Heinast

Liivhiirte söögist ja söötmisest, maiustustest ja närimisest.

Moderaator: triini22

PostitusPostitas piret1212 (Teema autor) » 30. september 2004, 17:25

Timmuke kirjutas:Tere, mõtlesin täna poes, kas võiks oma hiirtele heina osta... Kuid tahaks kõigepealt uurida, kui tähtis hein neile õieti on? Kas ja kuidas te seda üldse kasutate? Kas see on neile nagu toidulisandi eest? Ja kui palju seda puuri panna...
Ja veel: teie, kes te lasete oma hiirtel ka poegi saada - kas teil on ainult ühesugused hiired või tulevadki igasugused kirjud hiired erinevate hiirte ristamisel? Millised on üldse kõige huvitavama välimusega hiired, keda te näinud olete? Täitsa huvi on kohe tekkinud, kuidas nende erinevate tõugudega õieti on...
Enda omadest on küll üks täiesti korralik Collared - hall, punaste silmadega, lauk otsa ees, teist ei oska hästi liigitada - must ja esikäppade otsad natuke valged. Vahvad on nad kõik, poes käies alati selline tunne, et võtaks hea meelega kõik kaasa, keda silm näeb!


heina võib küll panna neile näiteks mina panen neile seda heina sõime täis neile väga meeldib sellest pesa teha ma kasutan tavaliselt väga kvalitseetset järel kuivatatud heina mida nad SÖÖVAD kah!oleneb kui palju hiiri puuris on (kui palju heina paned?)noh sai üks segane jutt aga ma loodan ,et said aru:):???!!"
Rotud Tim ja Ben 04.2011
Kasutaja avatar
piret1212
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 285
Teemad: 30
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Heinast

PostitusPostitas Cazzike » 01. oktoober 2004, 11:10

Mina olen ka heina pannud ja neile see meeldib väga nad hakkavad seda kohe "hakeldama" ning lõpuks teevad sellest pesa.
Loomadel on erilised võimed, mida keegi ei oska seletada...
R.I.P Kissi, Poksi, Nupsik, Mõmmi, Pliksu(kallis)
Kasutaja avatar
Cazzike
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Caty » 01. oktoober 2004, 11:23

Mul on kirjud liivahiired ja ka ühed pojad olid. Pildid on http://pilt.ee/catycaty
Heina panen ikka: hakseldamiseks, pessa vedamiseks, söömiseks. Palju? Peotäis korra nädalas.
Caty
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 393
Teemad: 32
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Heinast

PostitusPostitas Alar » 01. oktoober 2004, 20:00

ma panen söömiseks ühte sorti heina ning pesa tegemiseks teist. söömiseks on kõrgekvaliteediline järelkuivatatud hein, pesa tegemiseks ja niisama närimiseks aga Puik pressitud hein mis on hästi peene. kogus on selline et pool pressitud heina briketti deegudele ja pool hiirtele. nädalaks täitsa piisav kogus. võib ka vähem panna aga neile meeldib end sinna sisse kaevata ja hiljem lõhnavad nad nii lahedalt heina järgi. :D
Alar
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline