Sülle kakamine ja pissimine

Mida ja kuidas teeb? Miks ta nii teeb? Õpetamine ja mängimine.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Re: Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas nobipungu » 24. november 2010, 19:14

Mul tegi Bruntsik ainult ühe korra mulle sülle ja seegi oli siis kui nad olid ainult päeva minu juures olnud. Siis ma olin talle ju võõras.
Loomad
Kasutaja avatar
nobipungu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 298
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas margotx » 19. detsember 2010, 16:28

Mu merisiga varem ka kakas.Õppetasin teda ka ja ikka kakkas ja pissis.Kui vanemaks sai lõppetas selle.
♥ enda merisiga ..Elu on raske!(eriti koolis)
Kasutaja avatar
margotx
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 338
Teemad: 10
Pildid: 23
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas Jällu » 05. jaanuar 2011, 14:29

Minul on merisead väga viisakad selle koha pealt. Kui junn hakkab tulema siis nad söövad selle lihtsalt ära :o . Kuigi pissi lasevad küll lahti kui häda tuleb, enamasti ma võtan nad ühe aluse peale. Selle ma sain ühest Baby Borni nukuvoodist (ka mina olin väike kunagi) ja see on mul alles ja selle ma panen alati alla kui ma nad voodisse võtan. :happy:
Nirvana
Kasutaja avatar
Jällu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 130
Teemad: 21
Pildid: 1
Asukoht: Tartu/Tammelinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas number » 22. veebruar 2011, 22:30

Minu oma sülle kakand ega pissind pole, küll aga peab jälgima teda kui ta toas ringi plätserdab, sest siis on teinekord küll nii, et loik kusagil.
Igaks juhuks tõmban siis need kohad üle kus ta käinud on, aga see on suhteliselt keeruline, sest koguaeg ju tema igat sammu jälgida ei jõua.
Kasutaja avatar
number
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas Che » 12. märts 2012, 00:10

Mina saan ilusti aru, kui merisigadel pissihäda tuleb :happy: , pole mulle juba aastaid sülle pissitud ja üldjuhul suudetakse isegi oma junne tagasi hoida :-D . Siis võib neil küll rohkem õnnetusi juhtuda, kui nad pisikesed on, aga Piggyga seda probleemi õnneks polnud, ta polegi vist mulle kunagi sülle pissinud, meelde küll ei tule praegu...
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas CleoNette » 18. aprill 2012, 15:56

mulle on ka sülle pissinud 2 korda ja mu emale 1 korra :)
Love Guinea Pigs <3
Kasutaja avatar
CleoNette
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 1
Pildid: 2
Asukoht: Tartu (L)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas AlbinoFurets » 28. mai 2012, 17:54

Minu notsud pole kunagi nii teinud, vist ühe korra, siis kui ma nad alles sain. Aga voodisse ma enam neid ei pane, sest siis on seal terve hunnik pabulaid ja lina ka täis pissitud.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Sülle kakamine ja pissimine

PostitusPostitas merisigutik » 01. detsember 2016, 22:01

Voodisse ei pane ma mitte kunagi enam merisigu !Kuna jah nad rikkusid oma uriiniga 2 suletekki ära :O meil on ainult suletekkid ja fliistekkid kodus vatiin tekke meil kodus pole nii et jah sain õiendada aga see oli eelmine aasta siis kui nad tillukesed olid :) Aga mul tuli 1 naljakas seik meelde(võino kas teie arust see naljakas aga munu arust küll) feliks hakkas süles nihelema ja piiksuma siis ma võtsin nagu tagumiku alt kinnija siis rinna alt (nagu peab) tõstan puurikohale et teda puuri asetada agap oisil ei pidanud põiss vastu vaid ta tegi täpsus pissimist u 1 meetri kõrguselt puuri :thu: :rofl: :rofl: :rofl: (vahel kui õhtul und ei tule siis salaja ikka võttan notsu tekki alla kaissu natukeseks aga nüüd nad oskavad juba mulle märku anda kunas nad pissile tahavad ja ma mõistan neid :D :razz:



Oeh kuidas ma armastan merisigu :biglove: Ma arvan et minu nõrkuseks ongi merisead ja kassid kuna nad võrratud olevused :happy:
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline