinu jännukene on selle kõige kõrval veel lausa pikakõrvaline inglike! :-)

Aga kuts vähemalt kapi otsa ei roni ja kardinates ei kiigu! Meie kiisu on üsna kombekas, aga tal on ka varsti 3 sünnipäev ees. Tema suureks suvehobiks on igasugu lendavate ühikute püüdmine - kärbsed, ööliblikad ja eile esimest korda herilane. Kui mina koju tulin, oli surnud herilane elutoa laual ja uhke Oskar, kes muidu sellel laual ei kõnni, käis ümber herilase, suur saba taevapoole. :D Paistes ta ei paistnud kuskil, nii et paistab, et ei saanud nõelata.
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 29. juuli 2005, 08:48

IRW! Minu kadunud Cax oli meister herilaste püüdmises. Mõni aasta tagasi oli neid hirmohtralt ja alalõpmata vedeles Caxu jahisaaki toas igal pool. Ise urises minu peale, kui järjekordse "lõvvatäie" oli saanud.
Jäneste lapseiga kestab õige lühikest aega, võrreldes koeraga, ja kass on pättusteks valmis "almost all the time". Ma ei mäleta, kas see oli Konrad Lorentz või Gerald Durrell, vist ikka Lorentz, kes kirjutas, et looma poolt tekitatav kahju on võrdeline tema intelligentsusega - niiet jumala pärast, ärge hakake ahvipärdikut pidama! Ka suured ja targad papagoid, nagu aara ja hallpapagoi ja kakaduu, võivad tekitada äärmise kaose. Ja tuletage meelde Durrelli "parlarakaid", kes ta venna tuppa saades korraldasid seal tõelise tohuvabohu. :-)
Viimati muutis Endised kasutajad 29. juuli 2005, 08:53, kokku muudetud 1 kord.
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 29. juuli 2005, 08:50

Muide, jällegi tsiteerides vanameister Lorentzit - loomaarmastuse määra näitab võime taluda tema poolt põhjustatud ebamugavusi. Sellisel juhul peaksin mina ilmselt minema loomapidajate paradiisi väravavahiks, seltsis Lorentzi ja Durrelliga, irrrrvvv!!:-) ;-)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas särasilm » 31. juuli 2005, 14:57

Tundub, et kõik Küülikuküla lontukad võivad välja tuua pika loetelu nn sigadustest (mina ütleks - jänedustest), mida lemmikud korda on saatnud. Ja kui pahanduste loetelu on tõesti võrdeline intelligentsi määraga, siis on jänksid väga intelligentsed (ongi ju). Vahel tuleb aga ka ise mõelda, et miks pikakõrvaline sõber seda või teist tegi - äkki pole ta meie käitumisega rahul. Tillu viimane temp oli järgmine. Jäi teine ööseks puuri (meie sõitsime ära, ema vaatas ta järele), hommikul lasti tuppa lahti, tulen tuppa, jänku nagu ikka pisut solvunud ja ei suhtle, kuni porgandikommi sai. Aga voodi peal avastasin: teki ja padja all olid mul kaks öösärki, erinevates kohtades; Tillu oli voodi peal käinud, öösärgid üles otsinud ja nende peale avaldanud oma arvamust inimese kohta, kes jänese üksi jätab. Tide pesi plekid puhtaks küll. Ta ei pissinud suvalisse kohta (mida on ka juhtunud), aga ta leidis midagi, mis oli just minu karistamiseks mõeldud.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küll alles sigatseb!

PostitusPostitas Mio » 31. juuli 2005, 19:15

... Või ta lihtsalt märgistas emme öösärgid, sest need lõhnasid kõige rohkem Sinu järgi. (Sina oled ju teatavasti tema oma, seega ka öösärk...) :lol:
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas särasilm » 31. juuli 2005, 19:34

Vau, kui armas mõte! Äkki ongi nii. Ja seda, et mitte tema pole meie jänes, vaid meie oleme TEMA INIMESED, olen ma juba ammu taibanud.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas PusaL » 05. august 2005, 10:08

Sellist mõtestatud pissimist on meil ka juhtunud - näiteks peale arstilkäiku oleme me kaks korda pidanud oma patju pesema - sortsuke minu padjal, sortsuke elukaaslase padjal. Et me ikka enam nii ei teeks!
PusaL
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Küll alles sigatseb!

PostitusPostitas Mio » 05. august 2005, 11:12

Aga mina ärkasin täna varahommikul unenäost, kus klopsiti metalli. Oh aegu, kui klopsimine ja tagumine jätkus - rõdul, mis teatavasti on meie küülikute suvine residents. Mingil viisil olid need "vaiksed loomad :evil: " ennast puurist välja saanud organiseerida. Meil on rõdul seina ääres kokkupanduna selline metallist ja kõvade "nööridega" pesukuivatusasi. Lärmistaarist Maia istus siis rahuga põrandal, võttis hammastega selle ühest nurgast kinni, tõmbas asjavärgi nats lahti ja lasi siis jälle kokku kukkuda. :roll:
Mul hakkab igatahes varsti vaikselt hirm nahka pugema, et meie kannatlikud naabrid varsti tõsiselt kaebama lähevad. Kord oleme juba kirja saanud, et küülikupabulaid olevat kohvilauale kukkunud. :eek: Ja siis on just need "vaiksed ja heasüdamlikud" koduloomakesed ja mitte meie 50-kilone karvane koer ega kräunuv kass, kes meie sundkolimise põhjuseks saavad... Nüüd on aga suur ja uhke kahekorruseline küülikuloss neile ära tellitud. Loodetavasti olukord paraneb ja me võime siin edasi elada. :)
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Küll alles sigatseb!

PostitusPostitas Jänkumamma » 05. august 2005, 11:31

Lõpetasin just hiljuti meetrise raadiusega heegeldatud liniku parandamise, millesse Radar-poiss kolm auku näksas...
:D Küülikupabulad kohvilaual on muidugi hea nali... :D
Saadan just oma tuttavatele meie kiisu viimase sigaduse kirjeldust:
Lõikasin meie kassitatikale täna hommikul vorsti. Tatikas isiklikult oli loomulikult ka kohe platsis ja laua peal, mitte korralikule kassile kohaselt põrandal.
Laud asub kohe kraanikausi kõrval ja saatuse tahtel oli läheduses veega täidetud pann, millelt ma üritasin lahti leotada pisut kõrbema läinud maksa (minu kokakunsti kvaliteedist räägime võibolla kunagi hiljem). Loomulikult käib iga korraliku panniga kaasas ka pannilabidas, mis ligunes samuti maksakastmeses vees, vars üle panni ääre.
Kahjuks juhtus Volli astuma pannilabida varre peale ja edasise jätan juba lugupeetud lugejate fantaseerida...

Mio! Kas selle küülikulossi pilte ka kusagil näha oleks? Mul tekkis kohe kange himu näha...
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas karin. » 10. august 2005, 10:20

meil ka melody laamendab öösiti mina olen küll nii sügava unega et ma ei kuule aga teised räägivad et ta laamendab vahel ikka päris kõvasti ma olen tähele pannud et kui tal on terveks ööks hein ees siis on ta rahulikum
karin.
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 34
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Helis » 10. august 2005, 14:34

minu jänku laamendab ka koguaeg ja kraabib oma aluspanu(graanuleid)ja klõbisdab võrega ja nüüd peame me koguaeg teda õhtul minu toast teise tuppa tassima sest muidu ma ei suuda lihtsalt magada
Helis
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Helis » 11. august 2005, 21:08

minul teeb ka ästi palju pahandust mul taoline jäku kui sul .õnneks ta voodisse ei hüppa.järelikult ongi taolised küülikud nagu mul pahanduse tegijad.Ma juba mõtlesin et mu bella on ainuke
Helis
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Helis » 12. august 2005, 11:19

to __Helen__ me jänkud on nii sarnased mul näris ta ka kõrvaklappide juhtmed läbi ja nad on välimuselt ka sarnased ja muude asjade poolest ka
aga mina paneks ta puuri noh oleneb olukorrast ka
Helis
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas särasilm » 14. august 2005, 21:16

Kui Tillu on parajasti paha peal või paha peale minemas, siis hõikan talle: "Kõšš-kõšš!" Tavaliselt ta siis peatub, mõtleb järele ja vahel proovib edasi tegutseda, et siis veenduda, kas mu keeld oli ikka tõsine ja kas ma peale kõššitamise toolilt üles või voodist välja ka torman. Mulle tundub, et ta teab täpselt, et ta teeb keelatut ja ta lihtsalt õrritab mind. Aga vahel ta reageerib ka keelule. Tagantjärgi pahandustele jaole saades ei tee ma temaga midagi...
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas marica » 18. august 2005, 12:37

Iiris tavaliselt kaevab öösisti puuri nurka auku. Aga erilisi tulemusi küll näha ei ole, tal on siis lõbu päris pikaks ajaks.
marica
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jänes laamendab

PostitusPostitas Ettel » 18. august 2005, 13:25

Meie Nancy rahmeldas (lõgistas puuri, kaevas auku, loopis asju) öösiti umbes kuni aasta vanuseni :twisted: Nüüd on ta aga otsustanud, et kui kõik magavad magab ka tema :P . Vahest hommikuti magab ta nii sügavalt, et kui teen ta puuri ukse lahti, ilmub alles 5 minuti pärast hämmeldunud Nancy puuri uksele :lol:
Ettel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 28. august 2005, 11:06

Kuna ma olen igapäev tööl ja jõuan koju alles peale seitset õhtul,ei saa ma oma jänksi lahtiselt hoida kuna ei tea millega ta hakkama selle ajajooksul on saanud,küll ta närib tapeeti ja juhmeid,kui puuris on kolistab puuriga mis jube.Ega eriti pahandust ei ole ta teinud,ta kuulab ikka mu sõna ka kui temaga pahandan.Põhi pahandus mis ta puuris teeb on oma söögi kaussi koguaeg ümber lükata,aga nii korralik on ta küll et sööb selle puuri põrandalt ära.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Küll alles sigatseb!

PostitusPostitas Endised kasutajad » 04. september 2005, 15:58

Nii meil ka Wolly täielikul vabapidamisel ja nii mõnigi hommik kulub näiteks vaiba pesemisele, mis öösel ära rikutud. Voodisse ta õnneks enam ei taha pissida. Läbi näritud on meil arvuti juhe, tapeeti on seinast kisutud, elukaaslase plätud kujundati väääga ümber jne jne. Aga jah loomulikult on ta niiiiii nunnu ja niiiii armas et ei karista teda isegi puuriga. Suvel kui remonti tegime, siis tõmbasime vana tapeedi seinast ära: mina tõmbasin, elukaaslane tõmbas ja jänes istus keset tuba ja hoidis käppa tapeedil peal ning tõmbas ka hammastega tükke välja. Ta oli omadega kohe nii rahul ja eriti hea oli see et keegi ei riielnud ka, et mis sa närid tapeeti. :lol:
Jumaldab oma nunnukest
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Küll alles sigatseb!

PostitusPostitas Mio » 04. september 2005, 21:45

jänkumamma kirjutas: Mio! Kas selle küülikulossi pilte ka kusagil näha oleks? Mul tekkis kohe kange himu näha...

Lossi saab näha SIIT. Üks pilt, koos küülikutega, on ka minu albumis. Paraku pole selle lossiga läinud nats kehvemini, kui lootsime. Esiteks on see osutunud tehtuks väga magusast puust, nii et meie kallid närilised on sellele hoopis teise disaini andnud. Teiseks, puuri all on selline väljatõmmatav sahtel, kuhu läbi küülikute jalge all oleva tiheda võrestiku kõik väljaheited peaks minema. Nojah. Ilus asi muidugi, aga mingil kombel on meie küülikud 1,5x0,6 m sahtlist mööda sirtsutanud ja 3 päeva pärast ostu helistasid meie kallid naabrid taas uksekella, sest sedakorda oli küülikupissi alla tilkunud. Läksime siis vaatama - mööda puurijalga ongi kõik alla voolanud. :cry: Helistasin poodi ja rääkisin mõni minut hiljem puuride valmistajaga - firma on müünud mitu tuhat puuri ja sellist asja pole veel ette tulnud. Nüüd ootame uue puuri saabumist, sest meie oma lubati välja vahetada. Samas kahtlen ma selles, et meie kodusoleval puuril tegelikult midagi viga oleks. Lihtsalt on konstruktisioon selline, et kui on selline hästi nurka pugev pissija-küülik, siis see sinna väikesesse vannikesse ei lähe, vaid sattub puuraamile selle ümber ja voolab siis puuri jalga mööda alla :( Aga ilus on puur tõesti ja meie küülikutel on selles silmnähtavalt väga lõbus üles-alla joosta.
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist