Kääbusküüliku puuri suurus

Mida on küülikupidamiseks vaja? Puurid, puuri sisustus, mänguasjad jne.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas reelicca (Teema autor) » 31. juuli 2009, 22:43

Mul selline mure või pigem teadmatus. Soov endale soetada lontkõrv-kääbusküülik ja sooviksin siinkohal teada kas antud mõõtudega puur oleks sobiv? Puuri mõõtmed:
pikkus-78,5
laius küljepealt-45
kõrgus-44

Ettetänades ...
Kasutaja avatar
reelicca
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas kertu0208 » 31. juuli 2009, 23:20

Küljepikkus peaks ikka meeter olema, Sinu kirjeldatud puur sobib pigem meriseale. Muidugi mida suurem puur seda parem oleks küülikule. Kui lased iga päev palju jooksma siis hädapärast sobiks vast ka selline puur (kuigi seadusega ei tohi vist nii väike olla, ei mäleta, kui suur pidi seaduslikult puur olema).
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Kissu » 31. juuli 2009, 23:46

Lisaks veel eelkirjutaja jutule, et väike puur hakkab ka rutem haisema ja seda peab tihedamini puhastama. Samuti on sellisesse puuri raske mahutada pissinurka, kuna see võtab umbes 1/3 puurist. Minu tüdrukul on selline puur aga ta on pea 24/7 lahtiselt vaibal ning tal on lisaks veel pissikast ning teine selline puur seal kõrval. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas reelicca (Teema autor) » 01. august 2009, 09:02

kertu0208 kirjutas:Küljepikkus peaks ikka meeter olema, Sinu kirjeldatud puur sobib pigem meriseale. Muidugi mida suurem puur seda parem oleks küülikule. Kui lased iga päev palju jooksma siis hädapärast sobiks vast ka selline puur (kuigi seadusega ei tohi vist nii väike olla, ei mäleta, kui suur pidi seaduslikult puur olema).


Pead silmas pikkust üks meeter? Kas ferplasti puur rabbit 100 ja rabbit 120 oleksid kääbusküülikule sobivad?
Kasutaja avatar
reelicca
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Helen-97 » 01. august 2009, 09:54

Oleneb ka ju sellest kui suur on küülik kui on ikka suur täiskasvanud siis jah tal peab olema ikka liikumis ruumi.Aga kui on alles pisike siis algul küll ei pea olema meetri pikkune.
Kasutaja avatar
Helen-97
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas reelicca (Teema autor) » 01. august 2009, 10:37

Plaanis on soetada lontkõrv-kääbusküülik.
Kasutaja avatar
reelicca
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Kissu » 01. august 2009, 11:07

Rabbit 120 oleks küll ideaalne puur. Välja peaks ikka saama aga siis on tal ka ruumi puuris liikuda. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas alina467 » 01. august 2009, 12:30

Meil on selline väike puur pikkusega umbes 80 cm.
Meil ei ole seal maja, aga pissinurk mahub ilusti ära. Küülik on päeval suht koguaeg väljas. Ma arvan, et kõige tähtsam on see, et küülik saaks ennast puuris täies pikkuses välja sirutada ja meie küülik seda saab. Maja asemel meil on tehtud nii, et pool puuri on tekiga kaetud- tehtud nö pimedam osa.
Muidugi on suurem puur igatpidi lahedam. Seda on kergem puhastada, küülikul on võimalus ka puuris keksida ja endal on ka parem tunne kui loom on õnnelik. Samas kui küülik on koguaeg väljas, siis selline väiksem puur sobib minu meelest väga hästi. Siinkohal pead aga mõtlema sellele, et kas sa saad lubada tal väljas joosta nii palju. Küülik võib juhtmeid närida, diivaneid täis pissida, mööda mööblit ringi keksida ja asju maha ajada. Pead nendest asjadest kindlasti mõtlema, et pärast ei juhtuks nii, et sa otsustad väiksema puuri kasuks, aga küülikut nii tihti välja lasta ei saa lubada.
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas reelicca (Teema autor) » 01. august 2009, 16:42

Meil saaks küülik olla lahti sel ajal kui keegi kodus on. Oleme sellele mõelnud et juhtmeid nad närivad ja kõigele muule ka mis kaasneb nende lahtiolekuga. Ma vaatasingi siin et rabbit 100 või rabbit 120 oleks normaalne puur. Meil pole varem küülikut koduloomana olnud ja eks väike hirm ka et kuidas see lahtiolemine hakkab olema (juhtmete närimine jne).
Suured tänud kõikidele kes vastanud ja nõu andnud..
Kasutaja avatar
reelicca
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Helen-97 » 01. august 2009, 17:18

Jälgi algul mida ta teeb kui hakkab juhtmeid närima keela teda et ta lõpetaks ja varsti hakkab aru saama et juhtmeid ei tohi närida.
Kasutaja avatar
Helen-97
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas reelicca (Teema autor) » 01. august 2009, 18:30

Suured tänud õpetussõnade eest. Hetkel käib meil sobiva küüliku otsimine :-D
Kasutaja avatar
reelicca
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Liisi » 01. august 2009, 22:16

Minu kääbusküülikul on puuri põhja mõõtmed u. 80x50 cm, kõrgus samuti 50 cm. Puuris on pissipott, heinasõim ja toidukauss ning ma ei saa küll öelda, et see puur väike oleks. Ruumi annab muidugi juurde riiul puuri keskosas, kus jänku magamas käib. Samas on ta seal kinni vaid öösel ja siis, kui mind kodus ei ole.
Liisi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 117
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas reelicca (Teema autor) » 02. august 2009, 09:39

Suured tänud vastamast :-)
Kasutaja avatar
reelicca
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 2
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas klaasens » 07. september 2009, 17:28

Ka minu lontul on väike puur 78,5 kuid mahub ilusti, pole tal häda midagi. Puuris ta muidugi ei käi, seal ta ainult sööb, ülejäänud aja on kodus lahti...ainult kui ise tööl olen panen ta puuri.
Meil on selles väikses puuris maja,sööginõu, pissinurk ja heinasõim.
Mingi viga mu jänesel vist ikka on...ta magab oma pissi nurgas. Isegi kui puur lahti on ja ta saab toas vabalt ringi liikuda, leiab tema et kui ta ikka tõsiselt väsinud on et siis on just kõige parem aeg oma pissi nurgas magada ning peale seda haiseb oma pissi järgi :)
KUi võtad enale jänese arvesta kindlasti sellega et paberit kulub kaa meeletult. Meil jänes lihtsalt sööb kõik ajalehed ära mis kohvi laua all on. Ja talle meeldib shokolaad lausa nii hullusti et ta läheb segaseks kui shokolaadi lõhna tunneb. Alles eile ma sõin oma shokolaadi lõpuni söögitoa laual istudes sest jänes tahtis vägisi seda mult ära võtta :)
Üldse meie jänes on suht bossiliku iseloomuga. ÖÖsel magab voodis, ja kui temal pole piisavalt ruumi siis ta hammustab. Kui uksekell heliseb on tema esimesena ukse juures (nagu koer) ja kraabib ust et keegi selle juba lahti teeks. Dusi all ei saa ka üksi käia, tema peab ju kaa sinna mahtuma koos minuga :)

Ühesõnaga, mõtle kindlasti järele sest jäneseid on nii erinevaid, mõni on vaikne ja kardab meeletult ning istub ainult nurgas ja mõni (nagu minu oma) on nagu rohkem koera eest :)
klaasens
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Anete12 » 07. september 2009, 17:59

Siis on sul küll päris tore küülikuke. :-)
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas merlyn » 12. oktoober 2009, 19:06

Tere!
Plaan ka lontkõrv-kääbusküülik osta. Vaatan just puure. Mis sellisest arvate?
http://ronk.planet.ee/popup.php?pic=374&i=b
Casita 80 - puuri mõõtmed:pikkus 78cm, laius 50cm, kõrgus48 cm. - sobiks?

Tänan vastmast! :)
Kasutaja avatar
merlyn
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 3
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn ja vahel Ida-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Liisi » 12. oktoober 2009, 20:46

Mina arvan, et kui küülik hakkab seal ainult näiteks öösel ja sinu ära olles kinni olema, siis miks mitte.

Kuna mul on puitraamidega ja riiuliga puur, mis näeb seestpoolt (ehk siis jänku poolt) välja selline mõnus hämar pesa, siis ei paneks ma jänkut sellisesse läbipaistvasse puuri.
Aga see on ainult minu tagasihoidlik arvamus : )
Liisi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 117
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Kissu » 12. oktoober 2009, 23:01

Mina soovitaks siiski 100 cm küljepikkusega puurile välja minna, kui vähegi võimalust on. Loomulikult, kui küülik tõesti vaid väikese osa päevast puuris on, siis käib see ka küll.

Mis puutub sellesse hämarusse, siis ei ole ma sugugi kindel, et küülikud seda naudivad. Neile meeldivad urud ja koopad aga pikutama ja lesima heidavad nad küll enamasti majakeste peale ja keset puuri, kus valgust rohkem.

Puit raamiga puure kindlasti ei soovitaks inimesel osta või meisterdada, kui sa ei tunne oma küülikut väga hästi. Minul on nimelt kogu puuri plastik osa nõnda ära hekseldatud küüliku puuridel, et see sõna otses mõttes paistab läbi. Puit raamiga puur oleks lihtsalt ära söödud. Seega pead tundma oma küülikut väga hästi ja teadma, et ta mingil juhul ei näri seda, kui soovid sellise riskantse asja peale välja minna. Rääkimata sellest, et mul on isane küülik, kes vahel pissib suure kaarega umbes meetri raaiduselt. Puit raam hakkaks sellisel juhul kindlasti haisema. :-D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas merlyn » 14. oktoober 2009, 07:52

http://lemmik24.ee/Pisilemmikutele/Puurid/Puurid-kaabuskuulikutele/Kaabuskuuliku-puur-Easy-Plus80 - mis sellisest puurist arvate?
Otsin ja otsin sobivat. Ei tea kas loomapoodides on odavam kaup, kui e-poodides?


Ja selline küsimus ka veel - kas Teie küülik kardab näiteks tolmuimejat ja muud sellist tugevat heli tekitavaid asju? Kööki näiteks mahuks mul puur ideaalselt ära, kuid külmkapi kõrvale, mis päris vastikult põriseb vahel, kardan, et see hääl ei mõju hästi küülikule.
Kasutaja avatar
merlyn
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 3
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn ja vahel Ida-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Kissu » 14. oktoober 2009, 08:15

Ei ole ise neid hindu täpselt võrrelnud. Loogiliselt võttes peaks olema e-poes kaup odavam aga tõenäoliselt tasuks mõnda loomapoodi piiluda ja järele uurida.

See konkreetne puur tundub täitsa mõnus. Eestis ei ole väga paljudel küülikupidajatel eri tasanditega puure, kuid välismaal on sellised puurid väga populaarsed. Lausa huvitaks, kas küülikule meeldivad sellised korrused ja majad. :)

Mis puutub puuri asukohta ja külmikusse. Siis oleneb see sellest, palju küülik peab tegelikult puuris aega veetma. Kui sa paned ta kinni vaid öösiti, siis arvan, et pole hullu. Samas kui küülik saab päevas ainult 1-2 tundi puurist välja, siis tõesti võib see muutuda tüütuks tema jaoks. Mis puutub kartmisse, siis osad küülikud kardavad valju heli, teised mitte.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas merlyn » 14. oktoober 2009, 12:02

Igatahes tellisin puuri täna ära ja saan täna kätte ka :) Nädalavahetusel lähen loomakesele järgi :D Õnneks mul hea see, et mees käib vahetustega tööl ja paljudel päevadel päeva-ajal ka kodus, nii et küülik põhiliselt ainult öösiti puuris.
Kasutaja avatar
merlyn
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 3
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn ja vahel Ida-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Sirtsu56 » 14. oktoober 2009, 13:41

Arvan et Lontkõrv-kääbusküülikule on küll pandud vale nimi, kuna ei ole ta ju mingi kääbus vaid päris suur jänes :shock: . Sellisel suurel loomal peaks vähemalt puuri pikkus olema 100cm missest et ta saab välja. :ups:
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Sirtsu56 » 14. oktoober 2009, 13:43

Tekib küsimus ,´kui tellisite omale Easy Plus80 puuri, kuidas ta sinna maija mahub ja veel omakorda korruse peale? :ups: :shock:
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Kissu » 14. oktoober 2009, 14:50

Ega see ~2 kilone küülik nüüd nii tohutult suur ka ei ole. Ma usun, et kui tal on korrus kus peal käia ja mille alla pugeda ning majakene ka (eriti kui see puurist väljas pool asub), siis ei ole probleemi. Minu neiudel olid 70 cm küljemõõduga puur ja sinna mahtusid nad kenasti ära. Välja said ~11 tundi päevas kumbgi (üks öösel teine päeval). Poisil on 100cm küljepikkusega puur aga ta saab tunduvalt vähem välja, kui tüdrukud. Loomulikult, mida suurem seda parem aga ei tasu nende puuri nõudmistega ka päris utoopiliseks minna. Kõigil ei ole kotti rahaga seljas, kui ikka küülik enamus aega vabalt on siis võib tal olla väiksem puur.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Sirtsu56 » 14. oktoober 2009, 15:05

Kissu, no tõesti Lontkõrv-kääbusküülik on suur jänes, võrreldes näiteks lõvilakkadega. Ja muidugi väga tore et sul nii kaua saavad jalutada küülikud :huh: . 5+. Kuid ma küll ei ütleks et 100cm puur nüüd nii suur on (endal elas merisiga sellises puuris 9.a.) ja mõjuks rahakotile laastavalt, kui inimene ikka looma ostnud siis tähendab et vaesega tegu pole, kuna sealt järgnevad ka muud kulutused. :ups:
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Kissu » 14. oktoober 2009, 15:11

Ma tean suhteliselt täpselt kui suur see lontkõrv-kääbusküülik on. Mul endal üks selline kodus olemas ju või olen ma millestgi väga valesti aru saanud. Mina kutsuks seda küülikut lontkõrv-kääbusküülikuks.

Pilt

Pilt

Mul pealegi isane ja seega suhteliselt suur küülik.

Järsku sa mõtled prantsuse pässküülikuid? Nemad tõesti 4-5 kilosed ja suhteliselt kopsakad.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Sirtsu56 » 14. oktoober 2009, 15:24

Vist ei anna süda rahu.. Olgu.. Mul on onul samuti Lontkõrv ja tean kui suur ta on. Siit tekibki arusaam, et sinu jaoks väike on minu jaoks suur ning vastupidi, ja seda ka muudes teemades.
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas alina467 » 14. oktoober 2009, 20:41

Kuule, rahu-rahu nüüd. Lõvilakad on ka vahel päris suured. Lõvilakk pole üldse mingi näitaja või tõunimetus. Lontkõrvasid ka lakadega päris palju. Võibolla mõtled "väikeste lõvilakade" all hoopis hermeliine? Nemad on jah ikka päris pisikesed, kuigi ka Kissu näidatud küülikust ainult kaks korda väiksemad, kui sedagi. Hermeliin kaalub umbes kilo. Minu "megasuur küülik" (sama suur kui kissu oma) kaalus viimati 1,7 kilo.

Kui teemasse aga tagasi tulla, siis näiteks 100cm pika puuriga tihti komplektis olev maja on meie küülikule ka väike... Tagumik ei mahu uksest sisse, siis tõstetakse maja ka üles :ups: Aga pildil olev puur tundub vahva ja maja osa on ka suur. Iseasi muidugi kuidas ta maja uksest sisse mahub. Aga ega seda enne teada ei saa, kui küülik on suureks kasvanud.
Müüa imeilusad sisalikud: http://www.kuldnebors.ee/7606598
Kasutaja avatar
alina467
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 552
Teemad: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tartu (vahel ka Jõhvi ja Paide)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Liisi » 14. oktoober 2009, 23:03

Natuke teemaväline, kuid vastuseks Kissule:
puitraamidega puuri saab ka nii teha, et jänkule puit seespoolt hambusse ei hakka. Kui jänku just eriline marakratt pole :wink:
Liisi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 117
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas merlyn » 15. oktoober 2009, 08:56

Panin eile õhtul puuri kokku ja mulle see nüüd küll eriti väike ei tundu. Süüa-juua saab teise tasandi peal ja magamiskoht on puurist väljaspool. Trepimoodi asjad on ka puuris (minu meelest võtavad palju ruumi). Eks vaatab kuidas küülik alguses hakkama saab seal. Kui puur väikseks jääb, siis saab ju vana maha müüa ja suurema asemele ehitada/osta.

Panen õhtul pildi ka üles, milline puur välja näeb.
Kasutaja avatar
merlyn
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 3
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn ja vahel Ida-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist