Lontude tujud

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Lontude tujud

PostitusPostitas Jänkumamma (Teema autor) » 22. märts 2004, 14:42

Endised kasutajad kirjutas:Kas teie jänkud ka tujutsevad???Tihti??? :roll:


Täpsustad ehk, mismoodi sinu jänku tujutseb?
Kui seda tujutsemisena võtta, siis meie Pipi iniseb ning näksab aeg-ajalt, kuid seda siis, kui ta kardab, et teda kavatsetakse puuri panna. Muidu on ta väga sõbralik ning seltskondlik tegelane ning ei suuda kuidagi ära otsustada, kas ta tahab sülle ronida või sülest maha saada.
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lontude tujud

PostitusPostitas Endised kasutajad » 22. märts 2004, 16:19

Mul on pigem vastupidi,sai omale uue puuri,uks on koguaeg lahti,ei tule enam ise välja :cry:
Hakkasin vähehaaval teda harjutama,üle paari päeva võtan ta välja,selleks ajaks,kui ta väljas on sulgen puuri ukse(esialgu paarikümne minuti kaupa)võtan ta välja ülevalt(puuril 2 ust)viimasel ajal,kui ta taipab,et ma ei kavatse teda mitte lihtsalt silitada,vaid tema hubasest kodust ta jalutama tõsta,läheb lahti selline urin :roll: omamoodi armas,aga millest see huvitav tuleb??ei tahaks teda "tülitada",aga
kardan lihtsalt,et muutb selliseks erakuks,et varsti enam ülde ei suhtle :cry:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lontude tujud

PostitusPostitas Jänkumamma (Teema autor) » 22. märts 2004, 16:56

Sa kirjutad, et ta sai endale uue puuri. Aga milline oli ta vana puuri aegadel, kas ka eraklik?
Meie jänkudel on vastupidi - puur on asi, mille vastu protestitakse valjusti. (Panin just ühe näidise selle protesti kohta kikk-kõrvade galeriisse välja.)
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas triinsoots » 22. märts 2004, 18:09

Meie Krismo tujutseb ainult siis kui talle miski ei meeldi mida meie teema . Siis hakkab ta oma jalgadega vastu maad tampima ja siis kui temast välja ei tee siis tuleb ja naksab natuke sind seni kuni temaga tegelema hakkad :D
triinsoots
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 25. märts 2004, 20:29

Minu jänes kui tujutseb....Kui vahest tahab hilja õhtul puurist välja kui ma magan juba pooleldi....siis ta hakkab mööda puuri ringi jooksma ja puuri närima :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 27. märts 2004, 12:54

Vana puur ei erinenud väga uuest,lihtsalt ei olnud uks koguaeg lahti.....
Uus lihtsalt suurem,aga tundub,et talle meeldib seal väga ja sellepärast ei taha enam välja tulla??!!
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas LiisL » 28. märts 2004, 15:57

Noh, eks algul muidugi kardab. kui minu jänku uue puuri sai, siis ei julgenud midagi teha. Nüüd täiesti ära harjunud. Anna aega talle!
LiisL
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 28. märts 2004, 17:09

Ma olen Liisuga nõus et ta võib-olla tõesti alguses kardab.Ära muretse küll ta varsti ära harjub :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lontude tujud

PostitusPostitas Endised kasutajad » 02. aprill 2004, 18:26

ei tea kaua ta harjub :? loodan,et mitte igavesti :wink: uus puur tal juba ca 3kuud..... :wink: eks paistab :roll:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 28. mai 2004, 20:16

Minul on hea jänes, tujutseb väga harva.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kerly91 » 28. mai 2004, 21:08

Minu küülik tujutseb päris tihti. Kui käe tema puuri panen siis hakkab vahel hammustama vahele on väga he sõber,,
Kerly91
Minu väiksed pätid! (L)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 479
Teemad: 34
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lontude tujud

PostitusPostitas -Kristin- » 06. juuni 2004, 10:26

No ma ei tea, kas seda nüüd tujutsemiseks nimetada saab, aga kui ta on puuris ja mina olen rõdu peal (tal on puur rõdu peal) ja mina temale otsa ei vaata ega ei silita, vaid vaatan niisama rõdu pealt alla, hakkab tema kohe jalgadega trampima ja siis ma pean teda silitama. :P
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lontude tujud

PostitusPostitas Syrle » 08. juuni 2004, 08:23

Meie jänkuke hakkab puuri närima ja kui välja ei lase, siis ei luba enam kätt puuri panna. Puuri tagasi minemisega on kah raskusi, kuna seda ei taha ta üldse. Lõpuks, kui ikkagi puuris, siis teeb kõik oma hädad ära, niiet puur pabulaid täis... See on tema kättemaks. :D
Syrle
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 78
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas marica » 27. aprill 2005, 14:44

Minu jänku, kui keelata tal midagi teha, mida ma ei taha, et ta teeks, siis läheb voodi alla ja mossitab natuke, pärast rahuneb maha ja lippab jälle ringi.
marica
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lontude tujud

PostitusPostitas evelinas » 08. mai 2005, 15:06

Notsu on mul täielik flegma. Ei tema viitsi tujutseda :D Ta on nii suur sõber ja kaisukas, et pole sõnu. Sõnaga mul ei ole olnud au tema tujutsemist näha paari aasta jooksul (Nots saab juulis kaheseks).
evelinas
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 39
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lontude tujud

PostitusPostitas Ettel » 13. mai 2005, 11:56

Ka meil peale riidlemist (seda juhtub aina harvem, kuna ka pahandusi tehakse aina harvem), kappab Nancy kas kardina taha või nurka ja viskab ähkides külili :P Paari minuti pärast on aga kõik ununenud :D
Ettel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 13. mai 2005, 12:45

Meie Pätu tujutseb ka ainult siis kui talle midagi ei meeldi...siis ta tavaliselt tuleb pugema kuhugi kõrvale ja sis teeb nii-öelda kingituseks suurest vihast paar pabulat..... :wink: vahel põgeneb laua alla ja siis näksib salaja sealt varbaid :)
meil muidu selline pugejas-põngerjas :wink:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lontude tujud

PostitusPostitas Endised kasutajad » 31. mai 2005, 19:57

meil on ka jänesel nüüd uus ise tehtud puur, mis on üleni pealt lahti. Kui ma oma jänest tahan puurist välja, temaga välja minna või tal vabalt jalutada lasta, siis ta kas jookseb eest ära või uriseb. :? Ta on mind isegi hammustanud. :( ma ei tea mida teha?! ma ei saa ju lasta tal päev otsa ainult puuris ka istuda ja tegelikult talle meeldib väga vabalt joosta, talle pole ka see meelt mööda kui teda vabalt joostes puuri pannakse. olen püüdnud rahulikult teda võtta ja kannatlik olla, aga pole kasu. miks ta küll nii tujutseb :o
ma sooviks väga et jänese puur oleks põrandal ning sellel oleks ava kust ta saaks siis kui ise tahab väljuda. Aga kahjuks pole see võimalik, et pealt lahtine jänese puur põrandal on :( (praegu on kapi peal) sest majas on ka koer. Koer ja jänes saavad küll üsna hästi läbi , aga kui jänkuke jookseb tõmbab see ikkagi koer tähele panu ja ta on jänkukest taga ajama hakanud, :?
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas särasilm » 01. juuni 2005, 20:36

Tillul on iseloomu ja tujusid küllaga. Kui tema ei taha suhelda, siis tema EI suhtle. Uriseb, lööb käppadega - mitte kunagi valusti. Naksab. Kui tema tahab suhelda, siis tema saavutab selle, sest kuidas sa jänkut ignoreerid, kui tema tapeeti käristab. Siis on ta rahul ja jätab järgi. Natukeseks. Vahel tujutseb ta tundide kaupa. Vahel suhtleb, nii et kalpsab või vanni järgi, peaasi, et inimese kannul.
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist