FIK väikeloomakliinik

Kust leida oma väikelemmikule teadlikku arsti

FIK väikeloomakliinik

PostitusPostitas BLackRat (Teema autor) » 11. juuli 2014, 10:35

Tere!

Mõtlesin teilt uurida, et kas kellelgi on kogemusi Tartu FIK väikeloomakliinikuga (Mõisavahe 21). Plaanis on kohe varsti tuhkru vaktsineerimine ja tahaks, et arst oleks ikka kogenud ja teab, mis loomaga tegemist on.

Helistasin sinna ja sealt väideti, et muidugi on neil kogemusi tuhkrutega, kuid siis hakati mulle lisaks vajalikule Nobivac Puppy ja marutaudi vaktsiini jaoks ka ussirohtu pähe määrima... Kuigi olen lugenud, et seda on tarvis vaid kahtluse korral teha. Mul endal, aga pole mingit tahet ega vajadust enne Minnale ussitõrjet teha, kuna see oleks ebavajalik :/

Või oskate sealt kindlat arsti soovitada? Või hoopis mõnda paremat ja kindlamat loomakliinikut Tartus?
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: FIK väikeloomakliinik

PostitusPostitas mesimummu » 07. detsember 2014, 16:49

Supertore arst- Riina Uibopuu, R-kliinikust :)
Arst on väga sõbralik, toreda suhtumisega. Sain parasiidika sealt ostetud nii, et ise olin Ritteriga soomes, tuttav tõi mulle selle siia.
FIK kliiniku kohta kahjuks midagi öelda ei oska, kuid kiidan R-kliinikut.
Minuarust paljud arstid peavadki ussitõrjet tuhkrutele vajalikuks ja nö. hakkavad seda pähe määrima ja on jällegi teised kes seda vajalikuks ei pea(kui just vaja pole).
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: FIK väikeloomakliinik

PostitusPostitas siku » 29. veebruar 2016, 18:34

Tere,
Sooviks samuti teada selle kliiniku kohta. Mul on kääbusküülik, kellel vaja vaktsiin teha ja küüsi lõigata. Kas keegi on käinud seal ? Või oskab keegi Tartus veel küülikutega tegelevaid kliinikuid soovitada ? kui Ise uurisin, siis paljudel pole küülikud hinnakirjas välja toodud kuid tahaksin ikka sinna kus ollakse küülikutest rohkem teadjad.
siku
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: FIK väikeloomakliinik

PostitusPostitas darkhelen » 29. veebruar 2016, 20:00

Tere

Pigem Tartus minna Maaülikooli, kus nüüd on inimene tööl, kes pisiloomadele eraldi keskendunud (minu kunagise loomaarsti Mari Makko poolt välja koolitatud), tasub infost küsida lihtsalt, et küülikuga vaja arstile tulla või siis R-kliinikus Uibopuu.

Kunagi sain FIKist küülikule valediagnoosi ja mittesobiva ravi (süstid, mis küülikule eluohtlikud). Muidugi võivad asjad olla muutunud, aga ise minna ei julgeks.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: FIK väikeloomakliinik

PostitusPostitas Loomahull » 02. august 2016, 14:54

Käisin kunagi noore ja lolli tudengina FIK-s praktikal, ei soovita seda kliinikut mitte mingil juhul. Tartus pisiloomadele kindlasti R-kliinik ja dr. Uibopuu. Maaülikooliga on nii, et muidugi on pädevad arstid jne, aga samuti hinnad on metsikult kõrged. Samas kui rahakott ei ole probleemiks, siis miks mitte. Mitmetest teistest kliinikutest saab sama kvaliteetset arstiabi. Samas mina ei tea, et seal keegi otseselt väikeloomadega tegeleks, ikka koerte-kasside arstid rohkem.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: FIK väikeloomakliinik

PostitusPostitas kataa » 03. august 2016, 11:37

Jap, minagi soovitaks pigem teisi kohti, kui FIK loomakliinikut. Arst on üsna järsk ja külm. Selline olek ehmatas korralikult ära ja loomadesse suhtumine samuti. Osadele selline suhtumine sobib. Googeldades tuleb ka igasuguseid sellelaadseid kaebusi ette.
kataa
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 4
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Loomakliinikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline