Põriseb, väriseb, siutsub, niutsub - jooksuaja rõõmud

Mida ja kuidas teeb? Miks ta nii teeb? Õpetamine ja mängimine.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Notsik värsitab, hüpleb ja teeb muid naljakaid liigutusi..

PostitusPostitas Küpzis (Teema autor) » 04. oktoober 2007, 14:01

Kui ma enda notsu lasen põrandale käima, siis ta käib ja nuhib kõik kohad järgi, arvatavasti otsib ta toitu :razz: , meil on selline väike prügikorv (hästi madal ka ) ja siis ta käis seal ükskord tuhnimas ja tõmbas sealt kõik õunasüdamed ja muu sellise välja, nii, et pättust teeb ta ka :happy: , mõnikord on nii ka olnud, et ta käib hästi normaalseslt ringi ja siis järsku hakkab hästi kiiresti jooksma, see on hästi imelik olnud, kas teie notsud nii ei tee ?
Kasutaja avatar
Küpzis
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Põriseb, väriseb, siutsub, niutsub - jooksuaja rõõmud

PostitusPostitas Egle » 21. november 2007, 16:48

Sedaet, kui emane merisiga põriseb ja väriseb , siis see tähendab, et tal on jooksuaeg ? :huh:
Mul on muidu nii , et vanem merisiga põriseb ja väriseb , ning väiksem niutsub (?), kui vanem siga tema peale väriseb.
Süles olles vanem siga väriseb täiega umbes kümne sekundiliste vahedega. :roll:
Egle
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 161
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merisiga põriseb

PostitusPostitas E4- » 22. november 2007, 13:18

Jah, jooksuaeg see on. Teine merisiga niutsub, sest talle ei meeldi see, et teine siga talle "külge lööb". Ja see siutsumine.. Närvesööv, alati keset ööd ja midagi ei aita ka, et siga vait jääks. Minul siutsub ainult kirju siga, valge on vait. Ma pole selle pealegi tulnud, et seda lindistada. Tegelikult mingi aeg niikuinii magada ei suuda jääda selle siutsumise saatel, niiet ükskord võiks proovida küll. Kusjuures minu valge notsu ka väriseb süles olles, täitsa nagu telefoni vibroalarm. Kas ta kardab, või tal on külm või mis viga?
Liisi ja Zap. ♥
Jänkud südames
Kasutaja avatar
E4-
Rotiusku
Rotipesa & Hamstriurg
Rotipesa & Hamstriurg
 
Postitused: 755
Teemad: 18
Pildid: 14
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merisiga põriseb

PostitusPostitas nirgike » 22. november 2007, 15:58

Ma seaks kahtluse alla selle, et kui merisead põrisevad ja vigisevad, et neil siis tingimata jooksuaeg on. Siis peaks minu seapaaril ema seapaaril kogu aeg jooksuaeg olema :D

Mul täidab isane merisiga enamasti mõlema rolli - algul põriseb ja siis hädaldab "uu-guu-guu-guu" ja siis põriseb jälle. Nagu üks väike torisev vanamees ja närvi ajab jah, kui hommikul vara magada ei saa, sest Villikas laseb mööda puuri ringi "kurrr uu-guu-guu" :) Emane merisiga on enamasti vait, vahel aga lööb kampa ja kudrutab ka. Aga isasest meriseast rohkem meeldib talle hea toit ja paitamine - hakkab kudrutama kohe, kui mingit maitsvat pala näeb puuri pandavat, või kui teda kõhvitseda ja silitada. Isane merisiga ka kurdutab toidu juures, aga hoopis teistel põhjustel - nimelt kasutab ta seda emase eemale tõrjumiseks: ringitab ja kudrutab ümber toidu ning teine merisiga siis hoiab eemale.

Ema merisigadest üks kudrutab kogu aeg, me isegi kontrollisime järgi, kas ta ikka on emane. Tundub, et tema on hierarhias madalamal positisoonil ja teine on kõrgemal ning kui see alluvam tahab minna "bossi" kõrvale magama või muidu tema lähedale, siis ta läheneb kudrutades ja lipitsedes.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merisiga põriseb

PostitusPostitas triini22 » 22. november 2007, 16:08

Mul isast merisiga ei ole, nii et ei oska öelda, kas nad kudrutavad/põristavad kogu aeg. Aga kuna isastel reeglina jooksuaega pole, nad alati valmis, siis täiesti võimalik, et nad põrisevad siis, kui tuju tuleb. Egle kirjeldatud situatsioon vastab küll minu kahe emase jooksukale. Vahel on seda märgata isegi kindlate perioodide tagant. Kuigi Rosin on suurem põristaja/tagumiku õõtsutaja. Triibu jällegi tõstab selliste lähenemiskatsete peale alati kisa. Siristamist olen kuulnud mõned üksikud korrad.
Kuigi jah, kõik põristamised/kudrutamised ei tähenda alati jooksukat, aga neid õpib eristama, kui notsudega koos elad. Minu notsud kudrutavad/põrisevad heameelest (nt saavad maiust), on pahased/kardavad, uudistavad toas ringi, kutsuvad kaaslast. Samas on need häälitsused üksteisest erinevad.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Notsude naljakad liigutused?

PostitusPostitas Nöbsike » 29. märts 2008, 14:43

Nössu haigutab nii armsalt :love: Ja siis ta ka kargab niimoodi ringi vahel puuris, enne ja kui tal kõht on tühi siis ta sitsib puuris ( tal puur ülevalt lahti ) ja paneb käpad servapeale ja ruigab :happy: alati ma siis karjun: sööööööma sööma, ja ta ruigab niiii armsalt :P Ja kui ta on süles siis ta vahest nagu pressib ennast vastu põlvi et soojem oleks või nii ;) Hästi numps on ta igatepidi :rat:
Viimati muutis Nöbsike 10. september 2008, 15:25, kokku muudetud 1 kord.
Nöbsike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 680
Teemad: 19
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Merisiga põriseb

PostitusPostitas Ticky » 11. aprill 2008, 20:12

Minu ruigamid kõnnivad ja tõrisevad samuti..

Täna on asi eriti hulluks läinud.. Hoolimata sellest, et nad mõlemad on emased (esimesi päevi ühes puuris) ja nad tõrisevad ning kõnnivad aeglasti ja siis üritavad teineteisele selga ronida :wacko:

Enne oli puur Possu päralt (ta on kuskil 1 kuu vanune ja pisike), nüüd kolisime Helbekese ka sinna (tema on kuskil 1 aasta vanune ja suur) ja tulemuseks on see, et Helbeke hõivas pesakasti ja kui Possu üritab sinna sisse minna, siis Helbeke hakkab tõrisema-põrisema.. Ja Possu vana argpüks ei julge sisse minna.. Lepib parem heintest tehtud pesaga..
Ticky
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 3
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Notsik väristab ja teeb imelikke asju

PostitusPostitas Carmen » 08. mai 2008, 16:57

Otseselt sellist teemat ei leidnud otsinguga ega ka ringi vaadates. Kui on olemas, siis paluks linki ja teema võib sulgeda :wink: . Ühesõnaga, mu põrssale meeldib hullult lõua alt sügamine. Ükskord panin tähele, et kui pikka aega sügasin ja siis järgi jätsin, siis hakkas end väristama, nagu telefoni vibra-alarm (no täpselt selline värin)..
Ja siis hakkasin teda vastukarva silitama ja sellepeale läks ta õige pea lolliks. Piuksus, värises, hakkas tagumist jalga õhku küljepeale loopima jnejne. Tegu emase seaga, et ehk mõjutab ka see asja.. Mäletan, et kui mul varem emane merisiga oli, siis vastukarva tõmmates hakkas ta samamoodi käituma. Ahjaa, ja märgata on, et tagumikku ajab ka natuke uppi. Kas mu merisiga siis erutub nagu või nii :mellow: ?..
Ja kuna pole kunagi isast merisiga olnud, siis ei teagi, kas ka neil on samasugune reaktsioon.
Et kas talle üldse meeldib see või ärritab teda?
Kasutaja avatar
Carmen
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 202
Teemad: 10
Pildid: 1
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Notsik väristab ja teeb imelikke asju

PostitusPostitas Kissu » 08. mai 2008, 19:22

Meie Preili teeb ka seda vahel, kui tagumiku pealt sügada ja/või käsi tagumikule panna. Mina olen seda küll alati seostanud jooksuajaga (koguaeg ta seda ei tee). :happy:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Notsik väristab ja teeb imelikke asju

PostitusPostitas Seakasvatajad » 05. juuni 2008, 22:25

jaa-jaaa....kirglik loom on merisiga! Meie vanem isane tuleb ise pai nuruma vahest ja siis läehb ruigamiseks, väristamiseks, pepuupitamiseks ja väänlemiseks:) ei sõltu otseselt mingist ajast-perioodist...seda võib iga ilmaga juhtuda...vahest läheb nii hoogu, et kukub külili ja võib lõpuks ka vähe hammustada...no aga Noki ongi meil selline, kes inimestega väga vabalt suhtleb (loe: hammustab)!
Seakasvatajad
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Notsude naljakad liigutused?

PostitusPostitas Raidu » 21. juuni 2008, 11:54

Minul hakkas notsu mööda puuri seina üles ronima. Ja näris oma puuri ja üritas üles ronida, siis kukkus küll tagasi alla, aga proovis nii jupp aega. On see normaalne? Miks ta küll ni tegi?

Minu notsu puges mulla kaenlaauku ja tal on nii teravad küüned ka, et... ai ai ai!!! :roll: :biglove:
Viimati muutis samton 21. juuni 2008, 13:26, kokku muudetud 1 kord.
Merisiga PUMBA
Kasutaja avatar
Raidu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 6
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Notsude naljakad liigutused?

PostitusPostitas Ticky » 28. juuni 2008, 14:03

Ma naeran kõht kõveras enda ruigameid, kui nad jälle hanereas tuiates mööda tuba kakerdavad ja siis enda arust üks kuuleb midagi ja ehmatab ja siis ehmatab teine sellepärast et esimene ehmatas ja kuna terve tuba on parketi all, siis kõigepealt toimub suur kohapeal kaapimine ning siis suure vudinaga laua alla :-D
Kui Possu on eriti väsinud, siis ta ronib kiike ja lükkab tagumised jalad pikalt välja nii et need ripuvad üle serva.. :biglove:
Ticky
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 3
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Notsude naljakad liigutused?

PostitusPostitas Katike94 » 08. juuli 2008, 23:07

Minu merisiga Krips on muidu väga arg ja istub oma majas, kuid mingil hetkel lööb talle suur energia sisse ja ta hakkab mööda tuba ringi tormama. Kui ta on juba natuke jooksnud väsib ta ära ja läheb oma majja ootama et puurid kinni pandaks. Imelik et ta seda enne pole teinud. Ta hakkas nõnda tegema alles kui kuue aastaseks sai, enne ta vaikselt käis mu küülikul Billyl järel või istus ainult majas.
Kasutaja avatar
Katike94
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Notsik väristab ja teeb imelikke asju

PostitusPostitas Raidu » 12. august 2008, 20:40

Minu oma ka suriseb ja hakkab kepsutama nagu hobune, nii et pea käib üles-alla vastu põrandat ja on ka jah, selline surin - telefoni vibraalarm.
Merisiga PUMBA
Kasutaja avatar
Raidu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 6
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Armulaul ehk notsude jooksuaeg

PostitusPostitas kats26 » 20. august 2008, 14:53

Nii, õnnestus ka mul seda kanaarilinnulaulu kuulda. Mul on kodus kaks emast merisiga, ühel neist on pidevalt jooksuaeg- käib tagumik püsti ringi ja muudkui põriseb.
Täna hommikul siis ärkasin hästi kõva siristamise peale üles.
Alguses arvasin, et äkki on ööseks aken lahti ununenud ja mõni linnuke tuppa eksinud. Mees vandus jumalakeeli, et tema pani õhtul kõik aknad kinni, aga ometi oli toas selline läbilõikav siutsumine ja siristamine. Läksime siis linnukest otsima, aga mida pole seda pole, siristamine lõppes ka paugupealt. Kobisin voodisse tagasi ja mõtlesin, et äkki kujutasin ette.
Järsku tuli meelde, et merisead võivad ka ju sellist häält teha, armulauluks veel nimetatud. Kontrollisin kohe mõlema sea sabaalused veel sajakümnendat korda üle, täpselt ühesugused on. Ei tea äkki on üks mu sigadest transseksuaal?
kats26
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 21
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 42
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Armulaul ehk notsude jooksuaeg

PostitusPostitas Kissu » 20. august 2008, 15:05

Tegelikult jooksuaeg tekib neil vahel ka siis kui isast merisiga pole läheduses. Minul on ka juba pikka aega kaks emast merisiga ja Preili kipub ikka vahel siutsuma. Õnneks viimasel ajal pole seda eriti juhtunud aga kui ta noorem oli siis siutsus ikka paari kuu jooksul korra. Samas tagumikke hööritavad ja kurisevad siiani vahel mõlemad. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Notsik väristab ja teeb imelikke asju

PostitusPostitas Nöbsike » 18. september 2008, 16:01

Minu Nössu on isane ja teeb samamoodi! Ta väristab end tihti puuris kui sööb õues jne. Ei tea kas on normaalne ? Aga asi pole kindlasti ainult emastel ;)
Viimati muutis Nöbsike 28. november 2008, 21:24, kokku muudetud 1 kord.
Nöbsike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 680
Teemad: 19
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Armulaul ehk notsude jooksuaeg

PostitusPostitas nirgike » 15. oktoober 2008, 09:00

Ma kuulsin ka eile õhtul seda saladuslikku linnulaulu :happy: Lasin elutoas tule ära ja läksin magamistuppa raamatut lugema, kui äkki kuulen, et lind nagu laulaks, aga natuke merisea häälega. Ei olnud sugugi vali hääl, selline tavalise tugevusega oli. Kõlas umbes nagu ööbik, aga teise viisiga. Päris ilus, nad võiksid süüa nõudes ka hoopis niimoodi laulda :)
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Armulaul ehk notsude jooksuaeg

PostitusPostitas mammu17 » 23. detsember 2008, 17:31

Ka mina sain selle huvitava heli osaliseks. Keset ööd ja kõrvu läbistavalt aga nii kui voodist püsti sain siis oli vaikus ka majas. Aga see heli oli ikka väga kõrge!!!
Kasutaja avatar
mammu17
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 239
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Armulaul ehk notsude jooksuaeg

PostitusPostitas DeadDoll » 28. detsember 2008, 13:26

Oihh, polegi kokku puutund.Aga vb olen kaa noh äkki nad siutsuvad öösel nii hilja, et mina magan, kui mina magan ei ärata mind miski:)
٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ Hell yeah im cute!Me ei lõpeta kunagi lauset sest me ei ütle kunagi punkt.« Proud to be a Freak »
Kasutaja avatar
DeadDoll
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 19
Teemad: 1
Asukoht: Tartu:)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Armulaul ehk notsude jooksuaeg

PostitusPostitas Ivar » 05. jaanuar 2009, 22:11

Meil on kolm põrsapreilit (üks on alles 1,5 kuune). Kaks neist on kõvad urisejad/kõhutantsiajd ja teiste tüütajad nii umbes kord kuus. Ja minul on ka kuri kahtlus, et ju see jooksuaeg neid sedasi tantsima/laulma paneb. Kuigi ka poisid oskavad sedasi teha. Meie eelmine härra harrastas seda urisemist ja tagumikuga nügimist aegajalt minu käe peal ;).
Aga seda linnusirinat kuulsime meie tüdrukute suust hoopis enne sünnitamist. 1-2 nädala jooksul enne sünnitamist ja öösiti tavaliselt. Esimesel korral ehmatasime päris ära, sest arvasime, et mingi lind on tuppa sattunud öösel ;).
Ivar
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 136
Teemad: 2
Pildid: 19
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 60
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Armulaul ehk notsude jooksuaeg

PostitusPostitas nirgike » 20. mai 2009, 08:34

Täna oli jälle selline nõidade öö, kus merisead ööbikuteks muutuvad :)
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Notsik värsitab, hüpleb ja teeb muid naljakaid liigutusi..

PostitusPostitas kristelle » 18. jaanuar 2010, 14:34

mul hüppab ka,aga ainult puuris. :o
Tupsu <3 Igatsen sind :(
Kasutaja avatar
kristelle
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 123
Teemad: 12
Pildid: 8
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Notsik värsitab, hüpleb ja teeb muid naljakaid liigutusi..

PostitusPostitas DessaMerisiga » 17. aprill 2010, 19:35

Mul ka merisiga teeb imelikke liigutusi ,hüppab imelikult ,rullib end ,ja isegi üks kord tegi õhus salto kukkus käppadele! Ja ta teeb seda igal pool puuris,maas,diivanil,isegi võõra süles nii imelik kui see ka pole Ja olen ka tähele pannud et ta ka väristab end kui midagi näksib või sööb
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Notsik värsitab, hüpleb ja teeb muid naljakaid liigutusi..

PostitusPostitas Sonnu » 21. mai 2010, 23:24

oi minu merisiga ka teeb nii naljakaid liigutusi eriti siis kui põrandal jookseb :D hüppab nagu pöörane.
Sonnu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 3
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Notsik värsitab, hüpleb ja teeb muid naljakaid liigutusi..

PostitusPostitas Meriseakene » 14. juuni 2010, 14:03

Kui mina lasen oma merisea tuppa jooksma, siis ma alati nagu patsutan teda pepu pealt ja siis naera kas või ennast surnuks, sest ta teeb väga naljakaid hüppeid ja naljakaid hääli .
Meriseakene
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Notsik värsitab, hüpleb ja teeb muid naljakaid liigutusi..

PostitusPostitas triini22 » 14. juuni 2010, 14:29

Neile tavaliselt ei meeldi pepu pealt katsumine, siis hakkavad hüppama või muud moodi eest ära jooksma. Sealt silitades võivad ka vigiseda rahulolematusest.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Notsik värsitab, hüpleb ja teeb muid naljakaid liigutusi..

PostitusPostitas Che » 15. juuni 2010, 12:24

Minu merisiga hüppab kahe asja pärast- kui tal on hea meel ja kui ta on pahur... Neil hüppamistel on vahe sees,kuid ainult mina saan aru, milline tuju tal parasjagu on.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Põriseb, väriseb, siutsub, niutsub - jooksuaja rõõmud

PostitusPostitas Elllii » 13. juuni 2011, 14:42

Vähemalt sain ma nüüd aru, miks ka minu isane merisiga niimoodi teeb. Siristamist kuulsin täna öösel ka. Algul mõtlesin, et issand jumal, mis lahti. Nüüd sain aru, et see kõik on jooksuaeg. Ja mu merisiga tammub oma tagajalgadel ühelt jalalt teisele, nii, et pepu käib ühele ja teisele poole :D päris naljakas on see.
Nöpsik ♥ (22.09.10-21.08.13)
Kasutaja avatar
Elllii
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 284
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Põriseb, väriseb, siutsub, niutsub - jooksuaja rõõmud

PostitusPostitas Jansa » 03. august 2011, 16:39

Kas kuskil mingit heli- või videoklippi pole kus merisiga teeb jooksuaja häälitsusi?
Kasutaja avatar
Jansa
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 104
Teemad: 5
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist