ülearune sigimine

Küsimused, mis seotud liivahiirte paljunemisega

Moderaator: triini22

ülearune sigimine

PostitusPostitas muztikas (Teema autor) » 12. mai 2005, 16:29

olen suur Pakun/Soovin foorumiosa külastaja ja vaatan, et muudkui pakutakse liivahiiri.
Muidugi on tore, kui pojad sünnivad, aga neile tuleks enne uued kodud juba valmis otsida, mitte pärast igast ilmanurgast otsida uut omanikku.
see tekitab natuke pahameelt.
:o
Aga eks ole. laske neil paarituda ja sündida ja sündida. neil ju tore koos pungil ühes puuris olla. 8)
nats vastutustundetusproblad. :D :(
muztikas
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 55
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: ülearune sigimine

PostitusPostitas Cazzike » 12. mai 2005, 18:47

Mul jälle selline lugu,et mulle kingiti emane ja isane liivahiir (ise oleksin samast soost liivakad ostnud) ja nüüd peaaegu iga pooleteist kuu taga selline väike ja samas ka armas probleem. Seni olen saanud enamus poegadest tuttava loomapoodi anda :( Aga ära eraldada neid ka enam ju ei saa ja pealegi nad kõik nii armsad ning nii lahe on vaadata kuidas mu abielupaarike üksteist hoiab :D
Loomadel on erilised võimed, mida keegi ei oska seletada...
R.I.P Kissi, Poksi, Nupsik, Mõmmi, Pliksu(kallis)
Kasutaja avatar
Cazzike
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Britt » 12. mai 2005, 20:05

Ja kas kujutate ette et see emas loom ära ei väsi poegade tarimisest, üles kasvatamisest ja sünnitamisest.
Cazzike, no jah eks nende kingitustega ole :(
Tegelikult on see minuarust lausa ebaviisakas nii kinkida ja ka emane on ülekoormatud muide!
Britt
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 279
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: ülearune sigimine

PostitusPostitas Erathia » 12. mai 2005, 21:31

aga tegelikult ei peaks laskma emasel yle 3 pesakonna ilmale tooma, see on tema jaoks v2sitav. minul on praegu pesakond ja otsin ka siitkaudu omanikke kuna siin on palju kylastajaid. ei n2e selles midagi halba. see pole ju ainus koht kus otsin, ennek6ige ikka tuttavate seas. pean seda igatahes paremaks kui mitte otsida ja lihtsalt poodi viia. ja kui teine pesakond tuleb siis panen tytre emaga ja poja isaga ja j22bki nii. ja niikaua kui k6igile lastele kodu leitakse v6i siis omale j2etakse pole ju probleemi. lontu.ee on ainult yks kohtadest kus v6i h2id omanikke leida
Erathia
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Britt » 13. mai 2005, 11:44

No üks tüdruk siin rääkis just kuskil teemas, et ta emane on kahe aastane ja on koguaeg pesakondi toonud.
No täitsa ülemõistuse ju.
Ebanormaalne.
Britt
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 279
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: ülearune sigimine

PostitusPostitas Cazzike » 13. mai 2005, 12:38

Mu emane hiireke õnneks talvel ühtegi pesakonda ei toond ja nüüd kevadel juba kaks pesakonda.
Loomadel on erilised võimed, mida keegi ei oska seletada...
R.I.P Kissi, Poksi, Nupsik, Mõmmi, Pliksu(kallis)
Kasutaja avatar
Cazzike
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 82
Teemad: 2
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: ülearune sigimine

PostitusPostitas NärilineL » 13. mai 2005, 21:09

Kõige parem on ikka võtta ühest soost-ei mingit probleemi.Vahepeal minu hiired üritasid üksteisele selga ronida :D päris naljakas oli.
Aga kui poegade soov siiski on võib näiteks viia oma hiired paariks tunniks loomapoodi isaste liivahiirte juurde.Või siis hoida loomi erinevates puurides ja vahel ainult kokku lasta.
Viimati muutis Endised kasutajad 16. mai 2005, 21:17, kokku muudetud 1 kord.
NärilineL
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 77
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: ülearune sigimine

PostitusPostitas Endised kasutajad » 16. mai 2005, 09:08

Nii..Nüüd räägin enda loo :)
Minu hiired, muidugi mulle need sünnipäevaks ka kingiti, isane ja emane on toonud ilmale kolm pesakonda ning mina olin igaltpoolt kuulnud ning lugenud, et kolm pesakonda ongi kõige normaalsem arv, et muidu on liiga koormav.
Mina lihtsalt lahutasin isase ja emase. Emasele jätsin viimasest pesakonnast ühe emase juurde ning isasele ostsin juurde ühe patched isase(Kristiinest)[kahjuks on vigase käpaga, mida algul ei märganud, kuid sellest pole ka midagi]
Kristiines, poes, märkasin ka üht vana emast, kes oli sinna viidud. Ta nägi nii kohutav välja, et jube! Müüja väitis, et emane oli nii palju pesakondi toonud ilmale, et nüüd näebki selline välja. Nimelt sellel emasel olid karvad välja kukkunud nina piirkonnast ja kintsudelt ja kõhualt. Tõsiselt, kui te sellist hiirt endale ei taha saada, siis lahutage ära. Tõesti neid oli tore vaadata, kuid hiirte ja enda huvides tuleb vahest ka nad lahutada. See on kurb, kuid lihtsalt muidu see hiir sureb lihtsalt väsimusest ära :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pinto » 17. juuni 2005, 22:56

pidin täna oma isasele hiirele sõbra saama. halli värvi :) läksin kohale ja mis ma nägin- pisike puur ja hiiri paksult täis, igas mõõdus :eek: ... küsisin et kas nagu õde ja vend ei paaritu, siis öeldi et ei tea ei vist .... õnneks olid mõlemad hallid emased ja sealt ma hiirt omale ei toonud. (ise nad ei teadnud kas neil on isased või emased hiired need hallid)
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron