Kuused küülikupojad kaotasid ema

Järglaste soetamine - kas, millal, miks? Ja kui, siis kellega? Kastreerimine ja steriliseerimine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Kuused küülikupojad kaotasid ema

PostitusPostitas HHC (Teema autor) » 14. juuli 2011, 12:00

Lugu on selline. Minu vanaisal on maal 2 väga sõbralikku natuke nooremat kui 1 kuust jänkupoega. Tegelikult on nad minu omad. Aga kuna nende ema suri just ära siis vanaisa ütles , et nad ei pruugi enam kaua elada , sest nad on õues ja nad ikka veel toituvad emapiimast aga ema on ju surnud. Mu tuttav on loomaarst ja kui temalt nõu küsisin , ütles ta , et tema soovitab võtta jänesed minu koju ( kõik on olemas selleks . On ka varem jänes olnus . Soojadel ilmadel saaks olla rõdul ja talvel toas ) ja toita neid lutipudeliga mida ta saaks mulle anda. Ta on jänesed üle vaadanud ja ütles , et nad on terved. Vanaisa on ka nõus jäneseid mulle andma. Suvel ei peaks nad rõdul olema vaid saaksid maal teiste jänestega olla. Puur on piisav 2 jänese jaoks. Jänestega saaksin tegeleda väga palju. Mis teie arvate? Mida teha? :lol:
Läbi ! Sõbrad ongi ametlikult läbi :(
Kasutaja avatar
HHC
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 36
Teemad: 4
Pildid: 8
Asukoht: Pärnu ( Eesti ) , Madrid ( Hispaania )
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuused küülikupojad kaotasid ema

PostitusPostitas darkhelen » 14. juuli 2011, 20:59

Kui loomaarst leiab, et see on tehtav, siis miks mitte, proovida ju võib. 1 kuused pojad saavad hädakorral ja abistamisega juba ise hakkama.

Soovin edu ja soovin jõudu ning hakkamist beebidega toimetulekuks.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuused küülikupojad kaotasid ema

PostitusPostitas Keilyke » 14. juuli 2011, 21:04

Ühe kuused küülikupojad on täiesti võimalik tublideks küülikuteks kasvatada. Minu Bosse oli 23 päevane, kui ta mulle müüdi ja pole tal mingeid tervisehädasid olnud, igati kraps küülik. Nii et mina soovitaks need küülikupojad kindlasti endale võtta.

Ps. Ja et kellelgi vale arusaam ei tekiks, siis ma kindlasti ei poolda nii noorte küülikute ema juurest ära võtmist.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist