Raamatud sarjas "Lemmikloom" kirjastuselt Egmont

Kus on loomad sees.

Raamatud sarjas "Lemmikloom" kirjastuselt Egmont

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 28. oktoober 2004, 14:20

http://www.egmont.ee/?leht=kuvagrupp&grupp=7
Lemmikloomad. Viirpapagoi
Lemmikloomad. Inglise kokkerspanjel
Lemmikloomad. Hamster
Lemmikloomad. Kass
Mul on kodus hiir
Lingilt leiate raamatute pildid ning iga raamatu kohta saab klõpsates lähemat informatsiooni. All paremal on link, kustkaudu varem ilmunud raamatuid vaadata saab, sinu lemmiku raamat võib ka seal olla.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Gerbil » 27. november 2004, 12:52

"Mul on kodus rott" olen vist juba 100 korda läbi lugenud :P . Kuna ma Lontust oma rotikasvatamise algaastail midagi ei teadnud, oli raamatust suurt abi. Laura188, ma arvan, et mongoolia liivahiirest võid leida veidi informatsiooni "Mul on kodus hiir" raamatust, kuid usun, et lontust saad piisava abi kätte ;) . Ise ma seda osa lugenud ei ole.
Loomatu! {Barbara, Amanda}
r.i.p. ~Rotu, Roosi, Roberta, Ruudi, Ronja, Rosiina, Kutt~
Kasutaja avatar
Gerbil
Uudishimulik hiireke
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 905
Teemad: 76
Pildid: 11
Asukoht: Vinni vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Raamat "Lemmikloomad"

PostitusPostitas -Kristin- » 29. detsember 2004, 14:10

Täna käisin raamatukogus ja seal oli kaks raamatut (mõlemad samast sarjast). Üks oli "Lemmikloomad: hamster" ja teine "Lemmikloomad: viirpapagoi". Olid üsna põhjalikud raamatud ja raamatu lõpus oli veel linke hamstritest (inglise keeles) ja viirpapagoidest ja samuti ka välismaised lemmikute klubid. Raamatu on välja andnud kirjastus Egmont. Autorit ma sealt ei leidnud kahjuks. Ma arvan, et samast sarjast on veel raamatuid, kuigi neid raamatukogus polnud.
Tahtsin küsida, et kas keegi on näinud neid raamatuid ja kui on kas olid ka head (ise jõudsin neid ainult sirvida)?
-Kristin-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 294
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Raamatud sarjas "Lemmikloom" kirjastuselt Egmo

PostitusPostitas avalanche » 30. detsember 2004, 11:10

Neid raamatuid sarjas Mul on kodus... peaks küll päris laialt saada olema. Ootan juba pikisilmi mingit põhjalikumat eestikeelset (või isegi inglise-) raamatut rottidest. Lontust olen väga palju abi saanud, kuid kuna mulle meeldivad raamatud väga, oleks tore oma kogusse ka üks kena rotiraamat lisada.
Mul on kodus ROTT on mul olemas, kuid tõsisema rotihuvi korral jääb raamat pisut kitsaks. Neile, kes rottidest suurt midagi ei tea, on see väga tänuväärne kirjandus, kuigi mõnes kohas on minu arvates ka mööda pandud.
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hiirtest / rottidest raamatuid?

PostitusPostitas Mercar » 22. juuli 2007, 01:09

Mercar kirjutas:Sellest on palju räägitud- raamatus ''Mul on kodus ROTT'' on väga palju vigu ja rottide heaolule vastu käivaid soovitusi. Seda raamatut ei maksaks lugedagi!

Info saamiseks- internet ja inglise keelsed raamatud palju paremad.
Samuti veidi teksti "Hamiltoni lemmikloomade entsüklopeedias".

Vaevalt et hiirte raamat vägapalju asjalikum on...
Samuti on merisearaamatus mitmeid ebaõigeid soovitusi- eriti poegadega seoses. Samuti osadel piltidel hoopis hamstrid...
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hiirtest / rottidest raamatuid?

PostitusPostitas Molly » 22. juuli 2007, 17:46

Ega see raamat "Mul on kodus rott" just suurem asi ole. Mulle pakuti lugeda üht venekeelset raamatut rottidest, mis oli suht hiljuti ilmunud. Ega seegi parem olnud. Seal õpetati näiteks, kuidas tavalisest vineerkastist rotile puuri ehitada- et paned aga kastile võre peale ja ongi puur valmis :evil: Siis räägiti ka sellest, kuidas rottidele trikke õpetada. Ma tegelikult usun, et vene keeles on ehk ka asjalikumat kirjandust.
Olen kuulnud, et Loomakaitse Selts kavatseb hakata tegema voldikuid eksootiliste loomade tutvustamiseks, et neid siis loomapoodides jagada saaks. Rotid, hiired vist eksootiliste alla ei kuulu, kuid mingi säärane voldik võiks minu arvates ju loomapoodides ka näriliste kohta olla.
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Raamatud sarjas "Lemmikloom" kirjastuselt Egmont

PostitusPostitas LoveIsbestMagic » 21. veebruar 2011, 21:31

Ostsin Solarise Apollost "Mul on kodus rott".
Ega ta nüüd suurem asi tõesti ei ole. Kogenud loomaarstilt oleksin ma oodanud midagi enamat, midagi paksemat ja midagi, mis oleks sisaldanud rohkem lisateavet rottidest, mitte nendest närilistest, kellest seal kõrval Kas tead all räägiti.
Ja tõesti, kui ollakse kogenud loomaarst, siis peaks teadma, et rottidel ei ole TÕUD. Neil on markeeringud. Raamatu autor oli rahumeeli pannud ühe-kahe lehekülje pealkirjaks rotitõud.
Muus osas oli muidugi kõik meeldiv. Aga see, kas rotte tõesti peetakse ka klaasnõudes?
Ilma loomadeta poleks elu, aga ilma eluta poleks ka loomi.
Cesare - kiisupoiss ja Pisike - deegupoiss, R.I.P: Dumbo - väike ja väga noor deegupoiss ja Lötu - ka deegupoiss
http://kuldneretriiver.forum.co.ee/
http://koerakuut.forum.co.ee/forum
Kasutaja avatar
LoveIsbestMagic
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 520
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Raamat, film, veebileht

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline