Loomade "magamapanek"

Lemmikloomapidamisest üldiselt

Re: Loomade "magamapanek"

PostitusPostitas Viu » 11. aprill 2008, 21:46

Meie oleme ühe oma koera "magama" pannud, tekkis kasvaja, mida ei saanud opereerida. Kutsusime arsti koju ja ta sai süsti mu mehe juuresolekul, nii et ta ei tundnud vast, et temaga mingit halba sünnib. Endale on see ikka kurb paratamatus, kui pead ise oma looma elu suhtes sellise otsuse tegema.
Viimati muutis Viu 07. mai 2008, 21:58, kokku muudetud 1 kord.
Mida vähem, seda uhkem!
Kasutaja avatar
Viu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomade "magamapanek"

PostitusPostitas Scratchy » 12. aprill 2008, 18:38

alina467 kirjutas:Aga tabletti(või mingit vedelat uinutit) saaks küll kasutada. Näiteks nõelata süstlaga suust sisse anda. Ühesõnaga kui tahta siis saab.
Oleneb, mis tõttu loom magama pannakse, tavaliselt venitatakse selle magamapanekuga tõesti nii kaua, kuni veel saab. Ja lõpuks, kui see aeg käes on, siis on ehk loom väga loid, ei söö, joo, siis on rohu suust sisse ajamine ikka paras pähkel. Tõenäoliselt ei võta loom seda suhugi või ajab kõik välja. Siis ei saa kindel olla, kas midagi talle üldse sisse läkski ja mõjumine võtab tõenäoliselt ka kauem aega kui süstiga.

Mul läks roti magamapanek maksma 180 või 185 krooni. Hind oleneb vist looma suurusest, erinevas kaalus rottidel läheb siis ka vastavalt rohkem-vähem maksma, ma arvan.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Lemmiklooma pidamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist

cron